Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Háborús szimulátorok


DancZer1

Recommended Posts

DancZer1

Ide jöhet minden ami a témával kapcsolatos. Mit? Hol? Mikor?! Mennyit?

Link to comment
Share on other sites

Snexi

Ide jöhet minden ami a témával kapcsolatos. Mit? Hol? Mikor?! Mennyit?

jobb lett volna egy Operation Flashpoint 2 nevû topic mint egy ilyen röviditésekkel tele,meg nem szoktak 2 különbözõ játéknak egy topicot nyitni

Link to comment
Share on other sites

DancZer1

Azok akik nem ismernék a Bohemia Interactive remekmûvét:

ARMA - Armed Assault - 2007 - Trailer

OPF 2 - Operation Flashpoint 2 - TBA 2008(remélem :) ) Trailer

jobb lett volna egy Operation Flashpoint 2 nevû topic mint egy ilyen röviditésekkel tele,meg nem szoktak 2 különbözõ játéknak egy topicot nyitni

Ez a két játék szinte ugyan az! olyan mint a GTA sorozat! Csak az ARMA azért lett az mert még nem igazi 2 része volt a OPF nak hanem inkább 1,5rész :) Azért tettem egy Topicba!

Link to comment
Share on other sites

Snexi

Azok akik nem ismernék a Bohemia Interactive remekmûvét:

ARMA - Armed Assault - 2007 - Trailer

OPF 2 - Operation Flashpoint 2 - TBA 2008(remélem :) ) Trailer

Ez a két játék szinte ugyan az! olyan mint a GTA sorozat! Csak az ARMA azért lett az mert még nem igazi 2 része volt a OPF nak hanem inkább 1,5rész :) Azért tettem egy Topicba!

az opf2-t nem a Bohemia Interactive készíti,azért lett az arma mert az operation flashpoint név a Codemaster-nél maradt így új cimet kelett találniuk

ez a topic most olyan mintha a far cry2-nek és a crysis-nak ugyanaz lenne a topicja

Link to comment
Share on other sites

DancZer1

az opf2-t nem a Bohemia Interactive készíti,azért lett az arma mert az operation flashpoint név a Codemaster-nél maradt így új cimet kelett találniuk

Igaz! De attól még a játék belsõ része, stílusa, a megoldások( hang, ballisztika, stb. ) még ugyan az. És egy kategória.

Link to comment
Share on other sites

Malleus

Igaz! De attól még a játék belsõ része, stílusa, a megoldások( hang, ballisztika, stb. ) még ugyan az. És egy kategória.

Hohohó. Ez elég merész kijelentés figyelembe véve azt, hogy az OFP2-bõl eddig még csak renderelt múvikat lehetett látni...

Link to comment
Share on other sites

Snexi

Igaz! De attól még a játék belsõ része, stílusa, a megoldások( hang, ballisztika, stb. ) még ugyan az. És egy kategória.

szerintem minél hamarabb szólj egy modinak hogy nevezezze át a topicot simán csak Operation Flashpoint 2-re (úgy is ez az aktuális most),de majd Jolly úgy is erre jár

Link to comment
Share on other sites

HD2

Hohohó. Ez elég merész kijelentés figyelembe véve azt, hogy az OFP2-bõl eddig még csak renderelt múvikat lehetett látni...

Valószínû, hogy nem sokban különbözik az elsõ résztõl, ami teljesen ugyanaz mint az Arma, csak szebb. (Meg szarabb a Hadjárat) :)

Link to comment
Share on other sites

Snexi

Valószínû, hogy nem sokban különbözik az elsõ résztõl, ami teljesen ugyanaz mint az Arma, csak szebb. (Meg szarabb a Hadjárat) :)

de árkádosabb lesz mindenképp

Link to comment
Share on other sites

Peca001

Ez a két játék szinte ugyan az! olyan mint a GTA sorozat! Csak az ARMA azért lett az mert még nem igazi 2 része volt a OPF nak hanem inkább 1,5rész :) Azért tettem egy Topicba!

hûhûû ecsém nagyon elvagy tévedve. Az OPF (inkább OFP amúgy sztem, de mindegy) és az ArmA említhetõ egylapom, aki játszott már velük tudja miért. Az OFP 2 már nem a Bohemia int kezei kerül ki, ergó másmilyen is lesz... nemhiába készül az ArmA 2 (!!!), ami az OFP, és az ArmA 1 folytatása lesz

Link to comment
Share on other sites

szab0lint

Amúgy az ARMA-t honnan lehet beszerezni Magyarországon? Mert én sehol sem láttam és érdekelne, mert ofp is szerintem jó játék volt.

Link to comment
Share on other sites

Peca001

Amúgy az ARMA-t honnan lehet beszerezni Magyarországon? Mert én sehol sem láttam és érdekelne, mert ofp is szerintem jó játék volt.

