Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Batman: Arkham Asylum/Arkham City/Arkham Origins/Arkham Knight


jardo

Recommended Posts

Balee

hát gyk. kétféle CE létezik manapság:

az egyik ez a típusú, amibe bele pakolnak egy csomó extrát és kacatot(:D :P). a másik pedig az a típus h tulajdonképpen ugyanazt beleteszik a CE-be is mint az alapba, megtoldva egy pár matricával, képeslappal, stb., és az egészet beleteszik egy különleges dobozba: pl. a Stalker: CS esetében a táskába, Fallout 3-nál az uzsis dobozba, Far Cry 2-nél a fadobozba.

ízlés kérdése h ki melyiket szereti jobban... :) (nekem mindegy... :D)

mindenesetre ez elég impozáns csomag :)

Azért olyan CE is van, ami nem sokban tér el az alaptól, max egy plusz így készült lemezzel, soundtrack CD-vel, papírtokkal több. De ez a Batman CE gyönyörû, ha esetleg nálunk is kijön megfontolandó a vétele. :)

Link to comment
Share on other sites

jardo

Azért olyan CE is van, ami nem sokban tér el az alaptól, max egy plusz így készült lemezzel, soundtrack CD-vel, papírtokkal több. De ez a Batman CE gyönyörû, ha esetleg nálunk is kijön megfontolandó a vétele. :)

ja igen, a "sima" CE-t (amit te is említettél) azt lefelejtettem :D hupsz

egyébként én nagyon várom ezt a játékot, kár h eltolták a megjelenést. :( :unsure: de ha ez kell ahhoz h még tökéletesítsenek rajta, akkor áldásom rá :D csak nehogy elbaltázzák

Link to comment
Share on other sites

freezy

Mikorra is várható a játék? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

jardo

Mikorra is várható a játék? :unsure:

elvileg nyárra tolták a megjelenést

Link to comment
Share on other sites

Balee

ja igen, a "sima" CE-t (amit te is említettél) azt lefelejtettem :D hupsz

egyébként én nagyon várom ezt a játékot, kár h eltolták a megjelenést. :( :unsure: de ha ez kell ahhoz h még tökéletesítsenek rajta, akkor áldásom rá :D csak nehogy elbaltázzák

mennyire tolták el a megjelenést? én úgy tudom júniusban jön. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

jardo

mennyire tolták el a megjelenést? én úgy tudom júniusban jön. :unsure:

igen, én is úgy tom h júniusban jön elvileg

Link to comment
Share on other sites

GAMEZ

2009 Q3

Link to comment
Share on other sites

jardo

most azt olvastam h csak augusztusban jelenik meg :unsure:

na mindegy, szóval majd vmikor nyáron :D

Link to comment
Share on other sites

Balee

most azt olvastam h csak augusztusban jelenik meg :unsure:

na mindegy, szóval majd vmikor nyáron :D

hmm jól eltolták, legalább nem egy szutykot kapunk :D

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Kár, hogy PCre nem tervezik a Joker extrát. :(

Link to comment
Share on other sites

jardo

hmm jól eltolták, legalább nem egy szutykot kapunk :D

most olvasom GS-hírben h aug. 28. a megjelenés. hát ha ez az ára annak h egy minõségi játékot kapjunk, akkor legyen :)

Kár, hogy PCre nem tervezik a Joker extrát. :(

nagy kár, pedig óriási fun lett volna :lol: :(

Link to comment
Share on other sites

Balee

Kár, hogy PCre nem tervezik a Joker extrát. :(

Jokerrel is végigvihetik a konzolosok a játékot? :o

Link to comment
Share on other sites

jardo

Jokerrel is végigvihetik a konzolosok a játékot? :o

csak a PS3 tulajok. azt nem tudni h az egész játékot lehet-e vele játszani, de hogy valamennyit igen, az biztos :)

Link to comment
Share on other sites

Balee

csak a PS3 tulajok. azt nem tudni h az egész játékot lehet-e vele játszani, de hogy valamennyit igen, az biztos :)

amilyen zseló jól kidolgozták Joker-t nagyon sajnálom, hogy kihagyják, marha nagy lenne gonoszkodni :D

