Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Ki a legjobb fej a GS-team-ből?


Puli

Ki A Legjobb Fej A Gs-team-bõl?  

20 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Guest

VAkkára szavaztam! Legjobb fej!:) Elbeszélgetnék vele 1-2 órát a Half-Life-rõl pl. De fõleg errõl!:)

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Gyu kivételével senkit se ismerek ... :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Raciel

hát ender néha engem idegesít jók az írásai de gstv-ben meg oda befekszik és így félálomban benyög valami általában oda nem illõ hólyeséget és alszik tovább.... flatline bolondozásait kár hogy "kitiltottátok" a gs livebol...

gyuban az a jó hogy kimondja azt amit gondol...

Link to comment
Share on other sites

Sipres

Legutóbbi (vagy egyel azelõtti) GS Live adás óta BZ. "hova tarta a világ lujzika?" xDD

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Mr.Vader

GYU, MAZUR,

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
tippi

Ki a LEGJOBB FEJ a GS team-bõl?

Lássuk csak:)1.BZ (a "multifunkcionalitása" miatt).

2.Balla"NAUGHTY"Duncan (a GS team-ben manapság egyedi-és rendkívül csiszolt modora miatt).

3.Boe (azért,mert egykor õ volt az elsõ a "csapatban"...És most...?)

4.Zerocool (Where are you ???????)

végül de nem utolsósorban:DARKSECTOR!!!!!!!!

Felsoroljam a NEM JÓ FEJeket is a "csapatból?????????

maradok továbbra is MAXIMÁLIS twistelettell....:)

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Ki a LEGJOBB FEJ a GS team-bõl?

Lássuk csak:)1.BZ (a "multifunkcionalitása" miatt).

2.Balla"NAUGHTY"Duncan (a GS team-ben manapság egyedi-és rendkívül csiszolt modora miatt).

3.Boe (azért,mert egykor õ volt az elsõ a "csapatban"...És most...?)

4.Zerocool (Where are you ???????)

végül de nem utolsósorban:DARKSECTOR!!!!!!!!

Felsoroljam a NEM JÓ FEJeket is a "csapatból?????????

maradok továbbra is MAXIMÁLIS twistelettell....:)

Nagy Bad Sector fan lehetsz hallod-e :D

Link to comment
Share on other sites

tippi

JOGOS:)))

Amikor írtam a kommentet,egy régi aréna cikk járt az eszemben;idézem:"....Badsector,akit-mint azóta tudjuk-elragadta az erõ sötét oldala..."Hát innen a "DARK"sector eredet.:)Oda kellett volna szúrnom egy kis magyarázatot,mert-ahogy látszik-a szójáték félreértésekre adhat lehetõséget.Eztért én kérek elnézést...:)

Egyébként én nem nevezném magam "fan"-nak.A kommentet azért írtam,mert furcsának találom,hogy jó arcok tûnnek el a "süllyesztõben",a kevésbé jó arcok pedig-it seems to me-birodalmat építenek.Vagy csak összeeküvéselméleteket gyártok?:)

Legutoljára pl. BZ búcsúlevelét olvastam szomorúan a magazin hasábjain.Javítson ki az,aki úgy gondolja hogy rosszul látom,de ez a srác

sem igazán önszántából hagyta el a "csapat"-ot.És az én véleményem az,hogy a média halála akkor következik be,amikor a tartalom(az igényes tartalom)elherdálva kallódik szerteszét.Jelenleg a Gamestar színvonalát ez a Duncan srác hozza(Csak nehogy õ is búcsúzkodó levelet írjon...:(),plusz a Disorder mélyvízrovata emlékeztet az Igényes idõkre...

Utószó gyanánt következzék egy szó és gondolatjáték;ez könyebb lesz,min a DARKsector:)

"The landscape is changing

The landscape is crying..."

Link to comment
Share on other sites

Godzillamessage

BZ is visszakerült már cikkíróként. Hónapról hónapra változik a cikkírók köre.

Ezt a szavazást sem ártana frissíteni.. ögüü

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Jimkingdom

JOGOS:)))

Amikor írtam a kommentet,egy régi aréna cikk járt az eszemben;idézem:"....Badsector,akit-mint azóta tudjuk-elragadta az erõ sötét oldala..."Hát innen a "DARK"sector eredet.:)Oda kellett volna szúrnom egy kis magyarázatot,mert-ahogy látszik-a szójáték félreértésekre adhat lehetõséget.Eztért én kérek elnézést...:)

Egyébként én nem nevezném magam "fan"-nak.A kommentet azért írtam,mert furcsának találom,hogy jó arcok tûnnek el a "süllyesztõben",a kevésbé jó arcok pedig-it seems to me-birodalmat építenek.Vagy csak összeeküvéselméleteket gyártok?:)

Legutoljára pl. BZ búcsúlevelét olvastam szomorúan a magazin hasábjain.Javítson ki az,aki úgy gondolja hogy rosszul látom,de ez a srác

sem igazán önszántából hagyta el a "csapat"-ot.És az én véleményem az,hogy a média halála akkor következik be,amikor a tartalom(az igényes tartalom)elherdálva kallódik szerteszét.Jelenleg a Gamestar színvonalát ez a Duncan srác hozza(Csak nehogy õ is búcsúzkodó levelet írjon...:(),plusz a Disorder mélyvízrovata emlékeztet az Igényes idõkre...

Utószó gyanánt következzék egy szó és gondolatjáték;ez könyebb lesz,min a DARKsector:)

"The landscape is changing

The landscape is crying..."

Teljesen egyetértek Duncan, valójában õ igazán újságíró - a többi meg tud írni a játékokról. Egyike azon kevés embernek itt Magyarországon aki meglátja azt hogy próbálják a népet hülyíteni legyen az ValóVilág vagy agyatlan játékok és ezt ezt meg is írja.

:respect:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
chrisnagy13

Szavazás frissítve... :)

Természetesen Sophiaso. :wub:

Link to comment
Share on other sites

Godzillamessage

Szerintem is, de én szavaztam elõször! Chris csak a második volt!! :flower:

Link to comment
Share on other sites

chrisnagy13

Nah persze... [GSF] Picture

Link to comment
Share on other sites

GustyX

Én leragadtam BS, ender, ZC triumvirátusban...

De szavazok arra, aki nem szimpi :D.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Csuzlee

Sziasztok!

Nem tom', hogy jó helyre írok e, de a kérdésemhez ez a topic áll a legközelebb: szeretném megtudni HP email elérhetõségét...

Elõre is köszi!

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Sziasztok!

Nem tom', hogy jó helyre írok e, de a kérdésemhez ez a topic áll a legközelebb: szeretném megtudni HP email elérhetõségét...

Elõre is köszi!

Az újságban lévõ impresszumot nézted? Sajnos az online-ban én sem látom, de ahogy látom az se ma volt frissítve (ender még ott van?) http://www.gamestar.hu/impresszum

Link to comment
Share on other sites

Csuzlee

Igen nincs :) Néztem, de nincs...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...