Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Star Wars: The Old Republic


Csurgod

Recommended Posts

Gruffersten

Nekem a Tatooine a kedvenc bolygóm. Buckalakók és naná, hogy utínííííí! :D

Maanaan a jó :D Ez tuti benne lesz. :)

Link to comment
Share on other sites

budz

Maanaan a jó :D Ez tuti benne lesz. :)

korriban és mustafar a legjobb és kész!!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Gruffersten

korriban és mustafar a legjobb és kész!!!! :D

mustafar egyhangú, de a korribeant nagyon éveztem anno a kotor 1ben B)

Link to comment
Share on other sites

Rex95

Ja... MÁr csak 1 kérdés maradt ki a másik õs?? :D

Revan?? lehet...

Malak?? kitudja mit csináltak amig a tanítványa volt....

Carth? esetleg hiszen mindig ketten voltak a pilóta fülkében pedig az ebon hawok-t egyedül is elllehet vezetni... Attonnak még pazzakozás közbe is ment... :D

Joleee és Canderous is lehet bár kevésbé valószínû... :D :lol:

Bespin jó lenne én is szeretem JK2be... én mondjuk remélem minél több holockornt lehet találni és tanulmányozni ugy nyerve uj erõket... :) de nem ugy hogy lefarmolod hanem fix helye van mondjuk és csak meg kell találni.....

már én annak is örülök hogy questek nem lesznek olyanok... legalábbis nem minden második mint a wowba.... minden második?? még több... :D

raidekre kiváncsi vagyok.... fura lenen ha 10 dzsedáj :D knight neki állni egy sithnek és elkezdé ütni mitn a répát... :D

szerintem solo raidek (mint a lotrba) vagy csak max 5 emberes raidek lesznek de nem baj legalább nem kell várni a nagy teamre... :D

Hmmm.azért ha belegondoltok Revan nem egybõl indult el az ismeretlennek addig meg senki nem tudja mit csináltak ök ketten ;) És ha megnézitek a két KoTOR epizód között van öt év...lehet hogy Bastilla terhes lett és kilépett a rendbõl mint Kae mester (Handmaiden anyja) és azért nem erõ használó a II-ben...Várom a holnap reggelt de sajnos a jövõt kifürkészni most lehetetlen :D

Link to comment
Share on other sites

budz

Hmmm.azért ha belegondoltok Revan nem egybõl indult el az ismeretlennek addig meg senki nem tudja mit csináltak ök ketten ;) És ha megnézitek a két KoTOR epizód között van öt év...lehet hogy Bastilla terhes lett és kilépett a rendbõl mint Kae mester (Handmaiden anyja) és azért nem erõ használó a II-ben...Várom a holnap reggelt de sajnos a jövõt kifürkészni most lehetetlen :D

valószínûleg revan persze sõt biztos... :D nem egy minta jedi de épp ezért szeretjük.. :D

a jõvõt lehet lehetetlen kifûrkészni de az bíztos hogy a sithek nyerni fognak... :D

am meg ez csak oan "gyenge" valakinek mint yoda nem ment... :D keira elõre látta 4000 évig... :D

ez is mutatja am hogy a régi köztársaság erőhasználóji mennyivel erősebbek voltak mint Obi1 és társai.... ;) :D

Link to comment
Share on other sites

budz

KisTehén!a meg 2 hete nincs update a weboldalon... :unsure: :angry:

Link to comment
Share on other sites

Rex95

KisTehén!a meg 2 hete nincs update a weboldalon... :unsure: :angry:

Szerintem valamin nagyon dolgoznak <_< Az is lehet hogy kapunk egy trélert vagy valamit a jövõhéten és nefeledd a türelem TOR-t terem :D

Link to comment
Share on other sites

balsay

Üdv!

Volt update a héten is csak úgy mint, a múlt héten. ( a múlt heti ugye az ord mantteles volt). Ezen a héten, nem volt valami jelentõs a frissítés így a fõoldalra ki se pakolták. A honlapon csiszoltak, és létrehoztak pár új avatart.

Azt is írták hogy kissé elfoglaltak, meg hogy csudi jó dolgokon dolgoznak amit a következõ hónapban osztanak meg velünk (persze azért ez nem jelenti azt is hogy, nem lesz már más a hónapban, képregény az biztos, esetleg blog bejegyzés, pár screenshot)

Link to comment
Share on other sites

budz

Üdv!

