Jump to content
GSForum - Segélyvonal

The Big Bang Theory


gebali1991

Recommended Posts

gebali1991

Biztos sokan ismeritek (bár Magyarországon nem adják) a négy kocka életét és munkásságát feldolgozó sitcomot. Kedvenc beszólások, epizódok?

Link to comment
Share on other sites

Bergamo

Nálam még csak beszerzés alatt van a sorozat, de sok jót hallottam róla :)

Link to comment
Share on other sites

magus24

Howard anyjának ordibálása a kedvencem. :D

Link to comment
Share on other sites

Ronnie

Az egyik sitcom, amelynek epizódjai tele vannak filmes utalásokkal, geek-poénokkal. A Scrubs és az Office óta a legkiemelkedõbb, legegyedibb komédia. Telitalálat karakterek (leginkább Sheldon és Howard), aranyos szomszédlányka. Egyedül a néha erõltetetté váló szerelmi szál a zavaró, de végül is túl lehet élni.

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Uhh, imádom. Amikor kijön az új rész, mindig megnézem. Sheldon az abszolút best -_- Utóbbi részben hogy kijött Leonard anyjával B) A dumáit nagyon bírom, ahogy eltúlzott tudományossággal vizsgál mindent (pl. szexualitás, barátság: lásd barátkozási algoritmus :D ). Leginkább miatta meg a filmes utalások miatt szeretem a sorozatot, de néha a többiek is durván küldik :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

gebali1991

Az egyik sitcom, amelynek epizódjai tele vannak filmes utalásokkal, geek-poénokkal. A Scrubs és az Office óta a legkiemelkedõbb, legegyedibb komédia. Telitalálat karakterek (leginkább Sheldon és Howard), aranyos szomszédlányka. Egyedül a néha erõltetetté váló szerelmi szál a zavaró, de végül is túl lehet élni.

Nekem nagyon bejön Wolowitz karaktere is, fõleg mikor az elején még próbált nyomulni Pennyire :D :D :D

Bár még csak most kezdem a második évadot, de nagyon belelendültem (épp most jön le a harmadik rész).

Link to comment
Share on other sites

SasOri-Sama

Scrubs után a 2. legjobb sitcom. :D Nagyon szeretem, kár, hogy a héten nem volt rész. :/

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Scrubs után a 2. legjobb sitcom. :D Nagyon szeretem, kár, hogy a héten nem volt rész. :/

Hja, újabban elég lyukas a sorozat menete <_< Nem is olyan rég volt egy hosszabb szünet, most meg megint nincs semmi...

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
berc00

na milyen kis topikot találtam elbújva. Ne hagyjuk meghalni, nem érdemli meg a sorozat, fõleg hogy most kezdõdött az új szezon.

Vélemények? Nekem valamiért nem jött be annyira ez a rész, volt pár jó poén de valahogy mégsem éreztem azt. Penny&Leonard? Sokáig sztem úgysem fogják õket együtt tartani, de majd meglátjuk.

Link to comment
Share on other sites

berc00

naa most komolyan nem nézi senki innen fórumról?

Link to comment
Share on other sites

gebali1991

naa most komolyan nem nézi senki innen fórumról?

Nekem tetszett az évadnyitó is, a legjobban Wolowitz beszólása tetszett, hogy nem akar Texasba menni, a népe már egyszer átkelt a sivatagon :D:D

szintén nagy volt a vörös cowboykalapja is :P

szerintem sem lesz hosszú életû ez a penny-leonard szál, de legalább több idõ marad sheldonra :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

berc00

Wolowitz nagy arc, megint hozta a formáját :D

Link to comment
Share on other sites

Ante

Nézzük-nézzük. Az egyetlen nézhetõ aláröhögõs sitcom jelenleg, és baromi jól eltalálták a karaktereket is.

De igazából olyan sok megbeszélnivaló nincs rajta :)

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Hm, Leonard szerintem hihetetlenül irritáló karakter lett így Penny mellett (amúgy is totál eltörpül mindenki Sheldon mellett, de ez más kérdés :D).

Link to comment
Share on other sites

Richo25

Magyar szinkronnal nem élvezhetõ, felirattal sokkal jobb. Kedvenc jelenetem amikor Penny megkéri Sheldont hogy tudná gyorsítani a hajtûgyártást, és Penny kérdi Sheldont, hogy "Értessz ehhez?" Sheldon pedig kva vicces hangsúllyal válaszol hogy "Penny..." :D

Meg akkor fulladtam még meg, amikor Sheldon bemutatja a lánytestvérét, és megkérdi a csaj Rajtól hogy hogy hívnak, ő pedig megfordul és elballag:D

Link to comment
Share on other sites

Ante

Magyar szinkronnal nem élvezhetõ, felirattal sokkal jobb. Kedvenc jelenetem amikor Penny megkéri Sheldont hogy tudná gyorsítani a hajtûgyártást, és Penny kérdi Sheldont, hogy "Értessz ehhez?" Sheldon pedig kva vicces hangsúllyal válaszol hogy "Penny..." :D

Meg akkor fulladtam még meg, amikor Sheldon bemutatja a lánytestvérét, és megkérdi a csaj Rajtól hogy hogy hívnak, õ pedig megfordul és elballag:D

Hol játsszák ezt magyar szinkronnal? :huh:

Link to comment
Share on other sites

Richo25

Hol játsszák ezt magyar szinkronnal? :huh:

torrenten:D első évad teljesen magyar, de mondom, élvezhetetlen, irgatlmatlan trehány nem hangsúlyoznak.

Link to comment
Share on other sites

_George_

torrenten:D elsõ évad teljesen magyar, de mondom, élvezhetetlen, irgatlmatlan trehány nem hangsúlyoznak.

Szerintem is enyhén szólva pocsék a szinkron, 2-3 részt néztem újra szinkronosan de utána inkább maradtam az eredeti hangnál.

Link to comment
Share on other sites

Chaser

Elsõ részt néztem meg szinkronnal, de szerintem nagyon gagyi, ha nem hallottam volna az eredetit akkor lehet nem tûnne annak annyira, de így, pedig úgy ált a magyar szinkronok elég jók szoktak lenni

Link to comment
Share on other sites

berc00

váá új rész végre tetszett, goth wolowitz nagyon nagy volt :D Sheldon meg a csoki is hatalmas volt :P

Link to comment
Share on other sites

Richo25

váá új rész végre tetszett, goth wolowitz nagyon nagy volt :D Sheldon meg a csoki is hatalmas volt :P

BAZINGA!XD

Link to comment
Share on other sites

Ante

torrenten:D elsõ évad teljesen magyar, de mondom, élvezhetetlen, irgatlmatlan trehány nem hangsúlyoznak.

Jó, de valami magyar tévé akkor valszeg leadta szinkronnal elõtte, felteszem, nem a színészi hajlamú cracker kollégák jártak szabadidejükben stúdiózni B)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
rexusmaximus

4 rész-Sheldon és Raj "dolgozik" --> Na akkor haverral mi is így fogunk dolgozni a tervezés feladatunkon XD

Link to comment
Share on other sites

berc00

vááá na végre az évad elsõ része, ami teljességgel jó volt nálam, sok hangosan röhögés is volt :D

Link to comment
Share on other sites

rexusmaximus

vááá na végre az évad elsõ része, ami teljességgel jó volt nálam, sok hangosan röhögés is volt :D

Az 5-re gondolsz? Nekem valahogy nem tetszett, nem tudom, nem volt benne semmi jó rész, kivéve Wolowitz csajozását :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...