Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Spider-Man játékok


freezy

Recommended Posts

Mitisz

V-sync on, off?

Alapból ki volt kapcsolva :/

Link to comment
Share on other sites

HD2

vki ki tudta már csinálni Electro-t ?? Sztem iszonyat nehéz - épphogy csak lehuzom a HP-ját minimumra erre meghalok - , az egyik legnehezebb boss szvsz

Elsõre megcsináltam. B) Venom nehezebb volt.

Link to comment
Share on other sites

Mometazon

üdv! a gamepadot be lehet vhogy állitani, mert nekem sehogy sem adja be a szemétláda, hogy azzal is lehessen kûdeni !?! elég moslék lett még 1-2 dolog, pl. gépigény, akadás, no options, de mind1, ritkán jön spidey game.

Link to comment
Share on other sites

_Jazz_

üdv! a gamepadot be lehet vhogy állitani, mert nekem sehogy sem adja be a szemétláda, hogy azzal is lehessen kûdeni !?! elég moslék lett még 1-2 dolog, pl. gépigény, akadás, no options, de mind1, ritkán jön spidey game.

Nincs konroller támogatás.

Link to comment
Share on other sites

Balee

Na kipróbáltam, egy az egyben spiderman 3, ami jó, csak még igényesebb köritéssel... a gépigény pedig még durvább. Nálam (amd x2 6000+, 8600GT, 2 giga ram) még 1024x768-ban is játszhatatlan :unsure:

Anno a Spiderman 3-at is a gépigénye miatt hagytam ki, annak is hatalmas volt a maga idejében. ;)

Link to comment
Share on other sites

Raven

Nincs konroller támogatás.

games for windows játék, az xbox 360 kontrollerét BIZTOSAN támogatja

Link to comment
Share on other sites

JaniRazor

games for windows játék, az xbox 360 kontrollerét BIZTOSAN támogatja

Támogatja igen, én azzal tolom :)

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

Játszottam vele 2 órát, élvezetes akció játék, Spidey köntösben. :) Tetszik, hogy tényleg nagyon él a város, sok-sok ember, autók és persze rengeteg banda, akik egy idõ után egyre jobban gyûlnek és végül õk teszik ki a járókelõk 3/4-t. :rolleyes: A harc remek lett, sok kombó, váltogatás a 2 Spidey között, a 2 óra alatt szinte más sem csináltam, csak a bandákat vertem le, fõküldetéshez csak egyszer-kétszer nyúltam. :D

A gépigény viszont újfent csak nagyon optimizálatlan, szinte mindegyik hálókivetésnél beakad, harcnál is természetesen akkor áll meg egy pillanatra, mikor fontos az idõzítés. Emellett Nekem már legalább 3-szor egyszerûen megállt a kép és nem ment tovább. Hangokból hallottam, hogy tudok mozogni, kimenni a menübe, de a kép megakadt, úgyhogy alt+F4. Egyszer pedig totál sötétségbe borult, resetelnem kellett, aztán pedig kék hátteret csinált az asztalomra... Most is azért hagytam abba, mert már félpercenként elkezdett sípolni a gép, gondolom túl melegedett.

Végülis azt kaptam, amit vártam, a játékmenet ugyanaz, jobb harcrendszerrel, ugyanolyan rossz gépigénnyel, a sztori meg még nem bontakozott ki. Ja, és Peter hangja tényleg hihetetlen rossz. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

freezy

Király :) Ha Neked tetszik Ghost,akkor biztos nekem is fog :rolleyes: :lol:

Amúgy örülök ennek,hogy sok ember van meg nyüzsgés. A 3-ban is már alakult a város és volt egy hangulata az oszlop tetejérõl figyelni a forgalmat ^^

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Vidik alapján tetszetõs lesz, ha legalább olyan hangulata lesz a szabadon kóricálásnak mint SM3-ban, akkor már megérte. Nehézségi szint milyen? SM2 nagyon könnyû volt, ellenben az SM3-at nem bírtam tovább vinni a gyík bossnál.... De nagyon látványos game, és a karakterek kidolgozottsága szvsz nagyon jó az sm3-hoz képest. Hogy fut?

