Jump to content
GSForum - Segélyvonal

LEGO játékok


Mitisz

Recommended Posts

Cyberbeni

2/6-ban a hídnál mi a rákot kell csinálni?

egyetlen baja van a játéknak, hogy 1000tallér/darabért meg lehet venni a minikitek darabjait. így nem igazán kihívó.

Link to comment
Share on other sites

grasslover

2/6-ban a hídnál mi a rákot kell csinálni?

Ahh :D Leugrik a fõgonosz, elkezded ütni és megbénít. Na ekkor válts át gyorsan egy másik karira és üss rá vagy kettõt. Ekkor sebzõdik és beküld néhány katonát, üsd le õket, vedd fel az eldobott kardot (egy mindenképp lesz) és a híd négy tartópillérét dobd ki vele :D Aztán a fõgonosz megint leugrik és megint ugyanaz a technika, csak a legvége gázos mert ott folyamatosan jönnek és nagyon nehéz becélozni az utolsó pillért.

Link to comment
Share on other sites

Norbi101

IPB Image

Hogy kell legyõzni? fáradt vok és nemjövök rá.

Link to comment
Share on other sites

MuMa01

IPB Image

Hogy kell legyõzni? fáradt vok és nemjövök rá.

szálj be a repcsibe és lõdd szét az autókat amik jönnek, és a roncsaikból rakj össze még egy-egy üllõt amibe majd beleüthet.

Link to comment
Share on other sites

Norbi101

Na kész az az elveszett frigyláda fosztogatói, eddig nagyon király sokat fejlõdött a játék a lego sw-hez képest. B)

Link to comment
Share on other sites

-OJ-

Kipróbáltam én is :)

Aranyos, meg minden, de egyenlõre hanyagolom

Link to comment
Share on other sites

Norbi101

IPB Image

Hogy kell megölni? mindig visszamegy az élete. :(

Link to comment
Share on other sites

grasslover

:D

Elõször is dinamittal engedd ki Short Roundot bal szélrõl a rács mögül. Ha õ megvan, akkor fel tudsz menni a kis csapóajtón elintézni a gyerek maharadját :)

Sokkal nehezebb viszont majd utána a nagydarab fõgonosz leverése...

(csak akkor olvasd el ha nem megy :))

Amikor veszi fel a követ, akkor kell rádobni a dinamitot a tárolóból. Sietni kell, mert ha mozog, akkor kikerüli a robbanást és nem sebzi, csak akkor ha pont rá dobod és az elejtett kõ ráesik. Kicsit sokáig tart, de nagyon könnyû, ha erre rájössz.

Link to comment
Share on other sites

Norbi101

:D

Elõször is dinamittal engedd ki Short Roundot bal szélrõl a rács mögül. Ha õ megvan, akkor fel tudsz menni a kis csapóajtón elintézni a gyerek maharadját :)

Sokkal nehezebb viszont majd utána a nagydarab fõgonosz leverése...

(csak akkor olvasd el ha nem megy :))

Amikor veszi fel a követ, akkor kell rádobni a dinamitot a tárolóból. Sietni kell, mert ha mozog, akkor kikerüli a robbanást és nem sebzi, csak akkor ha pont rá dobod és az elejtett kõ ráesik. Kicsit sokáig tart, de nagyon könnyû, ha erre rájössz.

Okok, ilyenkor a fejem verem a falba hogy nemjutott eszembe, kösszi. ;) :)

Link to comment
Share on other sites

Balee

balee4 olvass vissza. ;)

Visszaolvastam, az utolsó oszlopra nem tudok átugrani, vki segíthetne. ;) :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Norbi101

Visszaolvastam, az utolsó oszlopra nem tudok átugrani, vki segíthetne. ;) :unsure:

Na az cseles,ott ugy kell ugrani hogy ugrassz és mégegyszer ugrás gomb ilyenkor indy még a levegõbe is bukfencezik eggyet és épphogy rátudsz ugrani az oszlopra. ;)

Link to comment
Share on other sites

Balee

Na az cseles,ott ugy kell ugrani hogy ugrassz és mégegyszer ugrás gomb ilyenkor indy még a levegõbe is bukfencezik eggyet és épphogy rátudsz ugrani az oszlopra. ;)

