Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Halo sorozat


SiZo

Recommended Posts

Balee

Izlések és pofonok. :)

Egyébként az elsõ részt elõször még soloban játszottam végig. No ott lett kicsit sok a játékból ahol az a sör "monitor" megkergült. Váááá ott olyan ismétlõdéseket dobott be a játék hogy csomószor visszafordultam mert azt hittem rossz helyen vagyok.

a 3. részben mondjuk az mikor azokra a nagy "pókokra" kellett felmászni és felrobbantani õket, no az élmény volt tényleg.

Ne fájdítsd a szívem, nagyon játszanék a 3-al, illetve a közelgõ ODST is nagyon ütõsnek tûnik. :D Komolyan elgondolkodtam rajta, hogy veszek egy X360-at a közel jövõben. B)

Link to comment
Share on other sites

JoeJoeJoe

Tényleg Balee achievmentsek vannak a pc-s Halo-ban is?

Link to comment
Share on other sites

Jelan

Tényleg Balee achievmentsek vannak a pc-s Halo-ban is?

Pc-n vannak a 2-nek, de Xbox-on nincsnenek a 2-nek.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Pepperoni

Hali, a Halo 1-ben, lehet valami configolással nagyítani a látómezõt ?

Most hogy újrafeltettem és nagyobb monitoron játszok egy kicsit zavaró, hogy alig látok valamit.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Pepperoni

senki nem tud semmit ? :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
JoeJoeJoe

Az imént találtam egy bizonyos halo custom edition nevû játékot, de most fogalmam sincs hogy:

1, mi ez? A teljes játék vagy csak multiplayer van benne?

2, ingyenes-e?

link

Link to comment
Share on other sites

FischiPiSti

Multi kiegszerûség a halo1hez, pár extra map meg ilyesmi asszem

Link to comment
Share on other sites

JoeJoeJoe

önállóan fut?

Link to comment
Share on other sites

FischiPiSti

Kell hozzá az alap

Link to comment
Share on other sites

JoeJoeJoe

Halo 2 mellé jött már ki valamilyen patch, hogy lehessen futtatni XP alatt is?

Link to comment
Share on other sites

FischiPiSti

Igen.

....Ja igen, hogy link... Hát torrentről lelehet szedni, különb helyet nem tudok, de gugliban rákeresel nem lesz nehéz találni... Amúgy megjelenés után nem sokkal már volt xps patch, bár nem fut úgy, mint vistán.... XPn sokkal lassúbb, és pár hangeffekt nem úgy szól mint kéne(pl az űrben)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guts1983

Ma végre sikerült végigjátszanom Heretic fokozaton a Bungie legendás FPS-ének elsõ részét [taps] Nem volt könnyû, az biztos, de nálam mondjuk ez már tendencia, hogy nehezebb szinten vágok bele a játékokba, hardcore gamer lévén; no, jó, mazochista azért nem vagyok..., vagy mégis? [vigyor]

Az igazság az, hogy annak idején nem szerettem az X-et, csak Playstation-párti voltam, így a Halo körüli õrült rajongás is hidegen hagyott. Aztán késõbb elkezdtem nézni róla videókat, fõleg a 2-ik részrõl, amely nagyjából a Doom 3 szintjén mozgott grafikailag az akkori érában, így már eléggé elkezdtem érdeklõdni felõle; persze nem csak a külcsín miatt, hanem Chief karaktere is árasztott valami héroszi karmát, amellett, hogy megmaradt sejtelmes, "arc nélküli" rettenthetetlen spártainak.

Nemrégen viszont bepótoltam a lemaradásomat; pár hónapja végigjátszottam a 2-ik részt, jelenleg pedig a kultikus elsõ rész vett el nem kevés idõt az életembõl. Nagyjából olyan 15 óra alatt sikerült végigjátszanom, amely szerintem nem rossz eredmény egy FPS-tõl :)

A sok-sok millió rajongó fényében azt kell mondanom, hogy nálam a Halo olyan pozitív csalódást okozott, amelyre nálam csak nagyon kevés játéknak volt ereje. A mai napig elképesztõ grafika, a hihetetlenül tágas, mondhatni gigantikus terek, a rendkívül intelligens MI, a remek orgánumú szinkronhangok, a karakteres fõhõs, az addiktív és izgalmas story, a kreatív fegyverek, a vezethetõ jármûvek, az autentikus, és lehengerlõ zenei trackek, az utolérhetetlen hangulat, és nem mindennapi kihívású, szavatos, logikusan felépített pályák megteremtették számomra minden idõk egyik legkiválóbb FPS-ét, joggal! Egyszerûen imádom, és nagyon úgy néz ki, hogy vennem kell egy X360-at, hogy a trilógia eddigi legszebb és legmonumentálisabb záró akkordját végigélvezhessem, az elsõ percétõl az utolsóig! Jelenséggé vált, ez tény!