Link to comment
Share on other sites

jardo

amilyen zseló jól kidolgozták Joker-t nagyon sajnálom, hogy kihagyják, marha nagy lenne gonoszkodni :D

elvileg lesznek a játékban más extra karakterek is, mint pl. Méregcsók, szóval még az is elképzelhetõ h más platformokon más exkluzív karakterek lesznek... vagy legalábbis nem lenne rossz :D

Méregcsók bemutatkozik egy új trailerben :)

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

Nem tudom láttátok-e már, de itt egy 3 részes gameplay videó az IGN-tõl (lehet GameSpot is készített, nem tudom).

Megmondom õszintén, a legkevésbé sem csigázott fel, annyira "láttam már ezt valahol" érzése van az egésznek. Nem hiszem, hogy ez a játékmenet sokat fog változni idõvel, ez pedig baromi unalmas. Az a kombózás pedig amit Batman levág, a végén egy birkozó taposással... szörnyû és vagy 10-szer eljátszák. Tetszik a környezet és a sztori is érdekes, Joker jó figura, bár itt már inkább idegesítõen túljátszott (ezenkívûl már sok is lesz belõle, nagyon felkapták, mint Spider-Man esetében Venomot). Elment a kedvem a játéktól, egyelõre semmi kiemelkedõt nem látok benne, azonkívûl, hogy Batman, amibõl finoman szólva nem vagyunk elkényesztetve. Talán jobb is.

Link to comment
Share on other sites

_Jolly_Joker_

Nekem tetszik a gameplay alapján, még mindig várom.B)

Link to comment
Share on other sites

Norbi101

Nagyon várom énis, hangulatban nem lesz hiány, az tuti. :)

Link to comment
Share on other sites

fanni_bp15

Én csak attól félek, hogy nem adja vissza a képregény hangulatát. Vagyis biztos nem fogja, de hogy teljesen "meggyalázzák" Grant Morrison mestermûvét.

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

A joker trailer (become more than villiant, become a joker!) alatt ami megy zene az direkt a játék/trailer alá van, vagy pedig beszerezhetõ külön is?

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

Én csak attól félek, hogy nem adja vissza a képregény hangulatát. Vagyis biztos nem fogja, de hogy teljesen "meggyalázzák" Grant Morrison mestermûvét.

Szerintem a történeti hasonlóságon kívül nincs köze a képregényhez, konkrétan nem azt adaptálja.

Link to comment
Share on other sites

jardo

sztem felesleges ítélkezni azelõtt h kipróbálnánk. személyes véleményem az h jó lesz, nekem legalábbis bejön az amit az eddigi trailerekben láttunk. a harcok látványosak, sztem lesz egy csomó kombó is, akció van bõven, lesz jó sok Bat-kütyü, szóval minden adott ahhoz h azt az élményt tudja adni, amit gyermekkorunkban elképzeltünk, mikor Batman-eset játszottunk :) :D

persze ehhez nem árt jól megcsinálni a játékot, be bízzunk a fejlesztõkben

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

sztem felesleges ítélkezni azelõtt h kipróbálnánk. személyes véleményem az h jó lesz, nekem legalábbis bejön az amit az eddigi trailerekben láttunk. a harcok látványosak, sztem lesz egy csomó kombó is, akció van bõven, lesz jó sok Bat-kütyü, szóval minden adott ahhoz h azt az élményt tudja adni, amit gyermekkorunkban elképzeltünk, mikor Batman-eset játszottunk :) :D

persze ehhez nem árt jól megcsinálni a játékot, be bízzunk a fejlesztõkben

Mert az nem ítélkezés, hogy szerinted jó lesz? :D

Csak egy elõzetes véleményemet mondtam el a videó kapcsán, ami egyáltalán nem jött be.

Link to comment
Share on other sites

jardo

Mert az nem ítélkezés, hogy szerinted jó lesz? :D

Csak egy elõzetes véleményemet mondtam el a videó kapcsán, ami egyáltalán nem jött be.

kinek a pap. kinek a papné, nem igaz? :D

majd meglátjuk :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Norbi101

Hol van már a demo???, július végét mondtak. :angry: :angry:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...