Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Zenehallgatókör


Toolvid

Recommended Posts

Toolvid

na, ez most így nem tudom, hogy menni fog-e, avagy sem, de kezdeményeznék egy olyat, hogy, mint a Könyv altopic-os olvasókör, úgy az itt összegyûltek is ajánljanak egy-egy albumot, amit a vállalkozó szellemûek szépen meghallgatnak, és véleményeznek...lehetõleg ne vérjunik beszerezhetetlen dolgok legyenek szerintem, vagy ha igen, akkor majd megoldja az ajánló egyén a net segíségével számunkra( :rolleyes: )...szóval aki ajánl valamit, az ajánljon, lehetõleg egyet, jól átgondolva, értékes és a mûfajában azért valahogy mûvibb, kiemelkedõbb legyen, de tõlem jöhet bármi, majd megvitatjuk, hogy mi mehet és mi nem...csak ne cseszkõdjünk, vesszünk össze szarságokon...

tehát, pl, én ajánlom a Daturah-Reverie albumot, az új Meshuggah-t, és mondjuk a Cable-Pigs Never Fly-t...aztán majd írtok, hogy melyik legyen...de lehet simán csak egyet is, ha olyan, vágjátok ti...és akkor ha összegyûlik mondjuk tíz konkrét ajánlás, akkor szétbontjuk határidõkre õket egyesével, mindenki aki akarja addig meghallgatja a delikvens albumot, beszerzi ahogy tudja, természetesen boltból, aha...na, és a határidõ után hagyunk idõt a megvitatására, kisebb/nagyobb lélegzetben, ahogy jön...ha valakinek van ötlete, szóljon, és remélem azért bejön ez valamilyen szinten...

Link to comment
Share on other sites

Zarathos

Szóval ha jól értelmezem (hogy jól értelmezzem, beleolvastam a Könyvklubos megfelelõjénr) összegyûlik itt egy kisebb tömeg, mindenki benyög valamit, azt valahogy sorrendbe állítjuk (idõrendibe), és ebben a sorrendben végigmegyünk rajta: az aktuálisan következõ albumot mindenki hallgatja mondjuk 2 napig, majd összegyûlünk és véleményezzük, hogy miért is akartunk kiszaladni a világból tõle? :D Ezt a topikot nekem hoztad létre, barátom a ronda avatarral :lol: Ezer éve vágyok már egy olyan helyre, ahol úgy tukmálhatom az emberekre az éppen elõásott excentrikus zenéimet, hogy meg is hallgatják :D

Szóval az én ajánlatom Pzychobitch-tõl az Electrolicious, most éppen ezzel... barátkozom

Link to comment
Share on other sites

-moki-

Én benne vagyok, de szerintem az elsõ kör után meg fog csappanni a létszám :lol:

Így kezdésképp a

Eyes of Fire - Ashes To Embers

albumát ajánlom meghallgatásra.

Következõ körben meg jöhet majd a Black Sheep Wall :rolleyes: :lol: B)

Link to comment
Share on other sites

XSB

Én az új Avantasia albumot ajánlanám be :) 28.-án elutazom egy hétre,utána meg családi progik lesznek,szóval lövésem nincs,mikor kerülök vissza,de igyekszem beszerezni ezeket az albumokat :)

Link to comment
Share on other sites

Ghoul

Hehe, jó lenne, de amiket én ajánlanék, (death metal xD) azt nem tudná mindenki értékelni és befogadni. :D

Link to comment
Share on other sites

Darkdawn

Hehe, jó lenne, de amiket én ajánlanék, (death metal xD) azt nem tudná mindenki értékelni és befogadni. :D

szerintem ettõl ne féljé' :lol:

ideajánlom az új opethet

moki a m1dy-t a fennmaradó keménymagnak tartogatod? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ghoul

Hát jó, de az Opeth pl. még mindig befogadhatóbb mint mondjuk 1 Devourment album. :D

Link to comment
Share on other sites

Toolvid

félreértés ne essék, azt nyögtök amit akartok, de akkor azt tutira...ha Ghoul a saját durvulatát mondja, akkor az lesz... :rolleyes: jöhet még, aztán majd szanálunk, rendszerezünk...

amúgy én most elsõ körre beajánlom a szent Clutch-ék Blast Tyrant albumát... :blink:

Link to comment
Share on other sites

Ghoul

Hát te tudod. Akkor beajánlom a Benighted-tõl az Icon albumot. 2007-es, elég profi :D .

Link to comment
Share on other sites

Toolvid

Hát te tudod. Akkor beajánlom a Benighted-tõl az Icon albumot. 2007-es, elég profi :D .

akkor legyen az, bár nekem az Identisick jobban bejött, de mindkettõ hatalom... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ghoul

:D Úgyvan, perfect banda.

Link to comment
Share on other sites

GerillaGorilla

Na,hosszas gondolkodás után úgy döntöttem hogy az én ajánlásom a Strapping Young Lad-The New Black címû albumára esett.

