Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Japanese & European Tuning Cars


Brian55

Recommended Posts

_L_

Jó széles legyen ám, mint ez :) :

IPB Image

De mindenkinek más az ízlése...

DTM Spec :)

Széles lesz, de ne ennyire vazze

Link to comment
Share on other sites

Spyk3r

Calibra is nagyon jó verda :)

Ez a tuning nekem nagyon tetszik :)

IPB Image

Én (egyenlõre) maradok a Corollámnál, aztán tavasszal elválik, hogy lesz-e újabb autó, vagy mehet ennek a szépítgetése :)

Jó szolid de igényes ... rieger toldatok körbe nem is szépek a batár nagy lökösök...

Hát az én calibrám megmarad saloon állapotunak...amennyibe a zene lesz abbol már a legdurvább lökösökkel körbetudnám aggatni + még a festés is kivolna...de kinek mi a fontos :D

Link to comment
Share on other sites

Bergamo

Jó szolid de igényes ... rieger toldatok körbe nem is szépek a batár nagy lökösök...

Hát az én calibrám megmarad saloon állapotunak...amennyibe a zene lesz abbol már a legdurvább lökösökkel körbetudnám aggatni + még a festés is kivolna...de kinek mi a fontos :D

Nekem szerintem az a sorrend lesz, hogy felni+kipufogó, aztán egy festés és a végén a hangcucc. De lehet az utolsó kettõ felcserélõdik :D

Link to comment
Share on other sites

Spyk3r

Nekem szerintem az a sorrend lesz, hogy felni+kipufogó, aztán egy festés és a végén a hangcucc. De lehet az utolsó kettõ felcserélõdik :D

Felniket hagyom 15ös papucsra van 15ös felnim az jo nekem. Festés nemkell max majd egy polir :) ... kipufogo azt majd jövöre megprobálom megoldani ... egyenlöre minden megvan rendelve ami kell a ciripemhez... 1. szett meg majd azután ha a mélyt bekötötték megnézem elöbb 1.szett nélkül.

Link to comment
Share on other sites

TaviG

Calibra is nagyon jó verda :)

Ez a tuning nekem nagyon tetszik :)

IPB Image

Én (egyenlõre) maradok a Corollámnál, aztán tavasszal elválik, hogy lesz-e újabb autó, vagy mehet ennek a szépítgetése :)

Ez tényleg egy korrekt tuning, sõt egyedi. Szép.

Link to comment
Share on other sites

zapo

DTM Spec :)

Széles lesz, de ne ennyire vazze

Nem is a hatalmas kötényre gondoltam, hanem a szélesítésre, de az a króm visszapill. + alufelni...hát nem tudom, amúgy szép tényleg. :wub:

Ha szereted a clear optikát, akkor még van pár felesleges cucc rajta, germán stílusban biztos fain lenne...

DE mindenkinek más az ízlése. :)

Link to comment
Share on other sites

Bergamo

Nah egy másik szépség :) A motorházon változtatnék, azzal még szolidabb lenne a tuning, de így is tetszik :)

IPB Image

Link to comment
Share on other sites

Spyk3r

Dögösek a celicák ,csak ha vennék csak egy jó erös motorral rendelkezöt vennék nem vmi gyengével mer totalcarba még a lada is legyorsulta :D .. egy 1.8 GT-S már felvenné az aszfaltot :D ...

Rengetek ilyen csoda van ... nemisértem azokat akik belevannak buzulva ferrarikba meg lambokba...hát ezek mérföldekkel olcsobbak és olyna gyönyörüek h kell ilen tuning csodáknál jobb? nekem nem :D

Link to comment
Share on other sites

Bergamo

Dögösek a celicák ,csak ha vennék csak egy jó erös motorral rendelkezöt vennék nem vmi gyengével mer totalcarba még a lada is legyorsulta :D .. egy 1.8 GT-S már felvenné az aszfaltot :D ...

Rengetek ilyen csoda van ... nemisértem azokat akik belevannak buzulva ferrarikba meg lambokba...hát ezek mérföldekkel olcsobbak és olyna gyönyörüek h kell ilen tuning csodáknál jobb? nekem nem :D

Hát jah :D Én is inkább ezekért vagyok oda. 1 Ferrari meg egy Lambo árából rengeteg ilyen csodát lehet megszerezni :D

Link to comment
Share on other sites

zapo

Rengetek ilyen csoda van ... nemisértem azokat akik belevannak buzulva ferrarikba meg lambokba...hát ezek mérföldekkel olcsobbak és olyna gyönyörüek h kell ilen tuning csodáknál jobb? nekem nem :D

Akik megtehetik, hogy ilyeneket vegyenek, nem égõznek holmi tuningolt ócsó autóval (általában), legalább megmarad másnak a lehetõség.

Inkább vennék egy régi Skyline-t, vagy egy GT-R 34-et aztán jöhetne a tuning.

Persze túl sok autó tetszik, nemtudom milyen lesz majd valójában, lehet, hogy semmilyen se.

IPB Image

Link to comment
Share on other sites

TaviG

Hm, ez a Porsche eszméletlen gyönyörû...

