Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Aion - The Tower of Eternity


_Raidon_

Recommended Posts

Leo88
Akkor ez most egy Koreai játék ?

most jah :)

Link to comment
Share on other sites

_Raidon_

most jah :)

De mire kijön itt is, nem lesz Korea :D

Link to comment
Share on other sites

Leo88

De mire kijön itt is, nem lesz Korea :D

amúgy :D

Link to comment
Share on other sites

moody

mi tart ennyi ideig az európai verzióban? nem értem....

Link to comment
Share on other sites

Leo88
mi tart ennyi ideig az európai verzióban? nem értem....

ellened fejlesztik a tûzfalat, hogy ne tudj csatlakozni :P

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

ellened fejlesztik a tûzfalat, hogy ne tudj csatlakozni :P

IP block -_-

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
_Raidon_

Ti melyik oldalon lesztek egyébként? Elyos vagy Asmodian? én egyenlõre tuti asmo...

Link to comment
Share on other sites

Leo88
Ti melyik oldalon lesztek egyébként? Elyos vagy Asmodian? én egyenlõre tuti asmo...

én amelyiken te :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

_Raidon_

én amelyiken te :rolleyes:

akkor idáig túlerõben az asmok :) ... elyosok vigyázat!!! :D

Link to comment
Share on other sites

_Raidon_

Aion megjelenési dátuma eu-ban immár 2009 utolsó negyedéve :( mi a lósz@rt csinálnak addig???!!!!! <_<

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
moody

Aion megjelenési dátuma eu-ban immár 2009 utolsó negyedéve :( mi a lósz@rt csinálnak addig???!!!!! <_<

nem tudom, hogy mit csinálnak eddig, de én az fix, hogy szétwowozom az agyam xD

1ébként ha keleten kiadták a játékot, nem értem, hogy miért tart ennyi idõbe az, hogy európába is megcsinálják.....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
AkosPunk

Hmm én tutira kipróbálom, már csak a repkedés miatt is, de lenne egy kérdésem, mégpedig az, hogy a gépigényrõl lehet már tudni valamit? Illetve lesz magyar servere, mint a Lineagenek is?

Link to comment
Share on other sites

_Raidon_

Hmm én tutira kipróbálom, már csak a repkedés miatt is, de lenne egy kérdésem, mégpedig az, hogy a gépigényrõl lehet már tudni valamit? Illetve lesz magyar servere, mint a Lineagenek is?

Szia! Hivatalos gépigényre én ezt találtam: Minimum gépigény: CPU : Pentium 4 2.0GHz, RAM :1GB, VGA :GeForec FX 5600(128MB), DirectX 9 or higher, OS :Windows XP. De itt van még néhány adat és idézet az aionhun egyik tesztelõjétõl:

"A játékot ezen a gépen teszteltem: MSi P4N Diamond, P4 2,8Ghz, 2GB DDR2, Geforce 7800 GTX 256 MB."

"A 'hogyan futott?" kérdést gyorsan le is zárom: CBT3-ból már tudtam, hogy abszolút nincs szükség erõmûre, ha teljes pompájában szeretném élvezni a játékot, így nem aggódtam, beállításokban mindent teljesen max-ra húztam, AA-t 2x-esre állítottam, 1280x1024-ben nekiindultam a játéknak."

A magyar szerverrõl pedig annyit, hogy nem valószínû, hogy lesz, angol, német, és francia szerverek lesznek.

Remélem tudtam segíteni! :)

Link to comment
Share on other sites

AkosPunk

Igen tudtál, köszönöm. Csak mert a laptopom nem egy erõgép VGA terén, de az 5600-nál jobb VGA van benne, úgyhogy akkor nem aggódom :). És elõre láthatóan lesz belõle 30 napos próbaverzió? Mert nem szeretek úgy kidobálni pénzt, hogy nem próbáltam elõtte... :)

Jah egyébként én is Asmodian :D. De teljesen mindegy kikbõl lesz több a Sárkányok éppen a "balance" :P miatt lesznek tudtommal...

