Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Vásárlási Tanácsadó


Ideniel

Recommended Posts

SaltyDave

Addig halogattam hogy ingyenes lesz: Watch_Dogs2 -őt ingyen be lehet húzni majd vasárnap, Ubisoft Forward stream közben. Bejelentkezve kell lenni Uplay-en és elvileg automatikus.

Link to comment
Share on other sites

UC

Nagyon gondolkozom a Command & Conquer Remastered Collection megvételén, a Steam Sale elején nem volt leárazva, de a mostani 17 eurónál olcsóbb tán nem lesz egy darabig, és hát a nosztalgia, a beleölt ki tudja mennyi óra felidézése felfrissült kinézettel csábító. Megvette valaki, mik a tapasztalatok?

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

https://www.fanatical.com/en/game/syberia-3

1,5 euró a Syberia 3 ha van öreg motoros akit esetleg nem hagy hidegen a sorozat.

23 hours ago, UC said:

Nagyon gondolkozom a Command & Conquer Remastered Collection megvételén, a Steam Sale elején nem volt leárazva, de a mostani 17 eurónál olcsóbb tán nem lesz egy darabig, és hát a nosztalgia, a beleölt ki tudja mennyi óra felidézése felfrissült kinézettel csábító. Megvette valaki, mik a tapasztalatok?

Én nagyon durván sokallom érte. Kontextusként, ott az egész CnC franchise 5 euróért originen általában egy gigacollection-ben.

Link to comment
Share on other sites

UC
1 hour ago, SaltyDave said:

Én nagyon durván sokallom érte. Kontextusként, ott az egész CnC franchise 5 euróért originen általában egy gigacollection-ben.

Az már megvan évek óta :D Amúgy én is sokallom. Azóta úgy döntöttem, hogy kihagyom, most amúgy sem hiszem, hogy elővenném, más dolgokhoz van kedvem.

Link to comment
Share on other sites

XCube
16 hours ago, SaltyDave said:

Én nagyon durván sokallom érte. Kontextusként, ott az egész CnC franchise 5 euróért originen általában egy gigacollection-ben.

Kicsit én is sokallom, de az utóbbi években a 20 Eurós sáv lett a sztenderd az ilyen Remasterek esetén. Gondolkodtam rajta, hogy megveszem, imádom a szériát, de sanszos, hogy hónapokig csak a digitális port fogná a könyvtáramban. Az utóbbi két hétben alig játszottam valamit, pedig időm is lenne rá.

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Nekem is nagyon csábító volt a C&C remaster pakk, de ha jobban belegondolok csak a nosztalgia hajt a vétel felé és nem játszanám annyit, hogy az árát behozza. Nagyon jó látni mekkora sikere van, néztem róla videókat, stream-eket és tényleg profinak néz ki, csak nem érzem hogy annyira hardcore stratéga lennék, hogy végigvigyem.

Persze ha majd jön a Red Alert 2 remaster, az felé két marékkal dobom a pénzt amint lehet előrendelni. Az az all time kedvenc és mai napig játszom az eredetit meg a kieget. Számomra ott volt a C&C sorozat a csúcson és nekem a RA 2 az etalon valós idejű stratégia téren.

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Most azon filózok hogy a 22% off Death Stranding preordernek (46 euró GMG-n) van-e értelme 14.-ei megjelenéssel úgy hogy 19.-20.-án én 3 hétre Németországba megyek, és mire hazajövök addig megint várhatok egy hasonló akcióra mert teljes áron lesz / megveszem teljes áron, vagy mire hazajövök lesz az olcsóbban is / ugyanilyen áron. 

Also:

 

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Én csak azért akarok Snowrunnert venni, mert van egy kis Death Stranding vibeja a szállítmányozásnak, meg a fejlesztésnek. :D

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Sosem használtam, de elvileg hivatalos digitális eladó a Voidu és jelenleg a Ni No Kuni 1-2 Steam kulcsok brutálisan le vannak árazva:

https://www.voidu.com/en/ni-no-kuni-wrath-of-the-white-witch-remastered

https://www.voidu.com/en/ni-no-kuni-ii-revenant-kingdom

Elvileg régiózáras néhány kulcs, de hátha MO-n is működik, mert van HUF is feltüntetve az oldalon. Mellesleg a HotUKDeals voucher-rel checkout-nál még tovább faragható az ár 10 Font/Euró alá. Ha nálatok nem működik akkor bocs, sehol sem láttam feltüntetve a régiót. Én az elsőt játszottam PS3-on, a másodikat meg megvettem PS4-en, de még nem tudtam belemerülni.

