Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Dead Space trilógia


Maledict

Recommended Posts

_Maxtreme_

khhhhhhhhhhm

Dead Space - Zavaros a PC-s irányítás!

A WhatIfGaming kapott egy példányt a nemsokára PC-re is megjelenõ Dead Space-bõl, és állítólag az irányítás közel sem ér fel a konzolos másával.

Az oldal szerint ennek a játéknak van a második legrosszabb irányítása a Pc-játékok közül, amit eddig teszteltek. Íme a véleményük:

"Az irányítás a második legrosszabb, mióta a Path Of Neo kijött a PC platformra. Az irányítás közel sem annyira élvezhetõ, mint a konzolos verzióké és úgy látjuk, ezeket a hibákat egy patch nem tudja orvosolni. Az inventory használata nehézkessé válik mihelyst szörnyekkel kell harcolni, vagy gyorsan máshová célozni. Az irányítás egyszerûen nem élvezhetõ."

Mikor értesítették az EA Redwoodot, ezt a választ kapták:

"Dead Space a PC-n ugyanolyan élményt kíván nyújtani, mint a konzolokon. Az irányítás más, személyre szabható és úgy érezzük, a játékosokon a felelõsség, hogy eldöntsék, nekik hogyan felel meg."

Meglehet hogy a PC-s verzió értékelései gyengébbek lesznek az irányítás miatt, de ne feledjük, hogy aki egy vérbeli játékos, annak már biztos a gépe mellett csücsül egy Xbox 360 kontroller, ami minden hibát helyrerakhat e téren. És mint olvashattuk lehet, változtatni a gombok beosztásán.

info: Gamekapocs

Link to comment
Share on other sites

hurtNIN

"Dead Space a PC-n ugyanolyan élményt kíván nyújtani, mint a konzolokon. Az irányítás más, személyre szabható és úgy érezzük, a játékosokon a felelõsség, hogy eldöntsék, nekik hogyan felel meg."

Erre kiváncsi leszek. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

_Maxtreme_

asszem én majd ki sem próbálom billel :D Egybõl x360 controlerrel esek neki :D

Link to comment
Share on other sites

Balee

na majd meglátjuk, nem kell elõre temetni a játékot, a Path of Neo irányítása sem volt katasztrofális :D az Alone 5-é annál inkább

Link to comment
Share on other sites

JaniRazor

Várom már nagyon a játékot, 21-én már jön magyar felirattal B)

Link to comment
Share on other sites

_Maxtreme_

na majd meglátjuk, nem kell elõre temetni a játékot, a Path of Neo irányítása sem volt katasztrofális :D az Alone 5-é annál inkább

hát az AITD-vel sem szaroztam billel :D

Viszont kontrolerrel szvsz nem volt olyan gáz (a kocsit kivéve)

Link to comment
Share on other sites

JaniRazor

Az irányítással kapcsolatban:

Olvasta már valaki(konkrétan te Balee) Duncan cikkét a DS-rõl az októberi GS-ben?

Mert én még nem, és tuti, hogy kitért ott az irányításra, ha nem is részletesen.

Link to comment
Share on other sites

Balee

Az irányítással kapcsolatban:

Olvasta már valaki(konkrétan te Balee) Duncan cikkét a DS-rõl az októberi GS-ben?

Mert én még nem, és tuti, hogy kitért ott az irányításra, ha nem is részletesen.

Olvastam a cikket és Duncan is írta, hogy kicsit furcsa a billes irányítás: bal klikkre nem lövünk, hanem ütünk, tüzeléshez a jobb és bal gomb egyidejû lenyomása szükséges. De alapvetõen nem szidta az irányítást. :) Szal nem lehet olyan gagyi.

Link to comment
Share on other sites

JaniRazor

Olvastam a cikket és Duncan is írta, hogy kicsit furcsa a billes irányítás: bal klikkre nem lövünk, hanem ütünk, tüzeléshez a jobb és bal gomb egyidejû lenyomása szükséges. De alapvetõen nem szidta az irányítást. :) Szal nem lehet olyan gagyi.

Akkor jó. Gondolom át lehet majd állítani is :)

Link to comment
Share on other sites

_santee_

Elvileg már megvásárolható a galaxisban. B)

Link to comment
Share on other sites

Balee

Elvileg már megvásárolható a galaxisban. B)

Sõt a pesti 576-okban már tegnap óta. :) Játszanék vele, de ennyit (12K) ki nem adnék érte. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

Sõt a pesti 576-okban már tegnap óta. :) Játszanék vele, de ennyit (12K) ki nem adnék érte. :unsure:

Olcsóbban is meglehet úszni :P

Link to comment
Share on other sites

Balee

Olcsóbban is meglehet úszni :P

sajnos egyelõre még nem :D

Link to comment
Share on other sites

-StiF-

sajnos egyelõre még nem :D

boxra már jah ;)

Link to comment
Share on other sites

Jack_the_ripper

Ma reggel kezdtem el a játékot Xboxon, annyit tudok mondani, hogy ha a végéig ennyire jó lesz, akkor simán év játéka :) Mondjuk az utóbbi idõben az ilyen lightos survival horror játékstílus kórosan közel áll a szívemhez...

Link to comment
Share on other sites

_Maxtreme_
first pc review of dead space is out since 16 october

bgamer magazine :

score : 89/100

good -

resident evil on space

what doom3 should be

good graphics and optimization

awesome athmosphere

good story

bad-

port from xbox360, because the buttons are from there

when you finish it, theres nothing else to do

Link to comment
Share on other sites

-OJ-

Estére sztem én is kipróbálom :D

Link to comment
Share on other sites

Jack_the_ripper

Valahol a közepe fele járhatok, eddig nagyon jó, max a grafikában lehet találni kisebb problémákat(fõleg azt, hogy nagyobb csatákban szaggat egy kicsit... utálom, hogy ezt minden box játéknál le kell írnom...), de a hangulat még mindig eszméletlen jó. rivjú készül ha végigtoltam, nálam eddig 8-9 között van, még a sztori alakulása eldönti. Ha van egy kontrolleretek, PCn is mindenképp próbáljátok ki!

Link to comment
Share on other sites

Thunderstick_is_not_dead

Csak suttogva merem megjegyezni, de tegnap este kijött a Dead Space anime is ;)

Link to comment
Share on other sites

Snexi

szerencsére annyira nem is félelmetes,de sokszor fosok be ígyis :D sztori is van benne,jó ötletek (pl nincs hud,helyette minden a térben vagy a ruhánkon látszik) gépigény sem lett nagy,egyedül talán az irányítás a negatívuma

Link to comment
Share on other sites

-OJ-

Csak suttogva merem megjegyezni, de tegnap este kijött a Dead Space anime is ;)

Suttogva: Már megvan :P

Meg is nézem, mielõtt elkezdeném a játékot B)

Link to comment
Share on other sites

Balee

Estére sztem én is kipróbálom :D

Én talán csak vmikor a jövõ héten sajnos. :( Sõt még a Bully-val sem játszottam :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Snexi

Sõt még a Bully-val sem játszottam :unsure:

azzal én sem ,de nem is fogok szerintem

Link to comment
Share on other sites

Mitisz

Én már nagyon vártam, imádom a "nézd a vállam" típusú tps-eket, kiváncsi vagyok rá nagyon :)

Link to comment
Share on other sites

-OJ-

azzal én sem ,de nem is fogok szerintem

Nagy hiba :D

Nekem a Mass Effect óta az egyetlen játék, ami végre le tud kötni B)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...