Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Formula One


_AATT_

Recommended Posts

TaviG

A licenszet nemrég vették meg, aztán gondolom nem volt olyan biztos az, hogy õk kapják meg. De az alapokban én sem kételkedem, csak abban, hogy tényleg szimet csinálnak-e? Lehet hogy csak én vagyok így vele, de azért az F1C fizikai szintjénél alább nem szeretnék menni.

Nos igen az a fizikai szint, még ma is aránylag kielégítõ tud lenni.

Link to comment
Share on other sites

Babarc

Emberek nem tudom mért vtok igy elkenyödve!

Miért kell a Gridet ehhez hasonlitani ? Attol hogy a Codemasters fogja csinálni még nem garantált a árkád os lesz.

A Gridet "árkád " nak is lett bejelenteve , ez egy ilyen játék de számomra nyilvánvalo h egy F1 es játékbol szimulátor fog készülni.

Link to comment
Share on other sites

TaviG

Emberek nem tudom mért vtok igy elkenyödve!

Miért kell a Gridet ehhez hasonlitani ? Attol hogy a Codemasters fogja csinálni még nem garantált a árkád os lesz.

A Gridet "árkád " nak is lett bejelenteve , ez egy ilyen játék de számomra nyilvánvalo h egy F1 es játékbol szimulátor fog készülni.

Nincs itt senki elkenõdve, csupán hitetlenek, hogy egy jó simracingot kapunk kézbe.

Link to comment
Share on other sites

Csapoati

Emberek nem tudom mért vtok igy elkenyödve!

Miért kell a Gridet ehhez hasonlitani ? Attol hogy a Codemasters fogja csinálni még nem garantált a árkád os lesz.

A Gridet "árkád " nak is lett bejelenteve , ez egy ilyen játék de számomra nyilvánvalo h egy F1 es játékbol szimulátor fog készülni.

Nekem nem nagyon nyilvánvaló, fõleg ha a Sony-t nézzük, meg azt hogy a Codemasters még nem csinált szimet.

Link to comment
Share on other sites

Gabor777

Nekem nem nagyon nyilvánvaló, fõleg ha a Sony-t nézzük, meg azt hogy a Codemasters még nem csinált szimet.

Itt a lehetõség....vagy alakítanak valamit, vagy maradunk a jó "öreg" rFactornál. :)

Link to comment
Share on other sites

Csapoati

Itt a lehetõség....vagy alakítanak valamit, vagy maradunk a jó "öreg" rFactornál. :)

Vagy inkább a "fiatal" rFactor2-nél majd. :)

Link to comment
Share on other sites

Geminate

Sokan szeretnének majd engem valami kellemes fadobozban látni, de a Codies mellé kell állnom valamiben:

Sokan Istenítik, hogy így a Sony, úgy a Sony...

A 2006-os F1-gyel játszottam egy kicsit, és PlayStation ide, vagy oda, nem tetszett. Nem olyan szép, mint lehetett volna, és a fizika... A kocsi sokszor olyanok, mintha sínt raktak volna le, és azon mennénk. Néha tényleg csak a kis recsegõ hang hiányzott, ami mondja: Õrs Vezért-tér következik...

Szal, hogy mi az árkádos, és mi nem az, az nem attól függ, hogy mi fér bele a kategóriába, hane az, hogy milyennek érezzük majd egyben a játékot.

Egyébként, csak egy mellékes kérdés:

Ha már világszerte annyira szidják a Grid-et, miért vannak állandóan telítve a serverek...?

Link to comment
Share on other sites

Csapoati

Sokan szeretnének majd engem valami kellemes fadobozban látni, de a Codies mellé kell állnom valamiben:

Sokan Istenítik, hogy így a Sony, úgy a Sony...

A 2006-os F1-gyel játszottam egy kicsit, és PlayStation ide, vagy oda, nem tetszett. Nem olyan szép, mint lehetett volna, és a fizika... A kocsi sokszor olyanok, mintha sínt raktak volna le, és azon mennénk. Néha tényleg csak a kis recsegõ hang hiányzott, ami mondja: Õrs Vezért-tér következik...

Szal, hogy mi az árkádos, és mi nem az, az nem attól függ, hogy mi fér bele a kategóriába, hane az, hogy milyennek érezzük majd egyben a játékot.

Egyébként, csak egy mellékes kérdés:

Ha már világszerte annyira szidják a Grid-et, miért vannak állandóan telítve a serverek...?

