Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Vissza a jövőbe


Sensei007

Recommended Posts

freezy

háhá,ez nagyon nagy :lol:

Link to comment
Share on other sites

grasslover

IPB Image

Hol vannak a lebegõ gördeszkáim? :(

Boldog 25. évfordulót a trilógiának! :D

A Sport Almanach tartalmáról éppen, hogy lecsúszott a 2010-es foci vb végeredménye.

Link to comment
Share on other sites

efperel

Hol vannak a lebegõ gördeszkáim? :(

2001-ben sem találtunk monolitot a Holdon, mégis túléltük valahogy

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

2001-ben sem találtunk monolitot a Holdon, mégis túléltük valahogy

Biztos lelépett a Skynettel.

Link to comment
Share on other sites

Karez

Hopsz emberek valaki nagy bakit követett el.

Nem 2010 Július 06.-án tértek vissza Marty-ék, hanem majd 5 év múlva fognak. :unsure:

A egyik Tv társaság szellõztette meg twitter-en screenshot-al, de gyorsan szóltak is nekik hogy nem épp 2010 hanem 2015-én fog megtörténni ez a jeles esemény.

Az eredeti dátum

Az jó kérdés honnan szerezték az előző képet, de köze lehet annak hogy az 1.részben Doki először 25 évet elõre akar menni az időben (2010 ugyebár), ám épp akkor jönnek a terroristák és lepuffantják, Marty pedig indul vissza a múltba helyre tenni mindent.

A 2.részben Doki meggondolja magát és mégsem 25 hanem közel 30 évet megy inkább előre a jövőbe, mert amit ott látott égető fontosságú mint az öt évvel ezelőtti történések.

Nemgond legalább tudjuk hogy öt év múlva október 21.-én nagy bulit kell tartani. B)

Link to comment
Share on other sites

gebali1991

Hopsz emberek valaki nagy bakit követett el.

Nem 2010 Július 06.-án tértek vissza Marty-ék, hanem majd 5 év múlva fognak. :unsure:

A egyik Tv társaság szellõztette meg twitter-en screenshot-al, de gyorsan szóltak is nekik hogy nem épp 2010 hanem 2015-én fog megtörténni ez a jeles esemény.

Az eredeti dátum

Az jó kérdés honnan szerezték az elõzõ képet, de köze lehet annak hogy az 1.részben Doki elõször 25 évet elõre akar menni az idõben (2010 ugyebár), ám épp akkor jönnek a terroristák és lepuffantják, Marty pedig indul vissza a múltba helyre tenni mindent.

A 2.részben Doki meggondolja magát és mégsem 25 hanem közel 30 évet megy inkább elõre a jövõbe, mert amit ott látott égetõ fontosságú mint az öt évvel ezelõtti történések.

Nemgond legalább tudjuk hogy öt év múlva október 21.-én nagy bulit kell tartani. B)

Az elsõ rész végén gondolta meg magát Doki, és a dátum attól még helyes, 2015. július 6-án érkezik meg Marty Hill Valley-be

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
tenderlumpling

Na, fafejek. Google térképre menjetek rá, keressétek: 34° 8′ 41.93″ N, 119° 11′ 43.79″ W

Váltsatok mûhold módba, és zoomoljatok be a maximumnál még eggyel tovább és 3D-sen körbjárható helyet találtok - a Vissza a jövõbe 3 legtragikusabb jelenetének helyszínét :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Razon

Na, fafejek. Google térképre menjetek rá, keressétek: 34° 8′ 41.93″ N, 119° 11′ 43.79″ W

Váltsatok mûhold módba, és zoomoljatok be a maximumnál még eggyel tovább és 3D-sen körbjárható helyet találtok - a Vissza a jövõbe 3 legtragikusabb jelenetének helyszínét :)

Ez marha jó, nem is tudtam hogy már ennyire fejledt a google maps :D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 6 months later...
Edemking

Nem tudom mi a célja a vidinek, de aranyos kis szösszenet :)

SNB5mfDSo3Q&

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Edemking

http://geektyrant.com/news/2011/9/7/back-t...-confirmed.html

következõ cipõm,ha nem fog egy vagyonba kerülni..mondjuk biztos rohadt drága lesz.de must have :D

Hát elõször biztosan sokba fog kerülni, mert azért mégis csak tele van mechanikus meg nem tudom milyen cuccokal, azon se csodálkoznék ha 50 és 100k között lenne az ára :unsure: :ninja:

Link to comment
Share on other sites

Snexi

amúgyis csak limitált számú készül belõle

Link to comment
Share on other sites

Chaser

Nekem az új szinkronnal van meg asszem, nem hallatszik Doki hangja a telefonban az elején, pedig emlékszem anno a TV-ben hallatszott.

Honnan lehet beszerezni eredeti szinkronnal? :D

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Honnan lehet beszerezni eredeti szinkronnal? :D

Eredetiben - sehonnan <_< Egyáltalán nem érdekel, ha nem 5.1-es, de legalább monoban, recsegõ hanggal, TV2-bõl felvett minõségben lenne rápréselve a lemezre, szerintem tízszer annyit adtak volna el belõle mikor megjelent...

Link to comment
Share on other sites

JaniRazor

Nekem úgy vannak meg a részek, hogy mikor még anno Karácsonykor adták a TV-be a trilógiát vettem fel kazettára :)

Eredeti szinkron simán zseniális :)

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Nekem úgy vannak meg a részek, hogy mikor még anno Karácsonykor adták a TV-be a trilógiát vettem fel kazettára :)

Eredeti szinkron simán zseniális :)

Nekem az van meg VHS-en, amelyiknek a végén van az ominózus, K*rva jó estét Magyarország -_- Kár, hogy nincs videóm, meg a kazetták is otthon vannak...

Amúgy még régesrég én találtam neten aviban olyan BttF-et, amelyikhez az eredeti szinkron volt, persze VHS-rõl digitalizált - de szart se érdekli :D. Alienbõl és Aliensbõl is piszok nehéz régit találni, de még azt is sikerült - Tender lábam nyomát is meccsókóta' anno.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Chaser

Megnéztem régi szinkronnal az elsõ részt, õszintén nem éreztem annyival erõsebbnek mint az újat :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Sensei007

:D

OgX0fmhVU4Q

MfeuGASjsMY

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Nekem az van meg VHS-en, amelyiknek a végén van az ominózus, K*rva jó estét Magyarország -_-

Ahhoz még élõbne volt szerencsém :lol:

(valamikor 1999 körül ment az le.)

Link to comment
Share on other sites

gebali1991

Ahhoz még élõbne volt szerencsém :lol:

(valamikor 1999 körül ment az le.)

Azt én is élõben láttam, plusz asszem fel is vettük. Jóég, emlékszem annak idején kéthetente leadta a tv2 valamelyik részt. Good old times... :(

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Azt én is élõben láttam, plusz asszem fel is vettük. Jóég, emlékszem annak idején kéthetente leadta a tv2 valamelyik részt. Good old times... :(

Igen, akkoriban még egész jó mûsorok mentek a kereskedelmi TVken.

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
freezy

Tescoban találtam :D

[GSF] Picture

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...