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

Szerintem nem nehéz, jóval könnyebb, mint a 3, hála a harcrendszernek és van egy bizonyos támadás, amivel elég könnyen el lehet intézni bárkit és valószínűleg nem is sérülünk meg. Olyan, mint a PoP: SoT-ban, mikor Prince átugrik az ellenség felett és lecsap, a leghatásosabb és legegyszerűbb támadás volt, szerintem a legtöbben ezt használták. Aztán volt egy ellenség, ami "immúnis" volt erre a támadásra, itt ugyan így van ilyen, de még így is könyebb. Esetleg bossok ellen lehet majd nehezebb, de eddig nem sokkal harcoltam (minden idõmet elveszi az "ölj meg 50-100-150 ellenséget" küldetések).

A gépigény mint mondtam borzalmas, nagyon sokszor akadozik, de egy idõ után már hozzászoktam. Ami viszont sokkal rosszabb, hogy 20-30 percenként lefagy a game. Ez nem vicc, néztem az időt, 20 perc után bármikor megállhat a kép és akkor jöhet az alt+F4 és újra bekapcsolás procedúra, ami egy idő után felőrli az ember idegeit. Szerencsére nagyon sűrűn van autosave, de egy hosszabb főküldi közben nem tudom mi lesz majd. Azt sem tudom, hogy ez vajon a gép miatt van-e v. esetleg a "verzió" miatt, de eddig nem olvastam, hogy bárki panaszkodott volna erre, úgyhogy lehet ez egyéni gond.

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Szerintem nem nehéz, jóval könnyebb, mint a 3, hála a harcrendszernek és van egy bizonyos támadás, amivel elég könnyen el lehet intézni bárkit és valószínûleg nem is sérülünk meg. Olyan, mint a PoP: SoT-ban, mikor Prince átugrik az ellenség felett és lecsap, a leghatásosabb és legegyszerûbb támadás volt, szerintem a legtöbben ezt használták. Aztán volt egy ellenség, ami "immúnis" volt erre a támadásra, itt ugyan így van ilyen, de még így is könyebb. Esetleg bossok ellen lehet majd nehezebb, de eddig nem sokkal harcoltam (minden idõmet elveszi az "ölj meg 50-100-150 ellenséget" küldetések).

A gépigény mint mondtam borzalmas, nagyon sokszor akadozik, de egy idõ után már hozzászoktam. Ami viszont sokkal rosszabb, hogy 20-30 percenként lefagy a game. Ez nem vicc, néztem az idõt, 20 perc után bármikor megállhat a kép és akkor jöhet az alt+F4 és újra bekapcsolás procedúra, ami egy idõ után felõrli az ember idegeit. Szerencsére nagyon sûrûn van autosave, de egy hosszabb fõküldi közben nem tudom mi lesz majd. Azt sem tudom, hogy ez vajon a gép miatt van-e v. esetleg a "verzió" miatt, de eddig nem olvastam, hogy bárki panaszkodott volna erre, úgyhogy lehet ez egyéni gond.

Köszi az infót, szerintem holnap már kipróbálom a játékot. A fekete csápos spiderman megfogott :)

Link to comment
Share on other sites

JaniRazor

Szerintem nem nehéz, jóval könnyebb, mint a 3, hála a harcrendszernek és van egy bizonyos támadás, amivel elég könnyen el lehet intézni bárkit és valószínûleg nem is sérülünk meg. Olyan, mint a PoP: SoT-ban, mikor Prince átugrik az ellenség felett és lecsap, a leghatásosabb és legegyszerûbb támadás volt, szerintem a legtöbben ezt használták. Aztán volt egy ellenség, ami "immúnis" volt erre a támadásra, itt ugyan így van ilyen, de még így is könyebb. Esetleg bossok ellen lehet majd nehezebb, de eddig nem sokkal harcoltam (minden idõmet elveszi az "ölj meg 50-100-150 ellenséget" küldetések).

A gépigény mint mondtam borzalmas, nagyon sokszor akadozik, de egy idõ után már hozzászoktam. Ami viszont sokkal rosszabb, hogy 20-30 percenként lefagy a game. Ez nem vicc, néztem az idõt, 20 perc után bármikor megállhat a kép és akkor jöhet az alt+F4 és újra bekapcsolás procedúra, ami egy idõ után felõrli az ember idegeit. Szerencsére nagyon sûrûn van autosave, de egy hosszabb fõküldi közben nem tudom mi lesz majd. Azt sem tudom, hogy ez vajon a gép miatt van-e v. esetleg a "verzió" miatt, de eddig nem olvastam, hogy bárki panaszkodott volna erre, úgyhogy lehet ez egyéni gond.

