Jump to content
Sign in to follow this  
gerhajdu

Magyar Filmek

Recommended Posts

a880120

Csak szex és más semmi

Az egész jó :huh: ... sõt, az jó. Csányi Sándor ánuszába viszont kéne valami kellemetlent dugni, engem nagyon idegesít az a manusz

Ronnie

Taxidermia, Üvegtigris, Kontroll. Ezek közül is a nagy kedvenc a Taxidermia. Remélem a hétvégén betudom szerezni a digipackot.

freezy

Az egész jó :huh: ... sõt, az jó. Csányi Sándor ánuszába viszont kéne valami kellemetlent dugni, engem nagyon idegesít az a manusz

engem is..gyûlölöm.

Bár a Kontrollban tetszett..valahogy utána nagyon ellenszenves lett.

tiborov

Fábri Zoltán filmjei

Isten hozta, Õrnagy Úr!, Édes Anna, Az ötödik pecsét, A Pál utcai fiúk...áhh, mekkora jó filmek B)

a880120

Áhh, az Üvegtigris az a film, amit látatlanba gyûlölök :D

Youtube-n megnéztem a kult jeleneteket, mint pl "ízirájder", vagy a "fapuma" poén, és engem valahogy felbactak, hogy.... ezek miatt "alap film" <_< -pedig mennyire szarok

Drakeamarth

Áhh, az Üvegtigris az a film, amit látatlanba gyûlölök :D

Youtube-n megnéztem a kult jeleneteket, mint pl "ízirájder", vagy a "fapuma" poén, és engem valahogy felbactak, hogy.... ezek miatt "alap film" <_<

Nem a film tehet róla, hogy agyonhpeolták. Egyébként meg enyhén túlzásnak tartom az Üvegtigrist a filmtörténelem szemétdombjába hajítani. Ártatlan kis tragikomédia pár lúzer csávóról néhány jó dumával. Ennyi.

Darkdawn

az üvegtigris az olyan, hogy egyik rokonom bármikor kiröhögi rajta a belét, nekem inkább sírni támadna kedvem rajta, nem mondom, hogy annyira rossz, de semmiképp nem valami nagyszerû...

nemrég láttam egy Bódy Gábor filmet, azóta tervezem a többi filmjének beszerzését, én mondom egy zseni volt :rolleyes:

Isten hozta, Õrnagy Úr!, Édes Anna, Az ötödik pecsét, A Pál utcai fiúk...áhh, mekkora jó filmek B)

:rolleyes: :rolleyes:

stalker_cs73

Személyes kedvencek:

Indul a bakterház

Csapd le csacsi

Kontroll

Egészséges erotika

Sose halunk meg

Régi Kabos Gyula filmek, bár a Hippolyt újrája nem volt olyan rossz.

Az újak közük talán a Csak szex és más semmi..., és a Konyec.

tiborov

nemrég láttam egy Bódy Gábor filmet, azóta tervezem a többi filmjének beszerzését, én mondom egy zseni volt :rolleyes:

:rolleyes: :rolleyes:

osztom! melyiket láttad? én csak a Psyché és Nárciszt, de azóta folyton azon vagyok hogy szerezzek be még tõle

Darkdawn

osztom! melyiket láttad? én csak a Psyché és Nárciszt, de azóta folyton azon vagyok hogy szerezzek be még tõle

én meg a Kutya Éji Dalát, fantasztikus, ráadásul szinte csak impróznak a színészek mert nem volt elõre megírt szöveg a filmhez B)

tiborov

én meg a Kutya Éji Dalát, fantasztikus, ráadásul szinte csak impróznak a színészek mert nem volt elõre megírt szöveg a filmhez B)

fent van a listán :D figyeltem, egy halom filmjébn Udo Kier játszik

MikaRoss

Indul a bakterház, Tüskevár, Az öreg bánya titka, Le a cipõvel, Utánam srácok, Keménykalap és krumpliorr, hamis a baba.

Nagyából ennyi, az új filmek közül egyet sem szeretek, sõt kifejezetten útálom mindet.

Nee... Azt hittem az Utánam srácokat csak én láttam. Mennyire jó az máár... :)

A Kutya éji dala meg van itthon (állítólag rémes minõségben én nem tudom, hogy mi módon került hozzánk), akkor érdemes megnézni?

