Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Family Guy


THE_KUP

Recommended Posts

-moki-

Amúgy MacFarlane-nek most mi eu a Furry mániája? :lol: Mind a két egymást követõ American Dad-ben voltak Furry-k :D

"Are you swimming?" xD

Link to comment
Share on other sites

THE_KUP

sikerült találnom 1 igényesebb oldalt ami nem is lassú és még a részek is fent vannak norámálisan :D (szintén angolul) FamilyGuy

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

sikerült találnom 1 igényesebb oldalt ami nem is lassú és még a részek is fent vannak norámálisan :D (szintén angolul) FamilyGuy

köszi. tettem is a könyvjelzõkbe :D

majd elkezdem a sorozatot. csak most mást lesek.

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

Én mostanában kezdtem el nézni a Comedy Centralon, biztos jobb lehet eredeti nyelven, de így szinkronnal is szakadni tudok rajta, õrült jó sorozat. :D Egyébként mennyire számít, hogy milyen sorrendben nézzük a részeket? Mert Én elõször megnéztem az elsõ 2 részt, majd utána a CC-n egy karácsonyi epizód volt és ott már megjelent egy új szereplõ, az egyik szomszéd. Lesz még ilyen, ahol nem árt látni az elõzõ részeket v. igazából teljesen mindegy?

Link to comment
Share on other sites

THE_KUP

Én mostanában kezdtem el nézni a Comedy Centralon, biztos jobb lehet eredeti nyelven, de így szinkronnal is szakadni tudok rajta, õrült jó sorozat. :D Egyébként mennyire számít, hogy milyen sorrendben nézzük a részeket? Mert Én elõször megnéztem az elsõ 2 részt, majd utána a CC-n egy karácsonyi epizód volt és ott már megjelent egy új szereplõ, az egyik szomszéd. Lesz még ilyen, ahol nem árt látni az elõzõ részeket v. igazából teljesen mindegy?

konkrétan nincs olyan nagy összefügés a részek közöt, csak van pár amiban történik maradnadó dolog ...új évad nagyon beteg xD sajnos nehéz várni az új részeket ... és a comedy central.os válzozaton szakadtál akkor az angol verzión meghalsz ;) sztem mérhetetlenül jobb angolul

Link to comment
Share on other sites

Copiedname

Eredeti nyelven gyakorlatilag minden jobb, de ennek nincs olyan rossz szinkronja, szerintem simán nézhetõ magyarul is, csak Stewie hangja kicsit fura.

Link to comment
Share on other sites

Hares

Ez egy szar...a Szausz Park is megmondta.

Link to comment
Share on other sites

Copiedname

Akkor te valamit nagyon félreérthettél a Cartoon Warsban :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Iam_The_Ghost

Ez egy szar...a Szausz Park is megmondta.

Nagyon nem az, régen nevettem ennyit egy rajzfilmsorozaton. :rolleyes: Ha hasonlítani kéne, akkor szerintem sokkal jobb, mint mondjuk a Simpson és a Futurama (bár utóbbi is fantasztikus :) ). SP-vel talán Nálam egyszinten van, nem tudnám egyiket jobbnak titulálni.

Link to comment
Share on other sites

DoNdRoX

Hát nekem a Simpson-nál jobban tetszik, south park egy kicsit jobban bejön. Bár még csak az elsõ évadot láttam Family Guy-ból. :D

Link to comment
Share on other sites

THE_KUP

Eredeti nyelven gyakorlatilag minden jobb, de ennek nincs olyan rossz szinkronja, szerintem simán nézhetõ magyarul is, csak Stewie hangja kicsit fura.

hát ha haonlitanának legalább a hangok de az sem 8( .... stewie angolos akcentusa meg teljesen elmradat 8(... én már csak angolul vagyok hajnalndó ien jellegû dolgokat nézni ^^

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
-StiF-

Hát ez nagyon állat kis sorozat. Kezdem darálni. :D

Link to comment
Share on other sites

MuMa01

most látom csak a topicját. nagyon imádom, egyik kedvencem :lol: :D szerintem übereli az összes hasonló sorozatot (jó, futurama azért vele együtt van a dobogón), sírva röhögõs szituációkat írnak peternek mindig :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ejnoyin-Qwebeh-Yenmon

Imádom. ^^

Ha meg már az Sp-hez hasonlítjuk, akkor a Family Guy jóval színvonalasabb szerintem.A poénok mélyebbek, cinikusabbak és szarkasztikusabbak. Az ütõdött poénok ütõdöttebbek, és jobban teljesít társadalomkritika terén.

