Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Prototype 1-2


THE_KUP

Recommended Posts

Balee

Neeeeee még nincs PC-re anyuuuuuuuuuu ezzel játszani akaroooooook!

:lol:

Jövõ héten már nyomhatjuk, ha minden igaz :D

Link to comment
Share on other sites

jardo

Eddig 7 órát játszottam fele, a küdik 15 -30 perc között vannak.

hát akkor kb. olyasmi hosszúságú mint a játékok többsége manapság. vagy talán még kicsit hosszabb is :)

Link to comment
Share on other sites

freezy

pfü,vannak nehéz pillanatok..most is abbahagytam,mert felcsesztem az agyam -_-

Link to comment
Share on other sites

freezy

Amúgy bármennyire feeling a játék,szerintem a küldetésekben lesz a gyengepontja.. :/

1-2 kivétel,de végig ugyanaz a séma..menj ide és pusztíst el x dolgot(legyen az tank,fertõzött víztározó,fertõzöttek,katonák stb)..vagy menj és egy fontosabb embert szívj magadba. Ahol vagyok itt is ez a feladat. Szóval lehettek volna fantáziadúsabb küldik..

Link to comment
Share on other sites

Norbi101

pfü,vannak nehéz pillanatok..most is abbahagytam,mert felcsesztem az agyam -_-

Énis abahagytam , a 25. küldinél járok, de annyira felcseszett hogy ma biztos nem játszok vele.

Link to comment
Share on other sites

JaniRazor

Milyen okból kifolyólag frusztráló a játék? Sok az ellenfél, idõre kell csinálni valamit vagy állandóan meghaltok? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

freezy

Milyen okból kifolyólag frusztráló a játék? Sok az ellenfél, idõre kell csinálni valamit vagy állandóan meghaltok? :unsure:

Változó. Én speciel most mindig meghalok..egy csomó tankot kell leszedni..+ ebben a küldetésben még van egy elég nagy nehezítés,amit nem mondok el. Szóval így még sz@rabb. Az nem is lenne baj,hogy csak tankokat,mert ugye hijack és lõhetsz..csak közben a tetõkrõl aknavetõsök lõnek,a levegõbõl helikopterek,a földrõl tankok ..ja és ez egy eléggé fertõzött helyen van..konkrétan ott a fertõzöttek "bázisán" szóval még ilyen nagy hunterek is b@sztatnak.. -_- Majd most kitalálok valamit..megpróbálom fokozatosan megoldani. Érdekes mert egyik küldetés tök könnyû,a másik meg krva nehéz. (bár ez is csak amiatt nehéz valszeg,amit nem mondok el :P)

Amúgy nagyon vigyázni kell a HP-nkra,mert azt hittem,hogy Mercer nagyon strapabíró,de egy hunter-nek belekerülsz a kombójába és nem kerülöd ki,akkor meghaltál..szóval rengeteget kell ugrabugrálni és legtöbbször arrébb ugrani..úgyhogy a félregurulás/ugrás skill fejlesszétek ki mindenképp...

Meg az az idegesítő,hogyha hijack-elsz egy tankot,akkor az animáció alatt azért lőnek rendesen..a legszarabb,hogy egy rakéta eltalál és lerepülsz a tankról és kezdheted előlrő...szóval,na..szerintem fel fogjátok cseszni az agyatokat párszor :D

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

+ ebben a küldetésben még van egy elég nagy nehezítés,amit nem mondok el.

A "prototype kommandosokra" gondolsz?

Link to comment
Share on other sites

Norbi101

Változó. Én speciel most mindig meghalok..egy csomó tankot kell leszedni..+ ebben a küldetésben még van egy elég nagy nehezítés,amit nem mondok el. Szóval így még sz@rabb. Az nem is lenne baj,hogy csak tankokat,mert ugye hijack és lõhetsz..csak közben a tetõkrõl aknavetõsök lõnek,a levegõbõl helikopterek,a földrõl tankok ..ja és ez egy eléggé fertõzött helyen van..konkrétan ott a fertõzöttek "bázisán" szóval még ilyen nagy hunterek is b@sztatnak.. -_- Majd most kitalálok valamit..megpróbálom fokozatosan megoldani. Érdekes mert egyik küldetés tök könnyû,a másik meg krva nehéz. (bár ez is csak amiatt nehéz valszeg,amit nem mondok el :P)

Amúgy nagyon vigyázni kell a HP-nkra,mert azt hittem,hogy Mercer nagyon strapabíró,de egy hunter-nek belekerülsz a kombójába és nem kerülöd ki,akkor meghaltál..szóval rengeteget kell ugrabugrálni és legtöbbször arrébb ugrani..úgyhogy a félregurulás/ugrás skill fejlesszétek ki mindenképp...

