Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Formula One


_AATT_

Recommended Posts

Gabor777

Ha kapunk 1 rFactor szintû fizikát, az tökéletes lenne, de egy árkádos Grid fizika a hátam közepének se kell...semmi baj nincs a Griddel, csak nem F1 alá való a fizikája!!!

Link to comment
Share on other sites

Bullittt

Amúgy meg full felesleges topik szerintem...

Akkor már ketten vagyunk :rolleyes: ;)

Link to comment
Share on other sites

B4LINT

Akkor már ketten vagyunk :rolleyes: ;)

Hát az 'éljenek a halmazok'-kal én is jeleztem, hogy van egy nagyobb topik, amibe ez beférne, szóval ja, több az 2-nél :D

Link to comment
Share on other sites

_AATT_

Ha kapunk 1 rFactor szintû fizikát, az tökéletes lenne, de egy árkádos Grid fizika a hátam közepének se kell...semmi baj nincs a Griddel, csak nem F1 alá való a fizikája!!!

Azért anál több kéne...

Link to comment
Share on other sites

kilipeti

Amúgy meg full felesleges topik szerintem...

támogatom

Ha kapunk 1 rFactor szintû fizikát, az tökéletes lenne, de egy árkádos Grid fizika a hátam közepének se kell...

szvsz az rFactornak közel sem elég élethû a fizikája...

Sztem a Codemasters megcsinálja jobbra...

Bár amilyen árkádos sz@rokkal dobálózik mostanába, lehet eltossza. Viszont az biztos, hogy szépen fognak horpadni az alkatrészek és apró darabokra fog törni a kasztni. azért lássuk be az rFactor ehhez képest igencsak alul teljesít... Ott mi van? leszakadhat elsõ hátsó terelõszárny meg a 4 kerék. kb ennyi.

Link to comment
Share on other sites

TaviG

Ha kapunk 1 rFactor szintû fizikát, az tökéletes lenne, de egy árkádos Grid fizika a hátam közepének se kell...semmi baj nincs a Griddel, csak nem F1 alá való a fizikája!!!

Az két külön játék lenne, mivel a grid nem egy szimulátor...

Link to comment
Share on other sites

_AATT_

Arra leszek kiváncsi hogy a boxot meg az esõtt hogy csinálják meg ;)

Link to comment
Share on other sites

TaviG

Arra leszek kiváncsi hogy a boxot meg az esõtt hogy csinálják meg ;)

Az f1 ch-ban az akkori viszonyokhoz képest elég szép box mozzanatokat láttam.

Link to comment
Share on other sites

Gabor777

Azért anál több kéne...

Én közel sem arra célóztam, hogy egy rf fizika tökéletes lenne...csak 1 F1-hez ne csapjanak hozzá egy árkád fizikát. :)

Link to comment
Share on other sites

Jooni

Állítólag ez az uccso patch a live for speedhez, és kiadják a véglegest mod supporttal. Azthiszem megvan a nyertes :)

Link to comment
Share on other sites

_AATT_

Én közel sem arra célóztam, hogy egy rf fizika tökéletes lenne...csak 1 F1-hez ne csapjanak hozzá egy árkád fizikát. :)

Jah :D hát igen...Forma 1-nek simulátoros irányítás kell :P

Link to comment
Share on other sites

Jooni

Mondani lehet akármit, csak mi lesz belõle :D

Link to comment
Share on other sites

TaviG

Mondani lehet akármit, csak mi lesz belõle :D

Úgyis csak akkor tudod meg, ha te magad is kipróbálod az irányítást, hogy mennyire árkád vagy szimulátor.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
-max-

Ajánlom nekik, hogy szimulátorosra csinálják. Az "arcade" náluk azt jelenti, hogy az autó ultragyors, illetve valami földöntúli technológiával elkészített fékrendszerrel van felszerelve, ami által lazán lefékezünk 350-rõl 50 km/h-s sebességre kb 3 másodperc alatt. Erõs túlzás, de sajnos így van, legjobb példa erre a DiRT meg a GRiD pár autótípusa. Azért elvárom, hogy jó irányítás és szép grafika mellett egy kiváló multis részt is összedobjanak hozzá, és majd mehetünk "gémelni". ;) B)

Link to comment
Share on other sites

_DooM_

az a bajunk vele hogy nagyon árkádos...

bilentyûzetes irányításon, akárcsak csomó más arcade játékban rángatja az autót...

Kormánnyal meg az a baj hogy folyamatosan csak tekergetni kell... FFB-t lekell venni minimumra könben rángatja az autót, és csak tekergetni kell.. és 360°-ra lekell venni a kormány szöget..

Ratykós irányítás sztem eléggé... A ToCA 3 volt jó...

ROFL. Miért, mit kéne csinálni a kormánnyal?

