Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Zenehallgatókör


Toolvid

Recommended Posts

M3LK0R

Ja meg majd mindenki írja le ,h ki mire szavazott, és akkor tiszta lesz a dolog, mert sztem 1-2 szavazat itt elég necces lévén, h már van vagy 12 szavazat, de én innen tudok pár embert akik még nem is kezdték el a listát, plusz a többiek se nagyon szavaztak még, azt meg ne számoljuk már bele aki unalomból idejár szavazni :D

Link to comment
Share on other sites

B4LINT

Ja meg majd mindenki írja le ,h ki mire szavazott, és akkor tiszta lesz a dolog, mert sztem 1-2 szavazat itt elég necces lévén, h már van vagy 12 szavazat, de én innen tudok pár embert akik még nem is kezdték el a listát, plusz a többiek se nagyon szavaztak még, azt meg ne számoljuk már bele aki unalomból idejár szavazni :D

Persze, hát ha valaki meghallgatja mindet, vakkant mindegyikrõl pár szót szerintem, aztán utána odaböki, hogy melyikre szavazott. Legalábbis én így terveztem :D

Mondjuk még jó sokat kell meghallgatnom, de szombattól korlátlan szabadidő :D A Polkadot Cadaveren tegnap este bexartam, nagyon nagy... de még csak belehallgattam. Amúgy pár cucc beszerzése egyelőre reménytelennek tűnik nekem, majd ha nagyon nem megy, sikítozi fogok, jó? xD

Link to comment
Share on other sites

Zarathos

Ja meg majd mindenki írja le ,h ki mire szavazott, és akkor tiszta lesz a dolog, mert sztem 1-2 szavazat itt elég necces lévén, h már van vagy 12 szavazat, de én innen tudok pár embert akik még nem is kezdték el a listát, plusz a többiek se nagyon szavaztak még, azt meg ne számoljuk már bele aki unalomból idejár szavazni :D

A szavazás lényegtelen, inkább a nevek miatt van kint. Ami lényeg, az mindenki egyedi beszámolója arról, hogy milyen hatással voltak rá a zenék :)

Link to comment
Share on other sites

pumi

én még nem is szavaztam :P

Link to comment
Share on other sites

-moki-

én még nem is szavaztam :P

Szavazz rám, mert én nem hiszek a gépontban :lol:

Link to comment
Share on other sites

nezolaca

Clutch! Hatalmas lazaság, nem tudom, hogy mehetett el eddig mellettem! B)

Link to comment
Share on other sites

MailMan

A Benightednek az a szerencséje, hogy azért számoként van vagy 2-3 dallam, különben már rég kivágtam volna... :D

Link to comment
Share on other sites

Zarathos

A Benightednek az a szerencséje, hogy azért számoként van vagy 2-3 dallam, különben már rég kivágtam volna... :D

Hallgass végig böcsülettel mindent, az a topik lényege. Nekem is van, amitõl már sírok, annyira unalmas, de azért darabokban végigküldöm :D

Link to comment
Share on other sites

Bangyee

Amúgy pár cucc beszerzése egyelõre reménytelennek tûnik nekem, majd ha nagyon nem megy, sikítozi fogok, jó? xD

Ép emiatt jutott eszembe a következõ gondolat...

Figyelem! Pályázat, nyereményesõ!

Alapszintû weboldalkezelési képességekkel és korlátlan szabadidõvel megáldott fórumozótársak kerestetnek! A feladat: egy mindenki által elérhetõ minimáldesign weboldal létrehozása, ahol megtalálhatóak az egyes albumok elérhetõségei. A zenét ajánlók feladata lesz megadni az oldal kezelõjének (-inek) ezeket az elérhetõségeket. Ez nagyban hozzájárulna a ZHkör hatékony mûködéséhezés az idegrohamok elkerüléséhez.

A nemes vállalkozó(k) közt sört és óvszert sorsolunk ki. :lol:

Edited by Zarathos
Link to comment
Share on other sites

MailMan

A nemes vállalkozó(k) közt sört és óvszert sorsolunk ki. :lol:

Ha megmarad valamennyi sör, azt nyugodtan a gondjaimra bízhatjátok... :D

Link to comment
Share on other sites

Ghoul

Ép emiatt jutott eszembe a következõ gondolat...

Figyelem! Pályázat, nyereményesõ!

Alapszintû weboldalkezelési képességekkel és korlátlan szabadidõvel megáldott fórumozótársak kerestetnek! A feladat: egy mindenki által elérhetõ minimáldesign weboldal létrehozása, ahol megtalálhatóak az egyes albumok elérhetõségei. A zenét ajánlók feladata lesz megadni az oldal kezelõjének (-inek) ezeket az elérhetõségeket. Ez nagyban hozzájárulna a ZHkör hatékony mûködéséhezés az idegrohamok elkerüléséhez.

A nemes vállalkozó(k) közt sört és óvszert sorsolunk ki. :lol:

Összedobjam nektek valami ingyenes szolgáltatóra? :))))) de akkor télleg csak alap lesz és semmi diszités :lol:

Edited by Zarathos
Link to comment
Share on other sites

Darkdawn

Ép emiatt jutott eszembe a következõ gondolat...

Figyelem! Pályázat, nyereményesõ!

Alapszintû weboldalkezelési képességekkel és korlátlan szabadidõvel megáldott fórumozótársak kerestetnek! A feladat: egy mindenki által elérhetõ minimáldesign weboldal létrehozása, ahol megtalálhatóak az egyes albumok elérhetõségei. A zenét ajánlók feladata lesz megadni az oldal kezelõjének (-inek) ezeket az elérhetõségeket. Ez nagyban hozzájárulna a ZHkör hatékony mûködéséhezés az idegrohamok elkerüléséhez.

