Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Bully


Guest

Recommended Posts

JaniRazor

"Elkakadtam" a gameben, az elsõ angol órán csak 3 szót tudok kirakni :( Tudnátok mondani ide szavakat?(a mole, a low és az owl megvan).

Elõre is köszi.

Link to comment
Share on other sites

_kEke_

"Elkakadtam" a gameben, az elsõ angol órán csak 3 szót tudok kirakni :( Tudnátok mondani ide szavakat?(a mole, a low és az owl megvan).

Elõre is köszi.

Mellow, well

Link to comment
Share on other sites

_kEke_

Apcsába, lehet nekem is meg kellett volna kérdeznem... xD

Mindegy, már túl vagyok rajta, legközelebb már meglesz, köszi! :D

Link to comment
Share on other sites

_Maxtreme_

nah ez bizony igaz, talán még a Vice City volt a legbarátibb a maga idejében gépigény téren. ;)

A manhunt is frankó volt etéren :)

ps. Szívesen

Link to comment
Share on other sites

Karez

Egy kis tipp tanács hgoy mért érdemes tanulni is a játékban:

Kémia:

Sikeres gombnyomogatós játék után újabbnál újabb tömegoszlató bombákat lehet kitanulni. Elõször még petárdát, de a késõbbiekben bûzbombát is meglehet csinálni

Rajz:

Érdemes a rajz órákra is bejárni.

Minden sikeres kép kirakás után, jobban nõ a szerelmi pontunk. Így midnen csók után egy második csík is folyamatosan feltöltõdik ami, fogjuk fel kvázi páncélnak.(szal ha ütlegelnek akkro elõbb ez a sárga csík megy le utána a zöld)

Angol:

Angol szavak kirakása után jobban kezelünk helyzeteket. Minél több órát teljesítünk annál jobban kikerülhetünk nagyobb bunyókból hgoy stílusos beszólásal elküldjük azokat kaik odasózni akarnak nekünk.

Testnevelés:

Új mozdulatok, speciális ütések, és persze védekezési manõverek sora.

Bicikli szerelés:

A játék késõbbi szakaszába a városba is járkálhatunk, és mviel a fõhõs gyermek így két közlekedési eszköz áll rendelkezésünkre. Gördeszka és a bicikli. Értelemszerûen a bicikli gyorsabb, de ha bejárunk a szerelõ órákra, akkor gyorsabban és több ideig tudunk vele menni. Valamint a maximálsi teljesítés után, minden save point ház ellõt lesz egy bicikli.

De persze ezek mellet van más órák is de ezek a legfontosabbak és legkézenfekvõbb hogy legalább elvégezzük a játék végéig.

Link to comment
Share on other sites

JaniRazor

Én speciel minden órára bejárok. De ugye, ha mondjuk ha nem sikerül egy órát teljesíteni(akár többször is) lesz még rá alkalom, hogy az adott tárgy mind az 5 óráját teljesítsük? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Zizou2

na ha minden igaz holnap már én is tolhatom nagyon kíváncsi vagyok rá B)

Link to comment
Share on other sites

DaVeman

"Elkakadtam" a gameben, az elsõ angol órán csak 3 szót tudok kirakni :( Tudnátok mondani ide szavakat?(a mole, a low és az owl megvan).

Elõre is köszi.

Dejó, ilyeneket kell csinálni :) Ötletes

Link to comment
Share on other sites

Guest

"Elkakadtam" a gameben, az elsõ angol órán csak 3 szót tudok kirakni :( Tudnátok mondani ide szavakat?(a mole, a low és az owl megvan).

Elõre is köszi.

a legunalmasabb, legszarabb óra...

Link to comment
Share on other sites

Raven

"Elkakadtam" a gameben, az elsõ angol órán csak 3 szót tudok kirakni :( Tudnátok mondani ide szavakat?(a mole, a low és az owl megvan).

Elõre is köszi.

én meg elsõre nem vágtam h h kell irányítani a mini játékot és elrontottam. onnantól kezdve minden óra elõtt mentek. a béka boncolásának is 3x kellett nekiállnom mire teljesen rájöttem h kell kezelni az interfészt.