Volt update a héten is csak úgy mint, a múlt héten. ( a múlt heti ugye az ord mantteles volt). Ezen a héten, nem volt valami jelentõs a frissítés így a fõoldalra ki se pakolták. A honlapon csiszoltak, és létrehoztak pár új avatart.

Azt is írták hogy kissé elfoglaltak, meg hogy csudi jó dolgokon dolgoznak amit a következõ hónapban osztanak meg velünk (persze azért ez nem jelenti azt is hogy, nem lesz már más a hónapban, képregény az biztos, esetleg blog bejegyzés, pár screenshot)

aham értem de ord matalée az 04.03 szóval az 2 hete volt....

Szerintem valamin nagyon dolgoznak <_< Az is lehet hogy kapunk egy trélert vagy valamit a jövõhéten és nefeledd a türelem TOR-t terem :D

remélem is saját érdekükbe hogy majd valami nagyott kapunk... :D pl jedi sith kaszt felfedése egyszerre... :D

a türelem pedig csak a jedik erénye... :D

jaj bocs hülye vagyok tényleg 04.10 bocsika... :D

Link to comment
Share on other sites

Gruffersten

budz te szerintem engedtél a sötét oldal csábításának. :D ez nem helyes :D

Link to comment
Share on other sites

balsay

Amúgy érdekes, mert eddig simán nyomon követhetõ az hogy, mikor milyen frissítés jön ki tõlük. Van egy adott rendszerük, és szinte 100% biztos voltam abban hogy most ez az avatarosdi fog jönni. Anno mikor kiadták a Nal Hutta-s infokat, az után is pont egy ilyen jött. Videókat olyan másfél havonta adnak ki, mármint ilyen video documentarykat. Blog bejegyezés havi egyszer van. Képregény 2 hetente, szóval követhetõ ez, és én már lézerkardon ülve várom a következõ hónapot mert ihaj-csuhaj mi mindent fogunk mi kapni. Uff beszéltem.

Link to comment
Share on other sites

budz

budz te szerintem engedtél a sötét oldal csábításának. :D ez nem helyes :D

ez nem igaz... :D én alapból sith vagyok nem holmi bukott jedi... :D

Amúgy érdekes, mert eddig simán nyomon követhetõ az hogy, mikor milyen frissítés jön ki tõlük. Van egy adott rendszerük, és szinte 100% biztos voltam abban hogy most ez az avatarosdi fog jönni. Anno mikor kiadták a Nal Hutta-s infokat, az után is pont egy ilyen jött. Videókat olyan másfél havonta adnak ki, mármint ilyen video documentarykat. Blog bejegyezés havi egyszer van. Képregény 2 hetente, szóval követhetõ ez, és én már lézerkardon ülve várom a következõ hónapot mert ihaj-csuhaj mi mindent fogunk mi kapni. Uff beszéltem.

igaz én abba reménykedem hogy classot fognak gyakran felfedni.... de sztem az lesz a legritkább mert abbol van legkevesebb... pl.: bolygóból sokkal több van....

amugy én abba reménykedem hogy ha sith vagy nem kell tiszta ge.cinek lenni és ha jedi vagy akkor se ajánlatos szentnek lenned mint a kotor 1-2be ahol a legerõsebb tárgyakat csak így hordhattad és bonuszt is kaptál...

Ez egyzserûen nem reális... a sith se mészárol le mindekit akinek nem teccik az arca és nem fenyegetõzik minden koszos kreditért... csak simánbb utatt választ és kegyetlenebb de pl a nagy ellenfeleit tiszteli...

Pl a legacybe (star warsos képregény) a sith lord egy ien üvegdobozba tartotta ellenfele (egy jedi) fénykardját tisztelete jeléül.... sõt képes szeretni is pl darth sidius és maul is tisztelték egymást... sidious pl szinte gyerekeként tekintett maulra... (ezt olvastam valahol) és szintén a legacybe két sith szerelmes is lett... :D

A jedi pedig nem egy szent nem add minden lecsuszott alkoholistának 1000 kreditett és nem segit mindekinek csak ugy (pl a sivatagba ott hagyott férfinek se akart segíteni bastila akit a felesége csalt törbe, valamint anyjának se akarta oda adnia holockort)

Szóval remélem ezt jobban megoldják szerintettek????Akarom tudni hogy csak én vagyok hülye hogy így gondolom??XD

Link to comment
Share on other sites

balsay

Szerintem jól gondolod, az csak egy ilyen plusz adalék volt a kotorban, hogy lehettél egy utolsó söpredék aki ráadásul nem csak tapló hanem még autentikus népi korsó (k*cs*g) is. Szerintem ez csak egy afféle poén volt a játékban, hogy mindig volt egy nagyon jó (a'la szent) és egy nagyon rossz választási lehetõség.

