Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Melyik Játékot Várod A Legjobban?


Lord_Gera

Recommended Posts

XCube

https://gamepod.hu/hir/az_atnevezes_utan_jovo_honapban_jelenik_meg_az_ion.html

A 3DRealms tovább lépett és átnevezte a játékot. Az Iron Maiden faxargása szerintem példátlan tuskóság egyébként.

Be fogok nevezni egy big box verzióra, bízom benne, hogy nem egy összegyűrt foshalmaz érkezik meg majd augusztusban a postaládámba.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

SaltyDave
21 hours ago, XCube said:

https://gamepod.hu/hir/az_atnevezes_utan_jovo_honapban_jelenik_meg_az_ion.html

A 3DRealms tovább lépett és átnevezte a játékot. Az Iron Maiden faxargása szerintem példátlan tuskóság egyébként.

Be fogok nevezni egy big box verzióra, bízom benne, hogy nem egy összegyűrt foshalmaz érkezik meg majd augusztusban a postaládámba.

Azért stílusos lenne ha Guns and Poses vagy Metal-Lick-A lenne az új név :D 

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
moody

Classic WoW

Újra nem lesz életem jövő hét keddtől. Végre!

  • Upvote 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Cori
1 hour ago, moody said:

Classic WoW

Újra nem lesz életem jövő hét keddtől. Végre!

Golemagg Alliance??

Link to comment
Share on other sites

moody
7 hours ago, Cori said:

Golemagg Alliance??

Igen. :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Hor1

Ránézünk mi is asszonnyal, egy kis nosztalgia. ^^

Link to comment
Share on other sites

Leon121

Jön Torchlight 2 Switch-re. :wub: Mondjuk PC-n toltam eleget, nem is biztos, hogy meg kéne venni, de... szerettem a játékot, és hát na hát izé. :blush:

Link to comment
Share on other sites

gebali1991
4 hours ago, Leon121 said:

Jön Torchlight 2 Switch-re. :wub: Mondjuk PC-n toltam eleget, nem is biztos, hogy meg kéne venni, de... szerettem a játékot, és hát na hát izé. :blush:

Adom, csak ne 40 euro legyen már. Néha egész nevetséges a portok ára. 

Link to comment
Share on other sites

Ejnoyin-Qwebeh-Yenmon

Az Ori árára is kíváncsi leszek. :D

Link to comment
Share on other sites

Leon121
16 hours ago, gebali1991 said:

Adom, csak ne 40 euro legyen már. Néha egész nevetséges a portok ára. 

Hja igen. A Terraria is mennyi? 30 euró? Ment is a közfelháborodás rendesen. Mondjuk nem mintha nem érne meg annyit a játék azok után, amennyi órát (úgy hallom) bele lehet tolni, de azért na...

Link to comment
Share on other sites

XCube
1 hour ago, Leon121 said:

Hja igen. A Terraria is mennyi? 30 euró? Ment is a közfelháborodás rendesen. Mondjuk nem mintha nem érne meg annyit a játék azok után, amennyi órát (úgy hallom) bele lehet tolni, de azért na...

Igan. Ahhoz képest, hogy PC -re 2,49 Euróért vettem elég durva ár azért :D .

Link to comment
Share on other sites

moody
On 8/24/2019 at 7:15 AM, Leon121 said:

Hja igen. A Terraria is mennyi? 30 euró? Ment is a közfelháborodás rendesen. Mondjuk nem mintha nem érne meg annyit a játék azok után, amennyi órát (úgy hallom) bele lehet tolni, de azért na...

Akkor nem csodálkozom hogy a switch is fel van törve. Én pont a drága játékok miatt nem veszek switchet, hackelt gépet meg nem fogok venni.

Link to comment
Share on other sites

Viktor

Megpróbálok elhajolni a kövek elől, de.... nfs

Azért nem lesznek álmatlan éjszakáim, ha ezt is elbaltázzák, mert mitől is lenne más most a helyzet, azért kicsit bizakodom. Sose voltam a műfaj szerelmese, de régen mindig elvoltam egy-egy nfs résszel. Lehetne egy forza kaliberű játék ps-re is.

Link to comment
Share on other sites

payskin
On 8/24/2019 at 7:15 AM, Leon121 said:

A Terraria is mennyi? 30 euró? Ment is a közfelháborodás rendesen. Mondjuk nem mintha nem érne meg annyit a játék azok után, amennyi órát (úgy hallom) bele lehet tolni, de azért na...

