Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Battleforge


RDGridjanika

Recommended Posts

Gamu

Én Angliából rendeltem egy dobozos verziót, így most meglesz az alap 32 lap, amit a "mû-full"-ból kapsz, lesz 64 lapom amit kapok gyárilag, és még 3000 pontom :)

Ez 7.000Ft-omba fájt, de megérte(holnap érkezik meg).

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

Én Angliából rendeltem egy dobozos verziót, így most meglesz az alap 32 lap, amit a "mû-full"-ból kapsz, lesz 64 lapom amit kapok gyárilag, és még 3000 pontom :)

Ez 7.000Ft-omba fájt, de megérte(holnap érkezik meg).

én meg lehet megvárom a 6000 ft-os verziót hátha lesz 576-ban,ha nem akkor lehet megveszem a 12ezrest. :unsure:

Akkor legalább lesznek új lapjaim. :)

Igazából most eladom a frost és shadow lapjaimat és abból próbálom felújítani a fire lapokat,2-őt már vettem eddig abból. :)

Milyen néven játszol?

rájöttem hogy ha akarok olcsó kártyát akkor a nevét bekell írnom a keresésbe mert csak így találhatom meg a legolcsóbbat és néha nagyon állat kártyákat adnak nagyon olcsón. Szerintem 3000 bf pontból,sõt még 2000-bõl is simán 2 paklit is kirakok. :D

Link to comment
Share on other sites

Gamu

én meg lehet megvárom a 6000 ft-os verziót hátha lesz 576-ban,ha nem akkor lehet megveszem a 12ezrest. :unsure:

Akkor legalább lesznek új lapjaim. :)

Igazából most eladom a frost és shadow lapjaimat és abból próbálom felújítani a fire lapokat,2-õt már vettem eddig abból. :)

Milyen néven játszol?

Gamuka néven. Én még gondolkozom, hogy milyen paklit hozzak össze, de a demóból a fire/nature nagyon bejött!

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

Gamuka néven. Én még gondolkozom, hogy milyen paklit hozzak össze, de a demóból a fire/nature nagyon bejött!

igen,de a legütõsebb paklit 1 színûbõl lehet kirakni,mert a juggernaut is ami nagyon erõs az is 3piros orb kell,más hasonló erõsségû lapoknak 4 orb kell.a köv 2 hétben kellene venni 1 dobozosat,2000 bf pont is elég lenne az ütõs fire paklimhoz :)

Link to comment
Share on other sites

RDGridjanika

nem is kell megvenni,az EA teljesen ingyenessé tette,csak akkor kell fizetni ha új lapokat akarsz,és van 6000forintos doboz is amiben 2000 bf pont van és abból is lehet venni lapokat. Ha eléred a 4-es PVE vagy 10-es PVP rangot akkor válik elérhetõvé a teljes játék összes funkciója,olvasd csak el a hivatalos honlapot. ;)

jah de ez igy hülyeség :/

na mindjá megnézem,éncsak a betával jácotam azt kivittem, meg utána a demot, de kért egy kodot, ha felakaom nyitni a full játékot.

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

jah de ez igy hülyeség :/

na mindjá megnézem,éncsak a betával jácotam azt kivittem, meg utána a demot, de kért egy kodot, ha felakaom nyitni a full játékot.

el kell érni a pve 4-es vagy pvp 10-es szintet,akkor kapod meg a hozzá férést az egészhez és hidd el így is jó szórakozás. :)

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

gamu általában melyik szerveren vagy fent,mert így tudlak csak elérni.

Link to comment
Share on other sites

Gamu

gamu általában melyik szerveren vagy fent,mert így tudlak csak elérni.

Overlordon töltöm mostanában FireNature deckemmel az idõt :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

RDGridjanika

el kell érni a pve 4-es vagy pvp 10-es szintet,akkor kapod meg a hozzá férést az egészhez és hidd el így is jó szórakozás. :)

csak remélem nem ugyan az lesz az egész minta beta , és akor semi uj nem lesz bene

Link to comment
Share on other sites

RDGridjanika

na megvan,de nem hiszem el hogy minda 4 szeró fullon van -.-" és nem enged be

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

Overlordon töltöm mostanában FireNature deckemmel az idõt :rolleyes:

ma rászántam magam és vettem 1 dobozos verziót,a paklim érdekében. :D

Amúgy egyenlõre szerintem fölösleges volt +2 szerót beüzemelni,mert csak az elsõ szokott sárgába átmenni a másik 3 mindig zöld vagyis nincsenek olyan hú de rengetegen rajta. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

RDGridjanika

ma rászántam magam és vettem 1 dobozos verziót,a paklim érdekében. :D

Amúgy egyenlõre szerintem fölösleges volt +2 szerót beüzemelni,mert csak az elsõ szokott sárgába átmenni a másik 3 mindig zöld vagyis nincsenek olyan hú de rengetegen rajta. :unsure:

nekem mindegyik zöld mindig, és mindegyik hez aztirja ki amikor beakarnák meni a free clientel, hogy too many players, try again later...

