Jump to content
GSForum - Segélyvonal

The Big Bang Theory


gebali1991

Recommended Posts

berc00

Az 5-re gondolsz? Nekem valahogy nem tetszett, nem tudom, nem volt benne semmi jó rész, kivéve Wolowitz csajozását :D

jaja, most leginkább Sheldonra gondolok, végre tetszettek a neki írt poénok (most tudom hülye vagyok, meg minden, dehát ízlések és pofonok, az elsõ négy részben csak 1-2 poén volt, amin úgy elmosolyodtam, de ezen a részen rendesen röhögtem. Aztán lehet csak hangulat :rolleyes:)

Link to comment
Share on other sites

rexusmaximus

jaja, most leginkább Sheldonra gondolok, végre tetszettek a neki írt poénok (most tudom hülye vagyok, meg minden, dehát ízlések és pofonok, az elsõ négy részben csak 1-2 poén volt, amin úgy elmosolyodtam, de ezen a részen rendesen röhögtem. Aztán lehet csak hangulat :rolleyes:)

Akkor nem vagyunk egyformák, ebbe a részben nem tetszett Sheldon, bár lehet, hogy csak a bosszú szomja miatt :D

Link to comment
Share on other sites

rexusmaximus
IPB Image
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
berc00

Jajj de elszállt ez a 3 jómadár :D Jó rész volt, fõleg emiatt, de a Sheldon-Penny szál is elég jó volt, fõleg mikor Sheldon vígasztalta Pennyt :D

Link to comment
Share on other sites

Richo25

Ezen a részen nevettem legtöbbet 3. évadból.

Link to comment
Share on other sites

K3ll3rm4n

:D Az egész sorozat egyik legjobb rész volt ez a 8. Sheldon is here. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ronnie

Az eheti rész is zseniális volt. Végre van egy sitcom, amelyik három évadon keresztül õrzi a minõségét.

Link to comment
Share on other sites

berc00

Az eheti rész is zseniális volt. Végre van egy sitcom, amelyik három évadon keresztül õrzi a minõségét.

Valószínûleg bennem van a hiba, mert mindenhol hasonlókat olvasok, de valahogy azt veszem észre, egyre kevesebbet tudok nevetni a sorozaton. Néha mosolygok egyet, de ennyi. Persze Sheldon többnyire még mindig nagyon nagy, de.

Link to comment
Share on other sites

Ronnie

Valószínûleg bennem van a hiba, mert mindenhol hasonlókat olvasok, de valahogy azt veszem észre, egyre kevesebbet tudok nevetni a sorozaton. Néha mosolygok egyet, de ennyi. Persze Sheldon többnyire még mindig nagyon nagy, de.

Egyedül Leonard, aki talán gyengébb poénokat kap, de Howard, Raj, Penny és Sheldon karakterei, poénjai továbbra is zseniálisak. Igaz, hogy Penny nem a legjobb színésznõ, de a szõke nõ karakterhez tökéletes. Véleményem szerint továbbra is erõs, tartalmas és eredeti a TBBT. A kérdés az, hogy ez meddig lesz így...

Link to comment
Share on other sites

Ante

Az eheti rész nem volt egy nagy só -_-

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Végre van egy sitcom, amelyik három évadon keresztül õrzi a minõségét.

Office, Scrubs, Arrested Development?

Link to comment
Share on other sites

SasOri-Sama

Office, Scrubs, Arrested Development?

This man above me speaks the fuckin truth.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ronnie

Office, Scrubs, Arrested Development?

Ott a pont. A három közül kettõt nézek is. Az Arrested Developmentre meg ideje lesz sort keríteni, mert eddig még csak dicsérték.

Link to comment
Share on other sites

BAKER_

hatalmas :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

berc00

Mekkora egy rész volt már ez KisTehén!us, Leonard anyja Sheldonnal együtt nagyon nagy volt :D De a legjobb Penny "I'm adorable" arckifejezése volt :P Évad legjobbja nálam, az biztos

Link to comment
Share on other sites

K3ll3rm4n

Sir Isaac Newton karácsonyfadísz :D Tényleg nagyon nagy rész volt. Most egyébként téli szünetre vonul? Ha igen, mikor lesz legközelebb?

Link to comment
Share on other sites

Ronnie

Sir Isaac Newton karácsonyfadísz :D Tényleg nagyon nagy rész volt. Most egyébként téli szünetre vonul? Ha igen, mikor lesz legközelebb?

A következõ epizód január 11.-én hajnalban lesz elérhetõ itthon.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
PartyTuja

A következõ epizód január 11.-én hajnalban lesz elérhetõ itthon.

Valaki letudta már tölteni valahonnan a s3e12-t? :huh:

Link to comment
Share on other sites

Ante

Valaki letudta már tölteni valahonnan a s3e12-t? :huh:

myepisodes.com szerint csak holnap jön...

Link to comment
Share on other sites

berc00

Valaki letudta már tölteni valahonnan a s3e12-t? :huh:

Hát mivel amcsiba lesz ma, szép lenne :D

Link to comment
Share on other sites

PartyTuja

Hát mivel amcsiba lesz ma, szép lenne :D

Jah akkor én értelmeztem rosszul a " január 11.-én hajnalban" kifejezést, azthittem h hétfõ hajnal de akkor kedd :D

Link to comment
Share on other sites

Ante

Faxa rész volt, de semmi extra.

Link to comment
Share on other sites

K3ll3rm4n

Igen gyenge rész volt szvsz, a Penny - Leonard szál számomra már teljesen érdektelen, Howard se remekelt, Raj-nak és fõleg Sheldonnak voltak értékelhetõ poénjai. Azért a zárójelenet nem volt semmi :D

Link to comment
Share on other sites

PartyTuja

Igen gyenge rész volt szvsz, a Penny - Leonard szál számomra már teljesen érdektelen, Howard se remekelt, Raj-nak és fõleg Sheldonnak voltak értékelhetõ poénjai. Azért a zárójelenet nem volt semmi :D

"Hulk sad!" :rolleyes: :lol:

Link to comment
Share on other sites

_DooM_

Igen gyenge rész volt szvsz, a Penny - Leonard szál számomra már teljesen érdektelen, Howard se remekelt, Raj-nak és fõleg Sheldonnak voltak értékelhetõ poénjai. Azért a zárójelenet nem volt semmi :D

100%-osan egyet értek. Kifejezetten ellenszenves megmozdulásaik volt a fent nevezetteknek. :(

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...