De ez csak az én véleményem. :D

És igen, eredeti nyelven kell. Herbert ftw. ^^

Link to comment
Share on other sites

Hor1

Én is jobban szeretem mint az SP-t, de ez érdekesmód jobban tetszik szinkronnal. :)

Link to comment
Share on other sites

Richo25

Igen mivel south parkot alacsonyab korosztálynak csinálják 12-13 hogy megtanuljanak csúnyán beszélni. EZ sokkal viccesebb sorozat fõleg a visszaemlékezések tetszenek:)

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Imádom. ^^

Ha meg már az Sp-hez hasonlítjuk, akkor a Family Guy jóval színvonalasabb szerintem.A poénok mélyebbek, cinikusabbak és szarkasztikusabbak. Az ütõdött poénok ütõdöttebbek, és jobban teljesít társadalomkritika terén.

De ez csak az én véleményem. :D

És igen, eredeti nyelven kell. Herbert ftw. ^^

You sir, You're awesome. [taps]

Kb olyan Family Guyt szinkronnal nézni, mint nem szinkronnal a Back to the Future-t...

Link to comment
Share on other sites

_Jolly_Joker_

Az elsõ pár rész nem volt valami nagy szám szerintem, de lassacskán megkedveltem a sorozatot, viszont a Futuramat sokkal jobbnak találom.

Link to comment
Share on other sites

gataka

Az elsõ pár rész nem volt valami nagy szám szerintem, de lassacskán megkedveltem a sorozatot, viszont a Futuramat sokkal jobbnak találom.

Szvsz 4. évad környékén indul be igazán, arrafelé igen durva részek vannak.

Pl. Passiós :D :DDD

Link to comment
Share on other sites

_Jolly_Joker_

Canada sucks! -_- :D

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Jaja, akkor lett igazán badass, mikor a cancel és a DVD bevételek után visszarakták õket a képernyõre...na akkor lett igazán Family a Guy. Azóta McFarlane-ék annyira bedurvultak, hogy a saját anyjukat, de még a Fox atyaúristeneit is simán porba gyalázzák egy jó poénért.

Link to comment
Share on other sites

Ejnoyin-Qwebeh-Yenmon

Jaja, akkor lett igazán badass, mikor a cancel és a DVD bevételek után visszarakták õket a képernyõre...na akkor lett igazán Family a Guy. Azóta McFarlane-ék annyira bedurvultak, hogy a saját anyjukat, de még a Fox atyaúristeneit is simán porba gyalázzák egy jó poénért.

Errõl az jut eszembe, mikor azt pedzegették, hogy Michael J. Foxot nem jó ötlet leszerzõdtetnie a Walt Disneynek. ( Zorro szerepbe )

-Hé, ki volt ez az álarcos fickó?

-Nem tudom, de itt hagyta a névjegyét.

Ránéznek a falra és egy irkafirka van fent rajta.

Iszonyat paraaaaaszt, mégis szakadtam rajta. :D

Meg mikor Reese Witherspoon állával vágja fel Cleveland a széfajtót. :lol:

Az elsõ évad bemelegítés, a másodikat még nem láttam, a harmadik, negyedik bûnös, a hatodik szintén, falszaggató, minden részben van valami agykisülés.

A hetedik pedig folytatja ezt az irányovnalat. ( OJ Simpson :lol: ) B)

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

Izé, a SW-os filmet kb. hányadik évad után érdemes megnézni?

Link to comment
Share on other sites

-moki-

Izé, a SW-os filmet kb. hányadik évad után érdemes megnézni?

Bármikor meg lehet, hiszen az összes eddigi szereplõvel találkoztál gyakorlatilag az elsõ évadban :D

Talán egy poén van, ami a sorozat vége felére utal, a "So i wanna booone my görlfre' " :lol:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...