Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Aion - The Tower of Eternity


_Raidon_

Recommended Posts

moody

remélem lesz angol változat is, mert én így hozzá se nyúlok...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Ivanovics Gyeprefos

az még nem derült ki hogy mennyi lex a hópénz?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
grobosnet

Ingyenes lesz vagy fizetõs? Mert hallottam ezt is-azt is.

Link to comment
Share on other sites

jetine

De jó, hogy nembírsz kb hmm 1 postot visszaolvasni -.-, de igen fizetõs lesz...

Link to comment
Share on other sites

ChipLecsap

De jó hogy havonta egyszer ir ide valaki, ;) Nem is értem mi a francért nem törlik ezt a topicit ugy sincs értelme. Ha anyira kiváncsiak lenétek a játékra már pörgött volan itt ezerel a téma, mert hogy már a 4. hete lehet játszani a játékkal, de ne érdekeljen senkit. Mondjuk most már mindegy mert szombaton vége az inagyan játéknak, de azért érdekes hozzá állásotok van csak eniy megy it " nem tudjátok fizetõs lessz mert akkó nem játszok " pff

Link to comment
Share on other sites

_Raidon_

De jó hogy havonta egyszer ir ide valaki, ;) Nem is értem mi a francért nem törlik ezt a topicit ugy sincs értelme. Ha anyira kiváncsiak lenétek a játékra már pörgött volan itt ezerel a téma, mert hogy már a 4. hete lehet játszani a játékkal, de ne érdekeljen senkit. Mondjuk most már mindegy mert szombaton vége az inagyan játéknak, de azért érdekes hozzá állásotok van csak eniy megy it " nem tudjátok fizetõs lessz mert akkó nem játszok " pff

Ezzel az ingyenes f@aszsággal max a kedvet lehetett elvenni a játéktól, mert marha jó lehet úgy meglátni, hogy egy rakás sz@r a fordítás, a játék tele buggal, meg várni kell rá, hogy játszhass,+ idõlimit... A legnagyobb baromság volt ezt megcsinálni... <_<

Link to comment
Share on other sites

ChipLecsap

Ezzel az ingyenes f@aszsággal max a kedvet lehetett elvenni a játéktól, mert marha jó lehet úgy meglátni, hogy egy rakás sz@r a fordítás, a játék tele buggal, meg várni kell rá, hogy játszhass,+ idõlimit... A legnagyobb baromság volt ezt megcsinálni... <_<

Hát gratulálok a flefogásodhoz :lol: Én személy szeritn marha jol szórakoztam, az elmult idõkben :) egy percet nem bántam meg, nálam nem volt idõ limit sem bug, és a fordítás sem votl szerintem vészes, mert értettem amit kelelt. De szívejdoga megtartani a véleményed mégha nincs is igazad :)

Link to comment
Share on other sites

Horakme

Hát gratulálok a flefogásodhoz :lol: Én személy szeritn marha jol szórakoztam, az elmult idõkben :) egy percet nem bántam meg, nálam nem volt idõ limit sem bug, és a fordítás sem votl szerintem vészes, mert értettem amit kelelt. De szívejdoga megtartani a véleményed mégha nincs is igazad :)

Te mivel játszottál? Mert én úgy tudom, hogy a koreait lehetett kipróbálni az pedig 2órás idõlimittel dolgozik :) .

Link to comment
Share on other sites

Ivanovics Gyeprefos

Hát gratulálok a flefogásodhoz :lol: Én személy szeritn marha jol szórakoztam, az elmult idõkben :) egy percet nem bántam meg, nálam nem volt idõ limit sem bug, és a fordítás sem votl szerintem vészes, mert értettem amit kelelt. De szívejdoga megtartani a véleményed mégha nincs is igazad :)

1.: tudod ezzel a fa-x+ság-ség képzõ vel el tudod venni a kedvedet nagyon.te már most játszottál de amikor ide bejön neked már nem lesz annyi örömöd benne mint nekünk. :P

2.:bugosszaros és szerintem amilyen kommentjeid voltak sztem nem beszélsz koreaiul,tehát még egy rosz pont neked. :lol:

3.Raidonnak:jó volt a föcidoga szeredán mi? :D

Link to comment
Share on other sites

ChipLecsap

Megpróbálom anyita tapintatosan amenyire csak lehet :) Bár azok után hogy néhány mazsola olyan lekezõ modon vislekedet az emberrel, ez igy kissé nehéz lessz :P .

