Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Ki a legjobb fej a GS-team-ből?


Puli

Ki A Legjobb Fej A Gs-team-bõl?  

20 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

a880120
Pont errõl beszéltem! Jó a humor (kissé fanyar, kissé abszurd, de nekem bejön).

Egyébként a -csonti- humora is ott van...

Meg enderé, bár most egy kicsit mintha beszürkült volna

Link to comment
Share on other sites

Puli
Meg enderé, bár most egy kicsit mintha beszürkült volna

Ja! Régebben be se állt a szája, minden cikkbe beleírt, most meg alig-alig.

Link to comment
Share on other sites

leg0las

én mazurra szavaztam az õ cikkei nagyon tetszenek.

Link to comment
Share on other sites

_FeGa_
Pont errõl beszéltem! Jó a humor (kissé fanyar, kissé abszurd, de nekem bejön).

Egyébként a -csonti- humora is ott van...

Én csontit azért bírom mert képes mindenben meglátni a rosszat! cool.gif

Ez tök jó smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Lord_Norbert

Szerintme ez nem volt túl korrekt szavazás.

Goindoljatok bele:egyértelmû,h Gyu kapja a legtöbb szavazatot (ugye ott van az Aréna).Amúgy azt sajnáltam,h nem lehet kettõt megjelelölni,mert én Mazurt jelöltem,de még szívesen szavaztam volna Boe-ra is.Amúgy tudja vki h Boe mért csakPainkiller:BooH-val csinált GS-tv-t?

Link to comment
Share on other sites

_FeGa_
Szerintme ez nem volt túl korrekt szavazás.

Goindoljatok bele:egyértelmû,h Gyu kapja a legtöbb szavazatot (ugye ott van az Aréna).Amúgy azt sajnáltam,h nem lehet kettõt megjelelölni,mert én Mazurt jelöltem,de még szívesen szavaztam volna Boe-ra is.Amúgy tudja vki h Boe mért csakPainkiller:BooH-val csinált GS-tv-t?

Szerintem más nem nagyon bírja az olyan stílû játékokat vagy mazur le volt foglalva unsure.gif

Link to comment
Share on other sites

Raven
Szerintme ez nem volt túl korrekt szavazás.

Goindoljatok bele:egyértelmû,h Gyu kapja a legtöbb szavazatot (ugye ott van az Aréna).Amúgy azt sajnáltam,h nem lehet kettõt megjelelölni,mert én Mazurt jelöltem,de még szívesen szavaztam volna Boe-ra is.Amúgy tudja vki h Boe mért csakPainkiller:BooH-val csinált GS-tv-t?

már bocs, de nem véletlenül kapja Gyu a legtöbbet. ki foglalkozik legtöbbet az olvasókkal? wink.gif

egyébként meg lehet ilyen szavazás, ha "ki a legszimpibb a fórumon?" lehet, akkor ez is... ph34r.gif

Link to comment
Share on other sites

_FeGa_
már bocs, de nem véletlenül kapja Gyu a legtöbbet. ki foglalkozik legtöbbet az olvasókkal? wink.gif

egyébként meg lehet ilyen szavazás, ha "ki a legszimpibb a fórumon?" lehet, akkor ez is... ph34r.gif

Egyébként csak az számít ki mennyire foglalkozik az olvasókkal?

Ez mindenlire egyformán igaz mivel ha valakinek írsz mail-t tuti hogy válaszol most attól hogy nem írnak annyit a fórumba attól még ugyanolyan jó fejek és szerintem foglalkoznak õk is legalább annyit wink.gif Szerintem

Link to comment
Share on other sites

Raven
Egyébként csak az számít ki mennyire foglalkozik az olvasókkal?