Darkdawn

Nee... Azt hittem az Utánam srácokat csak én láttam. Mennyire jó az máár... :)

A Kutya éji dala meg van itthon (állítólag rémes minõségben én nem tudom, hogy mi módon került hozzánk), akkor érdemes megnézni?

ha valami komolyra vágysz akkor mindenképp, meg amúgy is :D , experimentális film minden téren és elég komoly mondani valója van :)

Agent_Gabor

Kalandorokban sem rossz,de az már jóval gyengébb film.

Én a Kalandorokkal úgy vagyok, hogy egy lájtos közepes film. Ha kicsit komolyabb, kicsit mûvészib, szerintem nagyszerû film is lehetett volna belõle. Ám így sztem csak egyszernézõs.

...Ártatlan kis tragikomédia pár lúzer csávóról néhány jó dumával...

Meg egy kis vidéki-nyári fílinggel. Egyébként három-négy éve tetszett, de most már engem is untat.

Az én kedvencem a Kontroll és a Moszkva tér (perpillanat ez jut eszembe)

-Thresher-

Az én kedvencem a Kontroll és a Moszkva tér (perpillanat ez jut eszembe)

Az utobbinál dicséretes hogy visszaadta a kor hangulatát, annak ellenére hogy akkor még csak kis pisis voltam :lol: Viszont a pestieknek biztos többet tud nyújtani

grasslover

Az utobbinál dicséretes hogy visszaadta a kor hangulatát, annak ellenére hogy akkor még csak kis pisis voltam :lol: Viszont a pestieknek biztos többet tud nyújtani

Szerintem bárki bármikor érettségizzen magyarországon, ezt a filmet megnézve simán nosztalgikus érzéseket él át... :rolleyes:

-Thresher-

Szerintem bárki bármikor érettségizzen magyarországon, ezt a filmet megnézve simán nosztalgikus érzéseket él át... :rolleyes:

Én pont 2005-ben érettségiztem, amikor ugye 2szer kellet a matekot megírni :rolleyes: A Híradó még hivatkozott rá a filmmel az akkori töri botrányra

grasslover

Én pont 2005-ben érettségiztem, amikor ugye 2szer kellet a matekot megírni :rolleyes: A Híradó még hivatkozott rá a filmmel az akkori töri botrányra

Jaja, emlékszem arra :D Én egy évvel késõbb érettségiztem, a filmet meg nem sokkal az érettségi után láttam, szerencsére. Szerintem fele annyira nem értékeltem volna, így viszont zseniális mestermunkának érzem...csak a színészek amatõrizmusa az egyedüli negatívum amit meg tudok említeni, úgy profi ahogy van... B)

A Dealert láttátok már?

-Thresher-

Jaja, emlékszem arra :D Én egy évvel késõbb érettségiztem, a filmet meg nem sokkal az érettségi után láttam, szerencsére. Szerintem fele annyira nem értékeltem volna, így viszont zseniális mestermunkának érzem...csak a színészek amatõrizmusa az egyedüli negatívum amit meg tudok említeni, úgy profi ahogy van... B)

A Dealert láttátok már?

Most majdnem rávágtam hogy igen, de rájöttem hogy keverem a Zuhanórepülés-sel....ismerõs amugy

Overnight? Nem láttam, de megoszlanak a vélemények róla...

Darkdawn

A Dealert láttátok már?

én láttam, jó kis alkotás, bár ez aztán tényleg nem egy könnyed darab

Real013

A Dealert láttátok már?

Még nem láttam, de ki van írva.Nyáron meglesem.

Moszkva tér az hatalmas film. :rolleyes: És hihetetlen hangulata van :rolleyes:

Agent_Gabor

A Dealert láttátok már?

Tavaly amikor a Duna adta, akartam nézni, de elfelejtettem...

Egyébként egy torrentoldalon a Moszkva térrõl beszélgettek a torrent kommentjeinél, mire beszálltam én is, majd az egyik tag megkérdezte, hogy én is 71-es születésû vagyok-e :D

gerhajdu

Múlt héten volt a Legényanya és a koltais Hippolyt, ej de jól esett mindkettõ!

"-Ismerem a bajukat.

-Ismeri?

-Persze. Kövezzék ki!"

MikaRoss

Múlt héten volt a Legényanya és a koltais Hippolyt, ej de jól esett mindkettõ!

"-Ismerem a bajukat.

-Ismeri?

-Persze. Kövezzék ki!"

Jaaj, a Legényanya, annyira jó... Mikor házat építenek és viszik be a zsákokban a fényt...

Meg a "tútótuk". :)

Simán az egyik legjobb magyar film. :)

gerhajdu

El is felejtettem, hogy az Egri csillagokban is játszik Sinkovits :)