Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Ezt Hallgasd Meg!


Nanome

Recommended Posts

Hares

lYgELzPf6fA



Új Devin-szám. És még kész sincs. 1 demo az Epicloudról.
Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

rew8VMWPcSo

Link to comment
Share on other sites

-max-

XWHplp10kQM



... ettõl fogok én egyszer gerincsérvet kapni! :D
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
MailMan

Sculptured. Aki szereti az igényes, változatos (prog, itt-ott flamenco és jazz hatások), dallamos metált, és egy kis hörgéstõl sem riad vissza, annak ez kötelezõ :)

IR6AKhEahxA

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
FrankfurtiLeves

nem alkot újat és szerintem nem is eredeti, de mindenképpen egy üde színfolt a palettán, fõleg a klippel együtt:

Link to comment
Share on other sites

bullet50

uNnvDzGraqQ

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Razon

d9NF2edxy-M



Link to comment
Share on other sites

Chaser

Egy kis tunéziai metál :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Ejnoyin-Qwebeh-Yenmon

jwvRn26AlU0


Nem tudok vele beletelni, hangosan, halkan, mindenhogy iszonyatjó, feszít belülrõl, mennyire mennyire szép szám ez. :D
Link to comment
Share on other sites

MrZombieEater

Ezt én csináltam, remélem tetszik.:)

Edited by MrZombieEater
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
SaltyDave

zgEKLhvCCVA


A közelgő (06.26.) Living Things albumról az első publikus darab. Bevallom, amilyen ellenszenvvel fogadtam az első másodpercekben, annyira beleestem megint, és egész nap ez szólt... mindig, amikor csak valami újjal jöttek elő ez volt, szóval hiába is próbálom utálni ha valami olyasmivel jönnek ki amire az az első reakcióm hogy "de de de de de de ezt most hogy vagy miért vagy miazúristenezmármegint", egyszerűen megszeretem bármit csinálnak. Ez van, lehet hiba volt LP-n felnőni :D.
Link to comment
Share on other sites

B4LINT

A Blood & Time a Neurosis side-projektje, Scott Kelly vezényletével működő zenekar. Iszonyúan erős, de alapvetően érzékeny és szép zene ez, acoustic guitar a központja, és főleg érzéseket, érzelmeket közvetítenek. Erősen ajánlott mindenkinek,aki hallott már a Neurosisról és Scott Kellyről. Saját feltöltésű videó, eddig ez a szám hiányzott youtube-ról.

28Es28Sby74

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

A közelgõ (06.26.) Living Things albumról az elsõ publikus darab. Bevallom, amilyen ellenszenvvel fogadtam az elsõ másodpercekben, annyira beleestem megint, és egész nap ez szólt... mindig, amikor csak valami újjal jöttek elõ ez volt, szóval hiába is próbálom utálni ha valami olyasmivel jönnek ki amire az az elsõ reakcióm hogy "de de de de de de ezt most hogy vagy miért vagy miazúristenezmármegint", egyszerûen megszeretem bármit csinálnak. Ez van, lehet hiba volt LP-n felnõni :D.

Nekem is egyre jobban tetszik ez a szám, pedig ez a prüttyögös zenei hangzás nem annyira az Én világom. De az ének nem rossz (habár már nagyon... sablonos), illetve Mike rövid rappelése nagyon bejön, imádom. :) Nekem tetszett az elõzõ album is, igen, a Meteora után nagyon megváltoztak, talán az az idõszak jobb volt, de ebben a formájukban is találok pozitívumokat, kiváncsian várom az új albumot.

Link to comment
Share on other sites

csg76

--Ez itten inkább (csak) érdekesség ! ...szóval ( KIZÁRÓLAG ) humorérzékkel rendelkezõknek !

Joe Satriani nyilatkozta a G.W. (-remélem ez nem minõsul reklámnak-) 2004 novemberi számában :

" The shaggs were three sisters who played so badly that it's a thing of beauty . It was't really their fault : their father decided they were ready to make a record and somehow got this album made . We play Shaggs songs for a few seconds at every soundcheck - usually either 'foot foot' or 'it's halloween' , and I'LL tell you , it's really hard to play that bad. "

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Nekem is egyre jobban tetszik ez a szám, pedig ez a prüttyögös zenei hangzás nem annyira az Én világom. De az ének nem rossz (habár már nagyon... sablonos), illetve Mike rövid rappelése nagyon bejön, imádom. :) Nekem tetszett az előző album is, igen, a Meteora után nagyon megváltoztak, talán az az időszak jobb volt, de ebben a formájukban is találok pozitívumokat, kiváncsian várom az új albumot.

Mai napig Thousand Suns függő vagyok, szóval... bár bizonyos számokat mint az Iriscendent vagy a Robot Boy instant dobok is ki az ablakon (szó szerint, a playlist ablakából :D). Valamikor talán szerettem de ma már 3 másodperctől fuldoklok a nyáltengerben - nyilván képletesen. De egy Wretches and Kings -től simán a hideg ráz sokszor annyira jó és folyamatosan pumpál, illetve visszaköszön a recsegős-ordítós LP, még ha ezzel a hangosbemondós effekttel is. Viszont érdekes módon miután ennyit hallgattam, szívesebben veszem már elő ezt, mint pl. a Hybrid Theory-t vagy a Meteora-t. Dunno why.

Link to comment
Share on other sites

Real013

GTHpk_EZr_o



Serj szerintem még mindig tud.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
SaltyDave

Ow1UskvZrPc


Nagyon rég hallgattam õket, most újra ráböktem az albumra véletlenül, és milyen jól tettem :). Imádom ezt a számot.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Cycl0ne28
a "A Nap könnyei" c. 2003-as amerikai háborús filmbõl való. Érdemes meghallgatni. Aki a közeljövõben Afrikába utazik (lényegtelen, hová), annak pillanatok alatt himnuszává teszi. Zulu nyelven van a szöveg. E darabot már kórusban is énekeltem (keresd "millermester" feltöltései között). Hans Zimmer nagyon ért a filmzenékhez.
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Lord_KROK

A visszajelzések alapján elég sok embernek tetszik :)

Link to comment
Share on other sites

BadReligion

Nem igazan talaltam olyan temat, ahova ez igazan illene, ugyhogy gondoltam itt azert elfer.

Na szoval, bandanknak a napokban jelent meg ket szamos EP-je, ez az egyik dal rola. Eddig foleg punk-rock mufajban mozgott az egyuttes, miota beleptem (mint dobos), illetve tovabbi tagcserek sorozata utan kicsit mas iranyt vett a dolog. Kivancsi lennek a velemenyetekre, regota olvasom a forumot, ugy vettem eszre ide azert postolnak olyanok, akik konyitanak valamit a zenehez :)

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
SaltyDave

VhQK-6iI7cI



HOLY SHIT
Link to comment
Share on other sites

getro2

Kb. ez volt az elsõ hír ami megtalált a reggeli netezés során... Jó nagy lökést adott a napomnak :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...