Valószínûleg a kotorból kiindulva lesznek olyan tárgyak amiket említettél, de azt hogy ilyen viselkedéssel lehetne csak õket elérni azt kétlem, mert ha belegondolsz, nem ezekért a cselekedetekért kaptad a legtöbb sötét oldal pontot, hanem azokért a nagy horderejû döntésekért amik eléd kerültek.

Én szívesen látnám ugyanezt a fajta taplóságot, aljasságot, avagy szentséget az swtorban is, de! és ez amolyan hû de nagy de! ne ezáltal legyek maximális jó vagy rossz. Valószínûleg úgy is az lesz, hogy annyi de annyi ilyes fajta döntés elé kerülsz, hogy ha átakarsz pártolni a másik oldalra, simán megteheted.

Szóval véleményem szerint, maga a rendszer jó volt. Volt egy jó egy rossz egy nagyon jó illetve egy nagyon rossz választás, persze, felmerül maga a kérdés hogy vajon ilyen párbeszédes formában lesz maga a játék avagy sem?

Bár hülyeség volna ha nem abban volna...

Link to comment
Share on other sites

budz

de lehet hogy tök új rendszer lesz éppen amiatt hogy több döntést lehet hozzni...

a tárgyakat meg kiküszöbölhetnék azzal hogy oan is legyen amit csak az hordhat aki közép tájon van, kicsit rossz vagy kicsit jó...

a bonuszokat viszont amiket akkor kapsz ha teljesen jó vagy teljesen rossz vagy elítélem... de az tán csak a 2. részbe volt am is....

Link to comment
Share on other sites

balsay

Elméletileg simán lehetséges ez a kettõ véglet és példa is van rá jópár a star wars történelemben, semlegesre már kevésbé.

A teljesen rosszban talán az sántít kicsit hogy az inkább ilyen pillanatnyi állapot sem mint állandó jellemzõ, szerintem. Ilyen elborult állapot volt ugye a 3. filmben Anakin esete aki hiába szerette Padmét, kedvesen megcirógatta a torkát egy kis Erõ Csókkal :D (Force Choke--->Erõfojtás ugye :P ). De mondjuk Darth Malak az szimplán velejéig romlott egy fickó volt. Nála fellehetne ellenérvként hozni dehát Bastillától csak akart valamit, de a fizikai vágy és a szeretet más fogalom. Szóval ezt a végletet én sem komálom, de hát van, ha nem is sokáig.

A teljesen jó az sokkal inkább elképzelhetõ, Yoda esete jól példázza ezt, a szerepjátékos könyvek a fény oldalának maximumára teszik. És ha belegondolunk ott is áll. Sok történetet, képregényt stb-t olvasgattam amelyekben megjelenik, mint az állandóan helyesen és jól cselekvõ szent egyén.

Semleges meg véleményem szerint nem létezik, lehet hogy annak akar valaki tûnni, de elõbb-utóbb úgyis pártol valahova, érzelmi, anyagi, etikai okok miatt (lásd Bindo esetében).

Bónuszt tényleg nem volna szabad ha adna az egyik vagy a másik véglet, legalábbis egy mmoban. De az oldalhoz kötött tárgyaknak szerintem igen is van létjogosultsága. Elvégre sok olyan sith/jedi ereklye van, amit a másik oldal nem képes használni, vagy ha képes is súlyos következményekkel jár. Igenis ne hordhassak Sith köpenyt, maszkot, rucit jediként, mert azt átrohasztja a sötét oldal, illetve a fény oldalához tartozó holokronokat, tárgyakat egy sith ne használja, mert pusztán nem képes a más erõtechnikák által.

Bízom a biowareben, valószínûleg tudják mit csinálnak és egy teljesen újszerû megoldást ötölnek erre ki.

