Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Batman: Arkham Asylum/Arkham City/Arkham Origins/Arkham Knight


jardo

Recommended Posts

Mariachi

Legalább konzolokon nincs akkora gond. -_- Nem tudom, miért nem halasztották a pc-s megjelenést, mert ez így katasztrófa. Fõleg, hogy a játék elég jól sikerült. -_-

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

STEAM.en levették, nem lehet megvásárolni már :lol:

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

nem kell fosni gyerekek, a Rocksteady, az Iron Galaxy mellett az Nvidia is segít kijavítani a hibákat :biglol:

nembaj, legalább csökkent a game ára. :rolleyes: (bár tökmind1 úgyis warez a vége :troll: )

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Tiboca

Az Arkham Asylum-mal kapcsolatban szeretnék segítséget kérni:

Természetesen a játék eredeti, a 2014/12-es GS teljes játéka volt. Lényeg, hogy ezidáig hiba nélkül játszottam vele, tegnap este azonban egy ingame videó után, amikor a mellékelt Youtube link 24. másodpercében látható folyosószakaszra ugrok le, hibaüzenettel leáll és kilép a játék.(a hibaüzenet baromi hosszú és szerintem nem segítene)

Van valakinek tippje, ötlete, mi okozhatja ezt? Találkozott esetleg valaki hasonlóval?

EnMZxJZ3pKs

Link to comment
Share on other sites

freezy

(a hibaüzenet baromi hosszú és szerintem nem segítene)

Hát pedig jó lenne. Így elég nehéz rákeresni,hogy mi lehet a hibája. Nekem nem volt anno problémám,mondjuk én konzolon nyomtam. Utána akartam keresni,hogy mi lehet,de így nehéz..mivel konkrétan a hibaüzenetre kerestem volna rá és onnan tovább,hogy ki mit ír stb.

Így látatlanban: gondolom próbáltad már a legutóbbi checkpointtól újrakezdeni, esetleg az egész pályát elölről. Hátha.

Link to comment
Share on other sites

Tiboca

Hát pedig jó lenne. Így elég nehéz rákeresni,hogy mi lehet a hibája. Nekem nem volt anno problémám,mondjuk én konzolon nyomtam. Utána akartam keresni,hogy mi lehet,de így nehéz..mivel konkrétan a hibaüzenetre kerestem volna rá és onnan tovább,hogy ki mit ír stb.

Így látatlanban: gondolom próbáltad már a legutóbbi checkpointtól újrakezdeni, esetleg az egész pályát elölrõl. Hátha.

Köszönöm, hogy felajánlottad a segítségedet, de idõközben megoldódott a hiba és folytattam a játékot. Valószínûleg az lehetett a gond, hogy a fiammal közös Steam fiókot használunk és mint kiderült, õ a saját szobájából épp feljelentkezett, amikor nálam bekövetkezett a hiba. Korábban mindig jelezte a Steam, hogy más már használja a fiókot és ílyenkor szóltunk egymásnak, hogy lépjen ki, nehogy gond legyen, most viszont nem.Ezért nem merült fel korábban, hogy ez volt az ok.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Chuck_Norris

október 28-án már ismét megvásárolható lesz a Batman: Arkham Knight PC-s verziója, mely elméletileg abban a pompában térhet vissza, ahogy a készítõk eredetileg is ki szerették volna adni. A játék tartalmazni fogja az eredeti megjelenés óta kiadott összes ingyenes DLC-t, a Season Pass tulajdonosok pedig értelemszerûen elérheti az összes fizetõs tartalmat is.

Link to comment
Share on other sites

Mariachi

október 28-án már ismét megvásárolható lesz a Batman: Arkham Knight PC-s verziója, mely elméletileg abban a pompában térhet vissza, ahogy a készítõk eredetileg is ki szerették volna adni. A játék tartalmazni fogja az eredeti megjelenés óta kiadott összes ingyenes DLC-t, a Season Pass tulajdonosok pedig értelemszerûen elérheti az összes fizetõs tartalmat is.

Mennyi ? Fél év ? Azzal a 4-5 skinnel ki vannak aztán segítve a pc-sek.Season Pass meg egy vicc. 10 perces tartalmakért 1000 forintokat kérnek el.

Link to comment
Share on other sites

  • 7 years later...
Jimkingdom

Valaki nem tudja mi inspirálta ezeket az Arkham játékokat a harc mechanizmus szempontjából. Azóta számos játék alkalmazza, több kevesebb sikerrel. Példa: Mad Max, Spider Man játékok, vagy a Shadow of Mordor, Shadow of War...

Neten sehol se találom, de mindenki a Rocksteady játékára hivatkozik, mert nyilván ők fejlesztették tökélyre!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...