Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Battleforge


RDGridjanika

Recommended Posts

_Greb_

háát,a legnagyobb gond hogy amit az ingyenes verzióhoz kapsz abban nincs elég olyan egység amihez kevés orb kell és jó,amúgy össze vásárolt lapokkal télleg könyebb,már majdnem minden lapomnak ami a paklimban van megvan az elsõ upgradeje. :)

a héten jön egy új 1v1-es PVP map. :)

Link to comment
Share on other sites

Vekerur

Jaja, énis néztem, érdekesnek hangzik, jót lehet majd rajta jáccani....

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

Jaja, énis néztem, érdekesnek hangzik, jót lehet majd rajta jáccani....

átjöttél már az overlord szeróra?

Link to comment
Share on other sites

Vekerur

Most nem jáccok a Battleforge-al mert más tolok, de annak mindjárt vége azt akkor majd megyek az overlord-ra.

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

Most nem jáccok a Battleforge-al mert más tolok, de annak mindjárt vége azt akkor majd megyek az overlord-ra.

Mit? Amúgy most egy ideig megint nem leszek fent. :(

Link to comment
Share on other sites

Vekerur

King's Bounty: the Legend

nagyon jó kis játék!

Link to comment
Share on other sites

RDGridjanika

King's Bounty: the Legend

nagyon jó kis játék!

jó játék, csak nehéz már a második sziget ;)

Link to comment
Share on other sites

Vekerur

Második sziget ? LOL....

Én már a holtak földjénél járok...

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

megjött az új 1v1 pvp map.

na már csak pár 1-es upgrade lap kell hogy a paklim minden tagja 1-es szintû legyen. :D

a sunderer,moloch és a lava fieldnek kéne még,a többié aminek nincs meg nem fontos,ha ezek meglesznek megyek expertre. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

RDGridjanika

Második sziget ? LOL....

Én már a holtak földjénél járok...

hát ott ahol hajoval kel átmeni, ott már nekem nehéz volt :/

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

hát ott ahol hajoval kel átmeni, ott már nekem nehéz volt :/

ez nem ide való téma. ;)

Link to comment
Share on other sites

RDGridjanika

ez nem ide való téma. ;)

na igen :)

Link to comment
Share on other sites

Pandaflosh

megjött az új 1v1 pvp map.

na már csak pár 1-es upgrade lap kell hogy a paklim minden tagja 1-es szintû legyen. :D

a sunderer,moloch és a lava fieldnek kéne még,a többié aminek nincs meg nem fontos,ha ezek meglesznek megyek expertre. :rolleyes:

És te PVP-vel vagy PVE-vel fejleszted a decked?

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

És te PVP-vel vagy PVE-vel fejleszted a decked?

PVE,túl sok PVP meccset kéne hozzá lenyomni. 1 fejlesztéshez legalább 10-20 meccs,pve-ben meg addig csinálom a mappot míg meg nem kapom. :)

Link to comment
Share on other sites

RDGridjanika

PVE,túl sok PVP meccset kéne hozzá lenyomni. 1 fejlesztéshez legalább 10-20 meccs,pve-ben meg addig csinálom a mappot míg meg nem kapom. :)

deha joltom PvE ben nemis leheet fejlesztést kapni, csak ugy hogy ilyen pontokat, és uy 1 darab fejlesztés, pvpben meg egy játék pár fejlesztés, de azmeg lehet nincsis meg :D

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

deha joltom PvE ben nemis leheet fejlesztést kapni, csak ugy hogy ilyen pontokat, és uy 1 darab fejlesztés, pvpben meg egy játék pár fejlesztés, de azmeg lehet nincsis meg :D

PVE-ben minden mapon kapsz upgrade lapokat,pvp-ben meg tokeneket kapsz amibõl vehetsz upgrade-et. ;)

Ja és megvan adva melyik pve mapon melyik upgrade esik. ;)

Ahol össze lehet állítani és megnézni lapokat,azon az oldalon le van írva melyik lapnak melyik upgrade-je melyik map melyik szintjén található.

