Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Battleforge


RDGridjanika

Recommended Posts

RDGridjanika

Ide jöhet minden ami battleforge kapcsolatos.és lehet írni a bétáról. :)

Link to comment
Share on other sites

canadaa

Épp most akartam nyitni egy topic ot neki :lol:

Én kipróbáltam a beta-t, nagyon bejön egy problémám vele hogy a multi talán egy kicsit imbalanced (vagy csak én vok béna PvP ben :D) de eddig fõként PvE -t nyomtam az nagyon bejön !

Ajánlom mindenkinek ;)

Link to comment
Share on other sites

RDGridjanika

Épp most akartam nyitni egy topic ot neki :lol:

Én kipróbáltam a beta-t, nagyon bejön egy problémám vele hogy a multi talán egy kicsit imbalanced (vagy csak én vok béna PvP ben :D) de eddig fõként PvE -t nyomtam az nagyon bejön !

Ajánlom mindenkinek ;)

nekem is teccik, csak egy jó paklit nem tudok öszerakni, fire böl meg kel sok jó :D

csak 1 es szintnél nem tudok olyan sok egységet építeni.

pvp-t jácotam, de csak non-rankedben nyertem.

rankedben még nem,pedig ott lene jó,mer kapnák tokent(aszem azt)

Link to comment
Share on other sites

canadaa

nekem is teccik, csak egy jó paklit nem tudok öszerakni, fire böl meg kel sok jó :D

csak 1 es szintnél nem tudok olyan sok egységet építeni.

pvp-t jácotam, de csak non-rankedben nyertem.

rankedben még nem,pedig ott lene jó,mer kapnák tokent(aszem azt)

jah rankedben még én sem nyertem... vagy túl jók vannak ott vagy én vok túl noob :lol: PvE ben viszont túl könnyû :lol:

Link to comment
Share on other sites

jericho86

Üdv!

Lenne egy nagyon hülye kérdésem.

Van 3000 Battleforge pontom a bétában amiért booster pack-ot vagy tome pack-ot tudok venni.Na én kiváncsiságból vettem egy booster packot.A kérdésem az hogy a teljes játékban megint lesz 3000 pontom és akkor a nullától kezdem a gyûjtögetést,vagy megmarad ez a pár db lap amit vettem 250-ért és akkor már csak 2750 pontom van?

Link to comment
Share on other sites

RDGridjanika

Üdv!

Lenne egy nagyon hülye kérdésem.

Van 3000 Battleforge pontom a bétában amiért booster pack-ot vagy tome pack-ot tudok venni.Na én kiváncsiságból vettem egy booster packot.A kérdésem az hogy a teljes játékban megint lesz 3000 pontom és akkor a nullától kezdem a gyûjtögetést,vagy megmarad ez a pár db lap amit vettem 250-ért és akkor már csak 2750 pontom van?

hajoltom majd a teljesbe is kap mindenki egy kezdõ 3000 pontot és abol tud indulni.

eladsz kártyákat és öszetudsz szerezni jópár pontot,és abol kártyát tudsz már venni

Link to comment
Share on other sites

Murder3

még a bétát se tudtam kipróbálni mert nem lépett be a játékba. :angry:

mindig írjam be az acc meg a jelszavam aztán megy valami csík az felmegy száz%-ra oszt kezdi ugyanezt elõlrõl.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
VSZM

még a bétát se tudtam kipróbálni mert nem lépett be a játékba. :angry:

mindig írjam be az acc meg a jelszavam aztán megy valami csík az felmegy száz%-ra oszt kezdi ugyanezt elõlrõl.

Nekem is pont ugyanez a problémám. Writing bootstrapper.dll aztán betölti és visszadob a kezdõképernyõre, ahol az account információkat kéri.

Link to comment
Share on other sites

kenderendre

Ó pont most lötték le a béta szervert mikor letöltöttem a klienst? :(

Vége is a bétának végleg?

Link to comment
Share on other sites

RDGridjanika

Ó pont most lötték le a béta szervert mikor letöltöttem a klienst? :(

Vége is a bétának végleg?

nemtudom,de haver szerintem most raknak fel updatet

meg remélem majd a teljessel ugy lesz hogy a béta kliensel lehet bejelentkezni,és a rang meg a kártyák meglesznek, meg taláán még ez a térkép, ami a bétába van.

Link to comment
Share on other sites

RDGridjanika

Ma már lehet kapni CdGalaxisban csak nem tudom megérné-e megvenni?

nemtudom,de elöször megkéne nézni, mer lehet hogycsak aza egy pálya van bene, mint ami a bétába volt, és az meg nagy átverés lenne :/

mer demoban van egy kis pálya rész, ahonan a béta is indul, a többi része a mapnak csak a teljesbe van, most azt meg nemtudom hogy vane más térkép is, vagy csak ez. szal elöször inkáb kikel probálni.

Link to comment
Share on other sites

DAJA

Én arra volnék kíváncsi, hogy a demó és a teljes között mennyi a különbség? és a demóban lehet e lapokat lootolni?

