Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Vásárlási Tanácsadó


Ideniel

Recommended Posts

SaltyDave
1 hour ago, kaszman1 said:

Tyranny úgy indul, ahogy a legtöbb nagy RPG végződik. Véget ért a világ sorsát eldöntő háború és a gonosz győzött.

Te alakítod a "jók" területét megszálló erők egyik felügyelőjét, aki egyenesen a főgonosznak felel és afféle független tanácsadó, tárgyaló és végrehajtó szerepet tölt be.

Még el sem kezded a játékot de már stratégiai döntéseket kell hoznod a terepasztalon hogy fog zajlani a megszállás első fázisa, ami lényegében az eredetsztori és előzmények okos újragondolása.

Zseniális cucc, igazságtalanul kevés figyelmet kapott.

Én anno megvettem, de a gameplay élvezhetetlen. Mint ha Diablo 1-el játszanék olyan az UI, irányítás, mozgások, ughh. 

Link to comment
Share on other sites

kaszman1
33 minutes ago, SaltyDave said:

Én anno megvettem, de a gameplay élvezhetetlen. Mint ha Diablo 1-el játszanék olyan az UI, irányítás, mozgások, ughh. 

Standard izometrikus RTWP mechanika, semmi gondom nem volt vele. 

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Kint van a decemberi Humble... Hááát. Van akit érdekel osztva valahogy? Overcooked 2 érdekelne, de a többi nekem passz. Children of Morta mondjuk tuti jó de mi nem nagyon coopozunk gyilkolósdival csak ha cuki. 

Link to comment
Share on other sites

Cori

Tyranny valóban zseniális, imádtam minden percét, ha "Jót" játszol is gonosz oldalon állsz :D A harc tényleg szar (legalábbis nekem nem jött be, pedig a POEval nem volt különösebb bajom), easyn toltam végig, de nem is érdekelt, a story, párbeszédek, világ, karakterek mindent elvittek a hátukon.

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Készlet erejéig vagy december 9-ig (tehát most szerda) a seVen ingyen van humble-ön ha linkeled a humble-gog account-okat. Nekem addig volt wishlist-en és annyiszor engedtem el sale-en hogy lett belőle enhanced edition, majd még az is ingyenes lett :D . Egy nagyon pofás izometrikus stealth cuccnak tűnik.

https://www.humblebundle.com/store/seven-enhanced-edition-free-game?hmb_campaign=freegame_2020_homepage_seven_enhancededition_freegame&hmb_medium=banner

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

City of Brass - 90% off Steam-en. FPS roguelite közelharcal és  ostorral. Ennyiért brutál megéri mert nagyon profi cucc. Alig kapott figyelmet mikor kijött.

 

 

 

 

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

XCube
10 minutes ago, kaszman1 said:

City of Brass - 90% off Steam-en. FPS roguelite közelharcal és  ostorral. Ennyiért brutál megéri mert nagyon profi cucc. Alig kapott figyelmet mikor kijött.

Spoiler

 

 

 

 

 

 

Fuh, ezért köszi. Azonnal meg is vettem. Rajta van a wishlisten, de még nem kaptam értesítőt.

Link to comment
Share on other sites

payskin

Friss Winter Indie Mix Humblén. 8 eurót csak az Armello megér belőle. Nagyon jó kis RPG társasjáték, jó lenne, ha itthon is többen ismernék.

Link to comment
Share on other sites

moody

Epicen a Cities ingyen egy napig. Ha hasonló jó címek lesznek a következő két hétben akkor én boldog ember leszek.

@-OJ- számíthatunk még idén ps store akciókra? A blasphemoust jó lenne akciósan behúzni. :D

Link to comment
Share on other sites

-OJ-

A PlayStation Store levette a Cyberpunkot a kínálatból, teljes visszatérítés mindenkinek, aki csak kéri!!! 

2 hours ago, moody said:

 

@-OJ- számíthatunk még idén ps store akciókra? A blasphemoust jó lenne akciósan behúzni. :D

Szerintem igen. December. 23-án ér véget a mostani, utána biztos lesz egy karácsonyi vásár

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave
6 hours ago, moody said:

Epicen a Cities ingyen egy napig. Ha hasonló jó címek lesznek a következő két hétben akkor én boldog ember leszek.