Link to comment
Share on other sites

_Raidon_

Igen tudtál, köszönöm. Csak mert a laptopom nem egy erõgép VGA terén, de az 5600-nál jobb VGA van benne, úgyhogy akkor nem aggódom :). És elõre láthatóan lesz belõle 30 napos próbaverzió? Mert nem szeretek úgy kidobálni pénzt, hogy nem próbáltam elõtte... :)

Jah egyébként én is Asmodian :D. De teljesen mindegy kikbõl lesz több a Sárkányok éppen a "balance" :P miatt lesznek tudtommal...

Preview Eventek alkalmával lehet majd kipróbálni a játékot. Ezek a Preview Eventek kb. 3-4 napos rendezvények lesznek, ahol a európaiak és az USA-beliek ki tudják majd próbálni a játékot. Az, hogy mikor lesz, azt nem nagyon lehet tudni, annyit írtak, hogy április és október között esedékes.

Link to comment
Share on other sites

AkosPunk

Preview Eventek alkalmával lehet majd kipróbálni a játékot. Ezek a Preview Eventek kb. 3-4 napos rendezvények lesznek, ahol a európaiak és az USA-beliek ki tudják majd próbálni a játékot. Az, hogy mikor lesz, azt nem nagyon lehet tudni, annyit írtak, hogy április és október között esedékes.

Preview Event? Ez olyan, hogy elmegyek valahova ahol vannak még 10000-en és ott kilehet próbálni és bemutatják esemény vagy játékon belüli Event?

Link to comment
Share on other sites

_Raidon_

Preview Event? Ez olyan, hogy elmegyek valahova ahol vannak még 10000-en és ott kilehet próbálni és bemutatják esemény vagy játékon belüli Event?

Kicsit utánakérdeztem: Ha jól értettem, nem kell elmenni sehova, otthonról játszhatsz, csak az a gond, hogy ezekre a preview eventekre be kell kerülni, mert ha jól értettem, nem mindenki játszhat majd vele. Tehát lehet rá majd jelentkezni... Az, hogy mi alapján választanak be, nem tudom, de azt is ki fogom deríteni! :) Egyenlõre ennyit tudtam meg.

Link to comment
Share on other sites

Antaras

mennyi a játék clientjének a mérete ?

Link to comment
Share on other sites

lennyke66

A jelenlegi letöltendõ kliens 9 giga, telepítve, ápdételve 20 gigát foglal a játék.

Link to comment
Share on other sites

AkosPunk

xRaidonx: Köszönöm :).

Mi ez a kliens??? Már lehet vele tolni? Mivan? :D

Link to comment
Share on other sites

_Raidon_

xRaidonx: Köszönöm :).

Mi ez a kliens??? Már lehet vele tolni? Mivan? :D

Még csak Koreában lehet tolni :(

Link to comment
Share on other sites

AkosPunk

Hogyhogy csak Koreában? Ha én itthon leszedem... nem fog menni? De izék... egyébként az ázsiai verzióban másabbak lesnek az arcok, gondolom emiatt is van az eltolódás. Bár ez nem egy éves meló :D. Szerintem lesz még ellenünk egy marketing hadjárat.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Dreamon

én úgy tudom hogy ez a game is Pay to play-es lessz valaki tudja hogy igaz-e????

Link to comment
Share on other sites

_Raidon_

én úgy tudom hogy ez a game is Pay to play-es lessz valaki tudja hogy igaz-e????

igen, az lesz

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
FESTER

Aki ki szeretné próbálni az öt órás kínai open betat az innen töltheti a clienst

aztán pedig ez a teendõ:

Regisztráció : http://register.sdo.com/PTNew/index.aspx?f...78&zone=web

a linkre kattintva egy kínai oldalra vissz titeket és csak a piros csillagos részt kell kitölteni

a legfelsõ az account neve, alatta pedig a kódot kéri és a megerõsítését és ennyi ...

Ha azt akarjátok hogy angol legyen a játék 98%-a akkor :

1. átkell állítani a windows nyelvét angolra (EN(US))

2. be kell másolni az "angolosítás" mappában lévõ ENU.pak file-t a x:/akárhovaahovatelepítetted/Ê¢´óÍøÂç/ÓÀºãÖ®Ëþ/L10N mappába és kész

A telepítés menete a szokásos

install

update

xp-n nálam nem sikerült angolosítani. de akárhány accountot létre lehet hozni.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...