Nekem nem szokott fagyni :blink:

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

Nekem nem szokott fagyni :blink:

Nekem mindig. Lehet be van kapcsolva vmi szülõi felügyelet beállítás, hogy ne játszak annyit vele. :D

Link to comment
Share on other sites

_Jazz_

1.1-es patch

Kisebb hibajavítások, és ad +3 grafikai módosítást.

Link to comment
Share on other sites

erdly

Szerintetek elindulna, egy ilyen gépen? (vagy legalábbis, hogy futna ? )

P4 2,4 Ghz

1GB ram (dual c.)

Radeon 9600XT (256MB)

Abit Is7 alaplap.

Link to comment
Share on other sites

_Jazz_

Nemvalószínû, ennél jóval erõsebb gépeken is beszaggat :\

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Nekem mindig. Lehet be van kapcsolva vmi szülõi felügyelet beállítás, hogy ne játszak annyit vele. :D

2-3 óra játékot magam mögött tudva kijelenthetem, hogy tetszik a game. Egyetlen hibája h iszonyatosan be tud szaggatni, és hogy a C gombal felrántjuk az ellenfelet támadással szinte bármit verünk, ezért túl könnyû. A szaggatás azért benehezíti, amikor fél másodperc késéssel elrontod a küldit, körben a házakon mesterlövészek, csak C-betût kell nyomni egész végig (-.-'), beszaggat egyszer, elrontom, és máris nincs rá idõm hogy visszamásszak... Amúgy jó game, tetszik, Shadow Spiderman powaaa

1.1-es patch

Kisebb hibajavítások, és ad +3 grafikai módosítást.

Amit innen leszedek valamiért nem tömöríti ki a winrar, akinek hasonló baja van az klikk ide:

http://www.gamershell.com/downloads/init.php

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

2-3 óra játékot magam mögött tudva kijelenthetem, hogy tetszik a game. Egyetlen hibája h iszonyatosan be tud szaggatni, és hogy a C gombal felrántjuk az ellenfelet támadással szinte bármit verünk, ezért túl könnyû. A szaggatás azért benehezíti, amikor fél másodperc késéssel elrontod a küldit, körben a házakon mesterlövészek, csak C-betût kell nyomni egész végig (-.-'), beszaggat egyszer, elrontom, és máris nincs rá idõm hogy visszamásszak... Amúgy jó game, tetszik, Shadow Spiderman powaaa

Amit innen leszedek valamiért nem tömöríti ki a winrar, akinek hasonló baja van az klikk ide:

http://www.gamershell.com/downloads/init.php

Nagy ötlet volt kipatchelni, most el se indul, még nincs crack az 1.1-hez (nem eredeti sajna)

Jut eszembe, volt 1 jelenet amin helyben megszakadtam a röhögéstõl :D Általában ha találok 1 nagyon zsúfos részta forgalomban. besétálok a középébe. Aki meglök, annak felkapom a kocsiját és nekivágom vmelyik boltnak (egész jó kidolgozták, bármelyik boltnak nekidobod összetöri a falat, üveget stb) Shadow Spiderman powaa :D Na szóval az egyik ilyen szórakozásom közben egy felrobbanó autó a levegõbe reptetett egy másik autót is, ami a levegõben robbant fel, a csúcspont körül, nem emelkedés közben. A csaj kirepült belõle, én fölélõttem a hálóval, és ejtõernyõt csinált a pókfonalból (szabályos ejtõernyõ, nem csak úgy beleakadt vmibe :D) amivel aztán szép lassan elkezdett ereszkedni. Ereszkedés kb 2-3 másodpercig tartott, megfejelte az elsõ falat és leesett 5m-t kb :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Kedvességem jeléül persze hozzávágtam egy furgont, de nem lett már semmi baja.

