Jump to content

Toljátok a bucira a sapit! Éljen a GSF hagyomány! :D

Sign in to follow this  
Sensei007

Vissza a jövőbe

Recommended Posts

-StiF-

nekem ez a szar sehogy se akar összejönni... vagy túl hamar ott vagyok, vagy nem érem el a 88 mérfõldet. <_< :(

-Dan-

nekem ez a szar sehogy se akar összejönni... vagy túl hamar ott vagyok, vagy nem érem el a 88 mérfõldet. <_< :(

Szivatós 1 cucc, nekem egyszer (vagy 10x-erre) összejött, de semmi extra... Bejön a filmbõl a bevágás, h a Delorean-ba belevág a villám, azt: "Play again?" Hát én kihagytam :D

-StiF-

Akk. nem veszítettem vele sokat. :D

Sensei007
IPB Image

-Dan-

Na ismim kölcsönadta a filmeket DTS angol hanggal, szóval szerintem rászánom magam, és hétvégén lecsekkolom õket normális térhangzással, eredeti nyelven B) Eddig csak a régi szinkront pártoltam, most majd kiderül mennyivel jobb(?) az eredeti nyelvnél... :rolleyes:

Sensei007

Holnap én is megnézem

..

de én szinkronosan :-)

Sensei007

Indítottam myvipen vissza a jövõbe rajongói klubbot, aki akar csatlakozzon :D

Agent_Gabor

Kár,hgy a szinkronhangok egy részét kicserélték -_- Van olyan,amit meg kapásból kivágtak pedig hatalmas és híres jelenet. (2.részben "Nyuszi vagy McFly? Nyusznyusznyusz"...srác megnyomja a gombot és semmi nem történik -_-)

Jó,hát mondjuk,aki nem szinkronosan szereti,annak mindegy..de nekem Rudolf Péterék hatalmasat nyomnak a filmen,ami már magában is egy csoda.Még jó,hogy nem az õ hangjukat cserélték ki..bár Biff és George új hangja is iszonyatosan sérti a fülemet. George hülye nevetése is elveszett emiatt :' (

Öh... Várjunk csak, én eddig abban a tudatban éltem, hogy az a verzió, amit a tv-ben (általában tv2) adnak, az az új szinkron, a másik, amelyikben pedig nincs benne a "nyusznyusznyusz" a 2015-ös jelenetnél, az a régi. Ezek szerint tévedtem ugye? (A téves információkat egy torrentoldalról szereztem még két éve, ott mindenki örült, hogy az régi szinkron van a filmhez (nem volt "nyusznyusznyusz")).

Egyegészhuszonötszázadgigawatt????

---

Egyébként olvastatok valaha bármiféle fejtegetést arról, hogy mekkora valóságalapja van a sci-fi-kezdeménynek a filmben? :D Azt tudom, hogy a fluxuskondenzátor annyira blõdség, hogy a fizikusok felvágják alatta az ereiket, fizikatanárom egyest osztogatott ha bemondtuk poénból órán.

Ezt láttad már? >>LINK<<

freezy

A régi szinkronban biztos,hogy benne van a nyusznyusznyusz.

Hát hiába örültek,ha nincs nyusz ( kezd vicces lenni :D),akkor az az új szinkron. Szeretném szinkronszínészekkel is alátámasztani,hogy melyik az új és melyik a régi,de nem tudom sajnos a nevüket. (Biffnek és George-nak tuti,hogy más lett a hangjuk..de még másoknak is rémlik.)

Másik fórumon olvastam( a hozzászólás dátuma: 2002.máj.3.)

"Döbbenten hallgattam az RTL Klub új mozimagazinjában, hogy a számomra mindenidõk legjobb filmje, a Vissza a jövõbe részeit újraszinkronizálják.Igaz az eredeti szinkron gárdával (Rudolf Péter).

A helyzet, hogy a többszáz-szori filmnézés során gyakorlatilag minden hangot kívûlrõl tudok és számomra a legkisebb eltérés is végzetes lesz.Nem tudom elképzelni, hogy tudják hozni azt a hangulatot ami az elsõ részt jellemzi. "

(keresgéltem hátha írja valaki,hogy kik az új és régi hangok)

-Dan-

Srácok, a legegyszerûbb megállapítása annak, hogy melyik szinkronnal van dolgunk, már az 1. rész legelején ott van, mégpedig akkor; amikor Marty-t felhívja a Doki, miután sikeresen hazavágta az erõsítõt. A régi szinkronban rendesen hallani a párbeszéded, a Doki hangját a telefon túlsó végén, míg az újban Marty a süket kagylónak dumál... Ugyanez van kicsit késõbb is, amikor Marty elalszik éjjel, Doki meg felhívja, hogy ugorjon be a kameráért is hozzá.