Meg az az idegesítõ,hogyha hijack-elsz egy tankot,akkor az animáció alatt azért lõnek rendesen..a legszarabb,hogy egy rakéta eltalál és lerepülsz a tankról és kezdheted elõlrõ...szóval,na..szerintem fel fogjátok cseszni az agyatokat párszor :D

Ez hanyadik küldetés? én a 25.-nél járok, de eddig nekem mind elég könnyû volt.

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

A "prototype kommandosokra" gondolsz?

Ez nem spoiler, több mint egy éve tudjuk hogy vannak (GS elõzetes).

Link to comment
Share on other sites

freezy

A "prototype kommandosokra" gondolsz?

Nem. ^^

Norbi: Hát nem tudom milyen szinten tolod. Én normalon..végülis mostmár,amit kitaláltam simán meg tudtam csinálni..elõször rosszul taktikáztam.Így kicsit tovább tartott,de kész.

Amúgy annyira jól esik néha,ha valami épületben vagyunk,azaz fedett térben vagyunk. Most is volt egy olyan küldetésem és tök jó volt ^^

A város meg mostmár iszonyat jó...50% infected..és az a káosz emberek és a poszt-apokaliptikus feeling..nagyon durva. Most kergetnem kellett egy huntert (gondolom ez nem nagy spoiler,de azért kifehérítem) és ahogy rohantam utána néztem a várost és ah..krva feeling.Mindenki menekül több százan vannak egy utcába..sõt. Én meg sprintelek köztük. Kár,hogy nem tudok screenshotokat csinálni..bár,ha a mobilos képek megfelelnek,akkor esetleg olyat rakhatok be :D

Szóval a tömeg mindenképpen ebben a játékban a legjobb eddig. Igaz,hogy sokszor ugyanaz az ember megy el a mellettem :D ,de sebaj..nem kell figyelni õket,csak hogy tömeget alkotnak. Amúgy még így is sok féle ember van.

Link to comment
Share on other sites

Cok3

...nem kell figyelni õket,csak hogy tömeget alkotnak.

Egyedül ezért várom ezt a játékot: ki akarom élni destruktív hajlamaimat, pláne így vizsgaidõsuckban :)

Amúgy milyen a framerate a játékban? Stagnál, vagy azért le-leesik?

Link to comment
Share on other sites

freezy

Egyedül ezért várom ezt a játékot: ki akarom élni destruktív hajlamaimat, pláne így vizsgaidõsuckban :)

Amúgy milyen a framerate a játékban? Stagnál, vagy azért le-leesik?

Nem. Nekem még meg se rezzent. ^^ Bármekkora tömeg vagy robbanás van,nem esett le. Vagy csak nem tûnt fel..

Amikor azokat a nagy kombókat csinálod Alex-el,akkor belassul és körbefordul a kamera,de az direkt..szóval semmi gond ilyen téren ^^

Amúgy azt biztos ki tudod élni..elég könnyű "ember esőt" összehozni. Már-már morbid,amikor belevágsz egy nagyobb tömegben a földbe és mindenki felrepül..aztán potyognak vissza a hulláik..

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

Amúgy azt biztos ki tudod élni..elég könnyû "ember esõt" összehozni. Már-már morbid,amikor belevágsz egy nagyobb tömegben a földbe és mindenki felrepül..aztán potyognak vissza a hulláik..

Ezeknek van valami következményük? Mondjuk mint GTA-ban, méri mennyire vagy pusztító és egyre nagyobb erõvel próbál megállítani a hatóság, katonaság?

Link to comment
Share on other sites

freezy

Ezeknek van valami következményük? Mondjuk mint GTA-ban, méri mennyire vagy pusztító és egyre nagyobb erõvel próbál megállítani a hatóság, katonaság?

