Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Halo sorozat


SiZo

Recommended Posts

Cori

ezt a számot 0 és 0 közé saccolnám

gamespoton olvasgattam és ott azt mondtak eleg nagy még az onlány community... gondoltam rakerdezek itt... de még akkor utána nézek...

btw köcc

Link to comment
Share on other sites

Enkidu

gamespoton olvasgattam és ott azt mondtak eleg nagy még az onlány community... gondoltam rakerdezek itt... de még akkor utána nézek...

btw köcc

Hát én az 1-gyel soha nem is toltam multiban a 3-t toltam, és mostmár a Reachre fogok gyúrni, meg talán a Halo Wars-t is beszerzem.

Link to comment
Share on other sites

Cori

Hát én az 1-gyel soha nem is toltam multiban a 3-t toltam, és mostmár a Reachre fogok gyúrni, meg talán a Halo Wars-t is beszerzem.

nekem az 1 nagyon tetszett... és amiket hallottam a multirol, azok is csak jo dolgok voltak, ugyh érdekelne

sajna nincs boxom, unokatestveremnel nincs elofizetes, ugyh az is kilõve... pedig pont a halo3 (na meg Gears of War 2 :P ) miatt vennék boxot, de 2 jatekert meg nem éri meg... ugyh sajna nekem marad az 1... a 2rol csunyákat hallottam

Reach vidiket nezegettem, és betegjo lehet... már szinte fáj, h nincs fölös 70k-m :P

Link to comment
Share on other sites

Cori

Hát én az 1-gyel soha nem is toltam multiban a 3-t toltam, és mostmár a Reachre fogok gyúrni, meg talán a Halo Wars-t is beszerzem.

nekem az 1 nagyon tetszett... és amiket hallottam a multirol, azok is csak jo dolgok voltak, ugyh érdekelne

sajna nincs boxom, unokatestveremnel nincs elofizetes, ugyh az is kilõve... pedig pont a halo3 (na meg Gears of War 2 :P ) miatt vennék boxot, de 2 jatekert meg nem éri meg... ugyh sajna nekem marad az 1... a 2rol csunyákat hallottam

Reach vidiket nezegettem, és betegjo lehet... már szinte fáj, h nincs fölös 70k-m :P

Link to comment
Share on other sites

Jelan

Pont, hogy 2 a legjobb, de nem baj.

Link to comment
Share on other sites

Cori

Pont, hogy 2 a legjobb, de nem baj.

mármint PC-re kaki

Link to comment
Share on other sites

Jelan

mármint PC-re kaki

Ott is, de nem baj.

Link to comment
Share on other sites

Cori

Ott is, de nem baj.

hmm, akkor megfontolom

Link to comment
Share on other sites

Jelan

Amúgy pudinga, meg van az összes Halo boxomra. Kivéve Wars. Az annyira nem jön be.

Link to comment
Share on other sites

Enkidu

Amúgy pudinga, meg van az összes Halo boxomra. Kivéve Wars. Az annyira nem jön be.

Nekem csak a 3 és az ODST van meg de sztem nyáron beszerzem a Warst is.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Cori

reach szeptemberben érkezik?

Link to comment
Share on other sites

vmiki88

reach szeptemberben érkezik?

yes!

Pontosabban szeptember 14-én

Link to comment
Share on other sites

Cori

yes!

Pontosabban szeptember 14-én

c00l

lehetséges, h be is szerzek egy boxot addigra ;)

Link to comment
Share on other sites

Enkidu

Hát én nyáron a Reachre (meg a TFU2-re) fogok gyûjteni.

Link to comment
Share on other sites

Enkidu

Szerintetek a Reach hadjáratában felfog tünni a Mester Szakács? (Master Chief :) )

Link to comment
Share on other sites

vmiki88

Szerintetek a Reach hadjáratában felfog tünni a Mester Szakács? (Master Chief :) )

Talán, sõt szerintem biztos B)

De nagyon érdekel, hogy most csak egy spártai bõrében lehet végigvinni a játékot, vagy esetleg több karaktert is lehet e majd irányítani.

Link to comment
Share on other sites

Enkidu

Talán, sõt szerintem biztos B)

De nagyon érdekel, hogy most csak egy spártai bõrében lehet végigvinni a játékot, vagy esetleg több karaktert is lehet e majd irányítani.

Én szerintem itt megint csak egy embert ezt a "Lone Wolf"-ot lehet majd irányítani akit a legelsõ trailerben is lehetett látni a többiek pedig NPC-k lesznek.

Link to comment
Share on other sites

Cori

Szerintetek a Reach hadjáratában felfog tünni a Mester Szakács? (Master Chief :) )

én ugy olvastam, h nem lesz benne :/

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Enkidu

Õszintén szólva most jöttem rá hogy mennyire élveztem én a Reach bétát. Az volt eddig a legjobb multiplayer élményem. Amikor megjelenik a teljes megveszem és veszek mellé 1 hónapos arany tagságot, hogy tudjam majd tolni a multit.

Link to comment
Share on other sites

Cori

Õszintén szólva most jöttem rá hogy mennyire élveztem én a Reach bétát. Az volt eddig a legjobb multiplayer élményem. Amikor megjelenik a teljes megveszem és veszek mellé 1 hónapos arany tagságot, hogy tudjam majd tolni a multit.

ámen :)

Link to comment
Share on other sites

Enkidu

Mindenhol csak azt olvasom hogy a Reach Észak Amerikában jelenik meg 14.-én és Japánban 15.-én, de Európáról vagy konkrétabban nem találtam semmit. Nem tudjátok hogy lesz ez?

Link to comment
Share on other sites

Enkidu

Most olvastam hogy az ODST-bõl a Buck az lehet hogy benne lesz a Reachben is. Nathan Fillion aki az ODST-ben volt a szinkronja a Reachben is szerepelni fog.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
vmiki88

Red vs Blue Revelation 10. fejezet

Nem tudom, hogy láttátok e már, de nagyon durva kis Red vs Blue epizód ez :D

Szerencsétlen Grifnek már nem is maradnak meg a golyói a végére XD

Link to comment
Share on other sites

Cori

Red vs Blue Revelation 10. fejezet

Nem tudom, hogy láttátok e már, de nagyon durva kis Red vs Blue epizód ez :D

Szerencsétlen Grifnek már nem is maradnak meg a golyói a végére XD

ez jo :D

btw valaki olvasta már kozuletek a Halo konyveket? melyiket olvassam eloszor h storyhű maradjak? jo konyvek?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...