Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Post-metal, Post-rock


nyr

Recommended Posts

B4LINT

Mono + Pozvakowski-ra ki gyün ? A jegy szinte ingyen van (1800 HUF), csak ne kicseszett hétköznap lenne...

Megyek... ez konkrétan nem pénz érte szerintem, az meg, hogy hétköznap :D Nekem tökmindegy, hogy a koleszban random fasság miatt vagyok fent 1-2-ig, vagy koncert miatt.

Mondjuk a Pozvakowskit egyelõre nem vágom, de orvosoljuk a problémát.

Amúgy sztetek nem para, ha csak jövõ szerdán tudok odaslattyogni a hajóra jegyet venni? Sz'al nem szokták elkapkodni az ilyeneket veszettül? A bankkártyámmal sajna nem tudok fizetni, nem dobornyomott, és a CIB épp nem támogatta a Visa Electronhoz a netes fizetést :(

szerk.: Beírtam youtube-on ezt a Pozvakowskit, a Jasa c. szám megy... miért nem hallottam én eddig errõl? Döbbenet, bazz, 1800-ért ez geeccijó lesz :blink:

Link to comment
Share on other sites

blambun

Valaki meg tudná saccolni, hogy ez a koncert kb. milyen hosszúra nyúlhat ?

Link to comment
Share on other sites

Kalti

Valaki meg tudná saccolni, hogy ez a koncert kb. milyen hosszúra nyúlhat ?

Passz, még az se derült ki számomra sehonnan, hogy hánykor kezdõdik, gondolom 8-kor, aztán a pozván kívül lesz még úgy láttam valami dj anyámkínja, maga a Mono sztem max másfél órát játszik, 11-nél elõbb nem lesz vége az biztos. Amúgy nekem se mind1, mert kb. fél 12 körül megy el az utolsó közlekedési eszköz, amivel még hazajuthatok...

Amúgy sztetek nem para, ha csak jövõ szerdán tudok odaslattyogni a hajóra jegyet venni? Sz'al nem szokták elkapkodni az ilyeneket veszettül?

A jegyek miatt sztem kár aggódni, nem hiszem, hogy ölni fogják érte egymást az emberek, még a koncert napján is kapni fogsz valószínûleg.

Link to comment
Share on other sites

B4LINT

Passz, még az se derült ki számomra sehonnan, hogy hánykor kezdõdik, gondolom 8-kor, aztán a pozván kívül lesz még úgy láttam valami dj anyámkínja, maga a Mono sztem max másfél órát játszik, 11-nél elõbb nem lesz vége az biztos. Amúgy nekem se mind1, mert kb. fél 12 körül megy el az utolsó közlekedési eszköz, amivel még hazajuthatok...

A jegyek miatt sztem kár aggódni, nem hiszem, hogy ölni fogják érte egymást az emberek, még a koncert napján is kapni fogsz valószínûleg.

8-kor kezdõdik a program, amikor próbáltam jegyet rendelni, ott oda volt írva.

Jegyekkel kapcs. meg akkor nem félek, én még nem voltam A38-on, de te azért rutinosabb egyén vagy, hiszek neked :)

---

Pozvakowskiék eddigi anyagait pedig meghallgattam, és borzasztóan nagy királyság... az mondjuk gáz, hogy gyõri létemre nem hallottam róluk, innen indultak a srácok :D De hogy 1800-ért ekkora királyságok, jéézusom :rolleyes: A Rising Soundnak meg még utána kell nézni, a 2 dj-t úgy leszarom, ahogy van, föjj...

Link to comment
Share on other sites

blambun

Nekem elvileg az utolsó vonat, ami indulna aznap vissza Budapestrõl Debrecenbe, az 22:50-kor indul és valamikor hajnali 5 után érkezik meg. Szóval olyan max. 22:15-kor távoznom kellene. Ha Monoék addigra tényleg lemennek, akkor királyság, õk a fõ attrakció, szóval elsõsorban õk érdekelnének. Gondolom Pozvakowskiékat mivel magyarok máskor is megnézhetném. Csak elmennek a fenébe, hogy 4 és fél órával tovább tartana a hazaút, mint egyébként...

Link to comment
Share on other sites

MailMan

Hú, de rohadt jó hogy benéztem ebbe a topikba, különben talán az életben soha rá nem jövök, hogy lesz Mono koncert a hajón! :D (elõtte két nappal meg Ulver :lol:) Hát akkor most erõsen rájuk kattanok, és elmegyek majd rá szerintem...

blambun, nincs ismerõsöd Pesten akinél éjszakázhatnál?

Link to comment
Share on other sites

Kalti

8-kor kezdõdik a program, amikor próbáltam jegyet rendelni, ott oda volt írva.

Jegyekkel kapcs. meg akkor nem félek, én még nem voltam A38-on, de te azért rutinosabb egyén vagy, hiszek neked :)

---

Pozvakowskiék eddigi anyagait pedig meghallgattam, és borzasztóan nagy királyság... az mondjuk gáz, hogy gyõri létemre nem hallottam róluk, innen indultak a srácok :D De hogy 1800-ért ekkora királyságok, jéézusom :rolleyes: A Rising Soundnak meg még utána kell nézni, a 2 dj-t úgy leszarom, ahogy van, föjj...

Azért túlzás, hogy rutinos lennék, eddig voltam asszem 2x a hajón, Pozvát meg még én se láttam úgyhogy nagyon kíváncsi leszek :).

Előtte hétvégén meg Ulver, csak arra nem biztos, hogy el tudok menni, ha meg igen, akkor mire kiderül, addigra nem lesz jegy :(.

