Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Post-metal, Post-rock


nyr

Recommended Posts

B4LINT

A Möse nagy jóság, a többire meg ránézek én is, szeressük az ilyesmit nagyon.

szerk.: A Mass IWRB-leírása jól hangzik :D

Link to comment
Share on other sites

Toolvid

Hollow Corp.-ot is csekkoljátok, ha bejön az ilyesmi...ha azt, a Möse-t és a Mass-t valaki letolja egymás utána, az a barátom. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Toolvid

A legnagyobb fakabát az az, hogy egy idõben van a Maybeshewill-el és nehéz dönteni, hogy melyik legyen.

szerintem egyértelmû, hogy Maybeshewill...nem agitálok az Isis ellen, de az új lemezük bõven gyenge fing, míg a Maybeshewill egyelõre simán jobbnál jobb dolgokat csinál...jelenleg kreatívabb banda...amúgy meg az Isis-t már láttam, és nem volt nagy eresztés a mûsoruk...bár még így is nagyon élmény volt...csak hát az Austerity Program lenyomta õket... B)

Link to comment
Share on other sites

Kalti

szerintem egyértelmû, hogy Maybeshewill...nem agitálok az Isis ellen, de az új lemezük bõven gyenge fing, míg a Maybeshewill egyelõre simán jobbnál jobb dolgokat csinál...jelenleg kreatívabb banda...amúgy meg az Isis-t már láttam, és nem volt nagy eresztés a mûsoruk...bár még így is nagyon élmény volt...csak hát az Austerity Program lenyomta õket... B)

Isis miért nem a Panopticon turnéval jött, ott biztos legyalulták volna az agyad, a legújabb lemezüket én konkrétan nem bírtam végighallgani :unsure: .

Ettõl a Maybeshewill-tõl mit kell meghallgatni ? Én mintha egyszer próbálkoztam volna vele, de 10 perc elég volt belõle, persze lehet én voltam épp rossz passzban.

Link to comment
Share on other sites

Ronnie

Isis miért nem a Panopticon turnéval jött, ott biztos legyalulták volna az agyad, a legújabb lemezüket én konkrétan nem bírtam végighallgani :unsure: .

Ettõl a Maybeshewill-tõl mit kell meghallgatni ? Én mintha egyszer próbálkoztam volna vele, de 10 perc elég volt belõle, persze lehet én voltam épp rossz passzban.

Én azt mondanám kezdésnek simán jó a Sing The Word Hope In Four-Part Harmony, de végül is mehetsz idõrendi sorrendben is a Japanese EP-vel kezdve: http://rateyourmusic.com/artist/maybeshewill

Link to comment
Share on other sites

Toolvid

Én azt mondanám kezdésnek simán jó a Sing The Word Hope In Four-Part Harmony, de végül is mehetsz idõrendi sorrendben is a Japanese EP-vel kezdve: http://rateyourmusic.com/artist/maybeshewill

az a lemez a Maybeshewill Oceanic-je (én azt vélem az Isis talán legjobb munkájának, bár a Panopticon is észveszejtõ)...amúgy kb. semmiben nem hasonlítanak az Isis-ra, szóval nem hasonlítgatva kell hallgatni...

Link to comment
Share on other sites

-max-

szerintem egyértelmû, hogy Maybeshewill...nem agitálok az Isis ellen, de az új lemezük bõven gyenge fing, míg a Maybeshewill egyelõre simán jobbnál jobb dolgokat csinál...jelenleg kreatívabb banda...amúgy meg az Isis-t már láttam, és nem volt nagy eresztés a mûsoruk...bár még így is nagyon élmény volt...csak hát az Austerity Program lenyomta õket... B)

Mi a baj az új Isis-szel? Szerintem bõven jobb, mint az elõzõ cucc, meg olyan... enyhén progos is, összetett, mindig új dolgokat fedez fel benne az ember.

Link to comment
Share on other sites

M3LK0R

Én az újat kb. 2-szer hallgattam meg ,de valahogy nem nagyon hagyott bennem mély nyomot. De azért megnézném õket élõbe. Csak ugye pénz.. és lesz SunO))) is... :D Most dönteni kell. Ezt a Maybeshewillt meg csekkolnom kell :)

Link to comment
Share on other sites

Toolvid

Mi a baj az új Isis-szel? Szerintem bõven jobb, mint az elõzõ cucc, meg olyan... enyhén progos is, összetett, mindig új dolgokat fedez fel benne az ember.

az Absence szerintem nagyon megkajálja az újat...érezhetõen kezdik elveszteni a fonalat a srácok, puhulnak, szerintem tök nem találják a helyüket...de majd vissza kell térniük, a Red Sea irányába, ez a természet rendje... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ejnoyin-Qwebeh-Yenmon

Maybeshewilltõl nekem az elsõ szám, amit meghallgattam a Not for Want of Trying volt, iszonyatjó benne a szöveg.

