Jump to content
GSForum - Segélyvonal

One Piece


grasslover

One Piece  

53 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Jackassbomb

Jöhetne már a 361, fõleg h már a 362 is lement... :unsure:

Ennyire lassan fordítanak? Vagy csak lusták az inp-sek?

Kaizoku fansubs meg miért jár csupán a 249. résznél? A minőség miatt? Mert az tény, hogy messze az övéké a legjobb.

Link to comment
Share on other sites

KeLa

Ennyire lassan fordítanak? Vagy csak lusták az inp-sek?

Kaizoku fansubs meg miért jár csupán a 249. résznél? A minõség miatt? Mert az tény, hogy messze az övéké a legjobb.

A 359 négy, a 360 öt nap múlva jött ki, szal nem lehet rájuk azt mondani h nagyon lassúak... viszont most már 8 nap eltelt...

Kaizoku fansubs meg miért jár csupán a 249. résznél? A minõség miatt? Mert az tény, hogy messze az övéké a legjobb.

Meg õk a legelejétõl kezdték... a többiek meg nem ;D

Link to comment
Share on other sites

Jackassbomb

Na igen, ez is igaz.. xD De mondjuk bleachhez megoldják a subot igen hamar. x) Bár így is hálás vagyok nekik azért a 247 részért, amit subboltak addig. x)

Megnéztem a kaizoku ircet, nagyobb élet van ott, mint gondoltam. Majdnem 400 user van bent most, egy csomó kaizoku subberrel együtt. x) Ja és jövõ áprilisban finnországban lesz egy con.. x) Bár gondolom ez itt mindenkit hidegen hagy, csak az egyik szervezõ éppen ezt tárgyalta valakivel x)

Link to comment
Share on other sites

KeLa

Ja és persze a K-F az dvdripet ad ki, nem tvripet...

Link to comment
Share on other sites

Godzilla2

Ja és persze a K-F az dvdripet ad ki, nem tvripet...

Ez komoly? Pedig elsõre azt hittem, h TV-be is úgy ment le, h se az Op alatt,s e az ED alatt nincs credits lista...jó ideig furdalt is h ezt így adtál le TV-be vagy vmi belsõs kapcsolattal szerezték be a RAW-ot( a 2.Op alatt volt emiatt fura 1 darabig a karaoke effektjük...annak az elején még benne volt a kanji sora is, aztán furán ment le az effekt...aztán ahogy eltûnt belõle, már egybõl jobban nézett ki :D )

Am a többiek feliratai próbálnak hasonlítani vmennyire a K-F-es desinghoz(értem ez alatt a spec támadások kiírásait...meg a megfogalmazásmódokat..)...?

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Remélem én is, hogy a harci stílusok megmaradnak...még van néhány rész a kaizoku fansubs részekbõl, aztán megtapasztalom. Meg a nakamat se írják crewmembernek -_-

Link to comment
Share on other sites

Godzilla2

Ó, én most függesztettem fel a Skypiea-i "Túlélõ Játéknál" a dolgot...mert ezen is majd elaludtam olyan fáradt vagyok<ásít 1 nagyot>...most jön 1 Luffy vs Wiper meccs...de a vége az még úgy 20 résznyire van...talán ezt az Arc-ot sikerült befejezni mielõtt 7végén nyaralni mennénk :)

Link to comment
Share on other sites

KeLa

Ez komoly? Pedig elsõre azt hittem, h TV-be is úgy ment le, h se az Op alatt,s e az ED alatt nincs credits lista...jó ideig furdalt is h ezt így adtál le TV-be vagy vmi belsõs kapcsolattal szerezték be a RAW-ot( a 2.Op alatt volt emiatt fura 1 darabig a karaoke effektjük...annak az elején még benne volt a kanji sora is, aztán furán ment le az effekt...aztán ahogy eltûnt belõle, már egybõl jobban nézett ki :D )

Végignéztem a K-F releaseket, vannak részek amik HDTV vagy DTV (210-229-ig), de a többi mind DVD...

Szerk: Na végre....361

Link to comment
Share on other sites

Jackassbomb

VÉGRE! Olyan ez már, mint a mindennapi betevõ, de egy hetet kell várni egyetlen adagra ;<

Link to comment
Share on other sites

KeLa

Tegnap a 362-õt is megnéztem, a Zoro-Ryuuma fight nagyon jó volt, de vhogy olyan rövidnek tûnt x(; Bár igaz h csak 5 perc volt ;D

Link to comment
Share on other sites

freezy

A schichibukai volt szerintem eddig az egyik legjobb húzás a storyban, annyira jó érezni, hogy mennyivel Luffyék felett állnak és mennyire széjje' lesz majd rúgva a seggük hamarosan :D MSN-en volt is nevem, hogy "One of the Shichibukai". Beírom ide is aláírásba, a mugiwara mellé mondjuk nem illik be, de nem baj :D

Jaja én is ezt éreztem,amikor megjelent Hawk Eyes és közölte Luffy-val,hogy a Grand Line-on talpon maradni jóval nehezebb,mint Õt felülmúlni..kemény :rolleyes:

Aztán belegondoltam,hogy mennyire nincs esélye Luffy-nak..de gondolom késõbb biztos fejlõdik.

Amúgy itt,hogy fejlõdnek az karakterek? Új képességek birtokába lépnek? Vagy csak a fightok alatt megedzõdnek.

Link to comment
Share on other sites

KeLa

Aztán belegondoltam,hogy mennyire nincs esélye Luffy-nak..de gondolom késõbb biztos fejlõdik.

Amúgy itt,hogy fejlõdnek az karakterek? Új képességek birtokába lépnek? Vagy csak a fightok alatt megedzõdnek.

