Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Melyik Játékot Várod A Legjobban?


Lord_Gera

Recommended Posts

VassGabor

Az jó, így hogy rendes gameplayek is vannak elég jónak tűnik azzal a retró pixelgraffal. Tiszta kings bounty 1.

Link to comment
Share on other sites

Cori

Amint kint lesz mondok véleményt :D Remélem Puding!a lesz, régóta várok egy jó kis Heroes cuccra :D (Heroes 5 kiegek óta)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
VassGabor

Én már tolom a bétáját, eddig baromira bejön.

Amire még érdemes figyelni a mai nap megkapta a végleges megjelenési dátumát a the guild 3 akit érdekel.

Link to comment
Share on other sites

Cori

Ja béta kint van de 30 euró és jelenleg nem vagyok stratégiás hangulatban, úgyhogy arrébb tolom a próbát, de jókat hallottam róla.

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
Cori

Final Fantasy 16 - Nem azt mondom, hogy legjobban várom vagy hogy rá lennék pörögve, DE... Az art style tetszik, a combat nem tudom, kicsit túl csilli villi akrobatikus animés nekem, de attól még lehet fun lesz. Viszont most tudtam meg, hogy a creative director/írója a játéknak Kazutoyo Maehiro, akiről most tudtam meg, hogy Yasumi Matsuno "tanítványa", mindketten dolgoztak Vagrant Storyn és FF Tacticson, mindkettő király írásilag, úgyhogy örülök :D Az artos koma is dolgozott  ezeken, lehet nem véletlen, hogy tetszik az art direction is!

Szóval, az utóbbi gameplay videók is tetszettek, trailerek is. Remélem jó lesz, igaz nincs PS-em, úgyhogy valószínûleg várni kell rá 1-2 évet :D 

Link to comment
Share on other sites

Viktor
On 4/14/2023 at 8:12 PM, Cori said:

Final Fantasy 16 - Nem azt mondom, hogy legjobban várom vagy hogy rá lennék pörögve, DE... Az art style tetszik, a combat nem tudom, kicsit túl csilli villi akrobatikus animés nekem, de attól még lehet fun lesz. Viszont most tudtam meg, hogy a creative director/írója a játéknak Kazutoyo Maehiro, akiről most tudtam meg, hogy Yasumi Matsuno "tanítványa", mindketten dolgoztak Vagrant Storyn és FF Tacticson, mindkettő király írásilag, úgyhogy örülök :D Az artos koma is dolgozott  ezeken, lehet nem véletlen, hogy tetszik az art direction is!

Szóval, az utóbbi gameplay videók is tetszettek, trailerek is. Remélem jó lesz, igaz nincs PS-em, úgyhogy valószínûleg várni kell rá 1-2 évet :D 

Nekem annyira hiányzik a körökre osztott harcrendszer, kár volt elhagyni úgy bő tíz évvel ezelőtt....

Link to comment
Share on other sites

Cori
On 4/22/2023 at 11:26 AM, Viktor said:

Nekem annyira hiányzik a körökre osztott harcrendszer, kár volt elhagyni úgy bő tíz évvel ezelőtt....

Most pótlom őket valamennyire (1 és 4 végigjátszva pár éve, 7-et most folytatom és a 9-et is elkezdtem), megnéznék egy ilyen nagy költsévetésű körökre osztott verziót. 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
kaszman1

Megvárom az első technikai review-ket, és ha csak nem optimalizálatlan fos, akkor első hetes vásárlás lesz. Csak lenne dátum :rolleyes:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jimkingdom
16 hours ago, kaszman1 said:

Megvárom az első technikai review-ket, és ha csak nem optimalizálatlan fos, akkor első hetes vásárlás lesz. Csak lenne dátum :rolleyes:

Nem vagyok egy Capcom fan de nézd meg pl. a DMCket, RE-k például mindegyik kitűnően fut akármilyen hardvert raksz alá! Emiatt pont nem aggódnék.

Link to comment
Share on other sites

kaszman1
3 hours ago, Jimkingdom said:

Nem vagyok egy Capcom fan de nézd meg pl. a DMCket, RE-k például mindegyik kitűnően fut akármilyen hardvert raksz alá! Emiatt pont nem aggódnék.

Nem is aggódok, csak a szar PC portok manapság nagyon gyakoriak és elvből nem veszek meg semmit megjelenés napján. 

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Spiderman 2 :)

Link to comment
Share on other sites

VassGabor

Alone in the dark, Alan wake 2, Jagged Aliance 3.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Hor1

A demo után csak rányomtam az FF XVI preorderre (esélytelennek éreztem pedig), most meg már nagyon be vagyok zsongva, már csak 2 nap. ^^

Link to comment
Share on other sites

Cori
On 6/20/2023 at 10:22 PM, Hor1 said:

A demo után csak rányomtam az FF XVI preorderre (esélytelennek éreztem pedig), most meg már nagyon be vagyok zsongva, már csak 2 nap. ^^

Mi a vélemény eddig?