Link to comment
Share on other sites

Spyk3r

Hm, ez a Porsche eszméletlen gyönyörû...

Gyönyörünek gyönyörü ez tény... de egy 1millást is meglehet csinálni igy simán h ennyire tetszen ,söt még jobban ... szal... persze ezt választanám énis de a külcsinröl beszélek most...

Link to comment
Share on other sites

TaviG

Gyönyörünek gyönyörü ez tény... de egy 1millást is meglehet csinálni igy simán h ennyire tetszen ,söt még jobban ... szal... persze ezt választanám énis de a külcsinröl beszélek most...

Persze, értem én mit akarsz mondani.

Link to comment
Share on other sites

zapo

Gyönyörünek gyönyörü ez tény... de egy 1millást is meglehet csinálni igy simán h ennyire tetszen ,söt még jobban ... szal... persze ezt választanám énis de a külcsinröl beszélek most...

Épp ez a jó a tuningban, hogy úgy csinál(tat)od, meg, ahogy neked legjobban tetszik. Az már más kérdés, hogy mit szólnak a rendõrök... :(

Lada

Link to comment
Share on other sites

Bergamo

Épp ez a jó a tuningban, hogy úgy csinál(tat)od, meg, ahogy neked legjobban tetszik. Az már más kérdés, hogy mit szólnak a rendõrök... :(

Lada

Hát rendõrök azért annyira sok mindenbe nem szólhatnak bele. Ha átment a kocsi a mûszakin, akkor semmibe :)

Link to comment
Share on other sites

Spyk3r

Hát rendõrök azért annyira sok mindenbe nem szólhatnak bele. Ha átment a kocsi a mûszakin, akkor semmibe :)

Lehet nem a ladára értette ,nemtudom . Mondjuk sztem müszakin nem nagyon néznék el ezt a ,,spoilert,, de hát akkor sincs semmi meddig tart müszaki után felszerelni. :D

Link to comment
Share on other sites

Bergamo

Lehet nem a ladára értette ,nemtudom . Mondjuk sztem müszakin nem nagyon néznék el ezt a ,,spoilert,, de hát akkor sincs semmi meddig tart müszaki után felszerelni. :D

Tudom, hogy nem arra értette. De ez meg a másik dolog x) Mûszaki után felszerelsz mindent :D

Link to comment
Share on other sites

zapo

Tudom, hogy nem arra értette. De ez meg a másik dolog x) Mûszaki után felszerelsz mindent :D

Általánosságban mondtam. De KPM engedélyyel megoldható, csakhát nem ingyen van az sem. Nem úgy, mint Belgiumban, Svájcban és Németországban, ahol az a lényeg, ha tuningolod, akkor legyen mivel megállni is...

IPB Image

Erre vajon mit szólnának a valóságban? :D

Ha már õk is Custom-izálnak, akkor semmi baj. :)

Link to comment
Share on other sites

Bergamo

Általánosságban mondtam. De KPM engedélyyel megoldható, csakhát nem ingyen van az sem. Nem úgy, mint Belgiumban, Svájcban és Németországban, ahol az a lényeg, ha tuningolod, akkor legyen mivel megállni is...

http://images.netbag.hu/20081027/10173323776.jpg

Erre vajon mit szólnának a valóságban? :D

Ha már õk is Custom-izálnak, akkor semmi baj. :)

Kemény ez a Police Hummer :D Az Eclipse annyira nem tetszik. Nekem a régebbi verzió jobban bejön.

IPB Image

Ezzel az egyszerű, szolid tuninggal szerintem tökéletes :)

Link to comment
Share on other sites

Spyk3r

Ezzel az egyszerû, szolid tuninggal szerintem tökéletes :)

Az bizony ! Kolibrit is ha megcsinálnám csak ilyen szolidra csinálnám meg ...nem ilyen 2méterre kimegy az orrátol ultra brutál batár lökösökkel . :D

olyasmira amit korábban betettél

Link to comment
Share on other sites

Bergamo

Az bizony ! Kolibrit is ha megcsinálnám csak ilyen szolidra csinálnám meg ...nem ilyen 2méterre kimegy az orrátol ultra brutál batár lökösökkel . :D

olyasmira amit korábban betettél

Látom nem csak én vagyok oda a szolid, egyszerû tuningért :) Jó látni, hogy van még aki ezt kedveli :D

Link to comment
Share on other sites

TaviG

Az Eclipse annyira nem tetszik. Nekem a régebbi verzió jobban bejön.

IPB Image

Ezzel az egyszerû, szolid tuninggal szerintem tökéletes :)

Hát nem is lettek szépek az új eclipsek...

Link to comment
Share on other sites

TaviG

Néhány érdekes tuning:

IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image

IPB Image

Link to comment
Share on other sites

zapo

Az új 'Clipse nekem se tetszik, a régi viszont annál inkább, de minden kocsit meg lehet bolondítani egy kis tuninggal. :)

Pl.: Az Audik nem jönnek be, de ezt elfogadnám azért. :)

IPB Image

Szerk.: pár kép még 1, 2, 3, 4

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...