Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Batman: Arkham Asylum/Arkham City/Arkham Origins/Arkham Knight


jardo

Recommended Posts

jardo

Erre már nem lehet mit mondani. A legszebb az lenne, ha holnapi pc-s demó is elmaradna azzal az ürüggyel, hogy : "Ebben a verzióban még nincs PhysX, így a játék nem azt az élményt nyújtja, amit elterveztünk, így nem áll módunkban elérhetõvé tenni a demót, õszintén, mélyen, tiszta szívbõl sajnáljuk és kapjátok be." -_-

Hát ha a fejlesztõk szemével nézzük a dolgot, logikátlan lenne ez a variáció, elvégre tegyük fel, hogy kijön a demó PhysX nélkül. Mondjuk szar lesz a játék. Ebben az esetben simán foghatják arra, hogy "bocs srácok, ez még a régi verzió, meglátjátok majd, hogy ha kijön a játék, mennyi minden más lesz majd". Aztán ugyanazt a szart tudják eladni megjelenéskor is a gyanútlan vevõknek. :) :D

De azért kívánom, hogy ne legyen rossz a játék :)

Amúgy azt lehet tudni, hogy sandbox jellegû lesz, vagy kötöttebb? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Mariachi

PS-re már kijött a demó, olvastam róla egy rövid értékelést. "Jó volt, nem kellett csalódnom, igazi batman hangulat." Kb. ennyi volt benne. Szóval eddig biztató.

Link to comment
Share on other sites

Mitisz

Hát ha a fejlesztõk szemével nézzük a dolgot, logikátlan lenne ez a variáció, elvégre tegyük fel, hogy kijön a demó PhysX nélkül. Mondjuk szar lesz a játék. Ebben az esetben simán foghatják arra, hogy "bocs srácok, ez még a régi verzió, meglátjátok majd, hogy ha kijön a játék, mennyi minden más lesz majd". Aztán ugyanazt a szart tudják eladni megjelenéskor is a gyanútlan vevõknek. :) :D

De azért kívánom, hogy ne legyen rossz a játék :)

Amúgy azt lehet tudni, hogy sandbox jellegû lesz, vagy kötöttebb? :unsure:

szerintem semmikép sem lesz sandbox.. el is rontaná szerintem

Link to comment
Share on other sites

jardo

PS-re már kijött a demó, olvastam róla egy rövid értékelést. "Jó volt, nem kellett csalódnom, igazi batman hangulat." Kb. ennyi volt benne. Szóval eddig biztató.

akkor a remény tovább él :D

holnap minden kiderül

szerintem semmikép sem lesz sandbox.. el is rontaná szerintem

sztem simán lehetne sandbox is... na mindegy, majd meglátjuk :D

Link to comment
Share on other sites

Balee

Hát ha a fejlesztõk szemével nézzük a dolgot, logikátlan lenne ez a variáció, elvégre tegyük fel, hogy kijön a demó PhysX nélkül. Mondjuk szar lesz a játék. Ebben az esetben simán foghatják arra, hogy "bocs srácok, ez még a régi verzió, meglátjátok majd, hogy ha kijön a játék, mennyi minden más lesz majd". Aztán ugyanazt a szart tudják eladni megjelenéskor is a gyanútlan vevõknek. :) :D

De azért kívánom, hogy ne legyen rossz a játék :)

Amúgy azt lehet tudni, hogy sandbox jellegû lesz, vagy kötöttebb? :unsure:

Sztem tuti, hogy sztoriorientált akciójáték lesz... szar is lenne sandbox módban. Mondjuk ilyen kisebb mellékküldik azért jöhetnek. :D

Link to comment
Share on other sites

jardo

Sztem tuti, hogy sztoriorientált akciójáték lesz... szar is lenne sandbox módban. Mondjuk ilyen kisebb mellékküldik azért jöhetnek. :D

és azt lehet tudni, hogy csak az Arkham elmegyógyintézetben denevéremberkedhetünk, vagy Gotham utcáin is lehet majd póverkedni? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Mariachi

Lehet tölteni a demót. 2 giga. :D Megvárom amíg GS is feltölti, mert így embertelen lassú.

Link to comment
Share on other sites

Cnensuska

Lehet tölteni a demót. 2 giga. :D Megvárom amíg GS is feltölti, mert így embertelen lassú.

gururól nekem jön maxal :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Balee

Francba ezekkel a nagy demókkal, a 10k/sec-es letöltésemmel szedhetném egy hétig, szal még várhatok a kipróbálással. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Cnensuska

nos én már telepitem, kiváncsi vagyok hogy milyen (1 videót nem láttam a gémrõl:D sõt képeket sem igaznán néztem :) viszont Maxtreme ss topikban azt irta hogy nem esik hasra tõle )

btw nektek mekkora a demó mérete? GSO-n azt irták hogy 1450mb amit én szedtem 2.1gb :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Mariachi