Link to comment
Share on other sites

RDGridjanika

PVE-ben minden mapon kapsz upgrade lapokat,pvp-ben meg tokeneket kapsz amibõl vehetsz upgrade-et. ;)

Ja és megvan adva melyik pve mapon melyik upgrade esik. ;)

Ahol össze lehet állítani és megnézni lapokat,azon az oldalon le van írva melyik lapnak melyik upgrade-je melyik map melyik szintjén található.

jah sry öszekevertem :P

Link to comment
Share on other sites

Pandaflosh

Hát én nem bírom megcsinálni az Ocean advanced nehézségi szinten... :(

Mert mindig arról jönnek ezek a repülõ hajók ahol az orbjaim vannak és széjjellövik õket [sm4]

Nem tudtok valami jó taktikát, hogy csináltátok meg?

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

na,ezek a dual orbos kártyák valami iszonyat durvák lesznek. :blink: most nézem a moloch kinézetû tortugun-t mert ez a második lap amit megmutatnak. 1fire 2 shadow orb 210 energy 4000hp-val és 8400 sebzéssel,és ez távolsági egység,a molochhoz képest,nem hardened skin ami kár,illetve nem siege és slow,de viszont távolsági. :lol: a másik amit már bemutattak a bloodhorn 2fire 1shadow és 1 akármilyen 250energy 5400hp 5550 sebzés és pár képesség,ha a többi is ilyen brutális lesz akkor az nagyon durván csökkenti azoknak az esélyét akiknek nincs ilyen. :huh: Viszont akinek van annak sokkal könyebb lesz, kérdés mennyi bfp kell majd hozzájuk.

Link to comment
Share on other sites

Vekerur

Ha nagyon felborítanák az egynsúlyt akkor biztos lelesznek csökkentve + ez 2 lap a 120-ból...

Akármi lehet még ott.

Link to comment
Share on other sites

RDGridjanika

Hát én nem bírom megcsinálni az Ocean advanced nehézségi szinten... :(

Mert mindig arról jönnek ezek a repülõ hajók ahol az orbjaim vannak és széjjellövik õket [sm4]

Nem tudtok valami jó taktikát, hogy csináltátok meg?

azaza map ahol mindig jönek kivülrõl több helyen is hajók? ,mer akkor anyit kel hogy kiraksz nyilast, vagy ilyen repülõ lényt helyre, ahol jön hajó, és szétlöveted õket.

bár picit nehéz õket kinyirni,ezér kell erõs lény, mint a dragon a natureból, T3as kari

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

azaza map ahol mindig jönek kivülrõl több helyen is hajók? ,mer akkor anyit kel hogy kiraksz nyilast, vagy ilyen repülõ lényt helyre, ahol jön hajó, és szétlöveted õket.

bár picit nehéz õket kinyirni,ezér kell erõs lény, mint a dragon a natureból, T3as kari

az szimplán nem elég hozzá,a T4-es giant wyrm már talán. :)

Link to comment
Share on other sites

RDGridjanika

az szimplán nem elég hozzá,a T4-es giant wyrm már talán. :)

aza sárkny is valami whyrm, de nemtom pontos nevét, tán az amit irtál most :D

na mind1, azz, erõs :D

szerk: legaláb megvan az nekem, alapból :D meg még1 t4 es aszem, és kész...

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

aza sárkny is valami whyrm, de nemtom pontos nevét, tán az amit irtál most :D

na mind1, azz, erõs :D

szerk: legaláb megvan az nekem, alapból :D meg még1 t4 es aszem, és kész...

amit írtam az T4-es,4 orb kell hozzá. és ilyen zöld nagy sárkány. :) XL méretû,tehát nagy. :)

Link to comment
Share on other sites

RDGridjanika

amit írtam az T4-es,4 orb kell hozzá. és ilyen zöld nagy sárkány. :) XL méretû,tehát nagy. :)

áhám akkor azaz :D

az jó kari, már 2szeresen va fejlesztve aszem,vagy 1szeresen, de felsõ és alsó is megvan ,picit erõs :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...