Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Left 4 Dead sorozat


_Greb_

Recommended Posts

wYth-NRG

Ekkora egy láma közösséget, mint ezt még nem láttam a világon. Sok nub kickelget versusról minden chapternél. Most is elbasztam 1 órát a semmire komolyan... (már elnézést) és nem azért mert "nub" voltam, sokszor olyankor megy a kick ha tank ellen inkább visszafelé futok rush helyett mivel volt nálam molo és könnyedén ki lehet úgy nyírni. A 3 csicska meg persze megy előre mint a meszes és behalnak. Én meg ofc nem segítek nekik míg él a tank. 1v4 meg már értelmetlen... -_-

Többet se versus-ozok egyedül/egy ismerős játékos nélkül, úgy legalább lehet nemre szavazni.. :omg:

Link to comment
Share on other sites

killermonkey

Ekkora egy láma közösséget, mint ezt még nem láttam a világon. Sok nub kickelget versusról minden chapternél. Most is elbasztam 1 órát a semmire komolyan... (már elnézést) és nem azért mert "nub" voltam, sokszor olyankor megy a kick ha tank ellen inkább visszafelé futok rush helyett mivel volt nálam molo és könnyedén ki lehet úgy nyírni. A 3 csicska meg persze megy elõre mint a meszes és behalnak. Én meg ofc nem segítek nekik míg él a tank. 1v4 meg már értelmetlen... -_-

Többet se versus-ozok egyedül/egy ismerõs játékos nélkül, úgy legalább lehet nemre szavazni.. :omg:

Akkor tegnap este mennyi idõt b*sztunk el a mutation-nel? :D 2 óra ment el, és tényleg a semmire :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
vmiki88

Elég érdekes hiba ütötte fel a fejét a csapatunknál. A finálékban ugyanis nekik csak 1 tank jut fertõzött körben, de az ellenfél mindig 2 tankot irányíthat. Ezt 2 napja csinálja és k..vára idegesítõ.

Link to comment
Share on other sites

djlaczoka

Elég érdekes hiba ütötte fel a fejét a csapatunknál. A finálékban ugyanis nekik csak 1 tank jut fertõzött körben, de az ellenfél mindig 2 tankot irányíthat. Ezt 2 napja csinálja és k..vára idegesítõ.

Igen, vicc az egész.... De mi lassan megszokjuk hogy mi huzzuk a rövidebbet...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
DarkSl4yer

YCbZC59W3IE

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Tetszik a videó, Bill karakterét játszó figura meg vicces azért :P

A kommentek a videónál meg.. :omg: :lol:

Link to comment
Share on other sites

DarkSl4yer

Tetszik a videó, Bill karakterét játszó figura meg vicces azért :P

A kommentek a videónál meg.. :omg: :lol:

Jah van egy két érdekes :D :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Chuck_Norris
[GSF] Picture
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Brian55

Mivel régen játszottam ezért felraktam az L4D1-et bemelegítésnek a 2-höz. Játszik még az 1-el valaki? Valami kis csapatot össze lehetne szedni.

Link to comment
Share on other sites

djlaczoka

Mivel régen játszottam ezért felraktam az L4D1-et bemelegítésnek a 2-höz. Játszik még az 1-el valaki? Valami kis csapatot össze lehetne szedni.

már 1 éve is kevesen voltak az elsõ részhez játékosok, akik meg vannak, 3000 óra plusszosak, és kb akkora esély van velük rendesen játszani mint a piros hónak. Én októberben már letettem errõl a játékról, és áttértem BF3-ra. Lehet olykor játszom majd még vele, de ilyen életképtelen überkockák ellen rohadtul nincs kedve az embernek kinlódni. BF3-ban is vannak, de ott sokat számit az egyéni teljesitmény, na meg 10x annyi a játékos :D

Link to comment
Share on other sites

Brian55

már 1 éve is kevesen voltak az elsõ részhez játékosok, akik meg vannak, 3000 óra plusszosak, és kb akkora esély van velük rendesen játszani mint a piros hónak. Én októberben már letettem errõl a játékról, és áttértem BF3-ra. Lehet olykor játszom majd még vele, de ilyen életképtelen überkockák ellen rohadtul nincs kedve az embernek kinlódni. BF3-ban is vannak, de ott sokat számit az egyéni teljesitmény, na meg 10x annyi a játékos :D

Az itteni esetleg értelmesebbik fajtából gondoltam :troll:

Link to comment
Share on other sites

djlaczoka

Az itteni esetleg értelmesebbik fajtából gondoltam :troll:

Sok sikert hogy összekapj 7 embert :D

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
temera

Sziasztok!Ha szeretni vki Left4Dead-et tolni az nyugodtan vegyen fel barátnak a steamen! nickname: kenian.t

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
Csabusa

hello! láttam mindenféle hírt hogy új rész ilyen lesz, meg olyan lesz

igaz valamennyire is? lesz vagy lehet számítani l4d3-ra?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
wYth-NRG

CRr8Thlkx0k


Steam Sale edition xD
Link to comment
Share on other sites

kaszman1

Steam Sale edition xD

Hát ez valami zseniális :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...
VassGabor

Kezdtem már rimánkodni,hogy a Valve eltud számolni 3-ig de tévedtem.

Link to comment
Share on other sites

Lord_KROK

Jesszus, ezt valaha toltam... az első részt, de jó rég volt. Felejthető amúgy

Link to comment
Share on other sites

VassGabor

Ja én is nagyon úgy nézem.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...