Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Melyik Könyvet Vetted Meg Legutóbb?


jardo

Recommended Posts

JoeJoeJoe
18 hours ago, tenderlumpling said:

Hallottam hogy nem válaszol már semmilyen játék-kérdésre, tartja hogy a játék az ő regényei miatt sikeres és nem fordítva... amúgy meg savanyú neki a szőlő, mert kiharcolta a fix összeget az elején, nem kért részesedést, mert azt gondolta, bukás lesz. Sok dollárszázezer úszott így el.

Azt hittem valami fennkölt baja van velük, mint hogy azt már nem tekinti sajátjának mert a történetet befejezte, vagy valami. Erre meg "csak" a pénz a probléma, amit saját bajából történt. Jól van, ő is emberi lény :D .

Amúgy ha érdekel a playites interjú, akkor a vaják facebook oldalán fenn van. Nagyon szívesen belinkelném, de fogalmam sincs hogy lehet azt a formátumot beágyazni, vagy egyáltalán a linkjét kimásolni :D 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
-OJ-
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
-OJ-
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Leon121

Rendeltem az "új" Gyűrűk Ura kiadásból, bár nem tudom, mennyire lesz új, de tekintve hogy az előző kiadást mostanában nem nagyon láttam, és eddig a gyűjteményből hiányzott (kölcsön példányt olvastam régen), így akármilyen is lesz, jó lesz. :) 

Meg egy Marvel-féle Old Man Logan magyarul, meg egy Kázmér és Huba 1. kötet, meg Vaják 7. (bár még a 6-ot se olvastam egyelőre, de majd!).

És most várok... december 10-15 környékéig. 

Link to comment
Share on other sites

Razon

Jön a második adag használt könyvem, 7 darab 21 euró:

Lawrence Blocktol 2 matt scudder és 4 burglar könyv, plusz egy bontatlan Sherlock Holmes amit ajándéknak szánok. 

Jobb érzés mint 30 euróért 3 új könyvet venni

Link to comment
Share on other sites

JoeJoeJoe

Stephen King Az: a filmet nézve rájöttem ,hogy ebből nekem több kell.

Vaják 7 szintén. Alig várom. Elvileg valamelyik szál a witcher 3 második dlc-jében szereplő helyszínen játszódik, kíváncsi vagyok mennyire egyezik a hangulat a játék és könyv között.

Vaják: az elátkozott ház (képregény). Nem szoktam képregényt venni, de ugrok mindenre, ami witcher. Ehhez nem volt köze a könyvek írójának, de igényesnek tűnik

Edgar Allan Poe legjobb művei. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Godzillamessage

Harry Potter 1-7. Animus 2016-os kiadás.

Lusta vagyok fényképezni (meg amúgy is csak vacak képeket tudok készíteni -_-), csórtam egy képet:

j-k-rowling-harry-potter-1-7-24038104-na

Az utolsó két részt még nem olvastam.

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
Leon121

A Szukits leakciózta a Frank Herbert Teljes sorozatából az első kötetet (vagy talán többet is), azt vettem meg. Tartalma A Dűne+A Dűne Messiása+A Dűne Gyermekei, ez így egyben volt 1950 forint, egy akkora böhöm nagy könyv, amihez képest még a Lovecraft összes egy kötete is kicsinek tűnik. :) Igaz, hogy olvastam régen a trilógiát, de saját példányom még nem volt, ez így kapóra jött.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
JoeJoeJoe

Bevásároltam karácsonyra a szukits black friday akciójának hála:

Dmitry Glukhovsky: text.
A metro írója ezúttal az okostelefonokban lévő túl sok információról értekezik. Ennél többet nem tudok, de jó írónak tartom az ürgét és a téma is aktuális

Witcher III - a varjak átka
Ezzel a witcher képregény sorozat is be fog fejeződni. Ahogy nézem ismét sok szörny gyepálás van, szép képek, és ezúttal Cirivel! Nem szoktam képregényt venni és nem is tervezem, de még mindig elvonási tüneteim vannak a világától. 

George RR Martin: Tűz és vér
gondolom ez lesz Martin szirmarilokja. Valamiféle történelem könyv a sárkánykirályokról. Az íróhoz szokásos oldalszámba és szokatlanul sok képpel és nagy betűmérettel :D 

Brandon Sanderson: Elantris
A ködszerzet sorozat után már nincs igazán szüksége meggyőzésre a fazonnak. Valami fantasy, az első könyve. Kíváncsi leszek.

Robert A. Heinlein: kettős csillag.
Olvastam már tőle a csillagközi inváziót, az tetszett. Ez elvileg kicsit szatirisztikus kémtörténet, amit mindenütt imádnak. Remélem nekem is bejön majd. 

15k volt összesen. Biztonsági játék, de a legutóbbi rendelésben lévő Edgar Allan Poe best of annyira nem csúszik, hogy kicsit most kockázatkerülő lettem. 

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Ó hogy ilyen topik van.

Kiderült hogy van idehaza egy Főnixcsarnok nevezetű bolt Székesfehérváron ami a wargaming kultúrához kapcsolódó termékeket szerzi be közvetlenül a kiadótól, és festékeken / társasjátékokon kívül könyvbeszerzéssel is foglalkoznak, ide értendő a Games Workshop féle Black Library könyvkiadó könyvei is , szóval ezentúl innen vásárolok Warhammer könyveket. Oké hogy 5400Ft / db (mondjuk trilógiákról van szó szóval ha osztom hárommal, nem vészes) és amazonon mondjuk 13 dollár, de ott már valamiért nem ad rájuk ingyen szállítást, 2400Ft pluszba a csomagért meg isten tudja ideér-e és mikor, pedig nem pálya. Szóval Főnixcsarnok.