Bele... :D

ryb3gLE.png

De most bojkottálom, mert be vagyok rájuk rágva. Nem tudom, mi a f* csinálnak... A PC-sen kívül minden más verzió fejlesztését kiszervezték külsősöknek, holnap jön valami mobilfrissítés. Tavaly ilyenkor már elkezdték spoilerezni a következő verzió újdonságait, és valamikor pont ilyen tájban egy felkérdezésre dobták le a bombát, hogy "idén" (mármint 2018-ban) ne nagyon számítsunk rá. Eltelt egy teljes év, bejelentették, hogy nem 1.3.x lesz hanem 1.4 (hűha), és most, az augusztusi hírmondóban annyit sikerült a PC- változattal kapcsolatban megemlíteni, hogy át lehet majd színezni a minionokat (nem a sárgákat, mindegy) és hogy jól haladnak, but there is still so much to do. A közösség is egyre türelmetlenebb: a nagy Youtube-os nevek teljesen leálltak a Terraria-sorozatokkal, csak az ilyen spoileres (koloncnak odadobott kiszivárogtatott részlet) baromságokról csinálnak 3-4-5 perces kis szarokat, meg megy az ilyen nyűglődés, hogy végig lehet-e játszani félkézen, kard nélkül, páncél nélkül, kaja nélkül, fák kivágása nélkül. Hagyjuk már.

Viszont láttam 4K-s videót az AoE II Definitive Editionből. Na, azt várom. :D

Link to comment
Share on other sites

Ejnoyin-Qwebeh-Yenmon
17 minutes ago, Viktor said:

Megpróbálok elhajolni a kövek elől, de.... nfs

Azért nem lesznek álmatlan éjszakáim, ha ezt is elbaltázzák, mert mitől is lenne más most a helyzet, azért kicsit bizakodom. Sose voltam a műfaj szerelmese, de régen mindig elvoltam egy-egy nfs résszel. Lehetne egy forza kaliberű játék ps-re is.

Ez a rész nekem az undergroundot és underground 2-t idézi. ÉS azok nagyon jó játékok voltak.

Szóval ha visszatérnek oda, akkor rendben lesz.

Link to comment
Share on other sites

gebali1991
5 minutes ago, Ejnoyin-Qwebeh-Yenmon said:

Ez a rész nekem az undergroundot és underground 2-t idézi. ÉS azok nagyon jó játékok voltak.

Szóval ha visszatérnek oda, akkor rendben lesz.

Szerintem meg a Pro Streetet és a múltkori neonfényest fost idézi :D Főleg a nappali versenyek, azok egy az egyben a PS színvilágát idézik.

Link to comment
Share on other sites

XCube
21 minutes ago, payskin said:

Bele... :D

ryb3gLE.png

De most bojkottálom, mert be vagyok rájuk rágva. Nem tudom, mi a f* csinálnak... A PC-sen kívül minden más verzió fejlesztését kiszervezték külsősöknek, holnap jön valami mobilfrissítés. Tavaly ilyenkor már elkezdték spoilerezni a következő verzió újdonságait, és valamikor pont ilyen tájban egy felkérdezésre dobták le a bombát, hogy "idén" (mármint 2018-ban) ne nagyon számítsunk rá. Eltelt egy teljes év, bejelentették, hogy nem 1.3.x lesz hanem 1.4 (hűha), és most, az augusztusi hírmondóban annyit sikerült a PC- változattal kapcsolatban megemlíteni, hogy át lehet majd színezni a minionokat (nem a sárgákat, mindegy) és hogy jól haladnak, but there is still so much to do. A közösség is egyre türelmetlenebb: a nagy Youtube-os nevek teljesen leálltak a Terraria-sorozatokkal, csak az ilyen spoileres (koloncnak odadobott kiszivárogtatott részlet) baromságokról csinálnak 3-4-5 perces kis szarokat, meg megy az ilyen nyűglődés, hogy végig lehet-e játszani félkézen, kard nélkül, páncél nélkül, kaja nélkül, fák kivágása nélkül. Hagyjuk már.

Viszont láttam 4K-s videót az AoE II Definitive Editionből. Na, azt várom. :D

Jöhetne már egy terjedelmesebb update, lehetőleg némi fejlesztéssel a felbontások irányában. Azóta nem tudtam vele huzamosabb ideig játszani mióta a széles monitoromon 3440x1440 -ben kevesebbet látok a pályából, mint fHD -ben, mert a zoom minimuma felbontástól függően fixálódik. Ha a képarányt megtartva lemegyek 2560x1440 -re, akkor a zoom rendben van, de nem pixel perfect, így hullámzik az egész kép ha mozgok. FHD alatt minden felbontáson jól működik a játék, csak fölötte ilyen vacak.