Link to comment
Share on other sites

Gamu

Master, holnap tolhatnánk is!

Ma sajnos bekaptam valami vírust, és az egész windowst újra kell húzni...szeretem az ilyet. Szal ma már legfeljebb a paklim próbálgatása lesz a program... :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

RDGridjanika

Master, holnap tolhatnánk is!

Ma sajnos bekaptam valami vírust, és az egész windowst újra kell húzni...szeretem az ilyet. Szal ma már legfeljebb a paklim próbálgatása lesz a program... :ph34r:

õ, ha mindenki betud lépni simán, nekem mérnem megy be?

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

Master, holnap tolhatnánk is!

Ma sajnos bekaptam valami vírust, és az egész windowst újra kell húzni...szeretem az ilyet. Szal ma már legfeljebb a paklim próbálgatása lesz a program... :ph34r:

sajnos most 1 ideig nem tudok játszani,mert faterék becsomagoltatták velem a gépemet bizonytalan idõre. <_< De szerintem a suli végére vissza is fogom kapni. :D Akkor majd tolhatjuk.

Link to comment
Share on other sites

RDGridjanika

na mostmá nekem is megy, csak irnom kelet levelet EA nak és irtak visza, kikelet kapcsolni a tüzfalat, azvolt a baj

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

Gamuka amúgy majd Razorleaf-re gyere fel mert ott szoktam nyomni,ott találtam másik magyart is.

Megmarad mindened. ;)

Link to comment
Share on other sites

RDGridjanika

Gamuka amúgy majd Razorleaf-re gyere fel mert ott szoktam nyomni,ott találtam másik magyart is.

Megmarad mindened. ;)

mek majd oda énis akkor :D

Link to comment
Share on other sites

RDGridjanika

na elértem a 4ik szintet, de nem kaptam bf pontot :@

igymost hogy a .... ba szerezek kártyákat? -.-"

pvp 1v1 ,2v2 vel lehet aszem ,nem?

Link to comment
Share on other sites

Gamu

na elértem a 4ik szintet, de nem kaptam bf pontot :@

igymost hogy a .... ba szerezek kártyákat? -.-"

pvp 1v1 ,2v2 vel lehet aszem ,nem?

BF pontot csak kereskedéssel, és valós pénzzel lehet venni :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

na elértem a 4ik szintet, de nem kaptam bf pontot :@

igymost hogy a .... ba szerezek kártyákat? -.-"

pvp 1v1 ,2v2 vel lehet aszem ,nem?

ja,BF pontot csak AH-n kapsz vagy ha veszel igazi pénzen,ja PVP meg 1v1 vagy 2v2 van és az alap paklival is simán lehet nyerni. ;)

Remélem minél hamarabb vissza tudok térni. :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Pandaflosh

Letöltöttem az ingyenes verziót.

Nagyon jó ez a játék, nekem tetszik.

Lehet hogy veszek ilyen battleforge pointokat, csak azt nem tudom melyik battelforge point csomag éri meg.

Meg nem értem hogy a mi a booster pack meg tome pack között a különbség. [sm39]

Link to comment
Share on other sites

RDGridjanika

Letöltöttem az ingyenes verziót.

Nagyon jó ez a játék, nekem tetszik.

Lehet hogy veszek ilyen battleforge pointokat, csak azt nem tudom melyik battelforge point csomag éri meg.

Meg nem értem hogy a mi a booster pack meg tome pack között a különbség. [sm39]

elvileg boltban lehet veni 6000ft ér 3000bf pontot, szerintem,kicsit drága :/

a tome ba van 6 db booster csomag

1db booster csomagba van 8 kártya :)

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

lol,most már netem sincs,szóval végképp nem tudok egy ideig játszani. :(

Link to comment
Share on other sites

molnar88

valamelyikõtöknek megvan a BF BOX?

akinek igen, mondjon már legyen szíves 5-10 kártyát, ami benne volt :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...