Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Bully


Guest

Recommended Posts

KaiL

na én is kipróbáltam. eleinte nem voltam oda érte, hiányzott belõle az élet, meg az is fura hogy sokszor mutogatnak, beszéd nincs(akár a GTA-ban), aztán én kicsit többet vártam el tõle. de egyre tovább haladva, magába szippant :D most vagyok a Chapter 2-ben. Hány Chapteres? amúgy van valami ami kijavítaná hogy random beszaggasson?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Plata

Nekem nem sokszor volt vele problémám,már párszor végigvittem,100% sose jött össze,mert mindig újra kezdem. :lol:

Szerintem a tél nagyon állat a mikulás küldik kibajók.Kedvenc szórakozásom hogy go kartal randalírozok a városban,és elütök mindenkit,go kartal sose kapnak el a zsaruk.Az iskolában is lehet vele randalírozni.motorról lekapják az embert de go kart az más. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Aztech

na én is kipróbáltam. eleinte nem voltam oda érte, hiányzott belõle az élet, meg az is fura hogy sokszor mutogatnak, beszéd nincs(akár a GTA-ban), aztán én kicsit többet vártam el tõle. de egyre tovább haladva, magába szippant :D most vagyok a Chapter 2-ben. Hány Chapteres? amúgy van valami ami kijavítaná hogy random beszaggasson?

PC-n elvileg ez állandó gond, hogy nagyon jó konfigon is beszaggat néha. Én PS2-n vittem végig anno, ott 5 chapter volt, aztán jött az örök nyár. :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Taki2010

Kár h ehez a gamehez nem elég erõs a gépem(pedig a grafja kb olyan mint az SA-nak),GTA iskolaverziója,nagyon érdekes :) .

Link to comment
Share on other sites

Plata

Kár h ehez a gamehez nem elég erõs a gépem(pedig a grafja kb olyan mint az SA-nak),GTA iskolaverziója,nagyon érdekes :) .

Ha elmegy rajta a GTA SA akkor ez is sztem.

Link to comment
Share on other sites

Taki2010

Ha elmegy rajta a GTA SA akkor ez is sztem.

Nem mert a gépigénye 2X annyi RAM-ban,mint az SA-nak,nekem meg nincs annyim szal nem hiszem,de megpróbálom.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Patrik017

A Bully 1-gyel vagy más néven Canis Canam Edit-tel játszottam PS2õn hatalmas game :) :)

Most viszont elkezdtem letölteni Xboxra a "Scholarship Edition"t ez a második része lenne?

Link to comment
Share on other sites

JaniRazor

A Bully 1-gyel vagy más néven Canis Canam Edit-tel játszottam PS2õn hatalmas game :) :)

Most viszont elkezdtem letölteni Xboxra a "Scholarship Edition"t ez a második része lenne?

Nem. Csak egyféle Bully van, a Scholarship Edition az csak bõvített kiadása.

Link to comment
Share on other sites

Bart13

Én is elkezdtem játszani vele, mit kéne beállítani, hogy zeneórán a dupla alt-ot bevegye?

Link to comment
Share on other sites

Plata

Én is elkezdtem játszani vele, mit kéne beállítani, hogy zeneórán a dupla alt-ot bevegye?

Sztem semmit.nyomd mind a kettõt,én megint végigvittem.Még mindig nagyon bejön.

Link to comment
Share on other sites

Bart13

Sztem semmit.nyomd mind a kettõt,én megint végigvittem.Még mindig nagyon bejön.

Az a bajom hiába nyomom le mindkettõt azt nem érzékeli.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Carp_95

Lenne egy kérdésem.Miben különbözik a simma elsõ bully a másiktól a bully scholarship editiontól???nem kettõ különálló ugye???mret a neten még nemtaláltam rá utalást se vagy csak kiegészítõ rész???mert imádom az elsõ részt 4szer végigvittem és még mots is tud ujjakat mutatni csak a hülye angolórát nemtom a 3-madik után végigvinni :D XDam tényleg a világlegjobb játéka :D Bully forever IPB ImageIPB Image

Link to comment
Share on other sites

Zizou2

nem ugyanaz, mert a scholarship edition az egy bõvített változat már nem emlékszem pontosan miben több, majd valami okos gyerek jön és megmondja neked :D annyi biztos hogy vannak benne új tantárgyak

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
jardo

Az X360-as verzióban melyik gombbal lehet egykerekezni a biciklivel? -vel? De az az ugratás, és olyankor felkapja mindkét kereket. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Taki2010

Én most kezdtem el vele játszani és valami eszméletlen jó,simán lealázza a GTA-kat :)

Végre 1 olyan játék,ami letud kötni :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
Csabusa

Nagyon poén játék. Szerintem sokkal jobb, mint a GTA játékok.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
AmazonasKutato

Tényleg frankó. Anno játszottam vele, kb. 80%-nál hagytam abba de újra elõveszem mostanság. :troll:

Link to comment
Share on other sites

  • 8 years later...
VassGabor

Lassan elkészül a magyarítás hozzá, azt bele lehet vetni magunkat újra, most már magyarul.

Link to comment
Share on other sites

XCube
3 hours ago, VassGabor said:

Lassan elkészül a magyarítás hozzá, azt bele lehet vetni magunkat újra, most már magyarul.

Remélem nem szarják el.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
VassGabor

Kíváncsiságból majd tolom én is.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...