Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Vásárlási Tanácsadó


Ideniel

Recommended Posts

MuMa01

Olyan Witcher-kiadásra gondolsz?

nem igazán. inkább mint a manhunt-éra. egy két sima dvd tok méretû karton doboz, benne a lemezek akármilyen tokban.

Link to comment
Share on other sites

jardo

nem rossz, ráadásul 7k télleg nem sok érte. csak nekem az a bajom ezzel, h az Airborne nem jött be, a Pacific Assault pedig megvan Collector's Edition-ben. a másik hármat pedig megkapom fele ennyiért a War Chestben (csak ne lenne annak is igénytelen classic-os borítója). igaz, azért egyben, díszdobozban, külön tokban... :rolleyes: :rolleyes: azért így mégiscsak jobb lenne...

na mindegy, majd még meglátom addig. 27.-éig van még 3 hét... :D

Link to comment
Share on other sites

Brian55

Azoknak hívnám fel a figyelmét akik lemaradtak a nagy CD Galaxisos akcióról. Sajnos már nem az összes játék szám szerint 2 az ami ilyen jó árba van. PC Dome-n 2 EA-s játék a Battlefield 2142 Complete, és a CNC3: Kane's Wrath. Be is rendeltem mind a 2-t megérik az árukat. 3,5-t cdgalaxis-ba nem adtam volna érte de így ez nagyon jó árban van.

Link to comment
Share on other sites

Balee

Elég tartalmas a CD Galaxis februári akciója is, a Legacy of Kain Defiance-ra be néne ruháznom, igaz már megvan GS-s mellékletként... B) Na meg a Thief 3, ha tényleg ezzel a borítóval kapható még :)

Link to comment
Share on other sites

Brian55

Inkább akkor Thief nagyon megéri az árát és nagyon jó játék :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Leon121

Elég tartalmas a CD Galaxis februári akciója is, a Legacy of Kain Defiance-ra be néne ruháznom, igaz már megvan GS-s mellékletként... B) Na meg a Thief 3, ha tényleg ezzel a borítóval kapható még :)

Ejha, a Space Siege lement 2 ezer alá. Annyit már lehet megér, még ha többet nem is. :rolleyes: Tomb Raider Legend meg 900Ft.

Link to comment
Share on other sites

slima

Ha jót akartok magatoknak akkor vegyetek Left 4 Dead-et :D

Link to comment
Share on other sites

Brian55

Az is kéne má :rolleyes: csak nagyon drága és sajnálnék kiadni annyit érte :unsure: de biztos megéri..

Link to comment
Share on other sites

Balee

Inkább akkor Thief nagyon megéri az árát és nagyon jó játék :rolleyes:

Tudom 3x is végigvittem B) :D

Link to comment
Share on other sites

FrankfurtiLeves

Ma beruháztam 1000 Forintért az NFS Underground-ra ami szerint a(z eddigi) legjobb NFS. És azért tettem ezt mert nem ronda classic kiadás ,hanem olyan mint anno amikor kiadták :D

Link to comment
Share on other sites

MuMa01

a pécsi tesco-ban láttam utángyártott ps2-es memória kártyákat elég olcsón. a leárazott mûszaki dolgoknál vannak a barkács sor egyik végén. 8 és 32 megásak voltak.

Link to comment
Share on other sites

Gamu

Lord of the Rings Online nem tudjátok merre kapható?

Ilyen nagy boltokban nem látom már jó ideje...Tescoban még nem néztem körül mondjuk... :)

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling

Na jó, rendeltem egy olcsóbb képregényt (relatív, mert postával együtt így is sok, kb. 1700 Ft, de nem több, mintha comicsinvest.hu-ról rendeltem volna), méghozzá a híres-hírhedt eBay-rõl. Ez nem is volt nehéz, mert az eBay területén zajlik a fizetés és az üzenetváltás is, így visszakereshetõ, ha valami gond van, és 100%-os pozitívval rendelkezõtõl rendeltem. Még csak leveleznem se kell vele, minden automata, csak ha gondom van. Most csak várnom kell, mi lesz, aztán majd mondom, ha jól sikerült :)

Megjött, megjött ^_^ B)

Link to comment
Share on other sites

aki10

a cod 4-et hol lehet kapni?ami a városba van mindenhol körülnéztem.a tescoban meg a 2 segában

hol lehetne megkapni?

Link to comment
Share on other sites

XCube

a cod 4-et hol lehet kapni?ami a városba van mindenhol körülnéztem.a tescoban meg a 2 segában

hol lehetne megkapni?

CDGalaxis, 576KByte.

Most nézem, hogy a Galaxisnál nincs. Az 576 -nál viszont van.

Link to comment
Share on other sites

Brian55

<<<ITT>>> még olcsóbb :rolleyes:

winner csak ez nem boltból van.

Link to comment
Share on other sites

Hellnight

winner csak ez nem boltból van.

Na és aztán? Nem az a lényeg, hanemhogy meglegyen a játék :) Egyébként sztem boltból van. Mivel ha azt nézzük, hogy kb 2 hét múlva lehet átvenni, nagyon valószínû, hogy az eladó külföldrõl rendeli :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Brian55

Na és aztán? Nem az a lényeg, hanemhogy meglegyen a játék :) Egyébként sztem boltból van. Mivel ha azt nézzük, hogy kb 2 hét múlva lehet átvenni, nagyon valószínû, hogy az eladó külföldrõl rendeli :unsure:

Igaz!

Link to comment
Share on other sites

aki10

Na és aztán? Nem az a lényeg, hanemhogy meglegyen a játék :) Egyébként sztem boltból van. Mivel ha azt nézzük, hogy kb 2 hét múlva lehet átvenni, nagyon valószínû, hogy az eladó külföldrõl rendeli :unsure:

nem.lehet hogy megvette itthon, de nem ment fel a gépére,vagy nem volt kedve felrakni így minél elõbb

meg akar szabadulni tõle.mondjuk az amit ti mondtatok az nem teljesen helyes elmélet,de meglehet csak nem

valószínû.

Link to comment
Share on other sites

Leon121

nem.lehet hogy megvette itthon, de nem ment fel a gépére,vagy nem volt kedve felrakni így minél elõbb

meg akar szabadulni tõle.mondjuk az amit ti mondtatok az nem teljesen helyes elmélet,de meglehet csak nem

valószínû.

A 7-14 napos szállítási idõbõl én is arra tippelnék, hogy külföldrõl rendeli, rárakja a maga "árrését", és úgy adja tovább itthon. Vannak ilyenek.

Link to comment
Share on other sites

Hellnight

nem.lehet hogy megvette itthon, de nem ment fel a gépére,vagy nem volt kedve felrakni így minél elõbb

meg akar szabadulni tõle.mondjuk az amit ti mondtatok az nem teljesen helyes elmélet,de meglehet csak nem

valószínû.

A Te elméleted még valószínûtlenebb :lol:

Elõször is a játék bontatlan szóval az, hogy nem ment fel a gépére megbukott.

A terméket 1-2 hét múlva lehet csak átvenni, vagyis a minél elõbb meg akar tõle szabadulni megbukott....

Link to comment
Share on other sites

Doma88

A 7-14 napos szállítási idõbõl én is arra tippelnék, hogy külföldrõl rendeli, rárakja a maga "árrését", és úgy adja tovább itthon. Vannak ilyenek.

De külföldön hol veszi meg ennyiért, hogy most mindennek felment az ára? Pl.: game.co.uk-n 30£=10k. ;) De ha 6k-ért meg tudja venni akkor rátesz magának 1k-t esetleg 2k-t? :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...