Link to comment
Share on other sites

RDGridjanika

Én arra volnék kíváncsi, hogy a demó és a teljes között mennyi a különbség? és a demóban lehet e lapokat lootolni?

demoban csak egypár pálya van, és egy kis pakli ,teljesbe meg megvan a töbi féle pakli, és öszeálithatsz sajátot , és az egész térkép elérhetõ (de azt enmtom hogy csak eza egy map van,vagy vane többis)

lapokat nem lehet lootolni, hanem BF pontokért tudsz venni aukción más játékosoktól.

vag veszel 250 pontért egy kártya csomagot amiben 8 lap van.

vagy 1200 pontért 6 darab csomagot :)

neekm sajna nicsn meg ...

Link to comment
Share on other sites

foxxi

Nos, én beszereztem a játékot és eddig nagyon tetszik :) Régen Magic the Gathering-eztem, és játékmenetben hasonlít hozzá ami számomra pozitív, a grafika szép, a küldetések változatosak ( pve és pvp is cool :D bár eddig csak 2v2-t próbáltam). A bétával nem játszottam, igy nem tudok az elõzményekrõl. A szerverek stabilak ( bár van hogy random dobálnak) partyt eddig mindig találtam :)

Egy Fire / Frost paklit kezdtem el tuningolni :) Fire 7, Frost 6

Bár még gyakran kell gyakorlatoznom hogy kiismerjem a lapok minden tulajdonságát, de pont ez is hozzájárul a feelinghez :D. Eddig egy kék ( nagyon ritka ) cuccot dobott a gép :)

Majd összeállítom a paklimat és belinkelem!

Amugy pakli builder itt: Deck Builder

Aki esetleg játszik dobjon már rám privit vagy vegyen fel friendnek játékban :)

Nevem: FoxxiHuNt

Link to comment
Share on other sites

RDGridjanika

Nos, én beszereztem a játékot és eddig nagyon tetszik :) Régen Magic the Gathering-eztem, és játékmenetben hasonlít hozzá ami számomra pozitív, a grafika szép, a küldetések változatosak ( pve és pvp is cool :D bár eddig csak 2v2-t próbáltam). A bétával nem játszottam, igy nem tudok az elõzményekrõl. A szerverek stabilak ( bár van hogy random dobálnak) partyt eddig mindig találtam :)

Egy Fire / Frost paklit kezdtem el tuningolni :) Fire 7, Frost 6

Bár még gyakran kell gyakorlatoznom hogy kiismerjem a lapok minden tulajdonságát, de pont ez is hozzájárul a feelinghez :D. Eddig egy kék ( nagyon ritka ) cuccot dobott a gép :)

Majd összeállítom a paklimat és belinkelem!

Amugy pakli builder itt: Deck Builder

Aki esetleg játszik dobjon már rám privit vagy vegyen fel friendnek játékban :)

Nevem: FoxxiHuNt

majdha kivitted azta mappot akor szolj léci, hogy vane más is, merha nem ,akor a betásokat jól lehuzzák :/

mer abba kilehetet azt vinni

Link to comment
Share on other sites

foxxi

majdha kivitted azta mappot akor szolj léci, hogy vane más is, merha nem ,akor a betásokat jól lehuzzák :/

mer abba kilehetet azt vinni

Okés! Igyekszem :D

Link to comment
Share on other sites

Antaras

megéri ez játék a pénzét , és elindul a gépemen (lentébb) ? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

RDGridjanika

megéri ez játék a pénzét , és elindul a gépemen (lentébb) ? :unsure:

ha foxy kiviszi azta kezdõ mapot, ésha jön egy másik akkor igen,deha nicns másik akkor nem,mivel azta betások kivihették .

Link to comment
Share on other sites

RDGridjanika

nos,valaki kivitá már azta mappot, amit lehet látni kezdésbõl a játékba?

Link to comment
Share on other sites

Antaras

ha foxy kiviszi azta kezdõ mapot, ésha jön egy másik akkor igen,deha nicns másik akkor nem,mivel azta betások kivihették .

? :unsure: :o

Link to comment
Share on other sites

Murder3

Ritka dolgot mondok de ez k-rva jó annak ellenére hogy EA adja ki.

Mellesleg mûfajteremtõ(?) MMORTS

Innen aki játszik a demo vagy a teljessel miylen néven?

Én Murdeer néven vagyok.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Gamu

Valaki játszik a teljessel?

Mert nekem demó alapján nagyon bejött, pedig csak egy (gondolom) alap Nature paklival lehet játszani.

Kérdezném, hogy megéri-e megvenni, ha késõbb nem akarok lapokra költeni, és hogy van-e annyi ember, hogy mindig legyen kivel játszani?

Link to comment
Share on other sites

RDGridjanika

Valaki játszik a teljessel?

Mert nekem demó alapján nagyon bejött, pedig csak egy (gondolom) alap Nature paklival lehet játszani.

Kérdezném, hogy megéri-e megvenni, ha késõbb nem akarok lapokra költeni, és hogy van-e annyi ember, hogy mindig legyen kivel játszani?

igy megéri veni,csak szerintem inkábakor ha lemegy a játék ára, mermost nem fizetnék kirá 10k igy, de nemis kel veni bf pontokat, hogy tugy lapokat veni,mert kapsz alapból 3000 pontot, abol kcisit eleszel,és ami nem kel lapazt eladod, és viszajön pont.

és biztos hogy vanak sokan, ellehet leni bene :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...