Köszi, majd próbálkozom, egyébként sztem elég nehéz lett a játék, sokszor elakadtam már benne. ;)

Link to comment
Share on other sites

Norbi101

Köszi, majd próbálkozom, egyébként sztem elég nehéz lett a játék, sokszor elakadtam már benne. ;)

Szerintem is nehezebb, de a nehezebbekre is rálehet jönni azért, de pár helyen énis akadtam már dehát istenem ez van, most járok végzet temploma 4 fejezetnél. B)

Link to comment
Share on other sites

-OJ-

Tényleg, Hitler is benne van? :lol: :D

Link to comment
Share on other sites

Norbi101

Tényleg, Hitler is benne van? :lol: :D

Szerintem nincs, vagyis én még nemjárok ott, de szerintem nem.

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Tényleg, Hitler is benne van? :lol: :D

Délután toltam azt a részt, kihagyták...hát valamilyen szinten igazuk van, azé' a gyerek ne játszon Hitleres Legoval :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Norbi101

Délután toltam azt a részt, kihagyták...hát valamilyen szinten igazuk van, azé' a gyerek ne játszon Hitleres Legoval :rolleyes:

Jaja és igazuk is van. lego batman is vicces lesz most néztem meg benne a trailert , most járok a végzet temploma uccsó fejezetnél.

Link to comment
Share on other sites

-OJ-

Délután toltam azt a részt, kihagyták...hát valamilyen szinten igazuk van, azé' a gyerek ne játszon Hitleres Legoval :rolleyes:

Gondoltam <_< :lol:

Pedig az az egyik legnagyobb poén a trilógiában

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Gondoltam <_< :lol:

Pedig az az egyik legnagyobb poén a trilógiában

Ez tény, de a film felnõtteknek (vagy tizenéveseknek) készült, ez meg elsõsorban gyerekeknek. Más kérdés, hogy igazából a csökött filmfanok értik az igazi poénokat benne, bár ilyen téren orbitális baklövés kihagyni egy-egy ilyen poént...

Link to comment
Share on other sites

-OJ-

Ez tény, de a film felnõtteknek (vagy tizenéveseknek) készült, ez meg elsõsorban gyerekeknek. Más kérdés, hogy igazából a csökött filmfanok értik az igazi poénokat benne, bár ilyen téren orbitális baklövés kihagyni egy-egy ilyen poént...

Egy gyereknek meg teljesen mindegy, úgysem tudja ki az.

A Tom és Jerryben is elõfordul, hogy Jerry tipikus bajuszt és félrefésült hajat fest Tomnak, mégsincs kivágva ez a rész manapság sem, ahogy a Bolondos Dallamokban is vannak nácis részek

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Végigvittem. 70%-nál áll a mutató, lesz még mit összeszedni...

Egy gyereknek meg teljesen mindegy, úgysem tudja ki az.

A Tom és Jerryben is elõfordul, hogy Jerry tipikus bajuszt és félrefésült hajat fest Tomnak, mégsincs kivágva ez a rész manapság sem, ahogy a Bolondos Dallamokban is vannak nácis részek

Nem is nagyon játszák se a Tom & Jerry-t, se a Looney Tunest, pont az ilyen "erõszakos" jelenetek miatt -_- <_< Érdekes, én ezeken nõttem fel, mégsem ölök meg senkit az utcán.

Link to comment
Share on other sites

Norbi101

Én még sajnlom hogy az a rész is kimardt ,amikor Indy-t megszálja a gonosz a végzet templomába, filmbe az nagyon tetszett.

Link to comment
Share on other sites

Norbi101

iTT mit kell csinálni? kilöttem mind a 4 tartópillért és a boss élete is 0 és nemtörténik semmi. :huh:

IPB Image

Link to comment
Share on other sites

JaniRazor

Ezt hogy kell átvinni a túloldalra?

IPB Image

Link to comment
Share on other sites

_Greb_

ennyire nehéz?

Mert folyton azt olvasom,hogy mindenki elakadt,én sztem délután tudom csak beszerezni.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...