Link to comment
Share on other sites

moody

Akinek nem lenne meg a telltale féle walking játékok az most olcsón beszerezheti humblen. Batman is van a csomagban.

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

https://www.gog.com/promo/french_sale

 

Francia stúdiók és kiadók játékaira vannak szvsz brutál akciók GoG-on. Rengeteg Ubi cím, Dishonored, Might & Magic, Prey, Settlers, Plague Tale, Surge 1-2, stb

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave
8 hours ago, kaszman1 said:

Warhammer sale GoG-on:

https://www.gog.com/partner/warhammer

Ugyanitt ingyenes Rites of War

https://www.gog.com/game/warhammer_40000_rites_of_war

Ajánlom @SaltyDave figyelmébe.

Néztem igen, hírlevélben. Mark of Chaos ami innen jó de refundoltam kihasználatlanság miatt. Battlefleet Gothic Armada 1-2 ami jó (főleg a 2) de megvan steamen. Azért köszi. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
moody

Aki be szeretné indítani a nosztalgiafaktort annak ez elég szép csomag.

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

payskin

Pont azért jöttem, hogy elmondjam, 8 pénzért ott ne hagyjátok a Double Fine Bundle-t. Csak a Day of the Tentacle Remastered megéri ezt az árat, de ott van még a másik két felújított LucasArts klasszikus, a Full Throttle Remastered, és a Grim Fandango Remastered, nem is beszélve a zseniális Psychonautsról, a Brütal Legendről, a Broken Age-ről, hogy csak az ismertebbeket említsem. Meg a maradék. Gondolkodás nélküli instan get.

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

JoeJoeJoe

Nyilván veszek egy nyolc eurós változatot, úgy látom ad mellé egy hónap free humle monthly-t :D 

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave
2 hours ago, JoeJoeJoe said:

Nyilván veszek egy nyolc eurós változatot, úgy látom ad mellé egy hónap free humle monthly-t :D 

Csak akkor ha még nem voltál rá előfizető soha. 

Link to comment
Share on other sites

JoeJoeJoe
1 hour ago, SaltyDave said:

Csak akkor ha még nem voltál rá előfizető soha. 

jaja, szerencsére még nem húztak be :D 

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave
Link to comment
Share on other sites

payskin

Ha szeretitek a körökre osztott, taktikai jellegű játékokat (pl. XCOM), nézzetek rá az Invisible Inc.-re Steamen. 75%-os leértékelés van most hétvégén, 5 euróért zsebelhető. Egy nagyon titkos szervezet ügynökeivel kell folyamatosan nehezedő kihívásokat rejtő, véletlenszerűen generált objektumokba behatolni és ott küldetéseket végrehajtani. Tavaly elég sokat játszottam vele, szerintem állati jó.  

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Humble Choice tök jó most (Vampyr + új Call of Cthulhu), és ingyen osztják limitált ideig az F1 2018-at.

Link to comment
Share on other sites

moody

Jövő héten a Remnant: From the Ashes lesz az egyik Epic ingyenes játéka. Besza*ás. :D

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

JoeJoeJoe
1 hour ago, moody said:

Jövő héten a Remnant: From the Ashes lesz az egyik Epic ingyenes játéka. Besza*ás. :D

Na, tök jó. Tetszett a játékmenete, csak eddig nem mertem megvenni, mert lehet már nem bírná a gépem! Na de most majd meglátom

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave
1 hour ago, moody said:

Jövő héten a Remnant: From the Ashes lesz az egyik Epic ingyenes játéka. Besza*ás. :D

Húúú itt valaki nagyon áradozott róla pár hónapja, lehet gutaütést kap :D

Link to comment
Share on other sites

kaszman1
1 hour ago, SaltyDave said:

Húúú itt valaki nagyon áradozott róla pár hónapja, lehet gutaütést kap :D

Én írtam róla kb egy éve mikor kijött. Azóta megvettem a DLC-t is, a második kieg most jön ki szóval gondolom részben promó is hogy ingyen adják az alapot.

Nagyon ajánlom mindenkinek. Remek lövölde souls-like elemekkel. 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...