Aztán a He films the clouds pt. 2-re fagytam rá. Az valami észveszejtõ. ^^

Link to comment
Share on other sites

-max-

az Absence szerintem nagyon megkajálja az újat...érezhetõen kezdik elveszteni a fonalat a srácok, puhulnak, szerintem tök nem találják a helyüket...de majd vissza kell térniük, a Red Sea irányába, ez a természet rendje... :lol:

Absence? Háát.. Az elsõ pár szám (különösen a Wrists és a Dulcinea) nagyon hangulatos, aztán a vége felé valahogy ellaposodik az egész. Amúgy tény, hogy sokat kísérleteznek, és egyre jobban távolodnak az Oceanic/Panopticon által megismert Isis-tõl. És az is tény, hogy sokaknak nem fog tetszeni ez az új irányvonal, különösen a régi rajongóknak nem. Megérzik majd õk is, és mint írtad, visszaváltanak a régi sztájlra, nem kell õket félteni...

Link to comment
Share on other sites

nyr

Nekem baromi sokat kellett hallgatnom az új albumot hogy megszeressem, és még mindig van rajta szám amivel nem barátkoztam meg. Különösebb bajom nincs vele, nekem is oceanic a kevencem. Még nem voltam Isis koncerten azért is örültem meg neki, mert nagyon elérhetetlennek tûnt a zenekar eddig. Baromi sok fog múlni a közönségen ha egyhelyben állva bólogatás lesz akkor szétcsapok :lol:

Link to comment
Share on other sites

Kalti

Nekem baromi sokat kellett hallgatnom az új albumot hogy megszeressem, és még mindig van rajta szám amivel nem barátkoztam meg. Különösebb bajom nincs vele, nekem is oceanic a kevencem. Még nem voltam Isis koncerten azért is örültem meg neki, mert nagyon elérhetetlennek tûnt a zenekar eddig. Baromi sok fog múlni a közönségen ha egyhelyben állva bólogatás lesz akkor szétcsapok :lol:

Miért mire számítasz, megy majd elöl a moshpit, meg a stage dive ?? :D Akkor inkább hardcore koncertre menjél.

Nekem is az Oceanic a kedvencem, úgy látszik ezen nincs vita, de én nem túlzottan hiszek benne, hogy valaha visszatalálnak erre az irányvonalra. ;)

Link to comment
Share on other sites

-moki-

Anyám, az új Keelhaul :o Hát ez embertelen...

Link to comment
Share on other sites

Toolvid

Anyám, az új Keelhaul :o Hát ez embertelen...

ja elég kemény... B)

Link to comment
Share on other sites

Hares

Új Exxasens valaki? :rolleyes: Még nem hallgattam de VÁÁ

Link to comment
Share on other sites

Toolvid

Új Exxasens valaki? :rolleyes: Még nem hallgattam de VÁÁ

mi voltunk a második blog, ahva felkerült, szóval köszönjük az elsõ blognak, ahova felkerült :lol: amúgy nagyon rendben van a cucc, hangulatilag simán hozza a Polarist, s nagyszerû merengés lett, s még a keményebb részeket is jól tolják, szóval profi... B)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
tube

DOBOST ÉS ÉNEKEST, (esetleg énekes-gitárost) KERESÜNK.

Budapestiek vagyunk, kb. 1 éve zenélünk együtt gitár-KisTehén!us felállásban, egy dobos barátunk segítségével. (Õ egyéb elfoglaltságai miatt, nem tudja vállalni az állandó posztot.)

Zenék/zenekarok melyek közel állnak hozzánk: Punk-Rock, Drone, Psychedelic, Stoner / Neurosis, Leukémia, Voivod, Kyuss, Tool, Ufomammut

Ha érdekel, dobj egy mailt erre a címre: xyz456@citromail.hu

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Toolvid

hallgassátok meg az új IRA lemezt.

Link to comment
Share on other sites

sid

volt valaki and so i watch you from afar és maybeshewill koncerten a dürerben? :)

Link to comment
Share on other sites

GerillaGorilla

hallgassátok meg az új IRA lemezt.

Meg az új Jesu EP-t. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Kalti

Mono + Pozvakowski-ra ki gyün ? A jegy szinte ingyen van (1800 HUF), csak ne kicseszett hétköznap lenne...

Link to comment
Share on other sites

blambun

Én nagyon szívesen elmennék, de vonattal együtt, plusz, hogy hétköznap van, már eldöntöttem, hogy nem igazán érné meg nekem, de valahogy még mindig morfondírozok magamban... Bezzeg, ha hétvégén lenne, egészen más lenne a leányzó fekvése.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...