Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Post-metal, Post-rock


nyr

Recommended Posts

torrob

A Cult of Luna pl. nekem is nagyon minimális szinten van csak meg, majd egyszer ha kedvem lesz hozzá, akkor meghallgatok tõlük mindent, a koncert elõtt majd rákészülök.

A Sólstafir engem is borzasztóan érdekel, a Fjara címû számuk valami egészen elképesztõ, de az egész album, amin szerepel, telitalálat, annak a hangnak pedig nagyon komoly hangulata lehet élõben... fogalmam sincs, mirõl énekel, mert nyilván nem értem, de mégis tudom, mirõl szól a zenéjük, és ez, ez nagyon sokat számít :) 2900 amúgy elõvételben, nagyon korrekt ár.

Van egy olyan fb-on, hogy postrock.hu community, abba érdemes belépni, mert folyamatosan olyan zenéket postolgatnak, és olyanról van szó, ami érdekelhet. Események is mindig ott vannak, így kevésbé marad le az ember a dolgokról.

Köszi, csatlakoztam :) Meg kell várni amíg jóváhagyják? Egyébként látom benne van a két csaj ismerõsöm :D

Link to comment
Share on other sites

B4LINT

Köszi, csatlakoztam :) Meg kell várni amíg jóváhagyják? Egyébként látom benne van a két csaj ismerõsöm :D

Aha, de általában ez elég gyors dolog. Ez meg már csak ilyen, fix arcokkal fut össze koncerteken is az ember :) Nekem is volt hasonló sztorim btw, koncerten összeismerkedtem egy lánnyal, akivel jó sok zenét mutogattunk egymásnak, de nem lett belõle semmi. Klasszikus, de igazából már az király, hogy vannak olyan lányok, akiket érdekelnek az ilyesmik... és meglepõen sokan vannak, ráadásul meglepõen szépek is sokszor, haha :D

Link to comment
Share on other sites

torrob

Aha, de általában ez elég gyors dolog. Ez meg már csak ilyen, fix arcokkal fut össze koncerteken is az ember :) Nekem is volt hasonló sztorim btw, koncerten összeismerkedtem egy lánnyal, akivel jó sok zenét mutogattunk egymásnak, de nem lett belõle semmi. Klasszikus, de igazából már az király, hogy vannak olyan lányok, akiket érdekelnek az ilyesmik... és meglepõen sokan vannak, ráadásul meglepõen szépek is sokszor, haha :D

Mi azért tovább jutottunk mint hogy zenéket mutogattunk egymásnak :) Szinte együtt voltunk, de végül mégsem :( És Õ is nagyon szép :) Bár a barátnõje (aki szintén benne van abban a fb csoportban) még nála is sokkal szebb :) És nagyon-nagyon kedves, aranyos és mûvelt mindkettõ :)

Én viszont még nem vagyok benne a csoportban. Ossian pulcsis kép hátrányt jelent? :D Vagy Rhapsodys? :D

Link to comment
Share on other sites

B4LINT

Mi azért tovább jutottunk mint hogy zenéket mutogattunk egymásnak :) Szinte együtt voltunk, de végül mégsem :( És Ő is nagyon szép :) Bár a barátnője (aki szintén benne van abban a fb csoportban) még nála is sokkal szebb :) És nagyon-nagyon kedves, aranyos és művelt mindkettő :)

Én viszont még nem vagyok benne a csoportban. Ossian pulcsis kép hátrányt jelent? :D Vagy Rhapsodys? :D

Nyehh... I know that feel, bro.

Úgy tűnik, kicsit lassult a csoport kezelése, induláskor azonnal fogadták el az embereket - de ha pm-ben adsz egy nevet, akkor szerintem be tudlak rakni azonnal, és böngészheted a dolgokat.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
bullet50

6KRE9pC_L5o


Új rosettáról mit gondoltok? Én eddig csak egyszer hallgattam, de úgy érzem ezen a számon kívül nem fog hozzám közelebb kerülni egyik sem :)
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...