Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Dead Space trilógia


Maledict

Recommended Posts

marco045

Nem :D Amúgy fejlövés és gond megoldva. Hasonló mint a HLes headcrabek.

Puding!A:D már a 2-ben is nagyon idegesítõ volt a végén.

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Nekem tetszettek, valahogy a SH-s pyramid head-hez tudnám hasonlítani :D

Link to comment
Share on other sites

marco045

Na 13. fejezetnél játok. EDDIG tetszett, de komolyan vicces mikor egyszerre már 600 monszta jön. Inkább felbasz, de ezt már Ledérül! nem élvezem.

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Engem csak azok a vékony szarok húztak fel, azokat nagyon nehéz kordában tartani. A második részben a kisgyerekekhez hasonlítanám. A legnehezebb szinten az kész rémálom lehet -_-

Link to comment
Share on other sites

siklara

Épp csak belenéztem és a 4. fejezetig jutottam, de eddig nem olyan rossz, mint amitõl tartottam, bár lehetne jobb is. Hülye kérdés:

Ellienek nem kinyomta a fél szemét az a pszichopata a DS2-ben?

Link to comment
Share on other sites

Malleus

Ellienek nem kinyomta a fél szemét az a pszichopata a DS2-ben?

Rögtön a chapter 1 elején Isaac lakásában van egy log, amiben le van írva, hogy vettek neki mûszemet.

Link to comment
Share on other sites

siklara

Rögtön a chapter 1 elején Isaac lakásában van egy log, amiben le van írva, hogy vettek neki mûszemet.

Köszi!

Jellemzõ, hogy az összes olvasnivalót át szoktam nyálazni, csak épp a legelsõ mellett sétáltam el, mert túlságosan lekötötte a figyelmemet az irányítás (újra)elsajátítása, erre pont abban írják le, amit késõbb nem értek. :D

Link to comment
Share on other sites

Snexi

ejj,a végével szopok rendesen...elfogy a lõszerem azt nézek nagyokat

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Vége felé nekem is volt hasonló gondom. Kiürítettem az inventory-t, majd telecraftoltam ammoval és hpval :troll:

Link to comment
Share on other sites

wolfman8

Srácok, van rá mód, hogy valamiféle élsimítás kerüljön a játékba? Eddig nagyon idegesítõ a sok reszelõ él! :(

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

na végigvittem én is; ha úgy nézem, hogy egy akciójáték akkor nem olyan rossz; de ha úgy, mint ha egy horror / DS lenne akkor elég gyenge lett.

bõvebben a szokásos topicban............

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Szerencsefia

Errõl az Awakened dlc-rõl mit lehet tudni?

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
tigor

Na Dead Space 3, vééégre gondoltam magamban. Aztán jött a hidegzuhany. Plasma vágó nem vágja elsõre a testrészeket csápokat hanem sebez?? Háá miez? Meg a monszták is szabályosan rárontanak az emberre olykor be is szoritják és persze nem mindig ketten hárman hnem jóval többen. A következõ dolog, ez a fegyver gyártás meg fegyver tuningolás meg az alapanyagok gyüjtögetése, kész rémálom számomra. Miért nem maradhatott meg a sima gócpontos tuning? De legalább a hangulata az megmaradt ezért fogom végigtolni meg hát ugye azért kiváncsi vagyok mi lesz a végén!:D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
BBalazs87

A következõ problémám van: megvettem a Dead Space 2 t Steamen, de amikor telepíteni akarom, mindig azt írja ki, hogy connection failed és hogy ellenõrizzem az internet kapcsolatot. Minden más játékot gond nélkül tudok telepíteni a Steam en, csak ezt nem. Valakinek van valami ötlete, hogy mi lehet a probléma?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Nekros

Hali!

Valaki magyarázza már el nekem pontosan, hogy tulajdonképpen a Markerek hogyan képesek így eltorzítani az emberi hullákat?

Mármint így tudományos/biológiai szempontból.. :D Nem néztem utána a történetnek részletesen, csak az alapsztorit ismerem.

Az Infectorok, akik fertõzik a hullákat, eredetileg is idegenek, vagy õk is átváltoztak?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 5 months later...
FallenSoul

Szevasztok!

Haverral kijátszottuk a DS3-at coopban. Elõször én voltam Isaac, másodjára õ az. Game+-t kezdett és úgy invelt engem. Késõbb derült csak ki (olyan 35%-nál) hogy õ kapja az MK-II fegyókat de én nem mert én nem kezdtem game+-t. kiléptem kezdtem egy +-t és visszaléptem. Utánna már adta rendesen de az elõzõleg kihagyott fegyókat persze nem keptam meg. ha ezzel is végeztünk és kezdek egy másik +-t akkor a kimaradt cuccokat én is megkapom vagy azok felejtõsek?

köszi.

Link to comment
Share on other sites

Chuck_Norris

Szevasztok!

Haverral kijátszottuk a DS3-at coopban. Elõször én voltam Isaac, másodjára õ az. Game+-t kezdett és úgy invelt engem. Késõbb derült csak ki (olyan 35%-nál) hogy õ kapja az MK-II fegyókat de én nem mert én nem kezdtem game+-t. kiléptem kezdtem egy +-t és visszaléptem. Utánna már adta rendesen de az elõzõleg kihagyott fegyókat persze nem keptam meg. ha ezzel is végeztünk és kezdek egy másik +-t akkor a kimaradt cuccokat én is megkapom vagy azok felejtõsek?

köszi.

szerintem megkapod ha újrakezded game+ ba

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
HungarianBen

Sziasztok!

Valahol lehet vásárolni még a Dead Space elsõ részét itt Magyarországon? Dobozos változatban szeretném megszerezni újonnan!

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Sziasztok!

Valahol lehet vásárolni még a Dead Space elsõ részét itt Magyarországon? Dobozos változatban szeretném megszerezni újonnan!

A hazai boltok webshop-ját elnézve... nem nagyon. De platformfüggõ.

Gameshop.hu -n van 360-ra

konzolokszervize.hu -n van PS3-ra

Platinumshop-nál minden platformra azt írja elfogyott, de mivel még szerepel a katalógusban, lehet hogy lesz, tudsz értesítõt kérni.

Link to comment
Share on other sites

HungarianBen

A hazai boltok webshop-ját elnézve... nem nagyon. De platformfüggõ.

Gameshop.hu -n van 360-ra

konzolokszervize.hu -n van PS3-ra

Platinumshop-nál minden platformra azt írja elfogyott, de mivel még szerepel a katalógusban, lehet hogy lesz, tudsz értesítõt kérni.

Rendben, köszönöm a segítséget. Írtam egy e-mail a boltnak. Kíváncsi vagyok mit válaszolnak majd rá.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...