Kínában bõ egy hónapja jelent meg a játék. A megjelenés elött lehetõség adodott a játék tesztelésére, 1 hétig amin részt vettem néhány honfitársammal, köszönhetõen annak hogy okosan valakik egy kicsit talán kezdetleges de megfelelõ angol fordítást kicsempésztek a játékból és elérhetõvé tették, ismeritke az lejárás Angol nyelvi fájlok. Teheát nem kriksz-krakszok voltak hanem angol szöveg :)

1-0 nekem :P

Ezután ugye tehát belekezdtem a játékba, és kezdõ MMO-s léven csak egy 14-es szintü Assassin-ig jutottam :)

Kínában aztán egy héttel késöbb olyan sikere lett a játéknak hogy ugy döntöttek, indítanak egy uj szerver csoportot, szerver régiót ami a 8. régió volt,, és ebben 2 hétig ingyen engedélyezik a játékot. Ebben a tesztben egy 20-as Sorcerer-ig jutottam. Miután véget ért a két hét, másnap indították a következõ szerver régiót ami a 9. ebben játszom most jelenleg egy 22-es Assassin-al . ez az ingyen játék 30.-án ér véget az az szombaton, ám 30. án megitn idítanak egy uj régiót ujjab 2 hét ingyen játékkal :)

Szóval több mitn egy hónapja Aionozom.

És mielött az okoska meg melíteni, való igaz lehet némi negatívum a dologban, de mivel minden ember más had döntem el én hogy mi az :) Mert személy szerint a mai napig nem unom a játékot, ugyan azzal az élvezettel kezdtem ujra minden egyes karakteremet, való igaz az elsõ 10 szintet kicsit unom, de 5-6 óra alt megvan :) az igazi játék 25 szintül indul be, Abbys és a riftekekl amik visziont 20-tól már elérhetõk. De az ostromok és egyebeket ugy sem lehet itt most igazán kipróbálni az majd a nagy játékra vár, szóval bõven bõven lessz ujdonság majd a játékban a késöbiek folyamán is. Persze van egy 30-as szitn korlát ugy néz ki , és az uj régióban mindig nulláról kell indulni, de ez engem személyszeritn nem érdkel, én nagyon jol szórakozom inmáron egy hónapja :)

Elõnyeim viszont hogy kipróbálhattam több kasztot, megtalálhattam a nekem tetszõt, és bele tanulhatok a kezelésébe, ergo én és néhány honfitársam kik játszunk már egy ideje, elõnyben leszünk veletek szemben :) :P .

Ami pedig az egésze indította :). Ezek után joggal mondtam azt hogy mi a fenének van ez a topik még meg, mikor csak havonta egyszer betéved ide egy mazsola és kérdi hogy fizetõs lessz?! Mert ez folyik itt, holott már régen lehetett volan élmény beszámolot tartani, megosztani a tapasztalatokat stb stb, lehetett volan élet a topikban.

Mindezek után egy Bocsi hogy pof*áztunk , megjegyzést , nyogott szível irhattok, mert a tény az hogy nekem votl igazam :P alant pár kép ami szintén bizonyít :lol: , megjegyzem nálam nem max grafon fut a játék mert sajna kissé régi a gépem, de majd lessz jobb is :)

IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image

Link to comment
Share on other sites

_Raidon_

Na akkor... engem iszonyatosan nem érdekel, hogy neked mennyi elõnyöd lesz velünk szemben, mert Veled biztos nem fogok menni... :P De csak csinálj magadnak nagy elõnyt, hagy legyél boldog... + akkor is legyél az mikor majd letörlöd ezt a sz@r ingyenes accountod és odalesz minden amit csináltál... Mellesleg, ha annyira tetszik, akkor miért jössz ide azzal, hogy töröljék le a topic-ot??? :huh: Ez nálad az örömnek valami furcsa formája? :ph34r: Na meg itt a mazsolázás... LOL Ha nem mazsolák kérdeznék , akkor jobban örülnél, vagy miért szidod õket ennyire? És ami az egészet indította, az TE voltál! Valamilyen hiányérzeted támadt volna, ha nem írod azt be, hogy mindig "idejön egy mazsola, és megkérdezi, hogy fizetõs lesz-e"... Képzeld, mindenki látja, mégse írta le... Mert minek??? Asszed, hogy majd a te post-odért visszolvasnak??? Tehát, hogyha mégegyszer megkérdezik, hogy fizetõs-e, légyszíves hagyd másra, akinek nem nagy nehézség leírni egy "igen"-t. Tehát 100-0 IDE. :D

Link to comment
Share on other sites

ChipLecsap

Na akkor... engem iszonyatosan nem érdekel, hogy neked mennyi elõnyöd lesz velünk szemben, mert Veled biztos nem fogok menni... :P De csak csinálj magadnak nagy elõnyt, hagy legyél boldog... + akkor is legyél az mikor majd letörlöd ezt a sz@r ingyenes accountod és odalesz minden amit csináltál... Mellesleg, ha annyira tetszik, akkor miért jössz ide azzal, hogy töröljék le a topic-ot??? :huh: Ez nálad az örömnek valami furcsa formája? :ph34r: Na meg itt a mazsolázás... LOL Ha nem mazsolák kérdeznék , akkor jobban örülnél, vagy miért szidod õket ennyire? És ami az egészet indította, az TE voltál! Valamilyen hiányérzeted támadt volna, ha nem írod azt be, hogy mindig "idejön egy mazsola, és megkérdezi, hogy fizetõs lesz-e"... Képzeld, mindenki látja, mégse írta le... Mert minek??? Asszed, hogy majd a te post-odért visszolvasnak??? Tehát, hogyha mégegyszer megkérdezik, hogy fizetõs-e, légyszíves hagyd másra, akinek nem nagy nehézség leírni egy "igen"-t. Tehát 100-0 IDE. :D

Igazából nincs igazad de felesleges ezt folytatni :) Ahogy érzed, de a sz*rozásod , a f*aszságozásod nem helyén való. Szertem ezt a forumot, és 2 éve én indítottam az egész Aion mizériát itt, ám azt a topicit törölték mert a kutyát sem érdekelte a játék, megemésztettem legyen, ez már a 3. ien topic azóta. És joggal gondoltam azt amit, és gondolom most is. Ennek az egészenk a próba a lényege, hogy megtudd megérie fizetni valmiért amirõl csak képeket láttál, hogy lásd mien is ez valójában, szíve joga mindenkienk hogy él e vele vagy sem, de ezt kulturáltabban is elõadhattad volna :) Én joggal kérdeztem hogy miértelem a topicnak, kissé több életre számította.

Ami a mazsolázást illeti , annak csak anyi volt a lényege hogy 2 hozázólással nem igy kezelnék le ien böszmén egy embert sem, amugy meg igen összesen 4 oldal van a topicban szóval igen ha valami érdekel nyugottan véggi lehet ovlasni azt a 4 oldalt, és megtudja hogy fizetõs e vagy, szóval ebben nekem van igazam megitn XD mert ha 1000 oldal lenne és forogna nap mitn nap a topic és uj vagyok és megkérdem ám legyen. Az pedig hogy nekem mi lessz jó meg mi nem az meg az én dolgom :D . Mint mondtam én spec élvezem, azt reméltem talán más is van itt aki játszik vele, tévedtem, én kérek elnézést.