Mindkettõ... a fightok után mindig erõsebbek, de emellett tanulnak új "trükköket" is :)

Link to comment
Share on other sites

freezy

Mindkettõ... a fightok után mindig erõsebbek, de emellett tanulnak új "trükköket" is :)

Aham,értem :)

Tök jó ez a Don Krieg-es sztori. Mindig kaja mellett nézem ezeket a részeket,mert olyan beleéléssel beszélnek a kajákról,hogy mindig megéhezek :D

Amúgy imádom az ilyen flashback részeket..ami Zoro-ról is szólt,az nagyon tetszett. Meg most Sanjiról is.

Luffynak is aranyos volt :D kira az egész.^_^ Lassan haladok,de nekem így megfelel. Napi 5-6 rész vagy több.

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Jaja én is ezt éreztem,amikor megjelent Hawk Eyes és közölte Luffy-val,hogy a Grand Line-on talpon maradni jóval nehezebb,mint Õt felülmúlni..kemény :rolleyes:

Aztán belegondoltam,hogy mennyire nincs esélye Luffy-nak..de gondolom késõbb biztos fejlõdik.

Amúgy itt,hogy fejlõdnek az karakterek? Új képességek birtokába lépnek? Vagy csak a fightok alatt megedzõdnek.

Azért a csapat mindig úgy oszlik majd el az ellenekkel szemben, hogy a megfelelõ embert kapják. A kardosokkal mindig Zoro küzd meg, ha Mihawkkal Luffy állna szembe, Zoro úgyis odarohanna és õ állna ki helyette. Luffy ugye pusztakezes/lábas/fejes harcos, Sanji meg majd a lábával operál. És természetesen lesz majd több karakter, de õket nem lövöm le.

Link to comment
Share on other sites

Jackassbomb

Nem mindig a megfelelõ ellent kapják, de általában igen. Luffy elég sok olyan ellenfelet kap, akik nem fizikai képességûek. Pl Enel, vagy Crocodile is ilyen. De a Rob Luccy vs. Luffy harc volt a legjobb mind közül, mert az tényleg fizikai a fizikai ellen volt ;>

Ez a 361. rész valamiért nagyon rövidnek tûnt. De Usopp ftw \o/ xD Kár, hogy nem habzó szájjal csinálták meg Peronát, mint a mangában. x) Baaa, annyira várom már nightmare Luffyt ^^

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Nem mindig a megfelelõ ellent kapják, de általában igen. Luffy elég sok olyan ellenfelet kap, akik nem fizikai képességûek. Pl Enel, vagy Crocodile is ilyen. De a Rob Luccy vs. Luffy harc volt a legjobb mind közül, mert az tényleg fizikai a fizikai ellen volt ;>

Ez a 361. rész valamiért nagyon rövidnek tûnt. De Usopp ftw \o/ xD Kár, hogy nem habzó szájjal csinálták meg Peronát, mint a mangában. x) Baaa, annyira várom már nightmare Luffyt ^^

Enel ellen kifejezetten õ volt az egyetlen szóbajöhetõ kihívó annak idején...még ha nem is tökéletes ellentét, de legalább immunis. Crocodile ellen meg a csapatból ki jöhetett volna szóba? Nami a hideg és meleg buborékokkal? xD

Link to comment
Share on other sites

Jackassbomb

Igen, Nami a buborékokkal. ^^ Legalábbis a második verziós tactjával ;> Jó, lehet Crocodile lendületbõl szétmarcangolta volna, de én csak annyit mondtam, hogy nem ilyen ellenfél a jó Luffynak. Az más kérdés, hogy õ a legerõsebb a csapatból. x)

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Water 7 spoiler

Mikor Robin áll egyedül Iceberg-nél, utóbbi a földön és egy pisztolyt szegez a nõre...mire õ felel néggyel ^^ Gyá mekkora ötletek vannak ebben a sorozatban. És akkor Zoro hajóácstömegoszlatási technikáját nem is mondtam, egy csapásból 18 reppent a levegõbe...aztán meg hang alapján is eltévedt -_-
Link to comment
Share on other sites

Jackassbomb

Kezdesz egy igen érdekes részhez érni.. ^^ Enies Lobby \o/

Link to comment
Share on other sites

grasslover

Kezdesz egy igen érdekes részhez érni.. ^^ Enies Lobby \o/

Az elõzõ idézetet már jópár résszel elhagytam, szóval tényleg hamar ott vagyok ^^

Link to comment
Share on other sites

Godzilla2

Húú vazzeg...szerverleállással együtt 2 teljes napba került FTP -rõl lehúzni a Skypiea-fejezet összes részét...erre alig 1 nap alatt átrágtam magam rajta...kezdek megijedni, h függõséget okoz :) ...Kezdem úgy érezni h a Bleach-hez hasonlóan ez is a veszélyes "CSME"-kórt terjeszti :)

Link to comment
Share on other sites

KeLa
Ez a Kizaru nagyon dúrván néz ki xD

És ha hinni lehet a spoilereknek, akkor a "golyók nem fognak rajta" Oo

Link to comment
Share on other sites

Jackassbomb

Pénteken fog kijönni a chapter? Mert ma néztem már, hogy vannak spoilerek, de azok nem izgatnak. x)

Link to comment
Share on other sites

KeLa

Pénteken fog kijönni a chapter? Mert ma néztem már, hogy vannak spoilerek, de azok nem izgatnak. x)

Ja kb akkor, péntek v. szombat...

Link to comment
Share on other sites

Jackassbomb

Alig tudok már várni. Bárcsak elhozhatnám a jövõbõl az összeset.. x)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...