10 minutes ago, Ejnoyin-Qwebeh-Yenmon said:

Ez a rész nekem az undergroundot és underground 2-t idézi. ÉS azok nagyon jó játékok voltak.

Szóval ha visszatérnek oda, akkor rendben lesz.

Nekem inkább a ProStreet és a Carbon. De utóbbi valószínűleg csak azért, mert a 2016 -os NFS -t nem is láttam még élőben.

Ha az Underground hangulatának egy szeletét sikerül beleplántálni valami használható irányítással (félelmetes, hogy a második Most Wanted, illetve a Rivals óta nem képesek normálisan irányítható NFS játékokat csinálni), akkor az már elég jó.

A Rivals miatt nagyon haragszom rájuk egyébként, egy fél perc örömöm sem volt azzal a játékkal, pedig én próbálkoztam. Egy esélyt kap még kormánnyal, hátha ott nem kell évekig várni, hogy beálljon egyenesbe az autó.

Link to comment
Share on other sites

nyrfan
27 minutes ago, gebali1991 said:

Szerintem meg a Pro Streetet és a múltkori neonfényest fost idézi :D Főleg a nappali versenyek, azok egy az egyben a PS színvilágát idézik.

Én a Pro Streettel utáltam meg nagyon az nfs szériát. Abban a sprint verseny valami botrány f.s volt.

Azóta nem nagyon tudott egy autós játék sem hosszabb távon lekötni. Úgy hogy mondjuk végig is játszam.  Talán csak a Forza 3, meg a Forza Horizon FF DLC-je. Ezen kívül semmi. Pedig alapvetően szeretem a kocsikat, meg mindenféle versenyt megnézek. De játszani, azt nem. 

Azt a múltkori neonfényest vártam, biztam benne, hogy talán, talán lesz egy új Underground, de hát nem. fél óra elég volt belőle. Azzal a hülye, elcseszett irányításával.

Nem értem, hogy mért nem képesek egy normális részt összerakni.

 

Amikkel játszottam(Nfs) a régi Undergroundok mellett még mindig a Most Wanted az etalon, a hibái ellenére is. A Carbon sem volt annyira rossz.

Link to comment
Share on other sites

Viktor

Egyébként tényleg érdekes, miért nem csináltak egy Underground folytatást, nagyon adná magát a dolog, szerintem igény is lenne rá. Aztán lehet, csak a nosztalgia beszél belőlem.

Link to comment
Share on other sites

gebali1991
2 minutes ago, Viktor said:

Egyébként tényleg érdekes, miért nem csináltak egy Underground folytatást, nagyon adná magát a dolog, szerintem igény is lenne rá. Aztán lehet, csak a nosztalgia beszél belőlem.

Mintha lett volna köszönet az új Most Wantedben.

Link to comment
Share on other sites

XCube
7 minutes ago, Viktor said:

Egyébként tényleg érdekes, miért nem csináltak egy Underground folytatást, nagyon adná magát a dolog, szerintem igény is lenne rá. Aztán lehet, csak a nosztalgia beszél belőlem.

A NFS 2016 az akart lenni.

Link to comment
Share on other sites

Viktor

Pedig aztán ott is adva volt minden, hogy na mostaztánmegmutatjukhaezkellnektekmegkapjátok. Nem tudom kik fejlesztették, vagy aki tehetségesebb, az már forzát csinál csak. :D

Link to comment
Share on other sites

Ejnoyin-Qwebeh-Yenmon

Tény, hogy az undergroundok után kb. egyikkel sem játszottam hosszú távon, mert leépülés volt minden tekintetben.
Csak most megnéztem a videót és az esti részek meg a durva customization juttatta eszembe.

De most komolyan, mi olyan nehéz egy underground 3ban? Lehet belerakni egy rakás új zenét, egy-két város, vagy nagyvárosok éjszakai körútja, autók, fejlettebb pimpelési lehetőség, és értelmes irányítás. Minden rendelkezésre áll, csak össze kéne rakni.

Link to comment
Share on other sites

XCube
12 minutes ago, Ejnoyin-Qwebeh-Yenmon said:

De most komolyan, mi olyan nehéz egy underground 3ban? Lehet belerakni egy rakás új zenét, egy-két város, vagy nagyvárosok éjszakai körútja, autók, fejlettebb pimpelési lehetőség, és értelmes irányítás. Minden rendelkezésre áll, csak össze kéne rakni.

Lootbox, mikrotranzakció, DLC -k, online multiplayer, sandbox... .

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

gebali1991
1 hour ago, XCube said:

Lootbox, mikrotranzakció, DLC -k, online multiplayer, sandbox... .

What? :D 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...