CSáó

Link to comment
Share on other sites

_Raidon_

Igazából nincs igazad de felesleges ezt folytatni :) Ahogy érzed, de a sz*rozásod , a f*aszságozásod nem helyén való. Szertem ezt a forumot, és 2 éve én indítottam az egész Aion mizériát itt, ám azt a topicit törölték mert a kutyát sem érdekelte a játék, megemésztettem legyen, ez már a 3. ien topic azóta. És joggal gondoltam azt amit, és gondolom most is. Ennek az egészenk a próba a lényege, hogy megtudd megérie fizetni valmiért amirõl csak képeket láttál, hogy lásd mien is ez valójában, szíve joga mindenkienk hogy él e vele vagy sem, de ezt kulturáltabban is elõadhattad volna :) Én joggal kérdeztem hogy miértelem a topicnak, kissé több életre számította.

Ami a mazsolázást illeti , annak csak anyi volt a lényege hogy 2 hozázólással nem igy kezelnék le ien böszmén egy embert sem, amugy meg igen összesen 4 oldal van a topicban szóval igen ha valami érdekel nyugottan véggi lehet ovlasni azt a 4 oldalt, és megtudja hogy fizetõs e vagy, szóval ebben nekem van igazam megitn XD mert ha 1000 oldal lenne és forogna nap mitn nap a topic és uj vagyok és megkérdem ám legyen. Az pedig hogy nekem mi lessz jó meg mi nem az meg az én dolgom :D . Mint mondtam én spec élvezem, azt reméltem talán más is van itt aki játszik vele, tévedtem, én kérek elnézést.

CSáó

Felesleges volt elkezdeni... <_< Azt a topicot, amit te indítottál, valószínûleg azért törölték le, mert 2 évvel ezelõtt indítottad... Szerinted mégis mi a fenérõl beszéltek volna?? És most is azért nem ír senki, mert még mindig nem jelent meg. Majd ha megjelenik, akkor fognak, ugyanis nem mindenki tud errõl az ingyenes dologról, sokan pedig nem akarják azt kipróbálni (pl. én se). Majd ha meg akarják nézni, hogy milyen, és, hogy érdemes-e megvenni, arra majd ott lesz a trial (a nyugati verziójé). Néhány pontot pedig félreértettél, úgy látszik... Én nem azt mondtam, hogy az úgy rendben van, hogy megkérdezi, ami ott van alatta egy posttal. Nem! Igenis vissza kellene olvasnia! Én csak azt mondtam, hogy NEM FOG visszolvasni, mert ha az egy posttal ezelõtti szöveget nem volt képes megnézni, akkor valószínûleg a tiédet sem fogja, és másét sem. Egyébként meg, ha valakit tényleg érdekel a játék, az biztosan végigolvassa azt a 4 oldalt... Tehát az ilyen embereknek, vagy válaszolsz "igennel" vagy "nemmel", hogy ne kérdezzék meg többször, vagy pedig hagyod a francba, hátha megjön az esze és visszaolvas. Szerintem azért nem "forog" még a topic, mert még iazából, nálunk nem is jött ki. Ha majd kijön, biztos lesz egynél több hozzászólás, egy hónapban, mert- mint te is mondtad- jó játék!

Link to comment
Share on other sites

Ivanovics Gyeprefos

Igazából nincs igazad de felesleges ezt folytatni :) Ahogy érzed, de a sz*rozásod , a f*aszságozásod nem helyén való. Szertem ezt a forumot, és 2 éve én indítottam az egész Aion mizériát itt, ám azt a topicit törölték mert a kutyát sem érdekelte a játék, megemésztettem legyen, ez már a 3. ien topic azóta. És joggal gondoltam azt amit, és gondolom most is. Ennek az egészenk a próba a lényege, hogy megtudd megérie fizetni valmiért amirõl csak képeket láttál, hogy lásd mien is ez valójában, szíve joga mindenkienk hogy él e vele vagy sem, de ezt kulturáltabban is elõadhattad volna :) Én joggal kérdeztem hogy miértelem a topicnak, kissé több életre számította.

Ami a mazsolázást illeti , annak csak anyi volt a lényege hogy 2 hozázólással nem igy kezelnék le ien böszmén egy embert sem, amugy meg igen összesen 4 oldal van a topicban szóval igen ha valami érdekel nyugottan véggi lehet ovlasni azt a 4 oldalt, és megtudja hogy fizetõs e vagy, szóval ebben nekem van igazam megitn XD mert ha 1000 oldal lenne és forogna nap mitn nap a topic és uj vagyok és megkérdem ám legyen. Az pedig hogy nekem mi lessz jó meg mi nem az meg az én dolgom :D . Mint mondtam én spec élvezem, azt reméltem talán más is van itt aki játszik vele, tévedtem, én kérek elnézést.

