Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Last.fm, Spotify és társai


Ronnie

Recommended Posts

Bergamo

Azért a My Radio Station-ért és a My Recommendations-ért nagyon nagy kár szerintem :(

Én is csak ezeket sajnálom. Többet nem nagyon hallgattam (max hip hop és underground hip hop rádiót).

Link to comment
Share on other sites

Mitisz

Én is csak ezeket sajnálom. Többet nem nagyon hallgattam (max hip hop és underground hip hop rádiót).

Én még gondolkozok hogy kifizessem-e, 900ft havonta nem sok ha tényleg kihasználom... ami visszatart az az hogy azért pénzért elég gyenge az a hangminõség amit a last.fm rádiója nyomat :/ Nemtom, még gondolkozok rajta.

Link to comment
Share on other sites

erdly

Lenne egy kis gondom a Last.fm programjával.

Nem tudja az infokat kiszedni az ipodból. Mindig ezt a hibát írja.

Vagyis nem találja a file helyét. Pedig bemásoltam oda a zenéket ahonnan anno feltöltöttem.

Mivel ez az ipod ebben a formájában, kb. 1 éves, és nem töröltem róla a számokat, ezért marha jó statisztika lenne nekem belõle, de sajnos nem tudja olvasni. Mit lehet vele csinálni? Jelentéktelennek tûnik, de nekem fontos lenne.

A kép itt...

Link to comment
Share on other sites

BajuszGG

Nekem most meg nem akarja frissíteni az oldalam. :unsure: A Scrobbler mutatja, hogy lettek számok "feltöltve" de az oldalon nem mutatja ezeket, de még azt se, hogy épp zenét hallgatok. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Nekem most meg nem akarja frissíteni az oldalam. :unsure: A Scrobbler mutatja, hogy lettek számok "feltöltve" de az oldalon nem mutatja ezeket, de még azt se, hogy épp zenét hallgatok. :unsure:

Ilyen néha elõfordul, ha a Scrobbler tárolja, akkor egy kis üzemzavar utáni helyreállás után menni fog az oldalra is az adat. Nekem is volt már ilyen.

Link to comment
Share on other sites

Ronnie

Nekem most meg nem akarja frissíteni az oldalam. :unsure: A Scrobbler mutatja, hogy lettek számok "feltöltve" de az oldalon nem mutatja ezeket, de még azt se, hogy épp zenét hallgatok. :unsure:

Ha valakinek még ehhez hasonló gondja van, akkor érdemes ezt az oldalt csekkolni, ami jelzi, hogy a dal információk feltöltése jelenleg mûködik vagy sem.

Link to comment
Share on other sites

Mitisz

Amúgy ha jól értelmezem ezt a fizetõs dolgot ki lehet majd cselezni ha a lakhelyedet átállítod az USA-ra vagy Németországra :unsure:

Link to comment
Share on other sites

freezy

Nekem még müxik,de tesómnak már nem. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Mitisz

Nekem még müxik,de tesómnak már nem. :unsure:

Azért mert 30 számig ingyenes, és õ már elérte a limitet :)

Én a biztonság kedvéért már átálítottam az USA-ra a lakhelyem (mert ugye oda nem vonatkozik ez) hátha bejön :D

Link to comment
Share on other sites

Ronnie

Azért mert 30 számig ingyenes, és õ már elérte a limitet :)

Én a biztonság kedvéért már átálítottam az USA-ra a lakhelyem (mert ugye oda nem vonatkozik ez) hátha bejön :D

Szerintem nem fog ilyen egyszerûen menni a Last.fm kicselezése, de talán a proxy segíthet, de egyenlõre még nem használtam a 30 számos trialomat.

A legfrissebb blog bejegyzés szerint egyébként tervezik az SMS-es subscribeolást is, amit ha megvalósítanak, akkor szívesen kifizetem a 3 eurót, de PayPal-al nem fogok szórakozni.

Link to comment
Share on other sites

Mitisz

Szerintem nem fog ilyen egyszerûen menni a Last.fm kicselezése, de talán a proxy segíthet, de egyenlõre még nem használtam a 30 számos trialomat.

A legfrissebb blog bejegyzés szerint egyébként tervezik az SMS-es subscribeolást is, amit ha megvalósítanak, akkor szívesen kifizetem a 3 eurót, de PayPal-al nem fogok szórakozni.

