Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Family Guy


THE_KUP

Recommended Posts

grasslover

Szerintem rohadt jó az évad, az uccsó két részre visszaemlékezve rohadt sok jelenet ugrik be. A visszafele pergõ idõs végig szenzációs, a kakasharc így (is) hatalmas. Azért néha elcsodálkozok hogy ennyi évad után is tudnak ennyire egyedi, újszerû és nem mellesleg rohadt vicces részeket írni. (Volt most egy speciel epizód, amiben nyilatkoztak a készítõk meg a színészek, azt is tök jó volt nézni, elég sok érdekességet mondtak, meg nagyon jó volt látni a régi kedvenc jeleneteket, biztos lesz majd újrázás ha vége lesz a sorozatnak. Remélem nem mostanában.)

Nem olyan régen néztem barátnõmmel korai évadokat (elsõ 4-5), és így az újabb részek tempójához és grafikai megjelenítésének, rendkívül erõs animációjának köszönhetõen sokkal lassabb és kevésbé élvezhetõek az újabbak. Ez mondjuk nem rossz, csak az emlékeimben erõsebben élt...

Csak hát, a modern visszatérõs poénok közül viszont a többsége ezekbõl a "lassabb" évadokból kerültek ki.

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Johnny Depp vállalta azt a kis cutscene-t Edward Scissorhands szinkronizálására :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
grasslover

Most néztem csak meg a múlt heti részt, megint kifejezetten erõs volt, sírva röhögõs egy-két pillanat :D. Azért is meglepõ, mert a Meg-centrikus részek nem szoktak ennyire ütni...

Mikor Meg sír a konyhában, Brian bemegy, jön Peter... :D Aztán meg a jelenet végén távolodik a kamera és kiderül, hogy ott volt végig Lois a csilláron :biglol:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Ejnoyin-Qwebeh-Yenmon

4MyYVHwve0I


:D :D
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
Athesz

43znfR6LsMA

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Hor1

Nagyonjó az évad. :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
kaszman1

Hm, fordulatok, fordulatok...

Ki mit szóll a legutóbbi fõszereplõ búcsújához?

Részemrõl elég parasztságnak tartom. Chris és Meg kb együtt nem adtak annyit a sorozathoz, mint Brian.

Link to comment
Share on other sites

gebali1991

Hm, fordulatok, fordulatok...

Ki mit szóll a legutóbbi fõszereplõ búcsújához?

Részemrõl elég parasztságnak tartom. Chris és Meg kb együtt nem adtak annyit a sorozathoz, mint Brian.

Logikus, hogy miért õ. Elfáradt a karaktere, és ez a szinkronhangjáról is levesz terhet. Amúgy nekem tetszik a helyettese, ügyes fordulat volt egy ilyen karakter.

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Nem tartom jó húzásnak. Fõleg mert a Stewie-Brian dinamika a nagyon fontos volt a sorozatnak.

Ami meg nagyon durva, hogy megnéztem tegnap a részt, és rá két-három órára elpusztult az öreg kutyum.

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Logikus, hogy miért õ. Elfáradt a karaktere, és ez a szinkronhangjáról is levesz terhet. Amúgy nekem tetszik a helyettese, ügyes fordulat volt egy ilyen karakter.

Nem értek egyet, õ volt talán az egyetlen emberi tulajdonságokkal rendelkezõ karakter, aki folyton kritizálta a társadalmat. Rengeteg lehetõség volt még a személyiségében és a már említett Stewie - Brian duó is a sorozat egyik kulcseleme volt. A közös részek, folytonos cívódás, love-hate kapcsolat, stb

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Amúgymeg animáció révén teljesen kényelmes helyzetben vannak, pihentetik egy kicsit a karakterét, aztán bármikor vissza lehet hozni, ha úgy alakul.

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Amúgymeg animáció révén teljesen kényelmes helyzetben vannak, pihentetik egy kicsit a karakterét, aztán bármikor vissza lehet hozni, ha úgy alakul.

Mellesleg a fan-ok már most összevadásztak 100+1 bizonyítékot a visszatérésre. Lehet csak reklámhúzás volt az egész.

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Lehetséges spoiler a jövõre nézve.

13. részben elvileg lesz, de nem tudom hogy rendesen visszatér vagy csak arra az egy részre.

Link to comment
Share on other sites

a880120

Szerintem megvárják mi lesz a közönség reakciója az új kutyára, aztán, ha nem tetszik nekik visszahozzák Brian.t.

A 12 évadból, maximum 2 évadot tudnék összerakni azokból a részekbõl, amik tényleg nagyon tetszettek, de azokban szinte csak Bri és Stewie szerepel.

Mellesleg a fan-ok már most összevadásztak 100+1 bizonyítékot a visszatérésre. Lehet csak reklámhúzás volt az egész.

Mint például? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Mint például? :unsure:

-Egy korai promo kép az évad egyik még le nem vetített epizódjáról, amin Brian szerepel a családdal(egy másik családtag viszont hiányzik).

-Jövõbeli epizódok címei, melyek Brian nevét tartalmazzák.

-Szintén egy késõbbi epizód plakátja Brian-nel a háttérben.

-Spekuláció az utolsó epizód idõgépes történéseirõl, amibõl még némelyek azt is kihozták, hogy Brian más idõbõl jött énje gázolta el jelenbeli önmagát

-stb

ha rákeresel biztos találsz még

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
JaniRazor

Na csak visszahozták Briant.

Nem rakom tagbe, gondolom mindenki számított rá :D

Amúgy olyan tipikusan hozták vissza, bár kb semmi értelme nem volt megölni, Nagyon rossz! retcon az egész.

Viszont örülök B)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Ejnoyin-Qwebeh-Yenmon

UUXi4ppLm-U


Jóég, hosszú idõ óta a legviccesebb dolog a family guyban:DD
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...