CSáó

hát nem azért, de szerintem akkármilyenj magas a rangod itt, egyébként a világban nem innenjön a riszpekt.

és egyébként is lehe hogy eddig 2-3 hozzászólásom van,de attól még te se vagy nagy arc hogy te meg már mittomén alkoholos filc vagy,lehet beszólni,de amikor már a GS fórum rangot g!+ecized akkor az már nem alkoholos filc,hanem szánalom.

meg ezis hogy te már egy hónapja aionozol.há ecsém,egyáltalán olvasod is a válaszokat vagy nem vagyok a szemedre méltó XD,mondtam neked hogy mi sokkal joban fogjuk élvezni, mint te mert nekünk sokkal váratlanabb és újabb lesz,te meg csak nézni fogsz és nem fogod érteni mi parasztok mit szeretünk ezen a sza=ron.max a trial levesz egy picit a ÉFból(élvezeti faktor),de sztem csak letöltöm és 30 percet jáccok vele és letörlöm(már a trialt).és az utolsó,k nem xarja le hogy te 2 éve ismételem kettö two zwei dva éve elinditottál egy topicot és senkit nem érdekelt.abba nem gonoltál béle hogy akkor még a kutya sem törõdött vele?

de a lényeg ha fikázni akarsz minket,akkor álmodj rólunk mert itt nem vagyunk kivéncsiak rád. :P :P :P :P :P :P

Edited by Ivanovics Gyeprefos
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Horakme

Na, remélem mindenki próbálkozik bétakulcsot szerezni arra a bizonyos hétvégére :) .

Link to comment
Share on other sites

Cortez_Corleone

Na, remélem mindenki próbálkozik bétakulcsot szerezni arra a bizonyos hétvégére :) .

Én igényeltem, de úgyse fogok kapni :lol:

Link to comment
Share on other sites

Horakme

Én igényeltem, de úgyse fogok kapni :lol:

Én pozitívan állok hozzá, úgyis kapni fogok :D .

Link to comment
Share on other sites

_Raidon_

ez a 100 kulcs-amiért a gamestar-on lehetett jelentkezni- melyik verzió bétájához vannak? A koreaihoz vagy már az eu-shoz?

Link to comment
Share on other sites

Horakme

ez a 100 kulcs-amiért a gamestar-on lehetett jelentkezni- melyik verzió bétájához vannak? A koreaihoz vagy már az eu-shoz?

Ha logikusan gondolkozol, koreai bétához nem kell kulcs, na akkor vajon melyikhez osztogatnak? :P

Link to comment
Share on other sites

Cortez_Corleone

Kapott valaki kulcsot?

Link to comment
Share on other sites

_Raidon_

Én sajna nem, pedig nagyon vártam.... :(

Link to comment
Share on other sites

Ivanovics Gyeprefos

De most télleg.Úgy õszintén.A Játék az tom mikor jelenik meg DE a Trial mikor fog felkerülni a netrerá???

Link to comment
Share on other sites

ReSeTer

Kapott valaki kulcsot?

Egyik ismerõsöm kapott kulcsot, de alig tudott vele játszani, sõt szerintem semennyit.

Mondta, hogy elkezdte tölteni, jött kemény 80kb/s-mal (pedig 8mbit-es nete van), aztán amikor nagy nehezen lejött neki másnapra, kidobta ERROR-al. Szidta rendesen a játékot :lol:

Kevés volt ez a 2 nap rá.

Link to comment
Share on other sites

superman

Úram, isten, kaptam kulcsot a múltkori hétvégére, és nem vettem észre...

Link to comment
Share on other sites

Leo88
Úram, isten, kaptam kulcsot a múltkori hétvégére, és nem vettem észre...

selfowned

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...