Köszönjük, Bungie [thanks]

Link to comment
Share on other sites

Jelan

A 3 is tetszeni fog. Én meg az ODST-t várom :) .

Link to comment
Share on other sites

JoeJoeJoe

meg a reach-t B)

Link to comment
Share on other sites

Guts1983

A 3 is tetszeni fog. Én meg az ODST-t várom :) .

Köszi, nagyon remélem, bár az még odébb van, hogy legyen tõkém egy X360-asra, sajnos :( Meg ugye ott van a Halo Wars is, bár az RTS nem igazán az én mûfajom, de sebaj; készítenek belõle animét is, aminek már sokkal jobban örülök :)

Az ODST egy kiegészítõ lemez lesz a 3-ik részhez, ha jól tudom, a Reach meg egy önálló FPS játék a Halo univerzumban, amely prológusa lesz a trilógiának. Addig még van idõ: 2010-re ígérik a megjelenését.

Link to comment
Share on other sites

Jelan

Az ODST kieg lesz, de nem hiszem, hogy kell, majd a 3 a futtatáshoz, de azt tudom, hogy minden fizetõs multipályát megkapunk 3-hoz, ha veszünk ODST-t :) .

Link to comment
Share on other sites

Jelan

Függõ, de tud énekelni :D .

Link to comment
Share on other sites

Guts1983

Függõ, de tud énekelni :D .

Nagyon korrekt, fõleg ha valóban õ énekel! ;)

Az még jobb lenne, ha nem kellene a Halo 3 a kiegészítõjéhez, azaz ahogyan te írtad, önállóan futtatható gamma lenne; márcsak ti, X360 tulajok örülnétek neki a legjobban. Bár ahogyan a hírek felröppentek, állítólag már tervben van a Halo 4 is :) Most lehet, hogy érdekes lesz, amit írok, de nem kell Halo 4(ez szigorúan csak az én véleményem)! Imádom a trilógiát, az egyik kedvenc FPS-em, de jön hozzá még egy kiegészítõlemez(ODST) és egy önállóan futtatható, teljes játék(Reach) is a Bungie-tól(nem is beszélve az animérõl!), szóval ez szvsz bõségesen elegendõ. Én úgy gondolom, hogy tudni kell meghúzni a határt, és jókor, jó helyen abbahagyni, mivel mindenki tudja, hogy a "rókabõr-effektus" nem sok jóval szokott kecsegtetni...

Vagy hagyja itt abba a Bungie, vagy készítsen egy 4-ik részt, de ne mások! Bár én akkor is azon vagyok(fáj leírnom), de nem kell még egy felvonás. Emlékezzünk meg úgy rá, mint a játéktörténelem egyik legszuperebb trilógiájára. Hiszen tudja mindenki, hogy a filmek esetében is hogyan mûködik ez a "sokat akar a szarka" nevezetû tétel. Ez pl. olyan, mintha Peter Jackson fantasztikus GYU sagáját még megtoldanák egy résszel, amelyet ráadásul már egy másik fejlesztõgárda készítene... Ne!

És ha már videó:

Annyira élethû lett szerintem, hogy én először anno, amikor láttam egybõl be is dõltem neki :) Halo movie-t a mozikba!

Link to comment
Share on other sites

Jelan

Szerintem nem lesz Halo 4, inkább indítanak egy új sorozatot. Meg be kéne szerezni a Halo Wars-t. Majd, ha látok valahol 3k-ért megveszem. Az ODST-t meg nagyon várom 3 multijába is mindig ODST csávók sapkáját használom :D (most mondjuk UFO vagyok, de majd visszaváltok :) ) .

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
Pepperoni

Állati jó lett az új trailere az ODST-nek.

Aki még nem látta itt megnézheti/letöltheti

Halo ODST

Link to comment
Share on other sites

Meridius

Állati jó lett az új trailere az ODST-nek.

Aki még nem látta itt megnézheti/letöltheti

Halo ODST

Ráadásul magyarul ^^

Link to comment
Share on other sites

PartyTuja

Ráadásul magyarul ^^

ÉS hogy hogy magyar? :blink: :unsure:

Link to comment
Share on other sites

mark44

Most jött meg a kedvem a Halo-hoz :ph34r: :o

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...