Link to comment
Share on other sites

Gruffersten

én a fajokra vagyok nagyon kiváncsi.Mert ügye mind2 oldalon ugynazok a kasztok lesznek csak más névvel(GSO-n olvastam)És még mindig a Mandalóriaiakat(?) szeretném mint játszható faj :D

Link to comment
Share on other sites

Rex95

Amúgy gondolom lesz nagycsomó békés kaszt is aminél nem muszály a csata mint az SWG-ben volt a politikus,kereskedõ ilyenek...És szerintem a legjobb lenne ha Jediként fogadhatnánk padawant ;)

Link to comment
Share on other sites

budz

Amúgy gondolom lesz nagycsomó békés kaszt is aminél nem muszály a csata mint az SWG-ben volt a politikus,kereskedõ ilyenek...És szerintem a legjobb lenne ha Jediként fogadhatnánk padawant ;)

csak azt hogy oldanák meg? akkor az elsõket ki fogadná?:D esetleg npcket...

Elméletileg simán lehetséges ez a kettõ véglet és példa is van rá jópár a star wars történelemben, semlegesre már kevésbé.

A teljesen rosszban talán az sántít kicsit hogy az inkább ilyen pillanatnyi állapot sem mint állandó jellemzõ, szerintem. Ilyen elborult állapot volt ugye a 3. filmben Anakin esete aki hiába szerette Padmét, kedvesen megcirógatta a torkát egy kis Erõ Csókkal :D (Force Choke--->Erõfojtás ugye :P ). De mondjuk Darth Malak az szimplán velejéig romlott egy fickó volt. Nála fellehetne ellenérvként hozni dehát Bastillától csak akart valamit, de a fizikai vágy és a szeretet más fogalom. Szóval ezt a végletet én sem komálom, de hát van, ha nem is sokáig.

A teljesen jó az sokkal inkább elképzelhetõ, Yoda esete jól példázza ezt, a szerepjátékos könyvek a fény oldalának maximumára teszik. És ha belegondolunk ott is áll. Sok történetet, képregényt stb-t olvasgattam amelyekben megjelenik, mint az állandóan helyesen és jól cselekvõ szent egyén.

Semleges meg véleményem szerint nem létezik, lehet hogy annak akar valaki tûnni, de elõbb-utóbb úgyis pártol valahova, érzelmi, anyagi, etikai okok miatt (lásd Bindo esetében).

Bónuszt tényleg nem volna szabad ha adna az egyik vagy a másik véglet, legalábbis egy mmoban. De az oldalhoz kötött tárgyaknak szerintem igen is van létjogosultsága. Elvégre sok olyan sith/jedi ereklye van, amit a másik oldal nem képes használni, vagy ha képes is súlyos következményekkel jár. Igenis ne hordhassak Sith köpenyt, maszkot, rucit jediként, mert azt átrohasztja a sötét oldal, illetve a fény oldalához tartozó holokronokat, tárgyakat egy sith ne használja, mert pusztán nem képes a más erõtechnikák által.

Bízom a biowareben, valószínûleg tudják mit csinálnak és egy teljesen újszerû megoldást ötölnek erre ki.

én yodát se mondanám teljesen jónak mer... sidious is mondta hogy az önteltséged megfertõzte az elmédet yoda + han solot meg a többieket simán feláldozta volna az 5. résszbe

Link to comment
Share on other sites

Rex95

csak azt hogy oldanák meg? akkor az elsõket ki fogadná?:D esetleg npcket...

én yodát se mondanám teljesen jónak mer... sidious is mondta hogy az önteltséged megfertõzte az elmédet yoda + han solot meg a többieket simán feláldozta volna az 5. résszbe

Hát mivel az NPC-k a legelképzelhetõbb ezért én is erre gondoltam nah mind1...Amúgy meg a Jedinek mérlegelnie kell érted itt jön a szokásos szöveg Yoda is azért áldozta volna föl Solo-ékat mert több ember élete múllott volna rajta mivel ha Luke meghallt volna nem maradt volna aki legyõzi Vadert..

Szerk.: Vagy az is lehet hogy nem annyira létfontosságú képességekért mennél egy player mesterhez aki max szinten megkpaja a tanítási képességet...vgay nemtudom de valahogy meglehet oldani :D

Link to comment
Share on other sites

Gruffersten

csak azt hogy oldanák meg? akkor az elsõket ki fogadná?:D esetleg npcket...

