Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Prototype 1-2


THE_KUP

Recommended Posts

_AATT_

Rendszerkövetelmény

Windows XP SP3 vagy Windows Vista SP2 operác iós rendszer

256 MB GeForce 7800 / Radeon X1800 videokártya

Intel Core 2 Duo 2.6 GHz / AMD Athlon 64 X2 3800+ processzor

1 GB RAM Windows XP alá / 2 GB Windows Vista rendszeren

8,5 GB szabad lemezterület

DirectX 9.0

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Steam-en már van elõrendelés. Bár fene tudja lehet hogy eddig is volt de nekem ma dobta ki elõszõr a random steam hírdetés :D

Link to comment
Share on other sites

THE_KUP

Rendszerkövetelmény

Windows XP SP3 vagy Windows Vista SP2 operác iós rendszer

256 MB GeForce 7800 / Radeon X1800 videokártya

Intel Core 2 Duo 2.6 GHz / AMD Athlon 64 X2 3800+ processzor

1 GB RAM Windows XP alá / 2 GB Windows Vista rendszeren

8,5 GB szabad lemezterület

DirectX 9.0

ez nem is olyan huzzós, nem azt mondom h crysis szintû lenne a a grafika, de sztem stilusos meg épp elég szép , szóval ez is csak plusz h nem kell atomerõ mû , már "csak" 10 nap :D

+God of what? xD

Link to comment
Share on other sites

Balee

ez nem is olyan huzzós, nem azt mondom h crysis szintû lenne a a grafika, de sztem stilusos meg épp elég szép , szóval ez is csak plusz h nem kell atomerõ mû , már "csak" 10 nap :D

+God of what? xD

ez nem vészes, de ez a minimum gépigény, azért gondolom ennél nagyságrendekkel jobb gép kell hozzá...

amúgy elkezdtem én is várni a gamet, jó lesz ez B)

Link to comment
Share on other sites

freezy

rohadt jó ez a videó xD

Én is nagyon várom,csak kár,hogy pár nappal a vizsgám elõtt jön ki..na mindegy,a vizsga nem olyan fontos :D

(bár így lenne -_-)

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

már "csak" 10 nap :D

Bevallom, annyira nem várom hogy rávetõdtem volna minden kis video-ra ami kijött és kutakodok utána a neten, ezért nem is tudtam hogy csak 10 nap van hátra. De hát, így még jobb is, mert én nem hónapoktól kell visszaszámoljak mint egyes fanatikusok, hanem csak 10 naptól. Persze ott másodpercenként, mert érzem hogy fan leszek :D.

Link to comment
Share on other sites

THE_KUP

Bevallom, annyira nem várom hogy rávetõdtem volna minden kis video-ra ami kijött és kutakodok utána a neten, ezért nem is tudtam hogy csak 10 nap van hátra. De hát, így még jobb is, mert én nem hónapoktól kell visszaszámoljak mint egyes fanatikusok, hanem csak 10 naptól. Persze ott másodpercenként, mert érzem hogy fan leszek :D.

naponta 2x ránézek gametrailers.com -ra és épp látam h új vid van , nem vok fanatikus csak végre várok 1 olyan játékot ami 1 ideig leköt(4 év wow után :D )

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

csak telne le az a 10 nap. :D

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

-9day... B)

Link to comment
Share on other sites

freezy

Hehe,látom megy nagyban a visszaszámolás :rolleyes:

Mondjuk azt hittem,hogy lesz demo,de sebaj. Mire leszedhetném xbox live-ról,addigra meglenne a teljes is. :D

Link to comment
Share on other sites

freezy

Nemtudom látták-e már:

Prototype E3 trailer 2009 ;)

(ha igen, bocsi a postért)

vov,nagyon kúl. B)

0:55nél,ahogy a naplementében felugrik és repül.

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Nemtudom látták-e már:

Prototype E3 trailer 2009 ;)

(ha igen, bocsi a postért)

Oh... My... God....

Egy klasszikus kifejezessével élve: fatality! :o B)

Link to comment
Share on other sites

Balee

Nemtudom látták-e már:

Prototype E3 trailer 2009 ;)

(ha igen, bocsi a postért)

nem rossz, reméljük tényleg jó kis game lesz B)

Link to comment
Share on other sites

freezy

hõha, elvileg már "kint van". Xboxra legalábbis.

Link to comment
Share on other sites

Norbi101

hõha, elvileg már "kint van". Xboxra legalábbis.