Félreérthettél valamit. A Grid nagyon jó, csak full árkád. A Sonyt meg kb mindenki szidja, mert hulladék F1 játékokat adtak ki. A 2006-osban a pályákat is alig lehet felismerni (vonalvezetés terén).

Link to comment
Share on other sites

Geminate

Félreérthettél valamit. A Grid nagyon jó, csak full árkád. A Sonyt meg kb mindenki szidja, mert hulladék F1 játékokat adtak ki. A 2006-osban a pályákat is alig lehet felismerni (vonalvezetés terén).

Na vedd Magadra :)

Csak, sokfelé olvasom, hogy ilyen sz*r az irányítás, olyan f*s a HDR effekt...

Link to comment
Share on other sites

Bullittt

Sokan szeretnének majd engem valami kellemes fadobozban látni, de a Codies mellé kell állnom valamiben:

Sokan Istenítik, hogy így a Sony, úgy a Sony...

A 2006-os F1-gyel játszottam egy kicsit, és PlayStation ide, vagy oda, nem tetszett. Nem olyan szép, mint lehetett volna, és a fizika... A kocsi sokszor olyanok, mintha sínt raktak volna le, és azon mennénk. Néha tényleg csak a kis recsegõ hang hiányzott, ami mondja: Õrs Vezért-tér következik...

Szal, hogy mi az árkádos, és mi nem az, az nem attól függ, hogy mi fér bele a kategóriába, hane az, hogy milyennek érezzük majd egyben a játékot.

Egyébként, csak egy mellékes kérdés:

Ha már világszerte annyira szidják a Grid-et, miért vannak állandóan telítve a serverek...?

A Sonyt csak a konzolfanok istenítették, egyébként nekem is van PS2-m de én úgy gondolom, hogy a 06-os egy kalap szar.

Amúgy meg télleg nem kéne elõre elkönyvelni szarnak egy olyan játékot, amirõl még konkrét információt se kaptunk, nemhogy képet/videót.

Link to comment
Share on other sites

TaviG

A Sonyt csak a konzolfanok istenítették, egyébként nekem is van PS2-m de én úgy gondolom, hogy a 06-os egy kalap szar.

Amúgy meg télleg nem kéne elõre elkönyvelni szarnak egy olyan játékot, amirõl még konkrét információt se kaptunk, nemhogy képet/videót.

Így van a sony, "csak" a konzolosoknak gyárt...

Link to comment
Share on other sites

Csapoati

Na vedd Magadra :)

Csak, sokfelé olvasom, hogy ilyen sz*r az irányítás, olyan f*s a HDR effekt...

A HDR-t mondjuk én is kilõttem, zavart. :P

Link to comment
Share on other sites

Geminate

A HDR-t mondjuk én is kilõttem, zavart. :P

Engem a HDR nem zavart... Sztem, egészen jól sikerült.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
_AATT_

A HDR-t mondjuk én is kilõttem, zavart. :P

én is kivetem,remélem az f1-be nemteszik bele :)

Link to comment
Share on other sites

Csapoati

én is kivetem,remélem az f1-be nemteszik bele :)

Ha szebbre csinálják meg, felõlem betehetik. Lehet a HDR-t jól is csinálni (lásd HL2 Episode-ok).

Link to comment
Share on other sites

_AATT_

Nem tudom lehet már olvastátok

"Információkat akkor közlünk a játékról, ha eljön az ideje, és mindent meg fogunk tenni, hogy megválaszoljuk a kérdéseiteket. A jó hír az, hogy nem olvastam semmi olyat ezen a fórumon, amely ne szerepelne a jelenlegi terveinkben. Futtatni fogunk bétateszteket is, hogy tesztelhessük az irányítást, online funkciókat, stb. Nagyszerû lenne, ha néhányatokat be tudnánk vonni ebbe. A megfelelõ idõben kirakunk majd egy hirdetményt."

A következõ tanulságokat vonhatjuk le: úgy néz ki, hogy lesz nyilvános béta teszt, és a fejlesztõk elképzelései, ötletei egybeesnek a rajongókéval. Ez utóbbi pedig könnyen hozzásegítheti a Formula One 2009-et, hogy klasszikus váljék belõle - PC-n is.