Itt pedig lent megvan néhány név a régi/új magyarhangok közül.

Agent_Gabor

A régi szinkronban biztos,hogy benne van a nyusznyusznyusz.

Hát hiába örültek,ha nincs nyusz ( kezd vicces lenni :D),akkor az az új szinkron. Szeretném szinkronszínészekkel is alátámasztani,hogy melyik az új és melyik a régi,de nem tudom sajnos a nevüket. (Biffnek és George-nak tuti,hogy más lett a hangjuk..de még másoknak is rémlik.)

Másik fórumon olvastam( a hozzászólás dátuma: 2002.máj.3.)

"Döbbenten hallgattam az RTL Klub új mozimagazinjában, hogy a számomra mindenidõk legjobb filmje, a Vissza a jövõbe részeit újraszinkronizálják.Igaz az eredeti szinkron gárdával (Rudolf Péter).

A helyzet, hogy a többszáz-szori filmnézés során gyakorlatilag minden hangot kívûlrõl tudok és számomra a legkisebb eltérés is végzetes lesz.Nem tudom elképzelni, hogy tudják hozni azt a hangulatot ami az elsõ részt jellemzi. "

(keresgéltem hátha írja valaki,hogy kik az új és régi hangok)

Végülis nem olyan fontos, hogy színészek nevére is kíváncsi lennék, csak le akartam tisztázni, hogy melyik melyik.

Egyébként mi értelme volt újraszinkronizálni? Most nem kötözködni akarok, tényleg érdekelne valami logikus magyarázat. Miért?

Drakeamarth

Végülis nem olyan fontos, hogy színészek nevére is kíváncsi lennék, csak le akartam tisztázni, hogy melyik melyik.

Egyébként mi értelme volt újraszinkronizálni? Most nem kötözködni akarok, tényleg érdekelne valami logikus magyarázat. Miért?

Gondolom, hogy jobb minõségben kerülhessen fel a dvd-re.

Ettõl függetlenül nyugodtan rátehették volna a régit is, mint pl. a Kutyaszorítóban dvd-nél.

Sensei007

Srácok, a legegyszerûbb megállapítása annak, hogy melyik szinkronnal van dolgunk, már az 1. rész legelején ott van, mégpedig akkor; amikor Marty-t felhívja a Doki, miután sikeresen hazavágta az erõsítõt. A régi szinkronban rendesen hallani a párbeszéded, a Doki hangját a telefon túlsó végén, míg az újban Marty a süket kagylónak dumál... Ugyanez van kicsit késõbb is, amikor Marty elalszik éjjel, Doki meg felhívja, hogy ugorjon be a kameráért is hozzá.

Itt pedig lent megvan néhány név a régi/új magyarhangok közül.

Akkor nekem az új szinkronos van meg

Öh... Várjunk csak, én eddig abban a tudatban éltem, hogy az a verzió, amit a tv-ben (általában tv2) adnak, az az új szinkron, a másik, amelyikben pedig nincs benne a "nyusznyusznyusz" a 2015-ös jelenetnél, az a régi. Ezek szerint tévedtem ugye? (A téves információkat egy torrentoldalról szereztem még két éve, ott mindenki örült, hogy az régi szinkron van a filmhez (nem volt "nyusznyusznyusz")).

Ezt láttad már? >>LINK<<

Bárcsak igaz lenne ez a fluxus kondenzátor dolog

Bár ha rossz kezekbe kerülne annak beláthatatlan következményei lennének :ph34r:

Sensei007

kezd haldoklani a topic...

IPB Image

:wub:

Drakeamarth

Mivel nem készül új rész, és a régieket is már kellõen kitárgyaltuk, annyira nem is meglepõ.

Real013

kezd haldoklani a topic...

:wub:

IPB Image

Lord_KROK

Megúnhatatlan örök klasszikus! Kiváltképp az elsõ rész tetszik, az 50-es évek remek idõválasztás én is kb oda mennék vissza! :)

Ante

Jesszus, milyen topicok vannak itt :)

Sensei007

Videó a crysis Vissza a jövõbe modrol+ Christopher Lloyd

tenderlumpling

Videó a crysis Vissza a jövõbe modrol+ Christopher Lloyd

Szegényem. Totál nem is érdekli :D

malaria

Megúnhatatlan örök klasszikus! Kiváltképp az elsõ rész tetszik, az 50-es évek remek idõválasztás én is kb oda mennék vissza! :)

Szerintem az összes rész megunhatatlan! És szigorúan együtt kell nézni a trilógiát! ÉN sose bírtam ki, hogy várjak a folytatásra, egyben a legjobb! :P

Karez

IPB Image

Hol vannak a lebegõ gördeszkáim? :(

Boldog 25. évfordulót a trilógiának! :D