Mert Devin Townsend egy isten. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Lloth

Kaleidoscopio - Tem que valer

az én ajánlatom, ez nem rock, de sebaj. :P

Link to comment
Share on other sites

Ghoul

A 10 ajánlatból már 8 be van töltve, és ha úgy csináljuk, ahogy Toolvid írta az elején, akkor 2 múlva lezárjuk az elsõ kört. :)

Link to comment
Share on other sites

Szanyoc

Én is nyögök, egy Agalloch albumot, a The Mantle-t. Mondjuk nem személyes kedvencem tõlök, de kibaxottt jó

hallgatni való :rolleyes:

Btw, Ghoul ez a Benighted egészen tetszetõs, yútúbén megnéztem, hallgattam egy pár számot, durva

énekváltások vannak benne :D a zene is tetszetõs :)

Link to comment
Share on other sites

Ghoul

Hát, én tudom, hogy jó. :) Személyes kedvenc.

Na, 9 betöltve.

Eddig:

Pzychobitch - Electrolicious

Eyes of Fire - Ashes To Embers

új Avantasia(?)

új Opeth(?)

Clutch - Blast Tyrant

Benighted - Icon

Strapping Young Lad - The New Black

Kaleidoscopio - Tem que valer

Agalloch - The Mantle

Link to comment
Share on other sites

Szanyoc

Az új Opeth a Watershed :)

Benighted-rõl, most hallgatom az albumot és az õrlés mellett vannak ám kellemes témák is, de a darálást is

annyira kompexen ûzik Kistehén!meg hogy szét szakad a fejem ennyi riff hegytõl :lol: na komoly kis zene :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

pumi

akkor leszek tizenegyedik albumajánló, (stílusos a Tool miatt :D ) és benyögöm:

Rebreather - Half Speed Ahead

Link to comment
Share on other sites

MailMan

Nagyon szimpatikus kezdeményezés :)

Ha még befér egy javaslat, akkor In Flames - The Jester Race

szerk: csak 2 perccel kellett volna gyorsabbnak lennem :D

Link to comment
Share on other sites

Adi86

én is támogatom a kezdeményezést

Majd én is hallgatok egy ketõt pl Avantasia és az új Opeth-et

többit majd meglátom/meghallom

Link to comment
Share on other sites

Ghoul

Benighted-rõl, most hallgatom az albumot és az õrlés mellett vannak ám kellemes témák is, de a darálást is

annyira kompexen ûzik Kistehén!meg hogy szét szakad a fejem ennyi riff hegytõl :lol: na komoly kis zene :rolleyes:

Ugye. Eddig mindenki aki rá tud érezni valamennyire az extreme metalra, dícséri. :D

pumi te még pont a 10. vagy. MailMan a 11. Hát nem tudom, hogy ez kitolódik e a kövi fordulóra. Majd Toolvid elmondja, hogy képzelte el. :)

Link to comment
Share on other sites

Zarathos

Hát, én tudom, hogy jó. :) Személyes kedvenc.

Na, 9 betöltve.

Eddig:

Pzychobitch - Electrolicious

Eyes of Fire - Ashes To Embers

új Avantasia(?)

új Opeth(?)

Clutch - Blast Tyrant

Benighted - Icon

Strapping Young Lad - The New Black

Kaleidoscopio - Tem que valer

Agalloch - The Mantle

Inkább cseréljük ki azt a Pzychobitchet Polkadot Cadaver - Purgatory Dance Party-ra. Minél tovább hallgatom, annál inkább úgy vagyok vele, hogy ezzel egyelõre még nem szeretnék kínozni senkit, nagyon szokni kell :lol:

Link to comment
Share on other sites

Szanyoc

Inkább cseréljük ki azt a Pzychobitchet Polkadot Cadaver - Purgatory Dance Party-ra. Minél tovább hallgatom, annál inkább úgy vagyok vele, hogy ezzel egyelõre még nem szeretnék kínozni senkit, nagyon szokni kell :lol:

hát nem volt egy leányálom a yútúbén a próba :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Hares

Na,hosszas gondolkodás után úgy döntöttem hogy az én ajánlásom a Strapping Young Lad-The New Black címû albumára esett.

Mert Devin Townsend egy isten. :rolleyes:

Némán,jó ember vagy te is,mondtam már? B)

Disillusion - Gloria. B)

Link to comment
Share on other sites

Toolvid

jó ez a tíz albumos kör, aztán majd meglátjuk, lehet hogy kevesebbre szûkítjük...és szeretnék mindenkit megkérni, aki jó arc, hogy ne vegye úgy, hogy én vagyok a mindenes topikvezér...simán toljátok ti is, ha bejön és nem vagyok pont itt...mert nemsokára elmegyek nyaralódni...szal szabad a játék, a fikázás, meg minden...szal most van tíz, aztán egy max két napos lájt után lehet írni róluk, de ahogy jön a csövön, nem erõszak ez...lazán. B)

Polkadot Cadaver - Purgatory Dance Party

Eyes of Fire - Ashes To Embers

Avantasia - The Scarecrow

Opeth - Watershed

Clutch - Blast Tyrant

Benighted - Icon

Strapping Young Lad - The New Black

Kaleidoscopio - Tem que valer

Agalloch - The Mantle

Rebreather-Half-Speed Ahead

Edited by Zarathos
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...