Ez mindenlire egyformán igaz mivel ha valakinek írsz mail-t tuti hogy válaszol most attól hogy nem írnak annyit a fórumba attól még ugyanolyan jó fejek és szerintem foglalkoznak õk is legalább annyit wink.gif Szerintem

nekem nem válaszolt eddig senki se e-mailre smile.gif

Link to comment
Share on other sites

-Eszmentes-
nekem nem válaszolt eddig senki se e-mailre smile.gif

én Boenak írtam és õ válaszolt smile.gif

Link to comment
Share on other sites

koy
Szerintme ez nem volt túl korrekt szavazás.

Goindoljatok bele:egyértelmû,h Gyu kapja a legtöbb szavazatot (ugye ott van az Aréna).Amúgy azt sajnáltam,h nem lehet kettõt megjelelölni,mert én Mazurt jelöltem,de még szívesen szavaztam volna Boe-ra is.Amúgy tudja vki h Boe mért csakPainkiller:BooH-val csinált GS-tv-t?

Úgy látom körvonalazódik a Mazur-fan klub biggrin.gif

Amúgy mindenki jó fej, különben nem is venném a szellemi terméküket wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Raven
én Boenak írtam és õ válaszolt smile.gif

nekem még a Gamer magazinból, amíg volt (sad.gif) válaszoltak az e-mail-eimre szinte mindig tongue.gif (a fontos kérdésekre mindig, egy-két hülyeségre nem... rolleyes.gif )

Link to comment
Share on other sites

Puli
nekem nem válaszolt eddig senki se e-mailre smile.gif

Nekem meg még be is tették az újságba! tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

-Eszmentes-
Nekem meg még be is tették az újságba! tongue.gif

de nem úgy.. Iceman a személyes levelekre gondolt wink.gif

Link to comment
Share on other sites

_FeGa_
nekem nem válaszolt eddig senki se e-mailre smile.gif

Kinek írtál?

Link to comment
Share on other sites

-Revan-

Én eddig csak Berkenyének irtam de õ válaszolt is.

Link to comment
Share on other sites

Gyu
nekem még a Gamer magazinból, amíg volt (sad.gif) válaszoltak az e-mail-eimre szinte mindig tongue.gif (a fontos kérdésekre mindig, egy-két hülyeségre nem... rolleyes.gif )

Ice én nem panaszkodnék a helyedben, átlagban minden nap 15-30 percet csevegünk messengeren...

Link to comment
Share on other sites

a880120
Ja! Régebben be se állt a szája, minden cikkbe beleírt, most meg alig-alig.

Én mondjuk a régi elõzetesekre gondoltam, de igaz

Link to comment
Share on other sites

JokerPM

mazur a gothic 2 kieg tesztnél úgy néz ki mint egy olasz dzsigoló biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Lord_Norbert

Ez igaz! laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Mariachi
Ice én nem panaszkodnék a helyedben, átlagban minden nap 15-30 percet csevegünk messengeren...

akkor én inkább a helyében megsem szólaltam volna smile.gif vagy mi kell még költözzön oda valaki a szerkbõl? smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Destic

ajjajj gyu mennyire vezecc, de énis rád szavaztam biggrin.gif persze mindenki nagyon jofej a gs teambol smile.gif és szeretek mindenkit..zero-t csontit bad sectort stb wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Raven
Ice én nem panaszkodnék a helyedben, átlagban minden nap 15-30 percet csevegünk messengeren...

rád nem is panaszkodtam smile.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Standar

láccik mindenki gyut szereti, de szerintem azért, mert õt ismerik a legjobban, meg õ írja a legtöbbet, az arénát is õ csinálja... ha más csinálná az arénát, akkor azt szeretnék. én is szeretem különben gyut, meg az egész gs teamet, csak mondtam ezt az egészet. nem akarok senkit sem megsérteni

Link to comment
Share on other sites

Puli
láccik mindenki gyut szereti, de szerintem azért, mert õt ismerik a legjobban, meg õ írja a legtöbbet, az arénát is õ csinálja... ha más csinálná az arénát, akkor azt szeretnék. én is szeretem különben gyut, meg az egész gs teamet, csak mondtam ezt az egészet. nem akarok senkit sem megsérteni

Én is teljesen pont ugyanígy látom a dolgokat.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...