Ja :) , és 1 óra és elkezdem tolni, mindjárt ideér a postás bácsi. :)

Link to comment
Share on other sites

Balee

Ja :) , és 1 óra és elkezdem tolni, mindjárt ideér a postás bácsi. :)

lassan leszokhatnánk errõl a postás bácsis dumáról, mert zselé szánalmas :)

Link to comment
Share on other sites

THE_KUP

és 9.én kijön pc-s verzió meg a consol-os verzió , v megint tolják a PC-s megjelenést?

Link to comment
Share on other sites

Norbi101

lassan leszokhatnánk errõl a postás bácsis dumáról, mert zselé szánalmas :)

Akkor utorrent bácsi, jobban hangzik? :)

Link to comment
Share on other sites

JaniRazor

Inkább beszerzés alatt van.

Btw nekem az E3 trailer egyáltalán nem tetszett. Nem vagyok grafsör, sõt, de ez egy ilyen játéknál szerintem szörnyû, bár valódi élõképen biztosan szebben fest, és most úgy látom, hogy pár óra játék után monoton lesz a játékmenet. Bár ne legyen igazam.

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

Inkább beszerzés alatt van.

Btw nekem az E3 trailer egyáltalán nem tetszett. Nem vagyok grafsör, sõt, de ez egy ilyen játéknál szerintem szörnyû, bár valódi élõképen biztosan szebben fest, és most úgy látom, hogy pár óra játék után monoton lesz a játékmenet. Bár ne legyen igazam.

Én már régóta emiatt aggódom. :rolleyes: Ez a szabadonjárkálás egyáltalán nem lesz akkora nagy durranás, néha kiélem magam rajta, beleképzelem magam a fõhõs helyébe, de ez egy idõ után unalmassá fog válni.

A grafikában Engem ez a rózsaszínes képivilág idegesít, ami megjelenik a vér, zombik és csápok képében. Nagyon rondán néz ki.

Link to comment
Share on other sites

Norbi101

1 óra játék után, nekem nagyon bejön, grafika is szépnek mondható és a történet is király, egy modern kori pokember ez a csávó komolyan mondom ( sõt még annál is királyabb) :)

Link to comment
Share on other sites

Balee

Akkor utorrent bácsi, jobban hangzik? :)

Most a hangsúly azon van, hogy nem kell kiemelni, milyen forrásból szerzed, ha legálisan megveszed az persze más. ;)

Link to comment
Share on other sites

freezy

Jó lett. Bár nem kellett volna így túl-hypeolnom : / Semmi újat nem nyújt már.Mindent láttam a gameplay-ekben. Eleinte kicsit szokni kellett az irányítást + rengeteg kombó van. Már-már túl sok. Annyira nem jó,mint amit vártam(valszeg monoton lesz :/),de bejövõs ^_^ Pörgõs,brutális. Kezd egész jó hangulat lenni a városban :D De tényleg Web of Shadows feelingje van,csak jóval véresebb.

Mondjuk a káoszt és pánikot nagyon jól érzékeltetik. Ez írni akartam elõbb,csak elfelejtettem. Szóval mondjuk megragadsz egy szerencsétlen civilt és elhajítod(aki,mint egy tojás szétloccsan a falon..enyhén meglepõdtem:D),akkor az autók gyorsan menekülni próbálnak..a járókelõk(akikbõl szépszámmal akad)rohannai kezdenek. Szóval kira^^ Vicces volt, egy megvadult autós jött felém én meg kíváncsi voltam,h el tud e ütni..de nem sikerült neki,cserébe szétzúzta a kocsiját rajtam.Mercer brutalitása meg határtalan..értem én,hogy nincsennek meg az emlékei..de,ahogy arrébb lökdösi az embereket..szinte pofán veri õket,legyen az nõ vagy férfi. A consume cucc feeling..vicces egy 60as nõként rohangálni a tetõkön. :D

A legpusztítóbb kombóim még csak most kaptam,de már nem próbáltam ki.

A sztori is érdekes..tetszik,ahogy begyûjtögetjük az infomorzsákat. Az animációk elsõ rangúak. No,de majd többet késõbb.

Link to comment
Share on other sites

Norbi101

Én már a vége felé vagyok boxon, a küldik elég változatosak , nincs 2 egyforma , de a lényeg mindenütt ugyanaz,de nm érzem monotonak.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...