Amúgy én driverben 130, játék alatt 100%-ra állított FFB-vel játszok, 270 fokos elfordulás mellett egy G25-tel és marha jó az irányítás. Egyedül a drift az, ahol jobban megy billentyûzettel

Link to comment
Share on other sites

TaviG

Ajánlom nekik, hogy szimulátorosra csinálják. Az "arcade" náluk azt jelenti, hogy az autó ultragyors, illetve valami földöntúli technológiával elkészített fékrendszerrel van felszerelve, ami által lazán lefékezünk 350-rõl 50 km/h-s sebességre kb 3 másodperc alatt. Erõs túlzás, de sajnos így van, legjobb példa erre a DiRT meg a GRiD pár autótípusa. Azért elvárom, hogy jó irányítás és szép grafika mellett egy kiváló multis részt is összedobjanak hozzá, és majd mehetünk "gémelni". ;) B)

A mulitjától nagyon sokat várok...

Link to comment
Share on other sites

_AATT_

A mulitjától nagyon sokat várok...

az az álmom hogy egy nagyon jó kis multit dobjanak össze... legyenek hosszú versenyek a multiba igy ezáltal majd a boxstratégiák jól befolyásolják a helyezésedet :) remélem megtudják majd oldani mert ha nem baj lesz codemasters :lol:

jah és én még az esõtõl várok sokat... pl. csuszon ki az autó ne lehessen használni az ideálís ivet... mert tudjuk f1-be ha esik az esõ az ideálís ív nagyon csúszik .... Szal én egy IGAZI FORMA1-ES JÁTÉKOT VÁROK EL TÕLÜK.... pont mint a valóságba :)

Link to comment
Share on other sites

TaviG

az az álmom hogy egy nagyon jó kis multit dobjanak össze... legyenek hosszú versenyek a multiba igy ezáltal majd a boxstratégiák jól befolyásolják a helyezésedet :) remélem megtudják majd oldani mert ha nem baj lesz codemasters :lol:

jah és én még az esõtõl várok sokat... pl. csuszon ki az autó ne lehessen használni az ideálís ivet... mert tudjuk f1-be ha esik az esõ az ideálís ív nagyon csúszik .... Szal én egy IGAZI FORMA1-ES JÁTÉKOT VÁROK EL TÕLÜK.... pont mint a valóságba :)

Mindenkinek ez az álma, ám ennek a leprogramozása kemény dió. Kívülrõl künnyûnek tûnik. Ám õk a programozók (én is csak ammatõr vagyok :D ), oldják meg õk...

Link to comment
Share on other sites

_AATT_

Mindenkinek ez az álma, ám ennek a leprogramozása kemény dió. Kívülrõl künnyûnek tûnik. Ám õk a programozók (én is csak ammatõr vagyok :D ), oldják meg õk...

Hát igen oldják meg õk :D Jajj én lennék a fõnõk mien játék lenne :P :lol:

Link to comment
Share on other sites

TaviG

Hát igen oldják meg õk :D Jajj én lennék a fõnõk mien játék lenne :P :lol:

Én is lennék, de inkább teszter. :)

Link to comment
Share on other sites

_DooM_

az az álmom hogy egy nagyon jó kis multit dobjanak össze... legyenek hosszú versenyek a multiba igy ezáltal majd a boxstratégiák jól befolyásolják a helyezésedet :) remélem megtudják majd oldani mert ha nem baj lesz codemasters :lol:

---

jah és én még az esõtõl várok sokat... pl. csuszon ki az autó ne lehessen használni az ideálís ivet... mert tudjuk f1-be ha esik az esõ az ideálís ív nagyon csúszik .... Szal én egy IGAZI FORMA1-ES JÁTÉKOT VÁROK EL TÕLÜK.... pont mint a valóságba :)

Szerintem ez nem nagy kunszt beletenni, ennek én is örülnék. Mondjuk nem lenne egyszerû hiba nélkül végigmenni, még a "szokásos" 3-10 kör alatt is szépen lehet hibázni multiban, ami egy ilyen játéknál, könnyen a véget jelentheti (rengeteg pályán meg lehet akadni a sóderágyban, de egy icipici kocc a falon - Kanadámab vagy Monacoban igencsak esélyes - és már szakad is a kerék)...

---

Ezzel csak az a gond, hogy nem tudod, hogy a valóságban hogy viselkedik egy F1-es autó. Sõt, szerintem egy "mezei" versenyautó valós viselkedésérõl sincs reális képed. Fõleg nem versenytempóban. Így viszont elég nehéz megítélni, hogy mennyire valósághû.

Persze ez igaz a játékosok 99,999%-ra.

Link to comment
Share on other sites

Raven

én olyan interjút olvastam egy codemasters-essel h nem szimulátoros irányítás lesz, hanem olyan átmenet, mint a grid-ben, mert a szimulátor csak egy szûk réteg igényeit elégítené ki...

Link to comment
Share on other sites

_Jolly_Joker_

Akkor abból túl sok jó nem sülhet ki. :huh:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...