Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Spider-Man játékok


freezy

Recommended Posts

freezy

Intro zenéje amúgy nekem nagyon tetszett: Beethoven - Moonlight Sonata

Rohadt jó ez a szám. Ez a gammában is benne van? vagy csak a trailerben.

Apropó zene,milyen zenéje van? Esetleg ilyen komor zongorás? :rolleyes:

Látom tetszik nektek ^^ Én is tolnám már szívesen :D :(

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

Rohadt jó ez a szám. Ez a gammában is benne van? vagy csak a trailerben.

Apropó zene,milyen zenéje van? Esetleg ilyen komor zongorás? :rolleyes:

Látom tetszik nektek ^^ Én is tolnám már szívesen :D :(

Nincs, csak a trailerbe rakták bele.

Zenébõl nincs túl sok, de elegendõ. Van egy, amelyiknek a dallama nagyon emlékeztett Danny Elfman témájára; van egy harci zene, ami szintén a film akciójeleneteit idézi; és van talán egy szomorkásabb dallam, de még nem sûrûn hallottam, csak mikor a fejlõdéshez kutattam pók jelek után és éppen nem keveredtem csatába, akkor jött elõ.

Egyébként eddig szerintem nem jellemzi az a borús hangulat, ami esetleg a trailerben érezhetõ, Spidey sem olyan elkeseredett. Inkább háborús feeling uralkodik: lezárt hidak, mindenütt szimbióta szörnyek és néhol a szimbióták sötét nyálkái (mint a 3. filmben, amivel Venom tartotta a levegõben M.J.-t), menekülõ civilek, SHIELD egységek küzdelmei, idõközönkénti bombázások, úgyhogy tényleg nagy adrealinbomba ilyen közegben a város fölött cikázni. ;)

Link to comment
Share on other sites

freezy

Király lehet a káosz fölött swingelni. B)

És milyenek a boss fightok? Olyan,mint a 3ban,hogy leviszed az életét és aztán reflex játék..vagy "csak" szimplán le kell verni?

Link to comment
Share on other sites

_Jazz_

Végigvittem, szvsz baromijó lett, eddigi legjobb Spidey game, bár az Endboss elég könnyû volt, dehát ezvan :]]

Király lehet a káosz fölött swingelni. B)

És milyenek a boss fightok? Olyan,mint a 3ban,hogy leviszed az életét és aztán reflex játék..vagy "csak" szimplán le kell verni?

Igen, ittis reflexjáték, de itt sokkal könyebb, és rövidebb, szal nem fog az õrületbe kergetni, mint a 3.-ban =]

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

Én nem is emlékszem, hogy bossfightnál lenne refleyjáték. :huh: Szóval nagyon kis százalékban van, inkább a hagyományos ütöm-vágom módon kell õket legyõzni, néha egy kis trükkel. Így viszont hiányoznak is a látványos csaták, a 3-ban nagyon jól kivitelezett mozdulatok voltak, miközben Mi a megjelenõ gombokra figyeltünk.

Link to comment
Share on other sites

freezy

A 3ban tényleg idegtépõ volt a reflexjáték,de bírtam :)(Venom,forgószeles Sandman:D) A túl könnyûeket nem szeretem annyira,de annak is van feelingje. Egy kis jutalom hatása van,ha legyõzted,akkor jó kis animáció közepette püföli szét.

Link to comment
Share on other sites

handballer91

Sziasztok!

Nekem az lenne a problémám hogy megpatch-eltem a játékot és azután kiirja indításnál ezt a hibaüzenetet :

the game settings are missing or out of date. please run the game luncher to configure game settings. valakinek van valmi ötlete ?

Link to comment
Share on other sites

Mitisz

Nincs, csak a trailerbe rakták bele.

A játék elején benne volt szerintem... vagy rosszul emlékszem? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

A játék elején benne volt szerintem... vagy rosszul emlékszem? :unsure:

Nekem úgy rémlik csak a trailer ment le az elején, de lehet igazad van, mindenesetre nem szerves része a gamenek. :)

Link to comment
Share on other sites

_Jazz_

Igen, össz-vissz kétszer szerepel ez a szám, az intróban, és a végefelé még1x. :]

Link to comment
Share on other sites

freezy

És azért sötét hangulata van? Mert Ghost írta,hogy nem olyan borús. Persze,lehet,hogy ez a játékmenet alatt változik. Szóval inkább afelé irányítom ezt a kérdést,aki már végigtolta :)

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Rohadt jó ez a szám. Ez a gammában is benne van? vagy csak a trailerben.

Apropó zene,milyen zenéje van? Esetleg ilyen komor zongorás? :rolleyes:

Látom tetszik nektek ^^ Én is tolnám már szívesen :D :(

A jáék legelején, video alatt hallható pár másdpercig

És azért sötét hangulata van? Mert Ghost írta,hogy nem olyan borús. Persze,lehet,hogy ez a játékmenet alatt változik. Szóval inkább afelé irányítom ezt a kérdést,aki már végigtolta :)

SZVSZ nem borús, ikább háborús feeling van, ez fõleg electro üldözése közben tünt fel, szinte minden második háztetõn harcoltak egymással a különféle fertõzöttek, Mr. Fisk (ha júl tudom így írják, ha nem akkor sry) robotjai is....