Valahogy sikerült egyszer (hozzáteszem direkt) eldobni a magasban 1 sérült polgárt elengedni :D utána néztem a kamerával, de nem láttam semmit. Elfordultam, majd egy puffanás, mondom akkor legalább tudom h leért :D Csak nem tudom hogy lehet elengedni a sérültet, teljesen véletlenül tudtam megcsinálni, próbálkoztam és nem tudom milyen billentyûre jött elõ. Y nem jó, a levegõben nem történik semmi :S

Én is rossz linket raktam be pff... Na még1x, ez már tuti jó

http://www.gamershell.com/download_35160.shtml

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Intro zenéje amúgy nekem nagyon tetszett: Beethoven - Moonlight Sonata

Link to comment
Share on other sites

padi21

Sziasztok!

Nektek hogy indul el a játék ha fel van rakva az 1.1 patch mert nekem nem mûxik..

Vagy itt mindenkinek eredeti a gamma,csak nekem nem? :D

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Sziasztok!

Nektek hogy indul el a játék ha fel van rakva az 1.1 patch mert nekem nem mûxik..

Vagy itt mindenkinek eredeti a gamma,csak nekem nem? :D

Ne ekkora vigyorral írd legalább, fehérítenéd ki mint én :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

A vége felé járok, de most a mellékküldetést nem igazán tudom hogyan kéne megcsinálni. Azt akarja, hogy szerezzek mintákat a szimbiótákból, de nem találok annyi fajt, amennyi kéne. Eddig találkoztam ezekkel a fehér zombi-szerû lényekkel, tele van velük az egész város, de ezektõl nem lehet szerezni. Az egyszerû sötét kék színû lényektõl elvileg szereztem és találkoztam még egy nagy darab, vörös csápokkal operáló döggel is, ebbõl nincs sok, de már ettõl is szereztem. De elvileg még 4-et kéne szereznem, csak nem tudom hogyan. Még voltak fehér szimbióta szörnyek is egy fõküldi keretében, de akkor még nem volt meg a küldetés. Vagy ezt a mellékküldetést csak késõbb lehet megcsinálni, mikor már több fajta szimbióta lesz?

Aztán van még egy küldetésem, mi szerint válasszak szét embereket a szimbióta testtõl. Van ennek vmi különleges módja? Mert Én írtóm ezeket a dögöket és néha akkor kiírja, hogy sikerült 1-et elválasztanom, de azonkívûl hogy szétverem a fejüket és véletlenszerûen sikerül, nincs jobb módja ennek? :rolleyes:

Fehérítve írtam, nehogy vkinek spoiler legyen. :)

Link to comment
Share on other sites

padi21

A vége felé járok, de most a mellékküldetést nem igazán tudom hogyan kéne megcsinálni. Azt akarja, hogy szerezzek mintákat a szimbiótákból, de nem találok annyi fajt, amennyi kéne. Eddig találkoztam ezekkel a fehér zombi-szerû lényekkel, tele van velük az egész város, de ezektõl nem lehet szerezni. Az egyszerû sötét kék színû lényektõl elvileg szereztem és találkoztam még egy nagy darab, vörös csápokkal operáló döggel is, ebbõl nincs sok, de már ettõl is szereztem. De elvileg még 4-et kéne szereznem, csak nem tudom hogyan. Még voltak fehér szimbióta szörnyek is egy fõküldi keretében, de akkor még nem volt meg a küldetés. Vagy ezt a mellékküldetést csak késõbb lehet megcsinálni, mikor már több fajta szimbióta lesz?

Aztán van még egy küldetésem, mi szerint válasszak szét embereket a szimbióta testtõl. Van ennek vmi különleges módja? Mert Én írtóm ezeket a dögöket és néha akkor kiírja, hogy sikerült 1-et elválasztanom, de azonkívûl hogy szétverem a fejüket és véletlenszerûen sikerül, nincs jobb módja ennek? :rolleyes:

Fehérítve írtam, nehogy vkinek spoiler legyen. :)

Ne ekkora vigyorral írd legalább, fehérítenéd ki mint én :rolleyes:

Bocsesz! :)

Egyébként a kérdésemre nem tudsz válaszolni?

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

Bocsesz! :)

Egyébként a kérdésemre nem tudsz válaszolni?

Küldtem PM-t.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...