én yodát se mondanám teljesen jónak mer... sidious is mondta hogy az önteltséged megfertõzte az elmédet yoda + han solot meg a többieket simán feláldozta volna az 5. résszbe

De Yodának nem volt ûrhajója, Lukeban meg nem volt hely, mert R2D2 sok helyet foglal.

Link to comment
Share on other sites

budz

Hát mivel az NPC-k a legelképzelhetõbb ezért én is erre gondoltam nah mind1...Amúgy meg a Jedinek mérlegelnie kell érted itt jön a szokásos szöveg Yoda is azért áldozta volna föl Solo-ékat mert több ember élete múllott volna rajta mivel ha Luke meghallt volna nem maradt volna aki legyõzi Vadert..

Szerk.: Vagy az is lehet hogy nem annyira létfontosságú képességekért mennél egy player mesterhez aki max szinten megkpaja a tanítási képességet...vgay nemtudom de valahogy meglehet oldani :D

akkor yoda benézzte mer ha feláldozza nem lett volna aki felrobantj a pajzsot a halálcsillag 2 körül... :D

amugy remélem majd lehet ugy fénykardokat lebegtetni ahogy kreia csinálta az a legjobb force power...:D

Link to comment
Share on other sites

Stauffenberg

akkor yoda benézzte mer ha feláldozza nem lett volna aki felrobantj a pajzsot a halálcsillag 2 körül... :D

amugy remélem majd lehet ugy fénykardokat lebegtetni ahogy kreia csinálta az a legjobb force power...:D

Igen, de õ sem láthatta elõre, túlságosan ködbe burkolózott a jövõ (vélhetõen a sötét oldal elsöprõ ereje által). Õ ésszerûen gondolkozott mikor fel akarta áldozni Luke barátait, hiszen egy dolog volt csak biztos, mégpedig, hogy a jóslat beteljesedett, csak elõször rosszul értelmezték, a kiválasztott nem Anakin volt, hanem a fia, Luke. A barátai jelen esetben teljesen lényegtelenek voltak, Yoda tudta, hogy pusztán nyers erõvel nem gyõzhetik le Vadert és az uralkodót, ezért a kiválasztott feladata volt, hogy visszahozza a világos oldalra Vadert, amire közben Luke is rájött, és sikerült is neki, de Vader (vagy inkább újra Anakin) már nem élte túl.

Link to comment
Share on other sites

Gruffersten

Igen, de õ sem láthatta elõre, túlságosan ködbe burkolózott a jövõ (vélhetõen a sötét oldal elsöprõ ereje által). Õ ésszerûen gondolkozott mikor fel akarta áldozni Luke barátait, hiszen egy dolog volt csak biztos, mégpedig, hogy a jóslat beteljesedett, csak elõször rosszul értelmezték, a kiválasztott nem Anakin volt, hanem a fia, Luke. A barátai jelen esetben teljesen lényegtelenek voltak, Yoda tudta, hogy pusztán nyers erõvel nem gyõzhetik le Vadert és az uralkodót, ezért a kiválasztott feladata volt, hogy visszahozza a világos oldalra Vadert, amire közben Luke is rájött, és sikerült is neki, de Vader (vagy inkább újra Anakin) már nem élte túl.

Mert R2D2 sok helyet foglalt, és ráesett Vaderre.Egyébként örülnék neki ha lenne droid társunk(HK tipusú assasin droid vagy T3M4 féle orosz TANK :) )Tényleg szerintetek milyen társak lesznek?

Szerintem lesz:

1 pilóta

1 vagy 2 droid

2 jedi / sith(azért, mert aki nem jedi/sith annak is legyen esélye PVP-ben)

1-2 katona/zsoldos(esetleg bounty hunter)

Azért remélem nem mindenkinek ugyanazok a társak lesznek...

Link to comment
Share on other sites

budz

Igen, de õ sem láthatta elõre, túlságosan ködbe burkolózott a jövõ (vélhetõen a sötét oldal elsöprõ ereje által). Õ ésszerûen gondolkozott mikor fel akarta áldozni Luke barátait, hiszen egy dolog volt csak biztos, mégpedig, hogy a jóslat beteljesedett, csak elõször rosszul értelmezték, a kiválasztott nem Anakin volt, hanem a fia, Luke. A barátai jelen esetben teljesen lényegtelenek voltak, Yoda tudta, hogy pusztán nyers erõvel nem gyõzhetik le Vadert és az uralkodót, ezért a kiválasztott feladata volt, hogy visszahozza a világos oldalra Vadert, amire közben Luke is rájött, és sikerült is neki, de Vader (vagy inkább újra Anakin) már nem élte túl.

a kiválasztott anakin volt õ dobta le palpatint....