Néztem egy két reviewt, és a főstory 80%ban cutscene, buta mellékküldik és társait hallom, igaz mások szerint meg baromi jó, gondolom valahol a kettő között lehet a cucc.

Link to comment
Share on other sites

Hor1
15 minutes ago, Cori said:

Mi a vélemény eddig?

Néztem egy két reviewt, és a főstory 80%ban cutscene, buta mellékküldik és társait hallom, igaz mások szerint meg baromi jó, gondolom valahol a kettő között lehet a cucc.

Nem nagyon volt rá időm, kb 2 órát toltam a demo utáni részt, de én is kevésbé vagyok lelkes egyelőre. :D

Majd most a napokban lesz időm. majd írok róla.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Hor1
On 6/27/2023 at 7:13 PM, Cori said:

Mi a vélemény eddig?

Néztem egy két reviewt, és a főstory 80%ban cutscene, buta mellékküldik és társait hallom, igaz mások szerint meg baromi jó, gondolom valahol a kettő között lehet a cucc.

6-7 óra után vegyes.

Szép cucc, de egyelőre (?) nagyon fogja a kezem, teljesen csőben megyünk, semmi felfedezés érzés nem volt eddig, volt egy-két láda de teljesen jelentéktelen cuccokkal, meg azok is ilyen unalmas barna, semmivel nem kitűnő tucat-assetek. Meg az egész nagyon szürke, sivár, vizuálisan elég uncsi. Értem, hogy ez kell a realitáshoz, meg hogy gritty legyen, de nem jó ránézni, folyamatosan egy színekkel teli FFX-re, vagy Dragon Quest XI-re gondolok közben. Nagyon sok a cutscene, ami önmagában nem baj, Kojimanal is sok, de itt egyelőre rossz az arány, meg a pacing valahogy, játszani szeretnék, de nem hagy.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Cori
9 hours ago, Hor1 said:

6-7 óra után vegyes.

Szép cucc, de egyelőre (?) nagyon fogja a kezem, teljesen csőben megyünk, semmi felfedezés érzés nem volt eddig, volt egy-két láda de teljesen jelentéktelen cuccokkal, meg azok is ilyen unalmas barna, semmivel nem kitűnő tucat-assetek. Meg az egész nagyon szürke, sivár, vizuálisan elég uncsi. Értem, hogy ez kell a realitáshoz, meg hogy gritty legyen, de nem jó ránézni, folyamatosan egy színekkel teli FFX-re, vagy Dragon Quest XI-re gondolok közben. Nagyon sok a cutscene, ami önmagában nem baj, Kojimanal is sok, de itt egyelőre rossz az arány, meg a pacing valahogy, játszani szeretnék, de nem hagy.

Közben néztem pár spoilermentes reviewt és sajnos ez a tendencia marad a játék végéig :( 

Link to comment
Share on other sites

Hor1
1 hour ago, Cori said:

Közben néztem pár spoilermentes reviewt és sajnos ez a tendencia marad a játék végéig :( 

Haladtam azóta tovább, a sztori be-beindulgat (bár elég sótlan karaktereink vannak), meg némi szabadabb mászkálás is volt. A side-contentekről jobb nem beszélni, a gyengénél is gyengébbek. :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
kinopio

Marvel's Spiderman 2- előrendeltem már.

Ugyan a CP2077 után megfogadtam , hogy játékot nem rendelek elő, de nem bírtam magammal. :P
Az Inomniacban meg még megbízom, még!

Edited by kinopio
Link to comment
Share on other sites

kaszman1

State of Decay Collection - Steam-en. Lehet pont jó lesz velük szöszölni a Steam Deck-en, bár PS-en nem jutottam velük messzire, a második résznek mindig akartam adni még egy esélyt.

Link to comment
Share on other sites

Leon121
3 hours ago, kaszman1 said:

State of Decay Collection - Steam-en. Lehet pont jó lesz velük szöszölni a Steam Deck-en, bár PS-en nem jutottam velük messzire, a második résznek mindig akartam adni még egy esélyt.

A második rész számomra az elmúlt 10+ év játéka kb. Egy időben rohadt sokat áradoztam róla, nekem perfekt arányban találták el a játékmenet minden szintjét a legaljától (zombis lopakodós hent) a legfelsőbbig (bázis- és outpost menedzselés, túlélők skilljeinek összeválogatása, plague hearthok vadászata). Közben meg ott a permamens halál rémképe, amitől mindvégig feszült horror marad, meg a randomitás, ami a világot átszövi. Szerintem méltatlanul alulértékelt, zseniális cucc. :wub:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
kinopio

Tudom, itt is kevés a kanapé manager, de én minél többet hallok a Football Manager idei felvonásáról, annál jobban várom azt is. :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...