Nem :/

Pont ezt mondtam egyik barátomnak,hogy semmi következménye nincs...ha csak nincs ott egy rendõr vagy egy katona,tank,helikopter. És ha észre is vesznek,akkor is krva könnyû lerázni õket...Viszont,ha fertõzött területen vagy,akkor ott könnyen a "szimatot kapnak" a hunterek..és akkor aztán futni kell,mert sokkal erõsebbek,mint a katonaság..követnek mindenhova..amíg le nem rázod õket. Eleinte nehéz volt(na jó,annyira nem..inkább félelmetes,amikor a hátamban hallottam a hörgésüket..)..de mostmár max speed-el és jump-al ez sem nehéz.

Kíváncsi leszek egy review-ra és értékelésre..ezekbe szntem bele fognak kötni.+ a küldetésekbe(de ezekbe nagyon). A hangulatot mindenképp dícsérni fogják,meg az irányítást(mondjuk itt se használok mindent..és még nincs is meg minden támadás).

Valamiért olyan érzésem van,hogy le fogják húzni kicsit,de nekem tetszik. Eleinte csalódott voltam valamiért,de ez a mostani hangulat ahol tartok nagyon bejön ^^

Még a katonasághoz annyit,hogy elég buták..simán be lehet menni a bázisukra,ha katonának álcázod magad..még akkor is,ha átugrod a 3 méteres falat és látják..vagy,ha előttük felrohansz a falon. Bár mintha egyszer az egyik katona ezt mondta volna,amikor észrevette,hogy átugrom a falat: "New York" :D

Link to comment
Share on other sites

Balee

Nem. Nekem még meg se rezzent. ^^ Bármekkora tömeg vagy robbanás van,nem esett le. Vagy csak nem tûnt fel..

Amikor azokat a nagy kombókat csinálod Alex-el,akkor belassul és körbefordul a kamera,de az direkt..szóval semmi gond ilyen téren ^^

Amúgy azt biztos ki tudod élni..elég könnyû "ember esõt" összehozni. Már-már morbid,amikor belevágsz egy nagyobb tömegben a földbe és mindenki felrepül..aztán potyognak vissza a hulláik..

A PC-s gépigényre azért kíváncsi leszek, remélem jól optimalizálták és nagy tömegeknél, látványosabb harcoknál sem esik le a frame. ;)

Link to comment
Share on other sites

Cok3

...Vagy csak nem tûnt fel...

Ha a framerate leesik, az mindenkinek feltûnik szvsz. Úgyhogy valszeg a megjelenítést feláldozták az optimalizáltság oltárán, nem is baj.

Amúgy azt biztos ki tudod élni..elég könnyû "ember esõt" összehozni. Már-már morbid,amikor belevágsz egy nagyobb tömegben a földbe és mindenki felrepül..aztán potyognak vissza a hulláik..

Ezt már szeretjük!

Link to comment
Share on other sites

Grand

Elvileg holnap jön ki PC-re ugye? :)

Már énis nagyon várom. :P

Link to comment
Share on other sites

Cok3

Elvileg holnap jön ki PC-re ugye? :)

Már énis nagyon várom. :P

Én úgy tudom, hogy 12-én jelenik meg minden platformra.

Link to comment
Share on other sites

Grand

Én úgy tudom, hogy 12-én jelenik meg minden platformra.

Hát én itt olvastam h 9.-e. :blink:

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

Hát én itt olvastam h 9.-e. :blink:

IGN-en és GameSpot-on is 9-e van, úgyhogy szvsz biztos a holnap.

Link to comment
Share on other sites

Tirexi2009

Steam késik kicsit :(

IPB Image

Link to comment
Share on other sites

jim78

a fak torrent verzió már kintvan , megéri letölteni , mert még kismillió plussz is érkezik a mellesleg nem telepjthetõ játékkal :lol:

Link to comment
Share on other sites

_Jolly_Joker_

Ez nagyon szép és jó, csak ilyenekrõl a GameStar Fórumon mi nem beszélgetünk.

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

a fak torrent verzió már kintvan , megéri letölteni , mert még kismillió plussz is érkezik a mellesleg nem telepjthetõ játékkal :lol:

A fórumon tilos a warez (kis dolgok néha néha beleférnek mondjuk, de nem kéne híresztelni hogy valami már tölthetõ).

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...