Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Prototype 1-2


THE_KUP

Recommended Posts

_Greb_

Nagyon állat lesz,csak jönne már ki,és remélem lesz jó kis multija is. :D

Link to comment
Share on other sites

freezy

Nagyon állat lesz,csak jönne már ki,és remélem lesz jó kis multija is. :D

ömm...hát jó lenne,de elég kizártnak tartom. :huh:

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

ömm...hát jó lenne,de elég kizártnak tartom. :huh:

Még a legelején úgy volt hogy lesz COOP, de aztán elvetették és nem lesz benne multi.

Link to comment
Share on other sites

freezy

Még a legelején úgy volt hogy lesz COOP, de aztán elvetették és nem lesz benne multi.

Hm,hát érdekes lenne. Bár az ilyen stílusú játékokban nem nagyon láttam még multit. Mindenesetre vicces lenne ^^

Link to comment
Share on other sites

THE_KUP

Hm,hát érdekes lenne. Bár az ilyen stílusú játékokban nem nagyon láttam még multit. Mindenesetre vicces lenne ^^

max xp rendszererrel, minél többet hentelsz ugye annál durvább mutáciok meg minden mindenesetre 1 demot szivesen elfogadnék :D

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

max xp rendszererrel, minél többet hentelsz ugye annál durvább mutáciok meg minden mindenesetre 1 demot szivesen elfogadnék :D

Ezt az XP rendszert hülyeségnek tartottam már a SM:WoS-ban is. Az kéne még hogy ezt is elbaxxák ilyennel. Gondolom a sztori alakulásával kapunk új képességeket amúgy.

Link to comment
Share on other sites

THE_KUP

Ezt az XP rendszert hülyeségnek tartottam már a SM:WoS-ban is. Az kéne még hogy ezt is elbaxxák ilyennel. Gondolom a sztori alakulásával kapunk új képességeket amúgy.

multira gondoltam xpzésre

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

multira gondoltam xpzésre

Úgy tényleg nem rossz ötlet, hasonló megoldás lehetne mint a CoD4-ben. De amúgy épp csurdogál lefelé a WoS, nagyon megjött a kedvem egy kis pusztításhoz Symbiote (vagy mi) Spiderman-el :)

Link to comment
Share on other sites

Meridius

Az elég átlagos látvány mellé remélem barátságos gépigénye lesz.

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Az elég átlagos látvány mellé remélem barátságos gépigénye lesz.

Az ilyesmiknek pedig általában nagyon rossz szokott lenni (lásd WoS), mivel fõleg konzolra hegyezik ki õket... na meg a nagy nyitott világ, millió script és egyéb egyszerre... ha csak picivel jobban megy majd mint a WoS, de szebb grafon, akkor elégedett leszek. De az igazi az lenne ha nagyon jól megcsinálnák és döngethetném max grafon.

btw valakinél (talán Athesz) láttam berakva avit, lehet hogy már te is be tudod tenni. Bár lehet hogy az alap kép volt és nem feltöltött...

Link to comment
Share on other sites

THE_KUP

Durva ez a videó...Én azon dilemmázom, hogy az inFamous-re, vagy erre ruházzak-e be.

inFamous nem lesz gépre , szóval nekem könyû a választás (sajnos)

Link to comment
Share on other sites

Cok3

inFamous nem lesz gépre , szóval nekem könyû a választás (sajnos)

Prototype-ban szerintem durvább a gyakás és változatosabbnak is tûnik a játék ezen a téren. inFamous összeszedettebbnek tûnik, sokkal szebb és van benne karma-rendszer. Nem tudom...

Link to comment
Share on other sites

freezy

Hát..nekem nincs választásom,mivel az inFamous ps3 exkluzív.. -_- De nem baj. Szntem a Prototype jobb lesz ^^ Maga a karakter is szimpibb..meg úgy az egész.Persze az iF is király lehet.

Alex simán elverné ezt a Cole-t xD

Link to comment
Share on other sites

freezy

De jó a GSnek,hogy kipróbálhatta..az írásukból ítélve nem fogunk csalódni ^^ Jöhetne lassan valami demo. :D

Link to comment
Share on other sites

freezy

Hát..multi kilõve. Mondjuk,ha lett volna coop lehetõség,arról kaptunk volna híreket..mert ugye a másik karakternek is kell valami kis történet..vagy valami..Versust meg nehezen tudtam volna elképzelni. Bár vicces lett volna dobálni egymást a autókkal..és versenyezni a házakon,repkedni....hm..francér nincs multi xD

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Nagy hiba, hogy nem lesz multi, lett volna az akár vs, akár coop.

Ez 1 nagy fekete pont...már a kezdésnél. :angry:

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

Nagy hiba, hogy nem lesz multi, lett volna az akár vs, akár coop.

Ez 1 nagy fekete pont...már a kezdésnél. :angry:

ja,márcsak abban reménykedhetünk hogy mint néhány GTA részhez csinálnak külön multis módot. :D

Ott eleinte csak módokkal lehetett multizni,majd belerakták,ha lesz több része a prototype-nak akkor lehet rá esély. :)

Remélem azért sokáig leköt és a szabadon mászkálás is elég jó buli lesz majd. :)

Link to comment
Share on other sites

freezy

Jó lesz az,én nem könyvelem el,csak mert nincs multija^^

Azért milyen szemét már ez a hír..ha itt fönt ránéztek,csak annyit látni,hogy "Prototype - Multiplayer támogatás" -_-

Link to comment
Share on other sites

THE_KUP

õszintén én nem azért fogom megvenni (mert megveszem :D ) mert multizni akkarok vele

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Nagy hiba, hogy nem lesz multi, lett volna az akár vs, akár coop.

Ez 1 nagy fekete pont...már a kezdésnél. :angry:

Ez végülis nem fekete pont. Sosem mondták hogy lesz, csak feltételezés volt. A Devil May Cry játékokban is nagyon nagyon jó lenne, HA lenne, de nincs. Attól ezt még nem kell hibának felróni a játék értékelésénél. Szerintem így is nagyon élvezetes lesz.

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

Ez végülis nem fekete pont. Sosem mondták hogy lesz, csak feltételezés volt. A Devil May Cry játékokban is nagyon nagyon jó lenne, HA lenne, de nincs. Attól ezt még nem kell hibának felróni a játék értékelésénél. Szerintem így is nagyon élvezetes lesz.

szerintem is jó lesz,de azért +piros pont lett volna a multi. :)

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Ez végülis nem fekete pont.

Akkor mi? Kis virágocska? :lol:

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Akkor mi? Kis virágocska? :lol:

Lásd mastertitan kommentjét, egy kommenttel a tiéd alatt. Jó lett volna, de az nem hiba hogy nincs... Assassin's Creed-be is jó lenne ha lenne multi, de nincs. Valaki felhozta hogy ezért már rossz? Jobb lett volna, de így is jó lesz.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...