@-OJ- számíthatunk még idén ps store akciókra? A blasphemoust jó lenne akciósan behúzni. :D

dec. 23 Tropico 5, dec.24 Inside, dec.31 Jurassic World, a többit nem tudni. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

JoeJoeJoe
7 hours ago, -OJ- said:

A PlayStation Store levette a Cyberpunkot a kínálatból, teljes visszatérítés mindenkinek, aki csak kéri!!! 

Szerintem igen. December. 23-án ér véget a mostani, utána biztos lesz egy karácsonyi vásár

Alig várom, hogy a nemrég 7k-ért vett fallen order-emet lássam 5k-ért :rolleyes:

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

SaltyDave
1 hour ago, JoeJoeJoe said:

Alig várom, hogy a nemrég 7k-ért vett fallen order-emet lássam 5k-ért :rolleyes:

Én hülye meg letoltam 14 euróból egy havi origin access-el megjelenéskor. :unsure: 

Link to comment
Share on other sites

payskin

Volna egy két kérdésem, kicsit fura lesz ebben a témában, de nem találok most neki jobb helyet.

Öcsémékhez Xboxot hoz a Jézuska (az egyik pillanatban őrjöng és veszekszik a gyerekekkel, hogy túl sokat ülnek a monitor előtt meg túl sokat nyomkodják a mobiljaikat, a Jézuska meg Xboxot One-t hoz -- bele se menjünk). A kölykök 15, 13 és 8 évesek.

1) Mik azok a nem erőszakos, nem lövöldözős, nem egymást gyilkolászós, ellenben marha jó játékok (bármilyen típusban), amiket ajánlanátok hozzá? 

2) Mik azok az előfizetéses dolgok, amikre érdemes volna befizetni őket (vagy nekik befizetniük magukat). Tudom van ez az Xbox akármi, amit szoktatok mondani, hogy ingyenes játékok vannak benne, csak nem tudom pontosan, hogy mi ez, hol van, hogy kell rá előfizetni. Xbox Game pass, megtaláltam.

 

Nagyon köszi.

Link to comment
Share on other sites

JoeJoeJoe
3 hours ago, SaltyDave said:

Én hülye meg letoltam 14 euróból egy havi origin access-el megjelenéskor. :unsure: 

PS4-en nem volt benne, most már benne van, de inkább megvettem. 

Link to comment
Share on other sites

moody
2 hours ago, payskin said:

Volna egy két kérdésem, kicsit fura lesz ebben a témában, de nem találok most neki jobb helyet.

Öcsémékhez Xboxot hoz a Jézuska (az egyik pillanatban őrjöng és veszekszik a gyerekekkel, hogy túl sokat ülnek a monitor előtt meg túl sokat nyomkodják a mobiljaikat, a Jézuska meg Xboxot One-t hoz -- bele se menjünk). A kölykök 15, 13 és 8 évesek.

1) Mik azok a nem erőszakos, nem lövöldözős, nem egymást gyilkolászós, ellenben marha jó játékok (bármilyen típusban), amiket ajánlanátok hozzá? 

2) Mik azok az előfizetéses dolgok, amikre érdemes volna befizetni őket (vagy nekik befizetniük magukat). Tudom van ez az Xbox akármi, amit szoktatok mondani, hogy ingyenes játékok vannak benne, csak nem tudom pontosan, hogy mi ez, hol van, hogy kell rá előfizetni. Xbox Game pass, megtaláltam.

 

Nagyon köszi.

Fifa. Nem szeretem a sport játékokat, de ilyen kamasz korban gondolom rúgják a bőrt minimum hobbi szinten. De ha nem is, akkor is tudnak ketten játszani egyszerre egymás ellen, ami fun még ha nem is foci rajongó. :) Akkor ott van a Rocket League, szintén tudnak localban bohóckodni egymás ellen. Akkor gyerekeknek ajánlanám a LEGO játékok valamelyikét. Kérdezd meg, hogy milyen filmet szeretnek. Mondjuk a MARVEL filmeket, a Harry Pottert, esetleg a Star Warsot. Ezzel is tudnak coop-ba játszani. Ez aranyos, izgalmas, és viszonylag egyszerű is.