Egy próbát megér.. végsõ esetben proxyval tuti ki lehet majd cselezni, de az meg elég körülményes. Az smses fizetés nagyon jó lenne, de még mindig nem döntöttem el hogy elõfizetnék-e :unsure:

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

am. honnat tom, h meghallgattam-e már 30 számot? nem jelzi semmi. :huh: :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Ronnie

am. honnat tom, h meghallgattam-e már 30 számot? nem jelzi semmi. :huh: :ph34r:

Ha még tudod hallgatni a rádiókat, akkor nem telt le a trial, ha már nem (gondolom kiír valamilyen üzenetet, vagy nem csatlakozik a rádióhoz), akkor a Last.fm-es zenehallgatásnak vége és már csak elõfizetni tudsz vagy a full trackeket, valamint a 30 másodperces sampleket hallgathatod.

Egy próbát megér.. végsõ esetben proxyval tuti ki lehet majd cselezni, de az meg elég körülményes. Az smses fizetés nagyon jó lenne, de még mindig nem döntöttem el hogy elõfizetnék-e :unsure:

Én is sokat gondolkodok rajta, hogy megéri-e az elõfizetés. Mivel elég sok idõt töltök az oldalon és nagyon jónak tartom a rádiót, így végül is nem egy nagy összeg, fõleg ha SMS-es fizetés is lesz. Ha viszont azt nézem, hogy azért nem hallgatom sokat a rádiót, akkor a 3 eurót inkább másra költöm a zenéket meg beszerzem máshonnan.

Link to comment
Share on other sites

Bergamo

Én a biztonság kedvéért már átálítottam az USA-ra a lakhelyem (mert ugye oda nem vonatkozik ez) hátha bejön :D

Ezt én is megcsináltam. Vesztenivaló nincs :)

Szerk. Nálam szerintem lehalt a rádió így is :) Buffering Tracktõl nem megy tovább :)

Edited by Berga
Link to comment
Share on other sites

DarklingElf

Regeltem last.fmre végre én is, Q-Gloaf néven, ha gondoljátok felvehettek friendnek vagy akármi :D

Link to comment
Share on other sites

Bergamo

Most már megint megy a rádió xD

Link to comment
Share on other sites

Bergamo

Úgy tûnik, hogy ez a lakhely átállítós dolog bejött. 3 napja folyamatosan megy a rádió, bõven túl vagyok a 30 számos limiten, de esze ágában sincs leállnia a rádiónak :)

Link to comment
Share on other sites

BajuszGG

Úgy tûnik, hogy ez a lakhely átállítós dolog bejött. 3 napja folyamatosan megy a rádió, bõven túl vagyok a 30 számos limiten, de esze ágában sincs leállnia a rádiónak :)

Nem akarom elkiabálni, de én ugyanúgy Magyarországon hagytam és kábé 200 számot hallgattam meg eddig a rádióval :unsure:

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

Nem akarom elkiabálni, de én ugyanúgy Magyarországon hagytam és kábé 200 számot hallgattam meg eddig a rádióval :unsure:

hát nálam is mûxik...még. :)

Link to comment
Share on other sites

Mitisz

Nem akarom elkiabálni, de én ugyanúgy Magyarországon hagytam és kábé 200 számot hallgattam meg eddig a rádióval :unsure:

Ezt nem nagyon értem, mindesetre tök jó ^^

Link to comment
Share on other sites

Mitisz

Amúgy nem lehet hogy ez a fizetõs dolog április 1.-je miatt volt, és azért mûködik még mindig (és nem kell fizetnünk) :D Szerintem simán lehet :D

Link to comment
Share on other sites

a880120

Amúgy nem lehet hogy ez a fizetõs dolog április 1-je miatt volt, és azért mûködik még mindig (és nem kell fizetnünk) :D Szerintem simán lehet :D

Nem tudom, de az Úr tuti nem figyelt oda mindig nyelvtan órán. Marhán bacca a szemem, és néha én is megengedhetem magamnak a kötekedést.

Link to comment
Share on other sites

_z0LEe_

Nem tudom, de az Úr tuti nem figyelt oda mindig nyelvtan órán. Marhán bacca a szemem, és néha én is megengedhetem magamnak a kötekedést.

hátésdeviszont mondat végi írásjel hiánya nem "bacca marhán" a szemed? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...