Fekete spidey-al nagyon nagy, csak arra tolok minden XP-t.

Elakadás, spoiler-es egy picit:

Ezt épp suliból írom, de Rhino-nál elakadtam a generátoros résznél, ráugrok a hátára és nekivezetem a generátornak, de nem lesz semmi... próbáltam nagyobb távról, nagyobb sebességgel, semmi... Kiírja hogy Button1-el kéne interakcióba lépni a cuccal, de nem történik semmi, leugrik Rhino hátáról és üti a levegõt, próbáltam Rhino-t ütni, a generátort is, de semmi. Egyszer valahogy levettem Rhino-tól egy kis HP-t de egybõl vissza is töltött. Mit kéne csinálni

Link to comment
Share on other sites

_Jazz_

A jáék legelején, video alatt hallható pár másdpercig

SZVSZ nem borús, ikább háborús feeling van, ez fõleg electro üldözése közben tünt fel, szinte minden második háztetõn harcoltak egymással a különféle fertõzöttek, Mr. Fisk (ha júl tudom így írják, ha nem akkor sry) robotjai is....

Fekete spidey-al nagyon nagy, csak arra tolok minden XP-t.

Elakadás, spoiler-es egy picit:

Ezt épp suliból írom, de Rhino-nál elakadtam a generátoros résznél, ráugrok a hátára és nekivezetem a generátornak, de nem lesz semmi... próbáltam nagyobb távról, nagyobb sebességgel, semmi... Kiírja hogy Button1-el kéne interakcióba lépni a cuccal, de nem történik semmi, leugrik Rhino hátáról és üti a levegõt, próbáltam Rhino-t ütni, a generátort is, de semmi. Egyszer valahogy levettem Rhino-tól egy kis HP-t de egybõl vissza is töltött. Mit kéne csinálni

spoilerveszély!

Button1-et többször kell egymás után megnyomni(talán 2x :unsure: ), és Rhino szétzúzza a generátorokat.

Rhinonak nincs HPja, sztem te a rage meterre gondolsz, ami attól töltõdik, ha meglovagolod, ill ha az õrök meglövik. Ha alacsonyan van a rage, akkor C bill kombóval lovagold meg, és zúzd szét a generátorokat.

És azért sötét hangulata van? Mert Ghost írta,hogy nem olyan borús. Persze,lehet,hogy ez a játékmenet alatt változik. Szóval inkább afelé irányítom ezt a kérdést,aki már végigtolta :)

Szvsz azért átjön a sötét hangulat, fõleg, ha az adott szituációban gonosz döntést hozol. :] Bár lehetne sokkal darkosabb is, Spidey lehetne elkeseredettebb, de így sem rossz. =]

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

spoilerveszély!

Button1-et többször kell egymás után megnyomni(talán 2x :unsure: ), és Rhino szétzúzza a generátorokat.

Rhinonak nincs HPja, sztem te a rage meterre gondolsz, ami attól töltõdik, ha meglovagolod, ill ha az õrök meglövik. Ha alacsonyan van a rage, akkor C bill kombóval lovagold meg, és zúzd szét a generátorokat.

Van HP-ja, sárga csíkkal rendesen látszódik ahogy SPOILER Wolverine-nél is amikor ellene harcoltunk.

Amúgy közben rájöttem de azért thx.

Link to comment
Share on other sites

freezy

Nem idegesítõ boss fight közben ez a vörös oszlop az ellenfelen? Gondolom az a kijelölés vagy hasonlók. Biztos szokható + játékközben,szebb graffal elviselhetõ,mint youtube-on.

Link to comment
Share on other sites

_Jazz_

Van HP-ja, sárga csíkkal rendesen látszódik ahogy SPOILER Wolverine-nél is amikor ellene harcoltunk.

Amúgy közben rájöttem de azért thx.

Akkor sry, nekem fel se tünt a hp bar :DD

Nem idegesítõ boss fight közben ez a vörös oszlop az ellenfelen? Gondolom az a kijelölés vagy hasonlók. Biztos szokható + játékközben,szebb graffal elviselhetõ,mint youtube-on.

Szokható, de nekem elsõ dolgom, h ha valmit betargetol a gép, egybõl kinyomom, mert nálam elég gyakran pocsék kameraállást produkált. :\

Link to comment
Share on other sites

HD2

üdv! a gamepadot be lehet vhogy állitani, mert nekem sehogy sem adja be a szemétláda, hogy azzal is lehessen kûdeni !?! elég moslék lett még 1-2 dolog, pl. gépigény, akadás, no options, de mind1, ritkán jön spidey game.

Xpadder nevû program :rolleyes:

A kontroller egyes gombjaihoz a billenytyûzet gombjait rendeli. (Olyan mintha billel játszanál, de közben mégis gamepad.