Pedig nagyon rendben van. :) Elég rövidke a demó, de engem megvettek. Akkor lássuk. Grafika rendben van, biztos sokan jönnek majd azzal, lehetne szebb, nekem ez a szint bõven elég. Arkham Asylum az eddig látottak alapján hangulatos nagyon, szóval ha ezt végig tartani tudják, folyamatosan adagolva az újabbnál újabb helyszíneket, nem lesz gond. Maga a kamera nekem nem volt furcsa, de elõfordulhat, hogy sokaknak szokni kell. A harcok egyszerûek ( legalábbis, amik eddig voltak) ütés, pár gombnyomás a többit Batman elintézi. Kezdetben nem tetszett az egyszerûsége. Egy gomb, már fel is kapaszkodott a fenti platformra, még egy gomb már le is ütötte az ellenfelet. Aztán elékezett a videókban már sokszor látott pályarész, ahol fegyvereseket kell lehetõleg csendben elintézni. Elsõre meghaltam, mert nem engedte el a falat, amin kapaszkodott, pedig nyomkodtam mindent. Másodikra viszont, felpörögtek az események. Falra fel, kötélrõl lelógattam az egyiket, leereszkedtem, elkaptam a másikat, vissza fel, hátulról leütöttem a következõt. Az utolsót pedig... megvártam, amíg megnézni a földön fekvõ társát, hirtelen a sötétbõl elõléptem és leütöttem. Váááá, kilóra megvettek. Szóval lehet azt mondani, hogy egyszerû a játékmenet, de én meg azt mondom, ennek köszönhetõen, nagyon pörgõs és bizony Batman az ilyen noname alakokat ennyi idõ alatt teszi mozgásképtelenné. Ha a fõellenségeknél lesz néhány logikai elem, akkor nagyszerûen kiegészítik egymást.

A hangok viszont nem annyira nyerõek. TAS-ban valamivel jobban szóltak, itt egy kicsit erõltetett (?) volt, szinte mindenki. Nem zavaró, de ez lehetne jobb is. És igen... találtam egy riddler féle kérdõjelet, ami azt jelentheti, hogy... :rolleyes:

Szóval, aki szereti Batmant, annak szerintem nem lesz különösebb gondja vele.

Link to comment
Share on other sites

Cnensuska

én is kipróbáltam (jajj mennyit bénáztam a lopakodva-ölõs résznél :D ) de végül sikerült kipörgetni a demót :) kiváncsiságból elsõ inditásra felnyomtam a physix-et high-ra.. ment a game 7-10 fps-el -_- de amúgy anélkül 60al szaladgál

Link to comment
Share on other sites

Mariachi

Aki játszott mondjuk a Splinter Cell valamelyik részével, annak nem okozhat gondot. :D Mert itt azért butábbak az ellenfelek. Szóval hármat úgy elkapni, hogy méterekre állnak egymástól... Szóval vannak hibái szó se róla. De a 9-es értékelések a látottak alapján jogosnak tûnnek.

Link to comment
Share on other sites

_Jolly_Joker_

Az elsõ benyomásom alapján jó lesz ez a játék, várom a teljest.

Link to comment
Share on other sites

Cok3

Aki játszott mondjuk a Splinter Cell valamelyik részével, annak nem okozhat gondot. :D Mert itt azért butábbak az ellenfelek. Szóval hármat úgy elkapni, hogy méterekre állnak egymástól... Szóval vannak hibái szó se róla. De a 9-es értékelések a látottak alapján jogosnak tûnnek.

Splinter Cell-ben is simán lehalászhattál ellenfeleket méterekre egymástól anélkül, hogy észrevettek volna. Már csak tudom, most toltam ki újra mind a négy részt. :)

Link to comment
Share on other sites

jardo

na, már jön le nekem is, még egy óra, és már tolhatom is :D

Aki játszott mondjuk a Splinter Cell valamelyik részével, annak nem okozhat gondot. :D Mert itt azért butábbak az ellenfelek. Szóval hármat úgy elkapni, hogy méterekre állnak egymástól... Szóval vannak hibái szó se róla. De a 9-es értékelések a látottak alapján jogosnak tûnnek.

én egy SC-el sem játszottam :unsure: :D

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Honnan szeded Jardo? Az elsõ GS linkrõl nekem 50kb/s, a másikhoz kell reg...

Link to comment
Share on other sites

Mariachi

Splinter Cell-ben is simán lehalászhattál ellenfeleket méterekre egymástól anélkül, hogy észrevettek volna. Már csak tudom, most toltam ki újra mind a négy részt. :)

Én is nem rég játszottam vele ( Exclusive kiadás ) Nagyon nem rémlik, hogy ennyire egymáshoz közelálló embereket ilyen észrevétlenül el lehetett volna kapni. De elhiszem, mert gyorsan felejtek. :P Ettõl függetlenül megoldhatták volna másképpen is.

Link to comment
Share on other sites

jardo

mindjárt telepítem, aztán belevágok én is :D

kb. milyen hosszú a demó?

Link to comment
Share on other sites

Mariachi

Elképesztõen rövid. Olyan 15 perc, videókkal együtt.

Link to comment
Share on other sites

jardo

Elképesztõen rövid. Olyan 15 perc, videókkal együtt.

:unsure: hát az tényleg nem sok, azért ennél valamivel többre számítottam. bár elnézve a mai tendenciákat, már az is dicséretes, hogy egyáltalán van demó :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...