ASSZEM, nincs is magyar forgalmazója, de én erre nem vennék mérget :ph34r: hát... ha nem találod sehol, akkor viszont marad a torrent :ph34r: :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

OPF 2 - Operation Flashpoint 2 - TBA 2008(remélem :) ) Trailer

Húú, azta megnéztem, tényleg eléggé szép kis trailer. Remélem a játék is hozza a színvonalat. :lol:

Link to comment
Share on other sites

szab0lint

ASSZEM, nincs is magyar forgalmazója, de én erre nem vennék mérget :ph34r: hát... ha nem találod sehol, akkor viszont marad a torrent :ph34r: :ph34r:

Én maradnék az eredetinél :)

Link to comment
Share on other sites

Meridius

Huh, egyszer kipróbáltam, de nagyon szaggatott, és lófütyit se értettem az egészbõl :huh:

Link to comment
Share on other sites

DancZer1

ARMA 2 - "Go ANYWHERE, drive ANYTHING, shoot ANYONE!!!" B)

Edit: A www.arma2.com weboldal szeptember 1.-én indul!

Link to comment
Share on other sites

-Arch-

Nos ezt a játékot imádom B) B) Párszor már volt ilyen topic..de sajna innen kevés ember ismeri ezt a játékot, vagy nme fogta meg annyira :unsure:

Link to comment
Share on other sites

_Jolly_Joker_

"A sziget megvalósítására is nagy hangsúlyt fektetnek. „Mindenbõl egy kicsi”-elv értelmében a realisztikus terepviszonyok, úthálózat, erdõk, dombok, városok, mezõk lemodellezésére figyelembe vették egy hasonló térség valós arculatát is, hogy minél hihetõbb legyen. Ám a temérdek katonai adat pontos és hû viszontlátása a játékban törvényszerû, legyen szó a fegyverek ballisztikájáról, a jármûvek fizikájáról, ám az eszközök csak egy részét képezik az erõforrásoknak. Maga a harci cselekmények visszaadása a lényeges szempont, ehhez pedig az MI-hez kell nyúlni, nem is akárhogyan. Rugalmasságot ígérnek, támadási és védekezési mozgásokat, formációkat, erõforrások figyelembe vételét, csapaterõt, s mindeközben az idõjárási tényezõk befolyását, váltakozó napszakok és viszonyok mellett – hiszen utóbbi figyelembevételével akár elõnyt is kicsikarhatunk magunknak. Soha nem lesz két egyforma ütközet, az ellenség önálló döntésre kész, befolyás nélküli – sõt lehet, hogy egy küldetésben visszaverünk egy csapatot, akkor az a következõben pont hátba fog minket támadni, amikor éppen visszatérünk ahhoz a térséghez. Félelmetes!"

A teljes cikk

Egyelõre csak az nem tetszik a projektben, hogy lehet helikoptert és vadászgépet is vezetni. Szerintem teljesen felesleges, hadd legyen az Operation Flashpoint a gyalogsági harc szimulációja.

Kérdéses, hogy a Codemasters mennyire meri felvállalni a realizmust. Ha körbenézünk napjaink játékain, megfigyelhetjük, hogy szinte minden leegyszerûsödik, arcade-osodik. Remélem ez a folyamat annyira nem hat ki a Dragon Risingra.

Várjuk! :)

Link to comment
Share on other sites

gabor9108

imádom az ilyen gameket

de az Arma sajnos nem volt hajlandó normális fpsel futni :angry:

Link to comment
Share on other sites

_Jolly_Joker_

Nos, hát igen, az ArmA eléggé el lett cseszve. Ocsmány, mint az állat, ennek ellenére normális FPS-t nem produkál. <_<

Link to comment
Share on other sites

Malleus

Amúgy az ARMA-t honnan lehet beszerezni Magyarországon? Mert én sehol sem láttam és érdekelne, mert ofp is szerintem jó játék volt.

Itthon nem került forgalomba. A legális netes verziót nem ajánlom, ha eredetiben kell, akkor inkább hozasd be valahonnan.

Link to comment
Share on other sites

Peca001

Nos, hát igen, az ArmA eléggé el lett cseszve. Ocsmány, mint az állat, ennek ellenére normális FPS-t nem produkál. <_<

Szerintem egy katonai szimulációhoz még megfelelõ a grafikája, és az én (már nem acélos) gépemen simán fut. (c2d e6300, 7600gt, 1 giga ram)

Én az ArmA 2t valahogy jobban várom mint az OFP 2t... Talán mert az ArmA van az OFP készítõitõl, és nem maga az opflash 2 :) :)

Link to comment
Share on other sites

gabor9108

szeretem az ilyen lopakodós gameket

Ghost reconok si jók csak zárt pálya meg sivatag <_<

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

szeretem az ilyen lopakodós gameket

Ghost reconok si jók csak zárt pálya meg sivatag <_<

Splinter cell rulz B)

Link to comment
Share on other sites

gabor9108

bocsi offért de Ubis cuccok bejönnek mert nehéz mert van benne valami kivéve Rainbow six az könnyü :lol:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...