Link to comment
Share on other sites

Toolvid

pozvától elõre féljetek :) illetve a tagok állapotától és hangulatától :)

Link to comment
Share on other sites

blambun

blambun, nincs ismerõsöd Pesten akinél éjszakázhatnál?

Van, de sajnos ez a lehetõség a koncert idején valószínűleg nem lesz adott. Ám nem is ez lenne a legfõbb probléma, hanem hogy nem találok rá ismerõst, aki velem tartana. Ha ez nem, akkor majd a következõ Mono koncert... (mondjuk öt év múlva... :lol: )

Link to comment
Share on other sites

B4LINT

Na, én ma be is vásároltam a 2 kis jegyemet, mostantól bódottá van...

Link to comment
Share on other sites

Hares

A post-rockba még ímmel-ámmal belefér,megjelent az új Eluvium!!!! VÁÁÁÁÁÁ

Link to comment
Share on other sites

GerillaGorilla

A post-rockba még ímmel-ámmal belefér,megjelent az új Eluvium!!!! VÁÁÁÁÁÁ

Nézem is.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
MailMan

Feloszlik az Isis :unsure:

Link to comment
Share on other sites

nyr

Feloszlik az Isis :unsure:

Mondjuk szerintem részükrõl jó döntés, ha látják, hogy nem lennének képesek tartani a szintet.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
nyr

Mivel nincs doom metal / sludge topic ide írom, mert gondolom aki ezt olvassa biztos értékeli:

Crowbar koncert nagyon jóra sikerült, Kirket hívtam sörre, az az ember egyszerûen zseniális.

Kevés zene van ami ilyen mennyiségû indulatot tud belõlem kiváltani, cipõm tönkrement de maximálisan megérte. :lol: :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

M3LK0R

Úgy elmentem volna én is :( csak nagy a szokásos nyári pénztelenség :D Sebaj, remélem Kylesa-ra eljutok ^^

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Warfoki

Mással nem összevonható mûfajos topik, szóval kap egy kis taszítást az alfórum elejére segítségképp.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
-moki-

Elképesztõ ez a szám.

Egy kibebaxott mestermû. A vokál az elején... olyan, mint egy halk suttogás a fejedben, majd a végsõ riffhegyek... lélegzetelállító... komolyan mondom, a fejemet fogtam és majdnem megkönnyeztem, hogy mennyire zseniális :D

Link to comment
Share on other sites

MailMan
Elképesztõ ez a szám.

Egy kibebaxott mestermû. A vokál az elején... olyan, mint egy halk suttogás a fejedben, majd a végsõ riffhegyek... lélegzetelállító... komolyan mondom, a fejemet fogtam és majdnem megkönnyeztem, hogy mennyire zseniális :D

Ez odaver!

Végre egy jó belga banda :D

Link to comment
Share on other sites

B4LINT

Ez odaver!

Végre egy jó belga banda :D

Na akkor kérem végighallgatni ezt:

Értékeld... topikban írtam egy pár sort, hogy mennyire lenyűgözött. Technikailag amúgy ugyanazok az emberek, csak az Amenra a fő projekt, ez csak a mellék.

Ja, szigorúan fejhallgató, félelmetes az eleje...

Link to comment
Share on other sites

-moki-

Amúgy én is Amen-Ra klipkeresgélés során akadtam rá xD

Mondom lol, ki nevezi magát el Kingdomnak? Erre vazz... sideproject? Jóóóvan :D

Link to comment
Share on other sites

TIRU

Hmmm nem is ismertem eddig ezt a topic-ot. Az alcímben olvasható psot-hardcore stílusnak én nagy rajongója vagyok amúgy :D Holnap a rádióban is épp az lesz a témánk :lol:

Esetleg ti kiket ismertek ilyen témakörben? :)

Link to comment
Share on other sites

-moki-

Post hardcoreról anno írtam egy méretes posztot youtube linkekkel, de nem találom... de itt vannak a kedvenceim.

A három Ká, azaz Knut, Kruger, Keelhaul.

Sleeping Giant

Time To Burn

Zozobra

Vortice

Raging Speedhorn

Down I Go

Made out of Babies, Battle of Mice

The Abominable Iron Sloth

Link to comment
Share on other sites

tupeLo

Post hardcoreról anno írtam egy méretes posztot youtube linkekkel, de nem találom... de itt vannak a kedvenceim.

A három Ká, azaz Knut, Kruger, Keelhaul.

Sleeping Giant

Time To Burn

Zozobra

Vortice

Raging Speedhorn

Down I Go

Made out of Babies, Battle of Mice

The Abominable Iron Sloth

biztos unalmas, hogy mindig ezen lovagolok, de akkor is érdekelne, hogy ezek a zenekarok szerinted mitől minősülnek post-hardcorenak?

Link to comment
Share on other sites

-moki-

biztos unalmas, hogy mindig ezen lovagolok, de akkor is érdekelne, hogy ezek a zenekarok szerinted mitõl minõsülnek post-hardcorenak?

Mert a wikipédia és a nuskull.hu azt mondta.

Viccet félre téve. Számomra az az igazi post hardcore, ami képes a hardcore alapokat megtartva valami újat inkorporálni a zenéjébe, ezzel felülemelkedni a mûfajhatárokon. Legyen szó a Cromags féle proto alapokról kezdve a Sicko' féle yorker hc kiindulópontig, engem csak az érdekel, hogy képesek legyenek tovább lépni a zenéjüket illetõen. Az meg, hogy ezt noise-al, screamo-val, vagy sludge-al teszik meg... nekem mindegy.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...