Jump to content
GSForum - Segélyvonal

Dead Space trilógia


Maledict

Recommended Posts

Maledict

Láttam hogy ennek a nagyszerû horror tps-nek még nincs topikja. Ami szerintem hiba! :) Nem tudja valaki mikor jön a játék?

Link to comment
Share on other sites

Maledict

Hát humoruk az van... De ember milyen messze van még október :( És én még nem szeretném ha október lenne :D

Link to comment
Share on other sites

Cori

Hát humoruk az van... De ember milyen messze van még október :( ÉS én még nem szeretném ha október lenne :D

messze :( , 3an lesz szulinapom szval en varom az oktobert :D

eleg igeretesnek tunik... majd apam vegigtolja en meg nezem :D (mint anno a Doom 3-at, csak a fobosst irtottam en le:D)

annyira nem komalom a tulelohorrorokat, de azert megnezem ;)

a kozelharc nagyon jo lessz... meg f*satosabb :) :)

Link to comment
Share on other sites

Maledict

Kicsit átnyálaztam az összes Dead Space videót mégegyszer és arra jutottam hogy ez eddig (a videók alapján) nem valami parás. Azért nekem hiányzik az hogy mindenhonnan elõjönnek a dögök. Vagy csak elõugrik egy valahonnan és eltûnik a szellõzõben. Azért remélem ilyenek lesznek benne mert ha csak szembõl meg hátulról jönnek majd a dögök az kicsit unalmas lesz. Azért egy horrorba kell rakni sejtelmesebb dolgokat is itt-ott felvillanó szemek és a többi :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
-Arch-

Szerintem azért elég parás lesz... :unsure: :huh: nem csak elõlrõl és hátulról fognak jönni :rolleyes: :D

Link to comment
Share on other sites

SaltyDave

Jó game lesz, de én spec. az új Alien játékot jobban várom.

Link to comment
Share on other sites

Maledict

Megnéztétek az E3-as videót? Szerintem elég parásra sikeredett :) Ahogy látom a hangulat az nagyon ott van már alig várom hogy kijöjjön :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

nevermind

Az új trailer aláz. Eszméletlen hangulatos :rolleyes: .

Link to comment
Share on other sites

tsfatinternet

Az új trailer aláz. Eszméletlen hangulatos :rolleyes: .

Ja. De még messze van a megjelenés. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

nevermind

Ja. De még messze van a megjelenés. :unsure:

De legalább még idén megjelenik :).

Link to comment
Share on other sites

wYth-NRG

Láttam hogy ennek a nagyszerû horror tps-nek még nincs topikja. Ami szerintem hiba! :) Nem tudja valaki mikor jön a játék?

lol :lol: én azt hittem h fps lesz :D

még nem is láttam/olvastam róla semmit, csak ezt az e3as vidit néztem meg, az felkeltette az érdeklõdésem :)

Link to comment
Share on other sites

Maledict

Érdemes utánanézni mert nekem nagyon tetszik B) ;) Csak a topik most döcög de lesz ez még jobb is(remélem) :)

Link to comment
Share on other sites

nevermind

Érdekel itt valakit a Downfall? Engem eléggé izgat :)!

Link to comment
Share on other sites

tsfatinternet

Érdekel itt valakit a Downfall? Engem eléggé izgat :)!

Engem is. :)

Link to comment
Share on other sites

nevermind

Most mindenki azonnal nézze meg az animated comic issuekat a Game Trailersen. Eszméletlen jók. :o

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
nevermind

Kijött az 5. issue is. Bár a 4. szerintem még mindig jobb.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Doma88

Megjelent a Dead Space. Elnézve a Lauch Trailer-jét tiszta Doom 3. A kõ amit kibányásztak, a szörnyek, a környezet. Annak ideén azt ígérték hogy tiszta Bioshock lesz csak az ûrben. <_<

Link to comment
Share on other sites

hurtNIN

ign-en 8.8-at kapott.Ami hát hogyis mondjam ahoz képest hogy a bia:hh nem is lett olyan rosz és 7.5 öt kapott. Szoval elvileg jó lesz..Biztos jobb mint a SH home comming

Link to comment
Share on other sites

hurtNIN

Megnéztem Youtubon a final boss fight..elsö 30 másodpercét."Jézusom" MOndtam magamban.Annyira stilusos volt minden.. A graf a kameramozgás..AZtán kikapcsoltam..Mert rályöttem hogy ezzel várni akarok addig amig a kezemben lesz.

Link to comment
Share on other sites

hurtNIN

11-óra a megjelenésig::VÁÁÁÁ..csak én várom ennyire??

Link to comment
Share on other sites

Karez

Megnéztem Youtubon a final boss fight..elsö 30 másodpercét."Jézusom" MOndtam magamban.Annyira stilusos volt minden.. A graf a kameramozgás..AZtán kikapcsoltam..Mert rályöttem hogy ezzel várni akarok addig amig a kezemben lesz.

De mért nézed meg a játék végét? :blink:

Egyáltalán, egyes emberek mért néznek meg egy sorozat,játék,film legvégén lévõ csattanóját még a megnézük elõtt?

Nem akartok meglepõdni vagy mia f*szom?

Link to comment
Share on other sites

Balee

11-óra a megjelenésig::VÁÁÁÁ..csak én várom ennyire??

a GS cikk elolvasása óta várom én is nagyon, jó game lesz ez. :)

Link to comment
Share on other sites

hurtNIN

De mért nézed meg a játék végét? :blink:

Egyáltalán, egyes emberek mért néznek meg egy sorozat,játék,film legvégén lévõ csattanóját még a megnézük elõtt?

Nem akartok meglepõdni vagy mia f*szom?

nyugi én is utálom Az ilyet..Mert pl unokatesom A hl 2 episode two-nak a végét megnézte..Két nap mulva megvette.Nahát azé EHEz kell ész..Én már csak kinomban kezdem ell..de mondom csak annyit néztem meg hogy hogy jelenik meg a föö boss..Semmi több

Link to comment
Share on other sites

MuMa01

nyugi én is utálom Az ilyet..Mert pl unokatesom A hl 2 episode two-nak a végét megnézte..Két nap mulva megvette.Nahát azé EHEz kell ész..Én már csak kinomban kezdem ell..de mondom csak annyit néztem meg hogy hogy jelenik meg a föö boss..Semmi több

én ha meg is tudom valaminek a végét és érdekelt elõtte is, mindenképpen megnézem, hogy legalább hogy jutottunk el odáig.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...