Kapásból most ezek ugrottak be nekem gyerek témában.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Epic mai ingyen finomsága: Oddworld: New n Tasty

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Winter Sale és még 20 órán keresztül ingyenes Prison Architect GoG-on.

Link to comment
Share on other sites

Cori
19 hours ago, payskin said:

Volna egy két kérdésem, kicsit fura lesz ebben a témában, de nem találok most neki jobb helyet.

Öcsémékhez Xboxot hoz a Jézuska (az egyik pillanatban őrjöng és veszekszik a gyerekekkel, hogy túl sokat ülnek a monitor előtt meg túl sokat nyomkodják a mobiljaikat, a Jézuska meg Xboxot One-t hoz -- bele se menjünk). A kölykök 15, 13 és 8 évesek.

1) Mik azok a nem erőszakos, nem lövöldözős, nem egymást gyilkolászós, ellenben marha jó játékok (bármilyen típusban), amiket ajánlanátok hozzá? 

2) Mik azok az előfizetéses dolgok, amikre érdemes volna befizetni őket (vagy nekik befizetniük magukat). Tudom van ez az Xbox akármi, amit szoktatok mondani, hogy ingyenes játékok vannak benne, csak nem tudom pontosan, hogy mi ez, hol van, hogy kell rá előfizetni. Xbox Game pass, megtaláltam.

 

Nagyon köszi.

Minecraft, de erre gondolom már gondoltál :D Terraria? Crash Bandicoot erőszakosnak számít?(most jött ki egy új rész, meg előtte ott volt a Crash Trilogy) Vagy a Spyro(Spyro Reignited Trilogy vagy mi a neve)? Ez meg casual is, nem mint a Crash, meghalsz se vesztesz sok mindent, igazából, cuki modellek, cuki minden :D Én nagyon élveztem 1 éve mikor kiachiztam az egészet :D 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

-OJ-
19 hours ago, payskin said:

Volna egy két kérdésem, kicsit fura lesz ebben a témában, de nem találok most neki jobb helyet.

Öcsémékhez Xboxot hoz a Jézuska (az egyik pillanatban őrjöng és veszekszik a gyerekekkel, hogy túl sokat ülnek a monitor előtt meg túl sokat nyomkodják a mobiljaikat, a Jézuska meg Xboxot One-t hoz -- bele se menjünk). A kölykök 15, 13 és 8 évesek.

1) Mik azok a nem erőszakos, nem lövöldözős, nem egymást gyilkolászós, ellenben marha jó játékok (bármilyen típusban), amiket ajánlanátok hozzá? 

2) Mik azok az előfizetéses dolgok, amikre érdemes volna befizetni őket (vagy nekik befizetniük magukat). Tudom van ez az Xbox akármi, amit szoktatok mondani, hogy ingyenes játékok vannak benne, csak nem tudom pontosan, hogy mi ez, hol van, hogy kell rá előfizetni. Xbox Game pass, megtaláltam.

 

Nagyon köszi.

Bármely sport vagy (autó)versenyzős játék. Rajzfilmgrafikás platformerek és az összes LEGO játék. Sims és egyéb menedzselős játékok.

Mondjuk a 15 és 13évesnek úgyis az lesz az első, hogy kölcsönkéri valamelyik barátjától/osztálytárstól az aktuális Call of Dutyt és Assassin Creedet.

Ezt nem igazán lehet kivédeni. Ha egyszer van gép, a gyerek úgyis azt játszik, amit akar. Ha nem a szülők veszik, beszerzik máshonnan.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Fanatical-on fillérekért osztogatják a KOTOR 1-2-t. Ha van még olyan elvetemült akinek nincs meg akkor hajrá!

 

LINK

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
SaltyDave

Újabb piszok jó fanatical bundle, pick 5 for 14,99, és amellett hogy több igen jó kis cucc van, önmagában 1-nek számító retro bundle-k is vannak benne (legacy of kain, tomb raider classics / 2007 körüli trilógiák pl)

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Nagyon jóféle rougelite a heti ingyenes Epic cucc, ráadásul friss megjelenés: Crying Suns.

Jövő héten Star Wars Battlefront 2, méghozzá Celebration Edition (minden cosmetic fel van benne oldva szóval még nekem is jó lesz akinek megvan az alap).

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...