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Nem idegesítõ boss fight közben ez a vörös oszlop az ellenfelen? Gondolom az a kijelölés vagy hasonlók. Biztos szokható + játékközben,szebb graffal elviselhetõ,mint youtube-on.

A a célkijelölés, TAB-al lehet ki be kapcsolni.

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

Ez a sok villódzás meg a terget fénye nem igazán zavaró, az ilyenek elõtt mindig hõzöngök, hogy mennyire bénán fognak kinézni, de játék közben fel sem tûnnek. Ennek ellenére még mindig jobb lenne nélkülök, nem értem mért szükségesek ezek az ilyen TPS ütöm-vágom gamekbe.

Maga a target funkció viszont valóban szörnyen idegesítõ, csak akkor használom, ha üldözni kell vkit. De borzasztó, ha 1 emberre akarsz koncentrálni, ez a sz*r target meg minden apró mozdulatodra mást jelöl ki, mert éppen elfordultál és nem arra néztél, amerre õ éppen van... Szóval szerintem egyáltalán nem használható, nemrég épp Symbiote-Elektro-nál akadtam ki, mert nem volt képes 1 emberen maradni a célzás.

Egyébként senki másnak nem produkálta a játék ezt a kilépõsdit? :D

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Ez a sok villódzás meg a terget fénye nem igazán zavaró, az ilyenek elõtt mindig hõzöngök, hogy mennyire bénán fognak kinézni, de játék közben fel sem tûnnek. Ennek ellenére még mindig jobb lenne nélkülök, nem értem mért szükségesek ezek az ilyen TPS ütöm-vágom gamekbe.

Maga a target funkció viszont valóban szörnyen idegesítõ, csak akkor használom, ha üldözni kell vkit. De borzasztó, ha 1 emberre akarsz koncentrálni, ez a sz*r target meg minden apró mozdulatodra mást jelöl ki, mert éppen elfordultál és nem arra néztél, amerre õ éppen van... Szóval szerintem egyáltalán nem használható, nemrég épp Symbiote-Elektro-nál akadtam ki, mert nem volt képes 1 emberen maradni a célzás.

Egyébként senki másnak nem produkálta a játék ezt a kilépõsdit? :D

Kb 10 perce jutottam túl én is azon a részen. Nekem érdekes módon miután legyõztem nem tudtam leenterezni a rossz oldali választást, csak a jót, és azt is Esc-el. A fene tudja miért. Ha te (is) rossz oldalt választanál/választottál akkor kifehítve leírád h mit csinálunk benne? Mert én eddig mindenhol a rossz oldalt választottam és zavar h nem tudom itt mi van :D

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

Kb 10 perce jutottam túl én is azon a részen. Nekem érdekes módon miután legyõztem nem tudtam leenterezni a rossz oldali választást, csak a jót, és azt is Esc-el. A fene tudja miért. Ha te (is) rossz oldalt választanál/választottál akkor kifehítve leírád h mit csinálunk benne? Mert én eddig mindenhol a rossz oldalt választottam és zavar h nem tudom itt mi van :D

Nekem se sikerült itt Enterrel, de már nem emlékszem mivel csináltam, talán Én is ESC-el. :D Egyébként annyi volt, hogy ráugrott Elektrora és elkezdte verni a fejét, meg szídni, hogy mekkora lúzer, még a szimbiótát sem képes legyõzni. Aztán Elektro egyszercsak felkelt, leszedte magáról és addig szórta elektromossággal, míg feléget. Jóként mit csinál? Mert eddig Én hangulatom szerint választottam, érdekelne mennyi különbség van egy ilyen választásnál. :rolleyes:

Ja ezt pedig meg akartam már kérdezni: van vmi lényege, hogy red/black pontokat kapunk? Mert eddig nem találtam sehol semmilyen adatot, hogy melyikből mennyit gyűjtöttünk és nem vettem észre, hogy bármi módon is hatnak a gamere...

Link to comment
Share on other sites

freezy

Ez tetszik. Hogy lehet jó és rossz döntésket hozni. Ebbõl következik,hogy akkor 2 befejezése van? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

wolfman8

Megijedtem hogy nálam van valami hardver hiba, de látom sokatoknak(mindenkinek)szaggat a játék.

Viszont valakinek az 1.1-es patch megoldotta a problémát? Nekem ugyan úgy szaggat tõle!

Link to comment
Share on other sites

_Jazz_

Ha végigvittük a game-et, és nem new game-re, hanem continue.re megyünk, akkor elröl lehet kezdeni, de megmarad a szintünk, és és upgradeek is, aszem végig viszem most a sötét oldalon is ^^

Ez tetszik. Hogy lehet jó és rossz döntésket hozni. Ebbõl következik,hogy akkor 2 befejezése van? :unsure:

Igen :]

Link to comment
Share on other sites

freezy

Ja még egy dolog,ami foglalkoztat,hogy : Hogy mûködik ez a Symbiote ruha? Lehet folyamatosan benne lenni vagy csak átváltani rá kombóknál? vagy kell hozzá mana? :unsure:

Én először szntem tuti sötét oldalon viszem végig >:)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...