Kezdem is mindjárt két újabb trilógiával, most hogy belekezdtem a Vampire Wars-ba (Inheritence, Dominion, Retribution) és ez az utolsó trilógia könyvem ami kéznél van (3.). Hétfőn elvileg érkezik az Ulrika Magdova ami egy történelmi léptékekből szépen kis mikrouniverzumba vezérel egy kb. jelentéktelen mellékkarakter személyes drámájába, illetve mivel a Sundering trilógiát imádtam (Gav Thorpe stílusa és a könyvenként átfedésben lévő idősíkok más szemszögből zseniálisan működik, még ha a befejező darab kicsit lapos is lett az első kettőhöz képest), szóval folytatni akarom Malekith történetét és a War of Vengeance lett a másik omnibus kiadás amit megrendeltem. Elvileg holnapra várom mindkettőt ^_^ .

Ha ezt a 9-et befejezem, terveim szerint 2019 augusztus felé mert lassan haladok, akkor beszerzem az End Times 5db könyvét és szerintem végeztem is a Warhammer Fantasy-vel utána.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
tenderlumpling

Már lassan kimaxoltam Stephen Kinget, szóval most a fiát, Joe Hillt is kimaxoltam gyorsan, megrendeltem a Spórát, a Locke & Key-t, és a Furcsa időjárást, már csak a Szarvak kéne.

Link to comment
Share on other sites

bcom

Kinget lehet újrakezdeni. :D Legalábbis párat a regényei közül. Na jó, a novellákat is.

Hillről mesélhetnél. Semmit nem olvastam tőle.

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling
On 12/18/2018 at 10:03 PM, bcom said:

Hillről mesélhetnél. Semmit nem olvastam tőle.

Echte 80's King szintet hozza.

Link to comment
Share on other sites

bcom
5 hours ago, tenderlumpling said:

Echte 80's King szintet hozza.

Akkor belenézek. Újabb King regények közül a 11/22/63 megvolt? A mobil óta kicsit félek...

Link to comment
Share on other sites

tenderlumpling
8 hours ago, bcom said:

Akkor belenézek. Újabb King regények közül a 11/22/63 megvolt? A mobil óta kicsit félek...

A mobil és az Under the Dome az abszolút mélypont, a 11/22/63 viszont igen jó. 2000 és 2010 között nagyon rosszakat írt, azóta megint korrekt.

Link to comment
Share on other sites

payskin

Heh, tegnap pont port töröltem a könyvespolcon, és kezembe akadt a mobil. 8-10 éve kaphattam karácsonyra. Bűn rossz. 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
-StiF-

Szukitsrol berenedeltem 6400ert a teljes Metró sorozatot, régóta vadásztam rá, ennyiért a három rész pedig ajándék! ^^,

Link to comment
Share on other sites

-StiF-
On 1/8/2019 at 10:33 PM, -StiF- said:

Szukitsrol berenedeltem 6400ert a teljes Metró sorozatot, régóta vadásztam rá, ennyiért a három rész pedig ajándék! ^^,

Ma vettem át a csomagot, hát ez irtó szép!!! 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
Godzillamessage

December közepén megleptem magam néhány Tolkien kiadással: Az elveszett út és más írások, Középfölde formálása és Beren és Lúthien (alul), mert az ugyan nem fekete kiadás, de nagyon szeretem ezt a történetet.

Jelenleg így állunk:

IMG_20211226_092831.jpg

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

JoeJoeJoe
2 hours ago, Godzillamessage said:

December közepén megleptem magam néhány Tolkien kiadással: Az elveszett út és más írások, Középfölde formálása és Beren és Lúthien (alul), mert az ugyan nem fekete kiadás, de nagyon szeretem ezt a történetet.

Jelenleg így állunk:

IMG_20211226_092831.jpg

Két dolog: 

1, rettentően bántja az ocd-met, hogy a bal oldali adag könyv egy nagyon picivel alacsonyabb :D 
2, úúúú az a könyvtámasz! Emlékszel esetleg rá, hogy honnan szerezted :)

Link to comment
Share on other sites

Godzillamessage

Nem volt egyszerű ráakadni és hozzájutni (mert már rég nem lehetett kapni sehol), de sikerült kéz alól beszereztem mind a három bővített, díszdobozos kiadást. Természetesen magyarul. Link

45864.jpg

Link to comment
Share on other sites

JoeJoeJoe
12 hours ago, Godzillamessage said:

Nem volt egyszerű ráakadni és hozzájutni (mert már rég nem lehetett kapni sehol), de sikerült kéz alól beszereztem mind a három bővített, díszdobozos kiadást. Természetesen magyarul. Link

45864.jpg

Szétnézek már hátha lehet 3D nyomtató mintát találni erről, mert nagyon vagány és szívesen ki is festeném 

Link to comment
Share on other sites

Godzillamessage

Ha találsz, vevő lennék egy nagyobb méretben nyomtatott (és szépen kifestett) párosra.  :smile:

Link to comment
Share on other sites

Leon121
On 1/12/2022 at 5:44 PM, Godzillamessage said:

December közepén megleptem magam néhány Tolkien kiadással: Az elveszett út és más írások, Középfölde formálása és Beren és Lúthien (alul), mert az ugyan nem fekete kiadás, de nagyon szeretem ezt a történetet.

Jelenleg így állunk:

 

A helyedben azért flex-szel egy magasságúra vágnám a sorozatot. :sleep:

Link to comment
Share on other sites

Godzillamessage

Megütögetném a hátát annak aki kitalálta, hogy váltsanak át puhafedeles kötésre.. :dry:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...