Link to comment
Share on other sites

DoNdRoX

én meg elsõre nem vágtam h h kell irányítani a mini játékot és elrontottam. onnantól kezdve minden óra elõtt mentek. a béka boncolásának is 3x kellett nekiállnom mire teljesen rájöttem h kell kezelni az interfészt.

ezt én se tudtam kell a békával csinálni, angol órát már megcsináltam az elsõt egy kis segítséggel :D

Link to comment
Share on other sites

-OJ-

én meg elsõre nem vágtam h h kell irányítani a mini játékot és elrontottam. onnantól kezdve minden óra elõtt mentek. a béka boncolásának is 3x kellett nekiállnom mire teljesen rájöttem h kell kezelni az interfészt.

A békát elsõre megcsináltam jelesre, de a kémia órán az Xbox-gomboknak mik a megfelelõi a billentyûzeten?

Link to comment
Share on other sites

_kEke_

A békát elsõre megcsináltam jelesre, de a kémia órán az Xbox-gomboknak mik a megfelelõi a billentyûzeten?

Kémián w-a-s-d -t kell nyomogatni (elsõ kettõn legalábbis)

Link to comment
Share on other sites

JaniRazor

Áááá ez a játék ^^

Annyi ötlet van benne B) kb 1 órája voltam a vidámparkban, és ott is mindent lehet csinálni: hullámvasút, céllövölde, meg az az erõfitogtatós csengõs bizbaz stb.. B) B) B)

És a küldik is egyre jobbak :)

Bahh szerelmes vagyok :lol:

Link to comment
Share on other sites

kovi990

Komoly ez a game,ma már végre én is tolhattam,de már eltelt 3-4 nap és autószerelés meg iyleneken nem is voltam.1 nap csak 2 óra van nem?

Link to comment
Share on other sites

Firerock

Szevasztok

belépek a játékba bejön a kép hogy Bully Scholarship edition és ilyen szép színes kép jön be és csak az ujraindítás segít

a múltkor ez a Silent Hunternél jelentkezett de csak annál és most ennél is

am GeForce Nx7300Gt-m van,most töltöttem le hozzá a legújabb drivert de ugyan az.

http://www.youtube.com/watch?v=7L66q0v1y80

ittvan a problem

lécci segítsetek mert már nagyon régóta vártam erre a játékra

Link to comment
Share on other sites

JaniRazor

Komoly ez a game,ma már végre én is tolhattam,de már eltelt 3-4 nap és autószerelés meg iyleneken nem is voltam.1 nap csak 2 óra van nem?

Igen 2 óra van. De az ilyen szerelés, matek, biosz sztem csak a 2. fejezetben lesz. Legalábbis nekem úgy van.

Link to comment
Share on other sites

DoNdRoX

Igen 2 óra van. De az ilyen szerelés, matek, biosz sztem csak a 2. fejezetben lesz. Legalábbis nekem úgy van.

Én már a 2.fejezetben vagyok kaptam is már új órákat, mellesleg az a békás dologot ahogy rájöttem egy pillanat alatt megcsináltam :D

Link to comment
Share on other sites

kovi990

Akkor ok,azért nincsenek ezek az óráim. :) Amugy sztem az a vga túlmelegszik,vagy 1szerûen csak lassan beadja a kulcsot.

Link to comment
Share on other sites

DoNdRoX

Akkor ok,azért nincsenek ezek az óráim. :) Amugy sztem az a vga túlmelegszik,vagy 1szerûen csak lassan beadja a kulcsot.

Hát ez csak a te szoc problémád :)

Link to comment
Share on other sites

JaniRazor

Én már a 2.fejezetben vagyok kaptam is már új órákat, mellesleg az a békás dologot ahogy rájöttem egy pillanat alatt megcsináltam :D

Sztem a békaboncolás vmi koktélul hangulatos ^^ :P

Link to comment
Share on other sites

MuMa01

kinek hogy tetszik? ^^ én wii-n anno kijátszottam, felejthetetlen élmény volt. pc-re is beszerzem mindenféleképpen.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...