Link

És még találtam vmit csak angolul van :( beteszem hátha vki lefordítja :P

Codemasters 2009 F1 game wish list

Link to comment
Share on other sites

TaviG

Nem tudom lehet már olvastátok

"Információkat akkor közlünk a játékról, ha eljön az ideje, és mindent meg fogunk tenni, hogy megválaszoljuk a kérdéseiteket. A jó hír az, hogy nem olvastam semmi olyat ezen a fórumon, amely ne szerepelne a jelenlegi terveinkben. Futtatni fogunk bétateszteket is, hogy tesztelhessük az irányítást, online funkciókat, stb. Nagyszerû lenne, ha néhányatokat be tudnánk vonni ebbe. A megfelelõ idõben kirakunk majd egy hirdetményt."

A következõ tanulságokat vonhatjuk le: úgy néz ki, hogy lesz nyilvános béta teszt, és a fejlesztõk elképzelései, ötletei egybeesnek a rajongókéval. Ez utóbbi pedig könnyen hozzásegítheti a Formula One 2009-et, hogy klasszikus váljék belõle - PC-n is.

Link

És még találtam vmit csak angolul van :( beteszem hátha vki lefordítja :P

Codemasters 2009 F1 game wish list

Egy nyilvános bétatesztnek örülnék.

Link to comment
Share on other sites

Csapoati

Egy nyilvános bétatesztnek örülnék.

Az igencsak felejtõs. Max. multis játékoknál szoktak ilyet ellõni.

Link to comment
Share on other sites

_AATT_

Az igencsak felejtõs. Max. multis játékoknál szoktak ilyet ellõni.

gondolom a multis részét lehetne tesztelni

Link to comment
Share on other sites

Csapoati

gondolom a multis részét lehetne tesztelni

Akkor már inkább egy demó, még annyival a megjelenés elõtt, hogy legyen még idõ esetleges finomításokra.

Link to comment
Share on other sites

TaviG

Akkor már inkább egy demó, még annyival a megjelenés elõtt, hogy legyen még idõ esetleges finomításokra.

Az is jó lenne nekem, de egy nagyon nyilvános bétának szerintem mindenki jobban örülne. De ezt sajnos nemén döntö el.

Link to comment
Share on other sites

_DooM_

én is kivetem,remélem az f1-be nemteszik bele :)

Én meg remélem, hogy igen!

Nem kicsit növelné az élményt, ha Monaco-ban az alagútba bemenet egy jó darabig semmit nem lehetne látni, kijövet meg jól elvakítana a napfény.

gondolom a multis részét lehetne tesztelni

Annak semmi értelme nem lenne. A multi rész ugyanolyan lenne, mint bármilyen más játék esetén (nyílván lényegesen kötöttebb szabályokkal), a lényeg úgysem ez, hanem az autók fizikája, irányítása, törésmodellje.

Link to comment
Share on other sites

Cycl0ne28

Hogyha ez az F1 game nem indul el a 8600GT-men, akkor esküszöm, hogy feljelentem a Codemasterst!

Amúgy a gépem:Asus P5B, Intel C2D E6420, 1 GB RAM, 8600 GT! Ezen nem megy a GRID, meg a Dirt sem! Nem tudjátok miért? peccseltem ugyanez, újrarakom ugyanez. Remélem nem (lesz) kevés a gépem hozzá!

Link to comment
Share on other sites

_DooM_

Amúgy a gépem:Asus P5B, Intel C2D E6420, 1 GB RAM, 8600 GT! Ezen nem megy a GRID, meg a Dirt sem! Nem tudjátok miért? peccseltem ugyanez, újrarakom ugyanez. Remélem nem (lesz) kevés a gépem hozzá!

A "nem megy" alatt pontosan mit értesz? Nem indul el egyáltalán, vagy csak szimplán lassú?

Az elõbbit okozhatja, ha nem eredeti a játék, utóbbin meg nincs mit csodálkozni, a 8600GT már a maga idejében is elég halovány volt, hát még most...

Hogyha ez az F1 game nem indul el a 8600GT-men, akkor esküszöm, hogy feljelentem a Codemasterst!

És majd jól körberöhögnek... Ha még ráadásul nem is eredeti, akkor...

Link to comment
Share on other sites

TaviG

Én meg remélem, hogy igen!

Nem kicsit növelné az élményt, ha Monaco-ban az alagútba bemenet egy jó darabig semmit nem lehetne látni, kijövet meg jól elvakítana a napfény.

Hehe, pont oda kéne a legjobban.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...