A nemes vállalkozó(k) közt sört és óvszert sorsolunk ki. :lol:

legegyszerûbb lenne egy blogot létrehozni nem? és akkor a frissítés is egyszerû B)

Edited by Zarathos
Link to comment
Share on other sites

MailMan

legegyszerûbb lenne egy blogot létrehozni nem? és akkor a frissítés is egyszerû B)

Hát akkor akár Toolvid blogján is mehetne... :rolleyes:

Edited by Zarathos
Link to comment
Share on other sites

M3LK0R

Várjál nekem van egy blogom amit már nem használok kicsit ki kell takarítani aztán mehet a buli :D Megfelel?

Link to comment
Share on other sites

nezolaca

A blog jó ötlet, körülbelül két perc létrehozni egyet, és ott meg lehetne beszélni az ajánlásokat is, és ide szigorúan csak az értékeléseket írni, mert így elég kaotikus lesz a topik...

Link to comment
Share on other sites

Bangyee

Várjál nekem van egy blogom amit már nem használok kicsit ki kell takarítani aztán mehet a buli :D Megfelel?

Nekem meg. Akkor lassan próbáljuk is ki szerintem. :) Ha M3LKOR életet lehel a blogjába, a MOSTANI, azaz eheti ajánlók, akiknek a 10 albuma fent van a szavazásban, küldjék neki a kutyafülét. Szigorúan oktató és kultúrális célzattal -_- :rolleyes:

A blog jó ötlet, körülbelül két perc létrehozni egyet, és ott meg lehetne beszélni az ajánlásokat is, és ide szigorúan csak az értékeléseket írni, mert így elég kaotikus lesz a topik...

Ez se rossz ötlet ám.

Edited by Zarathos
Link to comment
Share on other sites

M3LK0R

Na akkor beüzemeltem a cuccot : http://thereissomethingunderyourbed.blogspot.com/

itt a kicsike.

A mail címem hesserd@freemail.hu ,ide minden arc küldje el az album nevét, meg az õ nevét is írja le, aztán máris pakolom az oldalra a dolgokat, jó lenne mégegy admin, hogyha esetleg nem érek rá, köszönöm ;)

PM egyszerűbb lenne, nem? - Z

Edited by Zarathos
Link to comment
Share on other sites

Zarathos

Na, srácok, most billentünk át azon a bizonyos érzékeny határon, amit fórumszabályzat idevonatkozó pontjának hívnak, szóval kicsit szalonképesebbé szerkesztem a kommenteket :D Sorry, semantics ;)

Link to comment
Share on other sites

Darkdawn

Na akkor beüzemeltem a cuccot : http://thereissomethingunderyourbed.blogspot.com/

itt a kicsike.

A mail címem hesserd@freemail.hu ,ide minden arc küldje el az album nevét, meg az õ nevét is írja le, aztán máris pakolom az oldalra a dolgokat, jó lenne mégegy admin, hogyha esetleg nem érek rá, köszönöm ;)

PM egyszerûbb lenne, nem? - Z

segítek én

Link to comment
Share on other sites

MailMan

Na, srácok, most billentünk át azon a bizonyos érzékeny határon, amit fórumszabályzat idevonatkozó pontjának hívnak, szóval kicsit szalonképesebbé szerkesztem a kommenteket :D Sorry, semantics ;)

Jaaaaj, büszke vagyok rád, olyan virágnyelven mondtad el, hogy "no warez, b***meg!" :lol:

Link to comment
Share on other sites

M3LK0R

Na akkor beüzemeltem a cuccot : http://thereissomethingunderyourbed.blogspot.com/

itt a kicsike.

A mail címem hesserd@freemail.hu ,ide minden arc küldje el az album nevét, meg az õ nevét is írja le, aztán máris pakolom az oldalra a dolgokat, jó lenne mégegy admin, hogyha esetleg nem érek rá, köszönöm ;)

PM egyszerûbb lenne, nem? - Z

tényleg :D akkor pm ^^

segítek én

oks akkor mingyárt megbizergálom a blogot :D

Link to comment
Share on other sites

Bangyee

Na akkor beüzemeltem a cuccot : http://thereissomethingunderyourbed.blogspot.com/

itt a kicsike.

A mail címem hesserd@freemail.hu ,ide minden arc küldje el az album nevét, meg az õ nevét is írja le, aztán máris pakolom az oldalra a dolgokat, jó lenne mégegy admin, hogyha esetleg nem érek rá, köszönöm ;)

PM egyszerûbb lenne, nem? - Z

This topic will selfdestruct in 5... 4... 3... :lol:

Link to comment
Share on other sites

M3LK0R

This topic will selfdestruct in 5... 4... 3... :lol:

nehogy :D

Link to comment
Share on other sites

blambun

nos, hogyha egy rövid kis bemutatószöveget kell írni, akkor álljon itt pár sor a Scale the Summit-ról.

Amerikai, instrumentális progresszív metal ( ha hangszerrejsznek nevezem lehet közelebb jutok a megoldáshoz :) ) zenekar , amelynek bemutatkozó lemeze a 2007-es Monument. Technikás, összetett zenéket kedvelõk megtalálhatják a számításukat vele. :)

Link to comment
Share on other sites

-max-

nos, hogyha egy rövid kis bemutatószöveget kell írni, akkor álljon itt pár sor a Scale the Summit-ról.

Amerikai, instrumentális progresszív metal ( ha hangszerrejsznek nevezem lehet közelebb jutok a megoldáshoz :) ) zenekar , amelynek bemutatkozó lemeze a 2007-es Monument. Technikás, összetett zenéket kedvelõk megtalálhatják a számításukat vele. :)

Monument... igen-igen korrekt lemez, bár nekem személy szerint annyira azért nem volt bejövõs...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...