Igen, de õ sem láthatta elõre, túlságosan ködbe burkolózott a jövõ (vélhetõen a sötét oldal elsöprõ ereje által). Õ ésszerûen gondolkozott mikor fel akarta áldozni Luke barátait, hiszen egy dolog volt csak biztos, mégpedig, hogy a jóslat beteljesedett, csak elõször rosszul értelmezték, a kiválasztott nem Anakin volt, hanem a fia, Luke. A barátai jelen esetben teljesen lényegtelenek voltak, Yoda tudta, hogy pusztán nyers erõvel nem gyõzhetik le Vadert és az uralkodót, ezért a kiválasztott feladata volt, hogy visszahozza a világos oldalra Vadert, amire közben Luke is rájött, és sikerült is neki, de Vader (vagy inkább újra Anakin) már nem élte túl.

am meg kreia elõre látta 4000 évvel yoda puding :D am meg leia is ott maradt volna....

Link to comment
Share on other sites

balsay

"sidious is mondta hogy az önteltséged megfertõzte az elmédet yoda"

Sidious bácsi sok mindent mondott mert egy kleptomán szenilis hazudozó öreg ember volt, aki minden valószínûség szerint büdös is volt na meg impotens, szerette megzavarni az ellenségeit :P

Hanéknél meg sorsbeteljesülés miatt nem akarta engedni Lükét szerintem, de ez már filozofikus magaslat, meg hát volt egy adag rossz irányú tapasztalata eziránt, ha csak Anakinra meg a jövõbelátó x-men erejére gondolunk.

Erre a padawan-mester kapcsolatos dologról már ment egy jó adag könyörgés/gondolkodás a swtor-os fórumban.

http://www.swtor.com/community/showthread....=padawan+master

A következõ sorok, szigorúan véve csak is elmélkedés, egy reménysugár az író tollából. Személy szerint nem tudom hogy mûködne ez, kicsit körülményes volna és talán nem is annyira életképes egy Online játék folyamán. (Lehet néhol pontatlan a fordítás)

Az alapkoncepció az volna, hogy karöltve ugrálva végigutazza fotókat és egyéb élményeket gyüjtve mester és tanítványa a galaxist miközben a mester jól kitanítja a Schuster...akarom mondani a Jedi/Sith csodálatos mesterségére.

Ez valamiféle speciális kötõdés volna a játékosok között (vagy NPC és a játékos között az antiszociális emberek kedvéért) Az elsõ generációs emberek természetesen egy Npc-nél tanulnák ki a vallásukat, no nem a kereszténységet hanem a kettõ ismertebbet ^^ Ha ez a generáció felcseperedne akkor jöhetne a funkció, miszerint játékos+játékos.

A padawan és a mester is külön egyedi storyt kapna arra vonatkozólag hogy egymásra találjanak. (kicsit LookingForGroup utánérzés) Nem írom le a példát amit felhozott. Mindenesetre ha teljesítik akkor öröm és boldogság van.

No persze, a rangok ugyanígy itt is megvannak:

- Nem padawanként indulnál, hanem halandóként és valami quest meg szintkorlát átugrása tenne téged alkalmassá a padawnsághoz, amolyan tutorial módban.

- Késõbb a lovagi/mesteri próbával jut feljebb a zöldfülû ranglétrán

- A felemelkedéshez szüksegés volna x mennyiségû padawant is kiképezni

- A mester elvileg különféle buffokat, boost effekteket jelentene (több xp, védelem blablabla)

- Minden szint egy erõsebb karaktert jelentene, de azért legyen esélye a kisebbnek a nagyobbat megölnie

- Kedves író elvtárs arra is gondolt, hogy mi van akkor ha rühellem a mesterem, no problem! kezd újra egy másikkal -.- [Vagy öld meg hehe >) ]

Elég kidolgozatlan maga az ötlet szerintem túl sok kérdés merül fel a megvalósításról. Hogy csak egyet említsek, felnõtteket csak igen kivételes esetben tréningelnek a jedik...

Vélemények?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...